• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Zdravím holky,

no je mi docela dobře,ale spala bych.No jinak papíry na mateřskou se musí zanést do práce,a oni to posílají sami na sociálku,musíš jim to vypsat a jdeš,oni si to ostatní dodají sami.Jdeš tam s tím,až ti doktor ukončí neschopenku.Aspon já to tak měla.No Daneček mi spinká u žeber,je fajn poslouchat KTG,jak mu bouchá srdíčko.Když udělal výkopy a nebo se pohl,tak to vyskočilo jako blázen ale porodní asistentka a paní doktorka říkaly že to je dobré,že má hezké hodnoty tak jak mají být.Včera to bylo naprd s tlakem,ze mě pořád teklo jako blázen,pořád jsem se utírala.Na to že zrovna u nás moc nesvítilo,bylo hrozné horko.Dneska jsem ještě ožehlila poslední kousky oblečení co jsem koupila Danečkovi a už se budem jenom těšit.Mateřská je super věc,akorát,když se vám ke konci těhu nic nechce tak jak mě.Venku horko,ale ne tak moc,jak to čeká vás holky,já už budu mít toho našeho borce venku.Vzpomenete si na moje slova,jak pořád říkám že chci aby už byl venku,protože ten konec je fakt záhul.A neříkám to jenom já.
20. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahojky holky
tak jak to s vama dnes vypada?? je tu nekdo nebo jste venku v tak krasne pocasi...??
21. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojte

leu- já tu jsem, venku je zas pařák jak blázen, nejlíp je mě doma stáhla jsem zaluzie a jsem pěkně v chládku :grinning: , pustila jsem se do velkého úklidu, včera to byla šatna, dnes ložnice a zítra mám v plánu obyvák. Včera jsem dokonce vyprala jednu pračku oblecení pro malé, večer jsem zápasila se žehličkou, moc mě to nešlo vyžehlit ty pidi oblečky, ráno jsem to dodělávala a už to šlo líp, asi to chce praxi. :slight_smile: :slight_smile:
co máš v plánu ty, co dnes vaříš?
21. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jity - ja dnes nevarim!!! babi rikala ze uvari gulasek i pro me a manzu mam v praci a dojede az zitra rano tak o vareni mam postarane... zrovna se chystam dat do albicka nove foto jelikoz mi dosel dnes balik s vecma a odpo jedu kuknout do prace - deti maji vystoupeni tak je jedu pochvalit - teda doufam ze nebude bourka - maji to na zahrade venku...
21. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Mě dnes vaří mamka, takže mám klid, myslím, že bouřka nebude i když já bych déšť uvítala všemi deseti, zasadili jsme trávu kolem baráku a máme pokažené čerpadlo, takže to nemáme čím zalít a jestli neporoste, tak to budeme muset znovu překopat a znovu zasít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JO,jo, foto přidej, ať mám nějakou inspirac.
Já jsem koupila látku na mantinel a kapsář,který přijde na postýlku, příští týden se pustím do šití.
21. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Zdarec holky,

já jsem musela do města a ještě skočím vedle do samošky a ven mě už nikdo nedostane,tam je horko jako prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
ami - to mi ani nerikej - ceka me cesta taky do mesta a uz ted se mi nechce... :confounded:
jity - jo foto uz je - sem to musela udelat hned nebo bych to porad odkladala...ja ten kapsar objednala a uz ho aj mam - na siti sem si netroufla...
21. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
leu-je tam nechutně,aspon v Hradišti je 34 stupnu ve stínu.

