• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj Am konečně jsem to našla, dalo mě to dva dny práce, jinak se musím pochválit, že máme konečně kočárek, v ponděli jsme ho koupili, spadl mě přímo šutr ze srdce, už jsem myslela že budem bez něj pořád jsme jen objížděli obchody a já zjišťovali, že to co se nám líbilo na netu, není ve skutečnosti až takové jak jseme si to představovali.

leu jéé já bych šla taky na svatbu a to okamžitě, to by bylo něco pro mě, nacpat se dobrotama až k prasknutí :grinning: , i když by ti vyšel datum porodu na tu svatbu, tak si zas bude stopro ženich s neveštou pamatovat datum narození vašeho mimi a můžou mu nosit k narozkám dárečky :wink: :wink: . Znám to z vlastní zkušenosti, svatbu jsme měli v říjnu a manželově sestřenici se ten den narodil chlapeček, když jseme slavili půlroční výročí tak jsme je náhodou potkali a já byla pčuměla jak za toho půl roku vyrostl a už všechno dovede. Je to krása slavit svatbu a narození nového človíčka. Jen na chudáka tatínka toho bylo tenkrát moc, chudák to neustál :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Jity,tak který vyhrál?
6. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
jity - no to jsem prave manzovy tvrdila ze uz nebude moct pozit...tak se moc netvaril...no uvidime jak to bude...treba pojedeme az po svatbe :grinning: a nebo taky nas na svatbu pujde vic... :grinning: ale na dobroty se taky moc tesim...
6. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Am,vybrali jsme nakonec firkon ivone, podle netu jsem to nechtěla ani za nic, ale v reálu mě hned padl do oka, moc se mě líbí kočárky, které maji menší kolečka, ale vzhledem k tomu, že bydlíme na vesnici a zimy tu jsou šílené a hlavně dlouhé, kdy pokaždé jsme zavaleni sněhen , jsme museli vzít s pořádnými koly s kterých jsem nebyla až tak nadšená ( říkám tomu kola jak od traktora), ale vaničku má super. Včera jsem byla u kámošky a má ho taky jen ve starčí verzi, drandila jsem s ním po městě a zdál se mě dobrý, tak snad budeme spokojenia nemudem se tlouc do hlavy. :dizzy_face:

leu - nejlepší by byla ta varianta... víc... :grinning: :grinning: , škoda že se tomu nedá poručit :grinning: Zrovna včera jsme to probiraly s kámoškou, že chlapovi narození potomka neobrátí život až tak jak jak ženské. Můj Josífek zrovna nedávno přišel s tím, že by v létě jel s chlapama na koncer a když jsem mu řekla, že to nepůjde, protože budeme v té době rodit,tak se na mě díval nechápavě, jako proč to všechno tak složitě řeším........Nejraději by byl kdyby to věděl na mimutu přesně kdy to bude........aby to všechno stihnul
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
No tak to nějak znám.Manža má jet s chlapama na Bečvu na chalupu,ale on nechce,kdyby jsme rodili.Oni se mě chlapi pořád ptají,kdy jako hodlám porodit,že to musím oznámit dopředu,tak nevím,no.
6. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
jity-kočárek máte hezký,mě se líbí,kola jsou důležitá,mě strašně vadí ty plastové kolečka.

Holky,co ten srazík,já jsem v úterý ve Zlíně,nemáte někdo čas?
6. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
my taky mame v karticce napsany datum a manza se ho drzi jak kdyby to tak melo byt...tak jsem mu oznamila ze to tak VUBEC nemusi byt tak mu to taky nesedi do planu (svica, svatba, vylet) tak se musi rozmyslet ale jelikoz strasne moc chce k porodu tak doufam ze se bude drzet pri domovu...
6. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Co předporodní kurzy,chodíte?Já už ho mám za sebou. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
ami - my jsme nechodili - a jaky byl ten vas kurz?? my to nejak nestihame :frowning2: zitra jdu k dr tak se ji musim zeptat co to nase dite v tom brichu dela - mam pocit ze se zacal otacet ale ma to nejak namahave a mam pocit ze nozicky ma dole a hlavu nahore...tak nevim... ty uz mas Danika otoceneho spravne???
6. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Já mám Daníka správně podle pana doktora mi nožky dává do žeber. :slight_smile:
Kurz byl super,sestřenka chodí do Zlína na kurz.Ona bude rodit ke konci června.No dneska jsem si koupila Maminku a byl tam článek o zlínské porodnici.
6. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
jo?? tak tu si musim zitra taky koupit jestli si na to ve meste vzpomenu - mam ted hlavu spis na kloubouk nez na mysleni - mam pocit ze zapomenu na vsechno...
ja mam totiz zas pocit ze junior kope tak akorat do mocaku a je to - chodim na zachod snad 4x za noc...
6. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Jestli ti třeba netlačí na močák hlavičkou.Já se těším v úterý do Zlína,zajdu si do HM do Zlatého Jablka.
6. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
zrovna jsem psala kamosce ktera rodila minuly tyden a nejak nedava o sobe vedet tak sem zvedava co je... nechala si dat epidural na cisara a ted ji dela problemy tak cekam co napise...
6. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Hmm,já epidurál nechci.Když ale nebude vyhnutí. :unamused:
6. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
a nerikali vam o epiduralu neco na tech predporodnich kurzech??
6. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
říkali,že to prej není škodlivé,jak se povídá,ale já si nic píchat do zad nenechám.
6. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
musim zkusit neco najit co o tom pisou a jeste mam kamosku porodni asistentku v olomouci tak se ji musim optat...at o tom mam nejake info...
6. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Co je to epidurální anestezie

