• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
no musíš to ještě uvařit s mlékem a cukrem- aspoň teda tak to dělám já. ale už jsem viděla tady u nás v obchodě přímo makovou náplň - že se to jen rozmíchá s vodou a už je to oslazené a upravené. Ale michalovi to moc nechutnalo. protože mu tam prostě chybí taková ta mléčná chuť no...
29. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
děkuju, tak to už se těším, až budu péct! :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak ja mela dva dny internet u opravare - hruza - a copak noveho?? icq? musite me informovat...
30. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
leu prosím vyhledej mě ještě jednou na icq, mi se to odkliklo :angry:
30. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem zase v práci. jak se máte??
lus - nebyla jsi dnes náhodou na Čepkově?
30. dub 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj simi :slight_smile: na čepkově nee, jen ve zlatém jabku a ve zlíňance
30. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
teda ty jsi v té práci taky furt :unamused: Ty si tu mateřskou fakt zasloužíš!
30. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahojky takja tu budu tak odbihat - jdu si trochu lehnout... at to dnes rychlej utece...
30. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
no já jsem měla úplně pocit, že jsem tě viděla s Lucinkou! :slight_smile: asi někdo podobný :slight_smile: zítra už mám ale volno a tradá do Prahy!
leu- jak bylo na plavání??
30. dub 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - bylo to uplne super - ani jsem vam nemohla napsat zazitky protoze nam padl net zavlast... moc sem teda neplavala protoze pri vetsim plavani me pichalo v brichu ale pak jen relax - pavel mi pak drzel nohy a to byla parada - nejhorsi bylo vylezt z te vody a ta tiha nanovo... ale priste jdu zas
30. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak to je fajn, že sis to užila! :slight_smile: bylo moc lidí?
30. dub 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
ani ne - byli jsme kolem 3 odpo a pohoda... sajmi poslu ti moje icq cislo jestli chces - ja tomu moc nerozumim a tak radej poslu... :grinning:
30. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
leu děkuju, jsi hodná. přes icq se s tebou spojím ale až příští týden. v práci ho máme bohužel zakázané a o víkendu nebudu doma, pak pondělí, úterý v práci, takže asi až ve středu, jo? :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
v pohode - me si stejne musite vyhledat - jak rikam jsem antitalent :grinning:
tak si to v praze poradne uzijte... a hlavne nejdete poradne rozkvetly strom :grinning:
30. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
no pokusíme se! :slight_smile: vy si taky užijte křtiny a všechno, co máte naplánované :slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
dekujem - bude to jako vzdy krusny vikend - jak jinak u nas ze :wink:
tak se pomalu loucim - jdu nakute - at to rychlej utika kdyz ma pavel smenu... tak vsem klidnou dobrou noc
30. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
dobrou, pa :slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak jak je po prvni maji?? a co prace?? je tu nekdo?
4. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
http://hnutizadobrousnidani.stream.cz/video/90

ahojky holky, prosím o hlas...
¨

jak se jinak vede?
4. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky...
tak včera sem byla s malým na kontrole s těma ouškama a už je má v pořádku,naštěšstí jsme si pichání vyhli.
5. kvě 2009 v 06:13  • Odpověz
ahojky, tady nic nového? nebo si píšete přes icq? já jsem v práci, ale zítra bych už mohla být taky na icq.
honzi - už jsem hlasovala :slight_smile:
sami - tak to je dobře, že už uška nebolí! z čeho to bylo? náchlad? jste si museli vytrpět, co? :frowning2:
leu - co křtiny? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 06:44  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak ja dnes nejak nestiham - musim jeste do obchodu a neco uklohnit...
sajmi - krtiny docela v poho - byla sem aj za pavlem v praci tak jsme to tak nejak rozdelili... a co vy v Praze?? dobre?? a kde jste byli ubytovani???
5. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
leu - my jsme si to v Praze užili. v pátek jsme byli na Mona Lise, tom novém muzikálu, v sobotu jsme pluli parníčkem do ZOO, pak Botanická zahrada a Fata Morgána, večer procházky a v neděli jsme už jeli domů. byla jsem hrozně utahaná, ale stálo to za to :slight_smile: . ubytovaní jsme byli v hostelu v Holešovicích, taky fajn
5. kvě 2009 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky,

tak co je nového?Kdypak dáme ten sraz konečně??Cooo :confused: :slight_smile: :wink:
5. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojky holky
tak co - jste tu nekdo?? takove pocasi - co??
sajmi - teeeda vy se mate!! to jste meli krasny vylet...
6. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojte, můžu se k vám vetřít do diskuze?? :slight_smile: Jsem už od prosince doma a poslední měsíc se už doma fakt koušu nudou, tak hledám trochu rozptýlení. O této diskuzi vím od Am, známe se už z beremka, ale nějak se mě nedařilo vás najít až dnes. :sunglasses:
6. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojky jity - klidne se k nam pridej - akorat dnes je tu nejak mrtvo :grinning: ale urcite holky dojdou kuknout... teda ty si 29 tt?? tak to mame se simcou po tydnu :grinning:
6. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
No jo letí to nějak rychle, přejde mě že jsem teprve nedávno přišla na to že jsem těhu a už mám břuch narostený pořádně dopředu, cítím, že se nemůžu ohnout, abych si zavázala boty, už aby bylo teplo a dalo se chodit jen v žabkách a nemusela bych se trápit a funět u toho jakparní lokomotiva. Máš pravdu máme to po týdnu :slight_smile: , jsem zvědavá kdy budu vlastně rodit, co mám doma papíry z různých vyšetření tak v každém mám jiné datum ternínu porodu. :unamused: kdo se v tom má potom vyznat....
6. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
s tim obouvanim mi ani nemluv - to je fakt boj - jak rikas uz aby bylo na zabky... my termin mame zatim vsude stejny 7.8. ale jak to bude - nevim - doktor rikal ze to vypada driv protoze to bude velke mimi... no mame jit 1.8.na svatbu tak asi tusim kdy to prijde :grinning:
6. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky,
vidím jitty,hurá!! :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.