Já dneska dělám zapečenou brokolici,jediná moje dnešní práce,víc si netroufám.
21. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
ja ted vysla na balkon a jako kdyz mi plesti... sem totiz doma a tady je prijemne... no to bude boj...
brokolku sem taky delala predevcirem a byla mnam...
ami lez a odpocivej... ten cas tak leti...
21. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kamarádka chtěla,ta s ní jedu do Zlína,ale to bych asi nedala.A bude hůř...
21. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
sem ted cetla na netu ze prijdou bourky a 30° vedra prijdou zpatky az v pulce cervna...tak uvidime jak nas to pocasi jeste potrapi...
21. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
leu-věř mi že budeš chtít být rychle doma jako já.To člověka ani nebaví,já mám v bytě zatemněno a větrám...
21. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahojky holky, já teď dorazila z města a je to teda hnus.
ami - drž se, myslím na tebe každý den!
leu - červen má prý být deštivý a červenec snad nějak přežijeme! už teď se děsím těch vysokých teplot! my máme taky guláš a čočkovou s párkem :slight_smile: . no mě má přijít taky za chvíli chlap vyměřovat podlahu, tak snad to bude rychlovka. u dětiček si to užij! :wink:
21. kvě 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
taky doufam ze to tam bude rychlovka a hlavne tam bude stin... vodu mam v pohotovosti a cukrovi tam doufam bude... :grinning:
gulas uz mam taky v bruchu - maly to tam prebira a tridi-dnes mam pocit ze cvici nejake bojove umeni od rana...
21. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
sajmi-díky že na nás myslíš-píšu zrovna porodní plán,musím ho dát manželovi podepsat,až přijede.
21. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
ami - a z kama ten porodni plan mas??
21. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
jsem si ho stáhla z netu,vytiskla a vypsala :wink:
21. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
teda ty si dobra... no nic ja se pomalu loucim - vyrazim smer mesto...a deti... tak vecer kuknu...
21. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
ami, tak to já musím taky mrknout, co tam musím všechno vyplnit. taška je zbalená? jak se těšíš nebo bojíš nebo jak ti teď je?
21. kvě 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,omlouvam se,ale nejak mi to nevychazi.Tento tydem jsem byla sledovana UTZ a tak jsme vedeli kdy mam ovulaci.Tak doufam,ze to treba klapne.Leu nemuzu si vzpomenout kde to v tom Zline je.Jsme vcera spekulovali s pritelem a nejak jsme na to neprisli.Prosim te napis mi kde je to nad perlou treba se mi pak rozsviti :slight_smile:Moc dekuji a pa holky.Lusi jak si dopadla u zkousky?
22. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz
ahoj mili - leu myslela směrem od náměstí kolem Mc´Donaldu do parku nebo na trh a po pravé straně potkáš Perlu, obchod s korálkama a různýma blbinkama :slight_smile: , tak nad tím, v prvním patře, je to nehtové studio, tak zkus třeba tam :wink:
22. kvě 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holciny...
milin - je to presne jak ti popsala simca, ted je tam myslim nove kvetinarstvi tak nekde nad tim v 2 patre...ale jak rikala kamoska - je ta pani pry draha-ale za zeptani nic ze jo??

no ted vam teda reknu, byli jsme s manzou nakupovat - vyjeli v 10hod od nas a 10:30 jsme byli aj zpatky doma... koupili jsme darek brachovi k 30, spolupracovnici k 25, a to jsem jeste proletela drogerii a koupila prasek na prani mimi a podlozky na prebal. dudlika... a uz sem doma... takovou rychlovku sem necekala... :wink:
22. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky dekuji za vysvetleni.Zkusim se tam zeptat.Jo ty kurzy stoji pres 8000 a vice.Je to sice palka,ale dnes neni zadarmo nic.Papa musim padit.
22. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojte holky, jak je? Já jaksi nestíhám, tak se sem ani nedostanu...vidím že miminka i bříška zdárně rostou, tak to má být :slight_smile:

Holky budete některá chtít něco z toho www.cesky.bess.sk nebo z www.znackydetem.cz? Budu objednávat a vím že jste něco říkaly o čepičce a o tričku....

Tak hezkou neděli :grinning:
24. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
lus - ahojky, tak já asi nic objednávat nebudu, děkuju. jak se jinak máte?
24. kvě 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, nikde nikdo? :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi ahoj,
já tu jsem, jak se vede :slight_smile:?
25. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojky holky
tak jak se mate??
ja tento tyden vubec nestiham... zitra jdu na kontrolu odpoledne zajedu s listkem na penizky do skolky a pak ctvrtek a patek jedeme pryc tak budeme mit asi posledni vylet... dnes toho mam taky dost ted jsme se vratili z obchodu a jeste musim neco uklohnit...
26. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj leu, tak to máš náročné. já jdu zítra taky na kontrolu, tak jsem zvědavá, co je nového. kam pojedete na výlet? já bych taky někam jela :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky simi - tak se tu honim s obedem aby tata mel co jest do prace a on si vzal kufr a jel a pry jest nebude - toz priplestit ho malo... no nevadi mam navarene jak dojede pavel z pasek...
no jedeme do ceskych budejovic- ctvrtek tam a patek zpet - za znamym a asi je to posledni navsteva jen ve dvou... sice mi kazdy nadava ze tak daleko nemam jezdit ale si rikam ze stejne nic delat nebudu a jen odpocivat...
a co ty noveho?? taky jdu zitra k dr a chcu se zeptat na neschopenku - kdy tak asi bude...a co maloch kope??? ten nas je jak ze zivych ocasku...
26. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.