• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
klid-to tak nekdy byva ze se najde "skodna" v rodine... vubec se nerozciluj... ja mam dnes taky nervy napochodu a k tomu ty hormony - no je to sila :grinning: ale my to vydrzime ze :grinning: :grinning:
svagra myslis Pepu?
12. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já jsem dneska lítala po kontrolách.Dneska jsem ukončila docházku u svého gyndr.Začínám chodit do rizikové poradny.Přenášet prej 100% nebudu,to mi doktor říkal že nemusím mít strach.Dostala jsem léky a musím si i občas odpočinout.
12. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahoj amel, to je dobře že to tak dopadlo!! tak už to máš opravdu za pár, to už vydržíš! užívej si posledních chvil volna, spinkej a užívejte s manželem posledních chvilek ve dvou :wink:

holky co jinak? já mám takový strach z té zkoušky, ach jo...Lucka samozřejmě spát nebude, takže to vzdávám a učit už se nebudu.

leu už ti to asi nepomůže, ale vařila jsem tortily se žampionama. akorát mám takové nervy že na to nemám ani chť :unamused:
12. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
ami - jakto ze jsi na rizikovem?? kvuli tvrdnuti bricha?? a co zlate jabko? kuklas tam??
12. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
lus - bud vklidu nejak to dopadne a ty to urcite zvlades... Lucka nechce spat?? tak to ja kdybych lehla tak spim jak zabita... uz sem uklohnila brokolici zapeklasem ji a nejakou zelenin.polevku a hotovo...jeste uklidim nadobi a dnes koncim...
12. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Luss-kašli už na učení,co ses nenaučila doted se už nenaučíš,ale ty to zvládneš,toto je jen stres.

Leu-rizikové mám protože mám jednu ledvinu,astma.V Jabku jsem byla,nic nekoupila,až pak v Hradišti kojící podprdu za 399,-,dobře sedí,aspon nestála 2000,-,tak jak mi nabízeli v jednom obchodě.

No a v Hradišti jsem potkala kamarádku,která potratila před Vánoci a už je těhulka,tak mám radost.
12. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
ami-no vidis jakou mas dobrou naladu - hlavne odpocivej a davej na sebe pozor... ja mam taky ted nejake problemy z ledvinama ale doktorka rikala ze v tehu je to normalni - tak nevim... kojici podprdu jeste neshanim ale kdo za ni chtel 2000?? teda...
12. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
12. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jo a v HMku v Jabku,mají perfektní věci na malé borce.V sobotu tam beru manžu. :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky,mě zlobíte teda,já dojdu a vy utečete... :frowning2:
12. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
sem tu ale jen chvilku za chvilku dorazi nasi a bude plny barak...
12. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Já si dělám srandu :slight_smile: :sunglasses:
12. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
normalne nevim jak to mam s tim icq - u tebe me vubec nesviti jestli si online... :unamused:
12. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Leu,já tě vidím normálně připojenou :wink:
12. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
a ja to mam sede - ani cervene ani zelene...
12. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
nepotvrdila jsi mě asi
12. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky
jsem ze zítřka nervózní jako blázen.Dozvím se výsledky krve a dalšíhích odběrů.Vůbec nevím co si přát jesli aby našli problém a já věděla proč to nejde nebo být radši zdravá a ok.Tož holky já nevím.
Zítra na mě myslete mám tam být na 11,15.Pak až budu doma podám hlášení.Ale pokud nic nenapíši tak to dopadlo blbě.

Luss děkuji za ty stránky na ten kurz,ale je tam podmínka střední vzdělání a to já nemám.Takže děkuji za pomoc.A neboj zkoušku dáš jsi přeci šikovná holka. :slight_smile:

Leu,nemohla by jsi se zeptat té svojí kamarádky,byla bych moc ráda.Děkuji :wink:
12. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko,
včera jsem byla nějak moc akční a nestíhala jsem psát, vařila jsem, prala uklízela a ještě jsem se dala i do šití. Ale asi jsem to přepískla, tolik věcí na jednou, v noci jsem potom nemohla spát bolelo mě břicho, pořád jsem se převalovala z jedné strany na druhou. Dnes mě čeká další pračka a příští týden se pustím do praní a žehlení věcí na drobka. Naučila jsem manžela věšet prádlo, teda on říká, že na to má svůj způsob, mě přijde že to jen nahází na šňůru, ale zavřu obě dvě oči a jsem mu vděčná, že se u toho nemusím natahovat sama.

Am, ta podprda je moc pěkná, kde jsi jí našla??

