• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte :slight_smile:
v noci jsem zase špatně spala, ale dohnala jsem to teď, měla bych jít něc dělat, ale poslední dobou jsem strašně líná a do ničeho se mě nechce. Večer jak přijde manža z práce musíme na nákup, doma už nemáme kromě mléka, kečupu a brambor nemáme skoro nic.

Vendu mě bylo taky pořád zle, ze začátku celé dny, kdy mě šla váha pořád doce a já se klepala strachy co se mnou bude dál, pak už jen po jídle, občas jsem to v sobě neudržela a šlo to ven, ale hned to přešlo a já se mohla v klídku cpát dál.

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli berete pořád nějaké vitamíny nebo jste s tím sekly. Kámoška mě vynadala proč to beru, že prej se po nich rodí strašně velké mimi. Ale si zase říkám, že přece jen neco tělo potřebuje třeba takový jód, rybám moc nedám, tak ať ho mám aspoň v něčem. Vím že i samotní doktoři na to mají odlišný nároz, tak jsem jen chtěla vědět, co si myslíte o tom vy??
7. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
no tak to ti verim... zubare jsem mela az kolem 20tt a jak videl bricho toz me ani tak netrapil... :grinning:
7. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
jity - co vím já, tak se po nich rodí opravdu velké děti a mohou z toho pak být tím pádem i problémy u porodu, ale pokud je hceš brát, tak třeba ob den, nebo ob dva dny.
7. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Vendu, zubař je můj úhlavní nepřitel, poslední roky jsem to flákala, to se musím přiznat, měla jsme strach se tam objednat, šla jsem tam ostuda až ve 25tt, zuby mě nebolely, ale kazů mě našlal hafu, hned mě dva udělala, s hrůzou jsem to přežila, chtěla mě dát injekci a já hrdinka odmítla:grinning: , pak jsem se modlila aby už skončila, no koncem měsíce jdu s zoublek :cry: :cry:
7. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
jity - no já jsem na tom podobě, taky jsem tam dlouho nebyla, takže trnu, comi bude dělat..... No já budu asi hrdina velíïký a jak mi něco najde, uteču i s tím bryndákem :frowning2: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
vendu s mojí sklerózou je tak beru ne-li každý třetí, prostě jak si vzpomenu. Jen mě udivuje že na krabičce je napsané, celé těhotenství a i při kojení, ale to je asi komerční účel.
7. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
vendu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
jity - přesně tak, čím větší a lepší propagace, tím víc toho prodáme. Ona pak s těma velkýma mimi vážně není, sranda, mívají třeba i problémy s dýcháním. No ale jak čtu, dávkování máš dobré :grinning:
7. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
vendu - ahojky! jé, tak ty se budeš vdávat! tak to já taky mrknu na beremko a snad tě tam najdu! :slight_smile:
jity - díky za info k té prodejně, určitě se tam zajdeme mrknout. a ty vitamíny teda beru ještě taky. listovku jsem brala asi do 22.tt a teď už mám jen obden papat Gravital a každý den mám teda ještě železo, protože ho mám málo. moje mimi je zatím asi malé, soudím teda podle bříška
7. kvě 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
sajma - určitě mě najdeš :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
tý jo, tož ty budeš jak princezna! krásná jsi! :dizzy_face: a svatbička bude teda v srpnu, jo? je tam napsané 19.8.06, tak nevím, jestli to datum svatby
7. kvě 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
jity, teď jsem kukla, kdy máš termín a máme to jen kousek od sebe, tak se třeba potkáme v porodnici! :slight_smile: co kdyby jsme se domluvily na 1.8. i s leu. ta přijede ze svatby a doveze koláčky (mi teda slíbila :grinning: ), tak by jsme se měly dobře! :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz
holky jasne - cekejte na me - ponesu plne ruky cukroviho jak me potahnou ze svatebniho salu na porodni sal... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojík, nápad je to skvělý :grinning: , jen já ještě nejsem rozhodnutá, zda budu rodit ve Zlíně nebo Vsetíně. Manža by si přál abych si vybrala Vsetín, jednak je to pro nás blíž a potom pracuje ve Vsetíně, takže by se mnou mohl být víc než ve Zlíně. Já si zase říkám že v případě komplikací je lepší být ve Zlíně, přece je to fakultní nemocnice a jsou pro takovéto případy lepší vybaveni. Všechna vyšetření co jsem měla byla v pořádku a vypadá to že mimi by mělo být zdravé, stopro mě to a ale nikdo neřekneí a přece jen někdy ve mně hlodá takový ten červíček co když budou nějaké komplikace....... :cry:

