• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj hloky!
milin - nevěš hlavu, určitě to dobře dopadne :slight_smile: S naordinovaným sexem je to trošku blbé a zkus to tak nebrat, nebo si to nějak zpestřit :wink: :slight_smile:
9. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
no to věřím, že to není nic moc :frowning2: ale třeba ti ve středu řeknou něco pozitivního a pak už se jen bude dařit! :wink:
9. kvě 2009 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz
nám se taky 9 měsíců nedařilo a pak to přišlo :slight_smile: . neboj, všechno má svůj čas a to mimi ví moc dobře, kdy má přijít.
sraz zatím naplánovaný není. vím, že v úterý bude ve Zlíně amelie, ale je to dost na rychlo plánovat
9. kvě 2009 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - jj fotbal je v tlumacove ale jak sem se dovedela tak my asi jedeme... u nas bude pristi vikend - aspon to tak byva...
teda holky ja se asi ukousu nudou jak je ten chlap v praci... :angry:
9. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Leu tak to znám když je chlap v práci a ty si sama doma.Si mě měla vidět minulý rok tuhle dobu.Jsem myslela že umřu.Já po operaci a on někde včudu za prací a to jezdil na celý týden i občas víkend.Fuj už nikdy.
Holky papa jdeme grilovat. :slight_smile:
9. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
ahojte holky!
ahoj mili, to je super že přišlas! :slight_smile: Nevěš hlavu, všechno bude DOBRÉ!!! Já vím že si myslíš že se mi to kecá, ale...však víš :slight_smile:
ty si budeš dělat kurz na nehty? Já chtěla taky, ale chybí mi na to bohužel finance...každopádně se tedy hlásím jako první zákaznice :dizzy_face:

leu ty si teda "užíváš" víkend :unamused:
a ty simi v práci že...ach jo
9. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky, všechno nejlepší k svátku, MAMINKY! :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky
jj Lusi chci si udělat spoustu kurzů,hlavně tedy nehty a taky masáž.Ale nikde nemůžu najít kurzy kde se to dělá.Kdyby jsi ty o něčem věděla tak budu ráda.
Holky musím jít spousta hodin,ale zítra se ozvu.
už aby byla ta středa a já se konečně vše dozvěděla. :slight_smile:

Leu budu čekat až mi napíšeš pokud ti to kamarádka řekne.A děkuji. :wink:
10. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojte holky,
taky vám přeju vše nej k svátku :grinning:

Mili zkus tento odkaz: http://www.kurzy-zlin.cz/manikura.html tam je kurz té modeláže. A začíná ti 8.6.! Já jsem uplně nahlodaná že do toho půjdu taky, protože když si spočítám kolik do těch nehtů narvu peněz tak by se mi to snad i vyplatilo...ale problém je ČAS :frowning2: Tak budu chodit k tobě no :dizzy_face:

Jinak jaký byl víkend?
10. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahojte holky, kde jste?

tak mě napadá - nechcete si některá objednat se mnou něco pro prcka z bessu?

jo a ještě jsem se chtěla zeptat - užíváte calibrum mami? mi totiž zbylo balení tak bych vám ho některé dala...má expiraci sdo konce srpna...
11. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Zdarec Luss,
Calibrum mami neužívám,přestala jsem na chvilku,nechci porodit obra.Pak zase začnu.Jinak nakukuju,uklízím. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Škoda že nikdo nemáte čas,budu ve Zlíně sama. :frowning2:
11. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojky holciny...
ja taky zdravim a tak prubezne nakukuju, protoze sem se dala do radikalniho uklidu - manza doveze skrinku a zacnem vymyslet prestehovani pokojiku... tak uvidime jak to dopadne
lus-ja ted taky zadne vitaminky neberu - uz ted me strasi ze to bude velke mimi tak se soustreedim na zelenina-ovoce...
a co jinak u vas noveho?? ja o vikendu byla kuknout na zabavu(manza byl v praci)a vyhrali jsme s malym balon tak tatka byl nadsen... :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky holky! já dnes od rána uklízím, vařím peču a stresuju se. odpoledne přijde tchýně! :frowning2:
ami - mně ten zítřek mrzí, ale budu celý den v práci :frowning2:
lus - co to je ten bess? jinak já teď papám Gravital, takže Calibrum taky nevyužiju. děkuju :wink:
11. kvě 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi tak se nestresuj!!! kašli na to, tchyně je prostě tchyně. všecky jsou stejné

a hoď si nohy na stůl, pohlaď Ondráška a kašli na ni :slight_smile: stejnak ti to zdrbne :grinning: já mám taky stres (jsem zjistila že nemám nahlášené téma diplomky v té podělané škole zas, tak řeším co bude), ale tož já nejsem těhotná, tak si to můžu dovolit. Lucka teď usnula, tata je na stavbě, musím upéct nějakou buchtu a zajít do obchodu, takže z učení zas nic nebude. to zítra nechci vidět. zatím to nemám ani celé přečtené a to už je fakt krize teda
11. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
sajmi - proc se stresujes?? a copak bude u vas tchyne delat?? neco slavite??
ja uz sem vyhodila tak 3 pytle do popelnice - to tu bude mista... :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
http://www.cesky.bess.sk

toto je odkaz na ty stránky s oblečením pro děti a pro těhulky. Mají tam super věcičky a i kvalitní materiály. Já tam Lucce hodně objednávám, akorát je to teda docela drahé...ale zas neohleděné a všichni jí ty trička chválí, když v nich někam vyjdeme :slight_smile:

tak to holky zkoukněte a pokud se budete chtít připojit k objednávce tak mi napište jo?

