• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
sajma, jity - děkuju, jsem ráda, že se vám líbí. Máme to 27.6. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
a co bys byla tlustá, prosím tě!! říkám, že ti to tam moc sluší!!!
vendy, tak to doufám budeš popisovat přípravu na svatbu! to je už taky za chvíli! :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
už si jdu taky odpočinout. tak zatím papa :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz
Už máme skoro všechno zařízené, minulý týden jsme vyzvedli prstýnky a už zbývá jen vytisknout oznámení a domluvit se s kuchařkou, co bude vařit. Jen doufám, že do té doby moc nepřiberu a vlezu se do šatiček :wink: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
teda babky vy jste toho nakecaly... kdo to ma docitat :grinning:
ja se teprve vratila z akce meho draheho manzela a pozor - on tam jeste je tak jsem zvedava jak dorazi domu... no nevadi - ma slibeneho budicka s prvnim kopancem - tak doufam ze vojtisek zacne kopat tak v 5 rano - ani by me to pro jednou nevadilo :grinning: :grinning:
jinak preju dobrou noc vsem...
7. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
8. kvě 2009 v 06:17  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné dobré ráno :slight_smile:
8. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Vendy, kde budete mít svatbičku? a šaty máš od Svozílků?
8. kvě 2009 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Svatbu budeme mít v Kunvicích, i hostinu a šaty mám ze salonu Princess v UH :slight_smile:
8. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
v Kunovicích mám kámošku, ale jinak to tam moc neznám :frowning2: , ale určitě to tam budete mít moc krásné!
8. kvě 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
No doufám, že jo :slight_smile: Já teď bydlím va Napajedlích, ale Kunovice mám ráda, ikdyž se za posledních pár let hoooodně změnily.
8. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
svatbička bude krásná! hlavně ať vám svítí sluníčko a vy dva jste šťastní! vlastně tři :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuju. No já mám teď nějak strach z té kontroly, nevím proč, důvod snad nemám, ale už bych ji chtěla mít za sebou a vědět že je všechno ok...
8. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
já se taky vždycky bojím kontroly, ale zatím nebyl důvod. neboj, zatím je to malinký prďolíček, tak buď v klidu, ať pěkně roste :slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Já vím, ono to vždycky přijde a pak zase odejde...
8. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
kdy jdeš na kontrolu?
8. kvě 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
ve čtvrtek, ale to bude po třech týdnech od minula, tak je to dlouho
8. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
no to jo. já chodím po měsíci a vždycky už se nemůžu dočkat, až tam půjdu a dozvím se něco nového! ve čtvrtek budu držet palce! :wink:
8. kvě 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuju, jsi hodná. Už aby tady byl....
8. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahojky
jste tu nekdo kdyz je venku tak hezky???
9. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky holky. :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky milin - ty jsi tu dlouho nebyla... tak jak se mas?? co noveho??
9. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
JJ dlouho jsem tu nebyla pač nic nového není.Mám šílenou alergii a bez kapesníku nedám ani ránu.Ale naštěstí jedu ve středu na alergologii tak snad mi dají něco co mi zabere a bude dobře.
A jinak taky ve středu jdu na druhý pohovor ve FN olomouc kde chodím do CAr.Tam se dozvím vše možné výsledky.Takže jsem zvědavá co mi našli nenašli apod.Tak snad se tam pak nějak domluvíme co dál.Nejradši už bych to chtěla vědět hned,ale hold musím počkat.Co nadělám.Já se toho těhulkování asi nedočkám.Snažení 1,5roku už je trošku moc.Občas mě to už nebaví,občas jsem naštvaná občas si říkám proč já apod.Prostě není to jednoduchý. :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Má taky za sebou další IUI,ale bylo to k ničemu.Stejně nic.MS jsem měla teďkom.Je to na palici. :frowning2:

Jdu pracovat mám toho hodně :wink:

Holky prosím, nevíte náhodou kde se ve Zlíně či v jeho okolí dělá kurz na manikůru,pedi. masáže apod?
Děkuji,pokud víte. :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
milin - nevzdavej to - kamoska se o tehulkovani snazila daleko dyll a pak se to podarilo ani nevedeli jak.. :sweat_smile:
na ten kurz se ti zwptam - delala ho ted jedna znama tak jak ji potkam se poptam... drz se
9. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Leu moc děkuji.Budu ráda za každé info :slight_smile:

Občas se na snažilkování těšim,ale občas je to hodně vysilující.Vím že nejsem na světě jediná,ale každý to cítíme jinak. :wink:
9. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahojky holky.
milin - budu ti ve středu držet palce a doufám, že sem pak písneš! a hlavně to nevzdávej! neboj, miminko přijde!!! :wink:
leu - zítra jsem chtěla na fotbal, ale zjistila jsem, že je v Tlumačově, tak to asi nic
9. kvě 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já to nevzdávám,ale občas je to fakt na palici.Hlavně když máte naordinovaný sex.
9. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Sajmo děkuji.
Jasně že se ozvu ve středu,měla jsem to v plánu :grinning:

Holky a co ten srazík?Máte něco v plánu? :wink:
9. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.