Epidurální anestezie.Je to způsob tlumení bolesti při porodu formou zavedení znecitlivující látky v oblasti bederní páteře. Používá se v případech, kdy je bolest větší než snesitelná. Někdy bývá nezbytná při vícečetném porodu i při porodu císařským řezem
Průběh epidurální anestezie při porodu

Při epidurální anestezii se znecitliví nervy, které v míšním kanálu odstupují z míchy a vedou do břicha. Výkon trvá přibližně 30 minut a účinek trvá několik hodin, látka se může poté doplňovat. Podává ji anesteziolog do oblasti páteře (vleže na boku), určitě se na anesteziologa informujte, zda v je v nemocnici přítomen.

I přes epidurální anestezii můžete tlačit, musí vám v tom ale pomoci porodní asistentka, která vám řekne, kdy přesně. Nezapomeňte se o epidurální anestezii brzy přihlásit, v momentě, kdy dítě sestoupí do porodních cest, již není možná.
6. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak jsem tu měla napsaný takový román a přestala jít elektrika a vše je fuč :angry: :frowning2:
6. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jituš,doufám že sem budeš chodit častěji:slight_smile:)
6. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Obávám se abych tu nebyla nasáčkováná pořád :slight_smile: , když jsem doma, tam mám Pc pořád zapnuté a asi mě to bude lákat sem pořád nahlížet, teď čtu ten článek od tebe je to zajímavé
6. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Klidně můžeš,my jsme si už předaly i icq.Takže jsme spolu v kontaktu jak to jde.
6. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak to já ti potom taky svoje písnu a můžeš mě školit, každá rada se bude hodit, ty už budeš zkušená mamina a já budu za vše vděčná.
6. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Klidně písni. :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Já se chystám ušít nový potah na autosedačku, kterou jsme dostali. Ted strarý je už prošoupaný a sedačka je jinak v pořádku, tak párám ten starý, že podle něj spíchnu něco nového. Poslední dobou k mám rodina i známí začínají nosit samé krámy, už máme doma dokonce dva nočníky,dvě autosedačky , jednu na mimi a druhou už na odrostěnější dítko a tři kombinézy na zimu, které jsou ovšem v děsném stavu, takže budu muset koupit novou a ty staré asi poletí do sběru. :unamused: Nevím jak to mám odmítat ještě mě tu někdo dotáhne pár krámů a už se ani nepohneme. Tchýně dokonce donesla nějaké věci po manželovi, pletené dupačky z děsně kousavé vlna a tak, prej že se nám to bude určo hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
teda ami - ty jsi jednicka - z kama mas takove info?? ja bych to hledala cely den... :grinning: to vis sem talent na pocitace...
icq-super ja to ale zase moc neumim tak kdo chcete tak ho sem napisu a kdo me najde je dobry - jsem vazne antitalent 411 711 411 - leu
6. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jituš,já jsem taky dostala šílené švony od tchýně,slušně to kdyžtak oper,a hod to hluboko do skříně,když to bude chtít vidět,tak jí to ukaž.Ale já malému nic od ní neobleču.
6. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
488759344-moje icq
6. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
moje je 222-665-229 pokusím se vás přidat si do kontaktů, mám to v angličtině tak s tím budu chvilku zápasit, jak to nedělám každý den, tak vyjdu ze cviku
6. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.