leu místa není nikdy dost! :wink:
11. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
To neva že nebudete mít čas,já to nějak udělám a pojedu brzo domů.No jinak my jsme s manžou o víkendu tvořili buchtu z margotky. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
amel mě to taky mrzí, že se neuvidíme...snad to ještě zvládnem s Daníkem v břišku - co takhle příští týden, co holky????

margotkovou to my rádi - hlavně teda Michal, ten je po ní celý žhavý (já už tak moc teda ne) ale zas já ji mám ráda že se tak jednoduše peče. ta mě vždy zachrání když musím udělat něco narychlo
11. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak jsem dofičela z obchodu, umyju ještě nádobí a kašlu na všechno. já nevím, proč jsem z té tchýně vždycky tak vystresovaná. i kdybych to tu měla ze zlata, tak to stejně nepochválí, takže se snažím úplně zbytečně :frowning2: . no nic, jsem si aspoň vyléla srdíčko :slight_smile:
lus - mrknu na ten obchůdek večer. kdy chceš objednávat?
leu - neslavíme nic, tchýně se prostě vtěrkla
11. kvě 2009 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile: ,
tak jsem po víkendu tady, manža právě odjel do práce na odpolední, tak zas budu celé odpoledne sama o víkendu jsme od tchánovců dovezli nějaké skřínky, tak mám v plánu, je trochu vytřít, zbavit prachu a pomalu začnu prát věcičky, dokud ještě mám na to sílu a můžu je jěště jakžtakž ohnout přes břuch.
Víkend byl celkem náročný, v pátek jsme byli na bečce, před půlnocí jsem tam usínala tak jsem tak jsem šli s manžou domů, připojil se k nám ještě jeden týpek a jak tak byli ti dva pod mírně pod vlivem, začali probírat porody a kojení, takže jsem se dozvěděla i zajímavé věci :grinning: :grinning: :grinning:. V sobotu jsme byli dopoledne u tchánovců, odpo jsme měli návštěvu doma a večer jsme ještě zvládli koncert. Zato neděli jsem celou prochrápala.
Jste mě nadělaly chutě s tou buchtou, už jdu hledat recept a budu péct :grinning: . Já mám poslední dobou chuť buď na sladké nebo na nějaké ostré jídla. Na oběd jsme s manžou vařili špagety, tak jsme tam navalili feferonek ať to má říz, tak teď by to chtělo nějaký dortík.

lus, co studuješ za školu?
sajmi,já jsem na tom stejně, tchýně to je kapitola sama o sobě, ještě že aspoň tchán má rozum :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj jity, téda, tak to byl nároční víkend! já ho strávila v práci, takže nic moc. na jakém koncertě jste byli?
jo a to rozumování chlapů o porodu a kojení mám ráda. můj dává u mě v práci rady do života z kurzu, kam chodíme, takže taky sranda :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi, byli jsme v Brumově na hradě, byly tam celé odpoledne nějaké kapely, my jsme jeli až v 7 večen na Luboše Pospíšila. Překvapilo mě kolik tam bylo lidí a většinou o generaci starší, než jsme my, tak jsem si konečně nepřipadala na takovéto akci jako babička.
Ten můj zas nedávno poučoval svojeho bráchu jak se přestříhává pupeční šňůra :grinning:, to by mě zajímalo kde ty rozumy bere když nechodíme do žádného kurzu.
Jo a to by jste nevěřili, jak jsou chlapi zvědaví, celý večer do nás hustili ať řekneme, co čekáme, šli na nás už i dost mazaně, ale ustáli jsme to statečně, i když jednu dobu jsem už měla namále. Už jsem chtěla mít klid, když do vás někdo tři hodiny v kuse hustí ať nejte labuť a řeknete to tak je to o nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak to vás obdivuju, že jste to vydrželi! už jen deset týdnů a všechno bude jasné a nedočkavci se konečně dočkají :wink: . vidíš to, ani jsem nevěděla, že na hradě něco bude. ale stejně by mi to bylo prd platné
11. kvě 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
lus - neboj, ona ta zkouška nějak dopadne! budu držet palce moc, moc, moc!
11. kvě 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
lus-ja taky na tu adresu kuknu vecer - nejak to dnes v celku nestiham...
je to nejaky rychly den a jeste za chvilku maji dojet male brachovy blechy toz se do vecera nezastavime...
kuknu zase vecer pokud nespadnu do postele jak pytel...
uzivejte slunicka - pry se na nas vali nejaka bourka... :unamused:
11. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
ahojky holky...
tak co dnes vyrabite?? ja se chystam jit varit a strasne se mi do toho nechce... :frowning2: no asi je to tim pochmurnym pocasim... a co varite vy??
12. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojky leu, já jsem opět v práci, takže nevařím nic, ale včera jsem musela navařit na dnešek, takže jsou ptáčci s rýží a bramboračka. tak nevím, jestli ti to v něčem pomůže :slight_smile: . včera jsem vezla tchýni domů, tak jsem viděla odjíždět bráchu asi i s dětičkama. jaká byla včera návštěva? rodeo? :grinning:
12. kvě 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - vcera velke prekvapeni - justynka byla zlato - vyndali jsme ji maleho kralika a ona s nim sedela na houpacce asi hodinu a ani se nehla...to bylo fakt zajimave - ona takove zive stribro... takze dobre
a co tchyne - zase pohanela nebo dobre...??
ja uz ukolhnila jakousi rychlovku tak uz toho mam od vcerejska dost takasi dnes budu trochu lenosit...
12. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
takže byl klídeček? tak aspoň víte, co na Justu platí :slight_smile:
včerejší návštěva dopadla dobře, ale dnes už na mě byl švagr, že jich pomlouváme a přitom jsme se o nich vůbec nebavili! totálně mě to vytočilo, tak tu létali hromy, blesky. chce prostě rozeštvat rodinu nebo co, pipina jedna! je mi z ní úplně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.