• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ahojky holky! teda taky toho je nového!!! :slight_smile:
jity - ahojky, to je fajn, že je nás tu zase víc! my taky dostali hadříky od tchýně, no brutální, nenositelné, tak udělám přesně to, co ami. vyperu, založím a hluboko do skříně :slight_smile:
ami - co je v hm dobré? to je oblečení, že? je tam něco i pro těhulky?
6. kvě 2009 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
teda tady je nakecáno, to ani nestihnu přečíst :slight_smile: musím se valit učit,chjo..

sajmi hm je oblečení pro všechny - dámské, pánské, dětské. A na mimíse tam mají super věcičky. Já tam Lucce beru bodýčka - jsou super kvalitní a vydrží hrozně dlouho. A na maličké mimi tam mají ty zavinovací body - jestli to znáte - já je na malou měla a když je miminko opravdu maličké čerstvo narozené tak je to k nezaplacení ty zavinovací bodýčka, fakt doporučuju. Taky tam mají věci se snoopym jestli an tom někdo ujíždíte no...mě to až tak nebere teda. A i dámské tam mají ale dost pěkné, těhu teda ale myslím že tam nemají. To spíš v CA - z tama já jsem měla spoustu věciček...

jity ahojky :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
teda lus - tak to se musim jit kuknout nekdy kdyz tam budu mit cestu...
prave nakupuju na netu a uz mam ucet - to bude tatinek rad jak prijde z prace a podepise zasilku :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Zdarec znovu- :slight_smile:

já mám z HM,těhotenské věci,ale jsou dražší.
6. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
děkuju lus! já jsem tam snad ani nikdy nebyla :frowning2:
ahojky ami, jak bylo ve Znojmě? bříško netvrdlo?
6. kvě 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky sajmi-ne,dobrý,ale včera jsem prej rodila a ve Znojmě.Se vykládalo po rodině,jsem dobrá,co? :grinning:
6. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
tak třeba by to tam taky nebylo špatné! :grinning: v té mamince psali o porodnici něco moc zlého? jestli si to mám kupovat. já kupuju betynku a miminko, tak abych toho už neměla moc :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj sajm a lus

lus ty zavinovací bodýčka jsem si taky koupila jsou super už od pohledu, pořád na ně musím nakukovat, nejraději bych už je oblékala miminku :slight_smile: :slight_smile:

Sajm, to jsem ráda, že v tom nejsem sama, všechny tchyňky jsou stejné, kdoví jaká tředa budu jednou já :grinning:

Ještě jsem se vás chtěla zeptat na to tvrdnutí břicha, co to je, jak to vypadá nebo jak se to projevuje? všude o tom slyším, ale nemám ani páru jestli to mám taky nebo ne........
6. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
jity neboj, až ti břicho ztrvdne tak budeš vědět co to je. to poznáš :grinning: prostě je to jakoby křeč v břichu. taková bolest tebou projede a břicho ztvrdne na omak...

jinak ty zavinovací body jsou opravdu super. já je mám na Lucku ještě i teď ale už je to zbytečné. Akorát teda vám musím říct, že se mi párkrát stalo že to bodynko bylo blbě ušité a mělo velký výstřih jak se zapnulo, Lucka jak byla malinká tak jí z jednoho lezly prsa :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
teda lus - chudinka Lucinka, už jí lezou prsa ven :grinning: já se musím mrknout, jaké jsou to ty zavinovací bodíčka.
jity - amel o tvrdnutí ví asi nejvíc, měla s tím chudinka problémy, ale teď už je to snad dobré. já piju preventivně jednu magnézku týdně a zatím dobré, netvrdne
6. kvě 2009 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz
lus a víš že jsem nad tím přemýšlela jestli to nemá zbytečně velký výstřih, když miminka mají krček jak nic. Dívala jsem se k tobě do albíčka, ukazovala jsem to i manžovi a společně jsme obdivovali jak dlouhé prstíky měla vaše na té fotce kdy je dva dvy po narození :slight_smile:

