• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj Sajmi, snad Ti tam něco padne do oka a nehnala jsem Tě tam zbytečně. :wink:
15. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
jity - nene, já se ráda mrknu všude, kde mají miminkové věcičky :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - no prave bych to tak strasne nebrala kdybych tam videla Pepu... no jo to mas pravdu - rodinu si nevyberem nikdo...(taky vim o cem mluvim... :unamused: ) ale to se zvladne...
15. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
leu - možná se dnes uvidíme na fotbale. spíš přijedeme ale až na druhou půlku.
jity - tak obchod byl v sobotu zavřený :frowning2:
17. kvě 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky...
tak jak je to dnes??? jste tu dnes nekdo?? a jaky byl vikend...??
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky leu, zdravím Tě...

Moc ráda jsem Tě poznala osobně, moc vám to s manžou sluší... :wink:
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
honzi - ahojky - no nevim co nam sluselo :grinning: ale dekujem... za to vase mala je kouzelna... akorat me mrzi ze vzdy tak rychle mizime protoze musime nakoupit pavlovym rodicum aby to prezili hlady tak se moc nezdrzime ale nekdy to vyjde...
18. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Oni bydlí na kopci, ne? No co se dá dělat. Já jsem vás pak už ani neviděla. Tvůj je sympaták. A jaké že to máte jméno pro chlapečka? Koho vy znáte nahoře v kostele?
18. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
jj bydli na kopci ale sou oba invalidni...takze mame dve mimi na kopci a nase v brichu... a asi to bude Vojtisek...uvidime jestli se to jeste nezmeni... a nahore zname hodne skautu... Tesar, Kriz, Venhuda-a pak uz jen prezdivky... a vy tam taky nekoho znate nebo jste jen tak zaskocili..?
18. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Zdarec babulky,jak se vám vede?
18. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
ahojky ami - me docela dobre...a co ty??jak se mas??
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
my jsme tam chodily od prvopočátku, znám tam pár lidí od vidění a Tesař vím taky který je měl techtlemechtle se sestřenkou, ale pssssst...a znám tam tu sestřenku a pár vlastu Vajdáka, pana doc. Hrušku a tak...mám to tam ráda...
vojta je hezké jméno, ale mám to spojené s bývalým...už se Ti to kráti pomalu, už jen 3měsíce...
Amelie to má zachviličku...
18. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj Leu,ještě dobře. :grinning: Mimo ty poslíčky,to jde.Do porodky mám vše,chtěla bych se jenom kouknout po nějaké noční košili.Zítra jdu do poradny,tak uvidíme,co paní doktorka řekne.Dneska jsme s manžou vyhráli 50 euro.
18. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ami - jo?? a v cem hrajete?? teda gratuluju... to abych taky zacala pomalu balit tasku co?? se to prehoupne a bude to... :sweat_smile: tak zitra dej vedet jaks dopadla a poslicky mas taky?? teda to pry je boj...????
honzi -tak to jo.. ono znamych je tam spousta... my zas tam radi jezdime protoze je to takove jine nez u nas - uvidime co z toho u nas vykoukne...
18. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Koupili jsme si včera Magnum,nacvakala jsem kod do počítače,a došla mi gratulace,že nám pošlou kreditku.Poslíčci stojí za prd,já se hlavně třepu,aby mi třeba nepraskla voda ve městě.
18. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
no poslíčky já jsem nezažila, ten den před porodem v nemocnici to asi byly...no tak to gratuluji, asi si koupím taky Magnum, to je dobrý suma... :wink:
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Suma je to fajn,kor když nanuk stál 33,- a vyhráli jsme přes 1000.
18. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
ami - svagrova poslicky mela snad od 29tt a rikala ze pak porod byla hracka - ale ta si uzila aj 3hod v kuse prochodila s bolestma...no kazdy to ma jine asi...
teda magnum jo??? tak to asi odpoledne zajdu na zmrzku - stejne je manza do rana v praci toz co doma...
tak se divam jak se to tam venku pomraka a ja mam v pracce pradlo - tak nevim nevim jak to dopadne...
18. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
No já se chystám na procházku s kamarádkou,dokud je hezky,chtěla bych si koupit noční košili.No a malému jsem dneska zase nakoupila gatky takové bavlněné na léto,bryndáky.
18. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ja zase shanim uplne bile dupajdy co bych vzala do porodnice k bilemu triku ale nikde se je jeste nepotkala...
musim taky zajet do mesta kdyz to jeste jakz takz jde...
18. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já mám úplně bílé dupajdy,celou soupravičku i s čepičkou a botičkama,zkusilas Pompo na Čepkově?
18. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojky holky, opět zdravím z práce. včera jsem toho měla moc, tak jsem se nestihla ozvat.
tak jak rostete?
ami - ti poslíčci jsou jací? jako křeče a pak to přejde?
leu - já mám taky bílou soupravičku do porodky jak ami a koupila jsem ji na Kútech v té baby prodejně
19. kvě 2009 v 07:09  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky tak to zase ja mam dnes docela fofr... musim neco uklohnit a k tomu maly neustale tak strasne kope ze asi vyskoci driv - nebo fakt nevim...
sajmi - na soupravicku se musim zamerit ale ted to nejak nestiham... a co v praci?? dobre? jak to zvladas??
19. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojte, tak jak se máte, je tu dnes klídek. Par dní jsem tu nebyla, využívám toho, že se cítím fajn a jsem pořád někde v trapu. Dnes jsem měla docela náročnou noc, dvakrát jsem musela na záchod, pak jsem měla v noze křeče, potom přišla bouřka, takže pozavírat okna, v 5 vstával manža do práce a já musela vstávat o půl 7, páč jsem dnes měli kontrolu. Kontrola dopadla dobře, ale byla bez ultrazvuku, že prý se na miminko podíváme příště, jen mě prohmatala břicho a řekla kde je hlavička a kde patičky. Nemůžu říct, že bych cítila nějaké velké kopance, spíš cítím neustálé vlnění a na břichu se mě dělají boule jak hrom. Test na cukrovku je v pořádku a kontrola protilátek taky. Jo a ještě 9.6. mě bude ukončena neschopenka.
Hned jak jsem vylezla z ordilace se mě zlepšila nálada a vůbec mě nevadí, že jsem spala jen tak málo, doženu to dnešní noc. Taky jsem si od radosti koupila látku, že ušiju na postýlku mantinel a taky kapsář.