Mili, nervozitu chápu, hlavní je že jsi to nenechala jen tak a pustila se do řešení, už to chtělo hodně velkou dávku odvahy, budeme držet palce aby bylo vše tak jak má být a ať už to dopadne jakkoliv, bude to krok kupředu a věř, že po krůčcích dojdeš svému vysněnému štěstí.
13. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojte holky!
kde jste dneska? my byly s Luckou u doktorky v poradně, má naočkovanou hexu tak čekám na noc :unamused:

JInak ty kojo podprdy jsou sice krásné, já je měla a hned zavrhla a nosila jsem takové ty lambadky - to mi přišlo daleko lepší a praktičtější, protože ty zapínáčky od poprsenek jednou rukou zapnout prostě nejdou a v druhé máte většinou prcka na odřihnutí. A navíc po pár měsících už mimčo stejnak všechno vypije, takže nejsou potřeba ani ty buničinové tamponky a dá se nosit obyč. podprda třeba s rozepínáním vepředu, což je určitě hezčí. Např. můj manžel byl na ty kojící podprdy uplně alergický. Jako že jsou strašně asexuální, tak nevím :confused:
Ale do porodnice určitě jo...

Jiti buď ráda, já co si neudělám to nemám, kdyby mi jakkoli drahý pověsil prádlo, zulíbám mu ruce :grinning:

Mili držím palce a věřím že to bude dobré. Ozvi se!
13. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Omlouvám se že jsem včera nenapsala,ale opravdu jsem to nestihla .Začala jsem chodit do břišních tanců a včera byla pro mě první lekce.Tak Vám všem děkuji že jste na mě mysleli.Nu a teď tedy začnu je toho hodně tak ať vše stihnu napsat.Kvůli Vám jsem si ráno přivstala ,ale v pohodě.
Takže podle FN a dr. Dostála.Výsledky HP jsou v pořádku ( jen S_PRG: 26,2nmol/l , má to být kolem 30,ale prý to není tak strašný to se prý doplní Utrogestanem ),Jablu ty budeš vědět co to je já to nějak nevysvětlím jak ty.Přítel je v pořádle dle SPG.A tedy kde je ten můj problém?Zřejmě ve vejcovodech.Díky Xtým operacím moje vejcovody i dle Fertimedu jsou průchodný, tak jsou přeci jen poškozeny.A to tím ž jsem při každé operaci měla srůsty,které byli následně odstraněny.Tím vznikly jizvy.A taky má na to hodně vliv to že v těch mých vejcovodech díky tady tím operacím mi špatně funguje peristaltika svalstva.Tzn. že vajíčko se uvolní,ale nemůže cestovat vejcovody protože to svalstvo ho neposouvá do dělohy a tak nemůže dojít k oplodnění,protože to nestihne tam dojít.Ano může se stát že by se to podařilo,ale v mém případě je to malá pravděpodobnost.Takže návrh dr.Dostála i náš je IVF.Už mám doma všechny léky,jsou v ledničce.Mám nějaký Prednison,Gonal,Diphereline,Ovitrlle a to je asi všechno.Mám dlouhý protokol.Vůbec tomu nerozumím.Takže čekejte nával otázek.A ještě jedna věc.Ivf bude až někdy asi koncem července nebo v srpnu dle mého cyklu.Teď se to nestihne pač budou mít to volno.Ale nám to nevadí aspoň stačíme našetřit a pořádně se na to připravit.Takže někdy v létě začnem.Ani nevím co a jak co mě čeká,ale momentálně mě to netrápí.

Jinak v pondělí jdu na UTZ a na IUI.Tak uvidíme jestli to bude k něčemu.Ještě mi chtěl Dostál napsat Clostík,ale to jsem odmítla pač nechci zbytečně cysty.

Snad jsem na nic nezapoměla Teď už musím pádit,ale večer tu budu.Papa holky.
14. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz
Holky kopírovala jsem tabulku,takže jsou tam některé věci co nevíte.Ale já jen aby jste věděli.Papa.
14. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahojte holky
Mili tak to jsou krásné zprávy!!!! Vidíš, vše se hnulo a v na podzim už budeš těhulka!!! Hned bude na světě líp, když je tomu všemu vidět na konec :slight_smile: A jsi borec, že ses dala na břišní tance i na všechny ty kurzy, máš můj obdiv :slight_smile:
Opatruj se a nestresuj (a třeba už v pondělí budeš usínat s prckem v bříšku)

