• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Jity,jakou máš odsávačku?
7. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
no to je jasné. já bych to taky ráda pokoupila všechno najednou! v Brumově na náměstí jsi byla? a stačí, když řeknu, že potřebuju věci pro sebe do porodky nebo bych si měla donést nějaký seznam? zkoušela jsem tě najít na beremku a nepodařilo se :frowning2:
7. kvě 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
Simčo,já to koupím u nás v lékárně naráz.Tady na kurzu holky říkaly kde co kolik stojí a dost se to lišilo.Nám říkala třeba PA 5 balíků poporodních vložek.
7. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
5 balíků? není to moc? no já to mám taky někde napsané z kurzu, tak na to mrknu a uvidím. to bude zase peněz :frowning2:
7. kvě 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
ani ne,ty vložky jsou za hubičku
7. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Am já mám pro začátek úplně tu obyčejnou která stála to třiceti korun, mám šikovného kámoše, který z ní umí vyrobit tu na vysavač, která je prý daleko lepší, vložek mě v tom obchodě poradily 3 balíky, pak už prý dávat obyč, jo a jsou prý dvě velikosti, bylo mě řečeno že ty delší jsou lepší. Ceny jsou různé, ale podle mě nemá cenu obíhat lékárny, někde je neco levnější a něco zase stojí víc a ve finále to hodí celkovou sumu podobnou.

Simi, jojo na náměstí, já měla seznam, ale oni už vědí co ty maminky potřebují, tak by ti i poradily, ale možná je lepší ten seznam si udělat,pro přídad aby se na něco nazapomnělo, kdyžtak ti můžu potom i vypsat, co jsem tam nakoupila. Já album na beremku nemám, svatební fofo mám, uložené na rajčeti, můžu poslat odkaz.
7. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Jity-pošli odkaz na fotky...
Odsávačku na vysavač mám,ta je prej nejlepší,lékárnu mám za zády,tak půjdu tam,koupila jsem si maliník.Seznam je v každé porodce jiný,ale docela podobný.
7. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
jojo, děkuju, jsi zlatá! já myslela, že ho tam máš, když se znáte s Kačkou z beremka :slight_smile: . no na svatební fotky vždy ráda mrknu! :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
Am, jo prý je nejlepší, jen nesmíš vysavač zapnout na turbo :grinning: :grinning:

Pošlu vám to do Ip spolu s i heslem, chviličku vydržte
7. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
tak hotovo, snad jsem to nespletla a napsala správné hesla
7. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
jé,díky,pěkné fotečky jste měli. :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
děkuju! fotečky jsou překrásné! a vy jste vlastně ještě takové novomanželata :dizzy_face: takže gratuluju i ke svatbičce! fotky z hradu poznám, ale kde jste se brali nevím. moc vám to spolu ale sluší :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,tak co vedou kluci?Nebo Jituška ukrývá v bříšku holčičku?
7. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
to je strašně tajné, ami :slight_smile:
7. kvě 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
ale Jitka ti to určitě písne do IP. já jsem to odhadovala dobře :wink:
7. kvě 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
U Jituš je všechno tajné... :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
vy jste teda lichotnice :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
já jsem tajnůstkářka a ve finále vědí všichni všechno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
:grinning: ale ne od nás. my umíme držet jazyk za zuby. že ami?
7. kvě 2009 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
ale ne, tak jsem to nemyslela :slight_smile: , to já neumím držet jazyk za zuby, když řeknu nikomu, tak to dám dodržet a samy vidíte jak to dopadá :grinning:
my jedeme na ten nákup tak se mějte pááááá :slight_smile:
7. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Měla jsem tu tchýni. :grinning:
7. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
jity - pa
ami - máš hodnou tchýni?
7. kvě 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Simčo-takové otázky??Já hodnou tchýni??Docela ujde,když ji moc často nevidím.... :grinning: :grinning:

Jituš-papa :slight_smile:
7. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
no já mám třeba psycho tchýni! prostě všechny vtipy a zvěsti, co kolují o tchýních, tak přesně taková je ta moje! :confounded: manža si ale hrozně rozumí s mojí mamčou, takže on si tchýni nemůže vynachválit.
7. kvě 2009 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz
Myslím si že vtipy na tchýně opravdu sedí.Tedka mě chválila,jak jsem hezká. :grinning:
7. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
jé, tak to je pěkné. mně před měsícem řekla, že jsem dobře přibrala a týden na to, že jsem hrozně zchudla, ať prý jím. tož trubka, no :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ono to není o tom,přibrat v těhotenství 30 kilo.Ale já tu moji tchýni beru z rezervou.Co mi taky zbývá. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
no nejdřív mě to mrzelo, protože jsem měla jen 3,5 kila navrch a ona nade mnou lamentovala, jak kdybych přibrala tunu no a pak týden na to ti poví, že jsi hrozně chudá! no moje nervy! :angry:
chodíš ještě plavat?
7. kvě 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz
ami - ty máš nové fotečky v albu a ani se nepochlubíš! jak jste byli v Mikulově, tak ti to tam moc sluší! jsi pěkná těhulka :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
Tlustá jsem....chdoím plavat.Musím se dneska rozloučit.
7. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.