sajmi, to je mě líto, že tam bylo zavřeno, to jsi tam jela schválně, nebo jsi to brala při cestě do Brumova.

leu, taky bych chtěla čistě bílé dupačky do porodky, kabátek už mám , bodíčko taky, jen ty dupajdy a doufám že už mám snad vše co potřebuju, teda kromě lékárny
19. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
jity - tak to je fajn, že dopadla kontrola dobře. já mám jít příští týden, tak jsem zvědavá, jak dopadnu! zítra mě čeká zase cukr, ach jo :frowning2: . do Slavičína jsem jela schválně, ale neva. zajeli jsme víc do města a koupili tam košilky v SUMĚ.
leu - co vaříš dobrého? no mě dnes prcek taky kope už od rána, tak nevím, co se děje. je mi i nějak špatně, tak nevím, jestli je to tlakem nebo čím. už mě čekají ale jen dvě směny! :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
V Sumě?? To je někde v centu ne,? Já Slavičín neznám, ale mám pocit, že tento obchod kámoška taky vzpomínala, že jsou tam dobré ceny. Počkej, jak zase cukr? Musíš jít na něj znovu?? Mě čeká příští týden zubař, už teď je mě nanic když si na to vzpomenu. Raději pět krát na gyndu než jednou k zubaři. :grinning:
Nevím jestli jsem se už ptala, ale nevíte jak se vyřizuje mateřská?? Vím, že od Dr. dostanu papír a ten je třeba donést do práce, nestačilo by ho tam jen poslat, moc se mě tam nechce jít, měla bych jen z toho zbytečný stres, nerozešli jsme se zrovna v nejlepším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nerada bych se tam ukazovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
sajmi - nerikej - jen 2 smeny?? to je super - at uz si to taky jen uzivas... sice uz to bude jen horsi ale nevadi... ani mi nemluv jak je me dneska...asi je to tim tĺakem, protoze jsem prave domyla nadobi a at ho nekdo uklidi - uz mam nohy az v .... delala se zapekane testoviny a kureci polevku - sem zvedava jak se to sni... a s tim kopanim - to me kope jak hrom ale to porad takze nejakou vyjimku v mimi dnes necitim - bude to asi takove zive dite...
19. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,
my po kontrole ok,termín porodu 10.června nejpozději.Ne-li dřív.Malý byl na KTG živý jako stříbro,srdíčko bouchalo o 106.Jinak já už nesmím brát léky,příští týden mě čeká vyšetření pánve,kvůli možné tromboze,pokud otok neustoupí,tak dřív jak příští úterý,jinak musím chodit každý týden na kontrolu a na KTG.
19. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
ahojky! :slight_smile:
jity - jojo, musím chodit co tři týdny na kontrolu s cukrem, protože diabetoložce se nezdá můj cukr. je v pořádku, nemám ho zvýšený, ale prostě musím k ní chodit na kontroly :frowning2: no k zubařce jdu za dva týdny a už teď se děsím! stejně jako ty z ní mám panickou hrůzu! jinak ty papíry na mateřskou teda nevím jak vyřídit, zatím jsem po tom nepátrala
leu - jak je dnes? u mě líp :wink:
ami - tak ty už budeš mít Danečka za chvíli v náručí! to je paráda! cítíš se dobře?
20. kvě 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holciny
sajmi - jj dnes uz je to lepsi,, ted sem vysala - tak trochu to tu davam do kupy, ma dojit chlap na zamereni oken - moje mami si rekla ze kdyz tu budu mit miminko takvsechno musi byt nachystane...toz tu cekam na nejakeho chlapa... jinak dnes maloch tak kope ze nevim kde ma jakou cast tela - je proste vsude a ty jeho ostre kosti...
ami - teda to tak strasne leti - kdyz se divam ze mas 38 tt teda...za chvilku budes kocarkovat... :wink:
20. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.