A co ostatní, co je s váma holky? Z toho bessu teda nikdo nic?
14. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,

včera jsem byla mírně šokovaná na plavání pro těhotné.Moje spolužačka,byt je ve 12týdnu těhotenství,se posmívala nám co máme chvíli do porodu,jak jsme tlusté,jak máme hnusně velké břicha,jak jsme neohrabané a podobně.Tak jsem si o ní začala myslet svoje.Ona holka asi neměla být těhotná a nebo my jsme už radši měly sedět doma zamknuté a nevycházet mezi lidi,když jsme tak hnusné.No chtěla bych ji vidět jak bude vypadat u konce ona.To jsem napsala aby jste věděly,jak dokážou být lidi tupí.
14. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Luss ahoj,mě se moc líbí ta rocková kolekce ta kojenecká čepička s lebkou,tu bych brala.
14. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojky holky
tak ja vcera vubec nestihala - byl to takovy fofr ze jsem to ani necekala... tak zavolala nam pani z obchodu ze nam dosla autosedajda tak jsme jeli pro ni, prito jsem manzu premluvila k nakupu na mimi tak jsme jeste koupili nejake drobnosti aj plenecky(svagrova me varovala ze je lepsi si je koupit ted po jednom baleni - pak je toho dost na finance) tak jsme jakz takz pokoupili a vecer jsem byla v divadle s pracou tak jsem dojela pozde...
milin-to je supr vedet aspon co a jak ted uz to bude lepsi a bude to utikat jak voda... jo kamosku jsem vcera nahanela cely den a vecer mi napisala ze kurz na nehty delala ve zline nad perlou (jestli vis kde to je)ale taky rikala ze to tam bylo hrozne drahe a vzdelani nehralo roli a rikala ze nejlevnejsi kurzy na nehty sou ve vizovicich ale to uz zadne info nedala - tak zkusit jedine net...
lus - ja taky kukala na bess a me se tam libily ty tehu trika ale musim to nadhodit pred manzou - jestli pusti korunu :grinning:
ami - no s chuti bych kamosce rekla ze si pockam jak bude ona vypadat v tretim trimestru... sem uplne klidna ze ona nebude jedina nebude mit bricho...
ja kdyz se ted videla na fotce tak sem si rikala ze to neni mozne ale co by jsme neudelali pro ty drobky co???
14. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojte holky,
já budu objednávat teda až v pondělí nebo tak, tak se rozmyslete jo?

Ami jinak to s tou kámoškou mi vyrazilo dech. Mi je těch těhulek na konci vždy líto - zvlášť teď když už vím jaké to je - je to opravdu těžké a nikdy by mě nenapadlo že bych se jim smála. I když v mém okolí jsem taky zaslechla že nosit na konci těhu upnuté oblečení je hrozné atd. (přitom já měla malé bříško i na konci) a pak o kojení na veřejnosti jsem taky vyslechla....ach jo :( kašli na to :wink:

leu máš krásné bříško :wink:

tak já jdu vařit, venku je hnusně že :confounded:
14. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jo, jo venku hnusně a kosa :cry: :cry:
S tou těhulí nic moc, ale sama to holka pozná za pár měsíců jaké je to mít břicho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já dnes zjistila že mě bříško pamalu už překáží i u oběda, kdy se jsem se chtěla trochu naklonit nad talíř. Připravuju se na to že bude hůř, všechno to zvládnu a překonám, jen aby bylo mimčo zdravé.
Dnes jsme byli na nákup,skákli jsme i do obchodu pro miminka a koupili pleny pod hlavičku, španělskou deku a ještě pár drobností. Manža se už těší až budeme s nakupováním u konce, za první ho to nebaví a pak se mu zdá vše přehnaně drahé. Jo jsem mu chudákovi musela vysvětlit že u konce to bude až bude mít doma dospělé děti. :grinning:
14. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
ahojky holky
tak jak to s vama dnes vypada?? je tady nekdo?? :wink:
15. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Kdepak všechny jste? :frowning2:
15. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahojky holky, jak se máte?
lus - co zkouška, už víš výsledek?
ami - tak to mě dostalo, co si kámoška o těhulkách myslí, je to smutné a hloupé, ale ona na to přijde
leu - jojo, mám švagra Pepu. hold rodinu si člověk vybrat nemůže :frowning2:
mili - tak to je fajn, že ti to dobře dopadlo! tak teď se jen opatruj a mimi bude brzo na cestě! :wink:
jity - já se jdu zítra mrknout do toho Slavičína, tak doufám, že taky něco pokoupíme. jinak s tím věšením prádla taky mojeho poučuju, jak to má věšet, ale když je mi špatně, tak jsem ráda i za to "jeho" věšení :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.