Vendu šaty jsi si vybrala krásné, jé bych se taky chtěla znovu vdávat :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
leu, aby to nebylo jak v tom filmu, nevzpomenu si jak se jmenoval, ale svatebčané stáli pod okny porodnice a čekali jestli to bude kluk nebo holka :grinning: ,
7. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
jity - to doufam ne - my tam zas tak velci hoste nebudem - je to nas takovy spolecny kamarad tak oni si to nenechaji pokazit nejakou hekajici kamaradkou :grinning: spis by se jim to lip pamatovalo kdyby to tak dopadlo :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ty jo vy jste mě teď nedělaly chutě, jak já bych si dala cukroví :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
no nic holky - loucim se na chvilku - jdu delat taxi pro meho muze a nevim kdy dorazime... tak kdyz tak vecer kuknu... zatim se mejte...
7. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
jity, kdy nastupuješ na mateřskou? já už se jí nemůžu dočkat :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky,jak je,já jsem dneska zmožená...Manža brzo vstával a ohleduplně seděl 2 hodiny u počítače abych se už nevyspala.
7. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahojky ami, tak si běž ještě hajnout a odpočiň si! jak je na mateřské? :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
Na mateřské je super,nehlídat čas a tak.Já už se tak těším na malého....
7. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Ty už to máš za chviličku, ami! ani se nenaděješ a Daneček už bude na světě! :slight_smile: my se už taky moc těšíme na prcka, manža mi každý den říká, jak už by ho rád viděl, jak vypadá :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz
Daneček bude na světě,ale já nemám nic do porodky,dělám si seznam.
No a v mamince byl takový normální informativní článek o Zlínské porodnici,hezký.
7. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Am já bych poslední dobou spala pořád, připadám si jak mimino, nejraději bych chodila spát hned po večerníčku a maža by si mohl hajnout hezky se mnou, když je vedle mě tak se mě ještě lepší usíná. :grinning:

Saj, eště nevím, ale myslím si že na příští kontrole mě už Dr něco bližšího k tomu řekne, já jsem doma od 8tt a vycházky mám neomezené, takže nad mateřskou jsem až do teď kdy si o tom začala nějak ani neuvažovala. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
No jo Am ty to máš vážně už za chviličku, děsně to letí, nedávno jsi nám na beremku psala,že jsi našla dvě čárky a už za chvilku rodíš.
Věci do porodky až na přezůvky mám, kámoška prodává v léčivech, tak jsem si nakoupila tam, se vším mě poradila, jinak bych neměla ještě nic.
7. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Jo Jity,hrozně to letí.Ale koukala jsem na netu,tak možná poobědnávám věci na netu.Plenku nemám ani jednu.Teda látkovky mám,ale jednorázovky nee.Musím něco nakoupit,manža mi to ráno připomínal,at udělám seznam,že zajedeme na nákup.
7. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
no já do porodky taky ještě nic nemám, ale mám ještě dost času.
jity, takže ty jsi doma hned od začátku? tak to je fajn. já ještě chodím do práce a je to docela záhul :frowning2:
7. kvě 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
No Simčo,už bys neměla chodit na noční,ne?
7. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Simi, to tě obdivuju, že to zvládáš, já měla ty nevolnosti plus vyšší tlak tak mě to napsala okamžitě. JInak bych asi tak brzo doma nezůstala. Až pojedeč do Brumova skoč do léčiv, všechno do porodky tam seženeš, já to kupovala tam, koupila jsem tam i odsávačku, čaje, pleny do porodky a další takové ty nutné blbinky, odcházela jsem o 1000 korun chudší, ale šťastná, že mám zas o starost míň.
7. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.