sajm, já mám čas od času křeče v nohách, ale hned jak to přijde letím pro magnézku napiju se a je klid, taky jsem ti obhlédla album, vidím že ladíte do žluta, my ujíždíme na zelené. Všechno máme brčálové až na kočárek, v té zelené co ho měli bych ho nechtěla ani zadara, svítil by na kilometr daleko :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
jity, jojo, my ujíždíme na žluté a světle modré a bílé :slight_smile: . budeš si taky zakládat albíčko? jsem zvědavá na kočárek, vůbec nevím, jak vypadá ten, který jste koupili :frowning2: a odkud vůbec jsi? psala jsi, že z dědiny, že?
6. kvě 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Asi ano už jsem nad tím přemýšlela, že bych tam nějaké obrázky mohla dát, pořád jsem s tím otálela, měla jsem strach, takže jsem to napřed odložila až bude za mnou první trimestr, pak jsem si říkala až jestli bude v pořádku druhý ultazvuk atd. , jsem prostě děsný strašpital. Snad se mě to podaří tam nějaké fotky nacpat :slight_smile: . Jinak bílá a modrá je taky naše barvička :wink:
Já jsem jinak od Valašských Klobouk. Je tu někdo tímto směrem, nebo jste spíše blíž Zlínu ???
6. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
já pocházím z Brumova, ale bydlím ve Zlíně. už jsem mrkla na kočárek, je moc krásný! kde jste ho kupovali? takový jsem ještě asi neviděla :slight_smile:
6. kvě 2009 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz
Koupili jsme ho ve Slavičíně, jen ho máme v jiné barvě, nevím proč, ale tu naši kombinaci jsem na netu vůbec nenašla. Ten náš je hnědo béžový a barvu podvozku jsme si mohli zvolit. Rozhodovali jsme se mezi stříbrnou a černou. Paní prodavačka radila černou, tak jsme dali na ni.
6. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
a vypadá pěkně, ne? však jestli ho nafotíš, tak mrknu :wink: . a pohlaví teda ještě nevíte, jo? my jsme se taky chtěli nechat překvapit, ale doktor se nějak přeřekl, tak bylo po překvápku
6. kvě 2009 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz
Nafotit ho můžu až pojedeme ke tchánovcům, máme ho tam schovaný, doma jsme ho nechtěla mít, nejsem nijak pověrčivá, ale v tomto případě dám na to co se říká. Pohlaví už víme, jestli chceš můžu poslat do Ip spolu i se jmény které máme vybrané pro případ že by se Dr. spletl, tady to raději psát nebudu. Pořád všem říkáme, že je chceme překvapit a že neprozradíme a přece jen nikdy nevím kdo si to tu přečtě :grinning: :grinning:. Já bych to ani nevydržela nevědět to jsem zvědavec.
6. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
jasně, my máme kočárek taky u našich. ani nevím, kde je ve Slavičíně taková prodejna. jsou to vyloženě jen kočárky nebo i mimi věcičky? jestli chceš, tak mi to můžeš poslat, jsem hrozně zvědavá :slight_smile: . ale jestli to chceš nechat v tajnosti, tak to tak nech. já bych to nevydržela, každému říkat, že už to víme ale nepovíme :slight_smile: , jste dobří!!!
6. kvě 2009 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem taky nevěděla, že tam něco takového je, poradila mě to kámoška. Je to v suterénu hotelu Slavičan. Nikdy by mě nenapadlo, že tam něco takového je. Prodejna je málem až ve sklepě, mají stísněné prostory, ale prodávají úplně všechno, kočárky, sedačky, postýlky a jak říkáš všechny ty mimi věcičky. A ceny mě přijdou docela ucházející. Byli jsme se třeba podívat i ve Valmezu kde je přímo velkoobchods takovýmto zbožím a ceny taky ujdou, ale ten Slavičím mě přijde i tak o levnější. OBčas nám to dá zabrat, to nikomu neříct, to víš všichni zvědaví a pořád to z nás ptahají, ale zatím se statečně držíme. Tobě to prozradit můžu, protože nehrozí že by jsi někomu z naší nedočkavé rodinky vykecala :grinning:
6. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
no já myslím, že se neznáme, i když jsme obě skoro sousedky (dědinové :slight_smile: ) a i kdybych tě znala, tajemství se přece neříká, ne? :wink: jak pojedu k našim, tak se do té prodejny mrknu :slight_smile:
6. kvě 2009 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz
jo mrkni, jen ji jde těžko najít, my jsme kolem hotelu kroužili pořád dokola a nikde jsme jí neviděli, pak jsme se zeptali a poslali nás ze zadní strany, fakt nekecám, prostě to vypadalo že lezem do sklepa, prodejnu jsme našli, ale první dojem jak jsem otevřela dveře byl, že nejsme v obchodě ale v hospodě. Oni totiž u prodejny mají i kavárnu , ale tam už tě nasměrují.
6. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
aha, takže takové složitější. a nevíš, jestli je tam otevřené i v sobotu?
6. kvě 2009 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem zase tady :slight_smile:

holky vidím že řešíte kočárky - já taky, ale jen golfáček (pořád) tak vás s tím ale nebudu zatěžovat :slight_smile:

sajmi vyžehlíno? já jsem se k tomu učení ještě nedostala... :unamused: to nechcu vidět. už mě bere depka megadepka :sweat_smile:

jity písni mi co čekáte, já jsem zvědavááááááááááááááá :grinning:
6. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
6. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Venduli :slight_smile: Jasan, pojď mezi nás :slight_smile: jak je?
6. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Dnes docela, dobře, jinak je mi většinou zle celý den, pokud nejsem zrovna po jídle. Ale nestěžuju si, jsem ráda za to :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Babulky jedny ukecané,kdo to má dočítat... :slight_smile: :grinning:

Ahoj Vendulko,
já koukám občas na beremese na vás budoucí nevěsty a všimla jsem si že z tebe bude maminka.Gratuluju!!
7. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky holky
ami - prosim te si online?? normalne jste mi se simcou zmizely z icq... no nechapu jak je to mozne...
Vendulka - ahoojky neboj zle mi taky bylo a kolem 12tt se to zlepsilo...
7. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Amelie - děkuju. No svatbu už máme naštěstí za pár, tak ji přesouvat nebudem, snad to ještě nebude taková hrůza :wink:
leu - tak snad se to taky zlepší. Dnes je mi zle už jen z představy, že jdu v jednu k zubaři... Tam já chodím tááááááááknerada.... :frowning2:
7. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.