• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte holky,

tak u nás nic nového,porodu nic nenasvědčuje,zavřená jsem jako minule,malý pořád nahoře,nějak se mu nechce dolů,doktorka si nás přeměřovala a říkala že týdnům odpovídá,jen je to lenoch,přenášet na 100% nebudu,říkala že jak budu 40tt,udělá se porod,mám si pak toho 9.6. vzít věci,no jen kdyby se rozmyslel a chtělo se mu dřív.Streptokok negativní.
26. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Leu kašli na ostatní, ať si říkají co chtějí, hlavní je jak se cítíš ty, po cestě si můžete dělat krátké pauzy kdy se projdeš a bude to ok. Já byla v pátek s kámoškou na výletě dokonce jsem se vyšplhala i na rozhlednu, zvládla jsem 80 příkrých schodů, nahoru to bylo v pohodě a dolů šla kámoška napřed aby mě popřípadě jistila. Já byla celá šťastná, že jsem se konečně vypadla z domu a měla nějaké rozptýlení, když se doma nudími a naši mě vynadali, že jsem blázen dělat takové věci ve svém stavu :frowning2: :frowning2: ........
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
jity - taky rikam ze pokud to jde tak se to da a byt furt jen doma je fakt na palici... prestavky mame uz naplanovane a manza rikal ze klidne zastavi kdekoli... ceske budejovice beru vzdy jako nejvesti relax - tam se o me staraji 3 chlapi najdnou... snidane obed vecere - az do postele...proste klidek...

ami - prave sem na tebe myslela ze ses uz dlouho neozvala... teda tak vy mate lenocha a ja mam pocit ze mame hyperaktivce... taky sem zvedava co mi zitra rekne dr - jak to s malochem vypada...
26. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
leu-ty jo,ani nevíš jak je živý,ale v břiše,ven se mu nechce,dneska dělal kotrmelce,paní doktorka ani nemohla zkontrolovat KTG,říkala že je to čilouš,že dělá pěkné kotouly.No ale pozitivní pro mě je že nebudu přenášet:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
ami - teda ty uz to budes mit za sebou - ti aj zavidim ale stejne ceka nas to vsechny ze... :slight_smile: ale slysela sem ze ty zive a moc pohyblive ditka v brichu sou pak hodne po narozeni a ze jen spinkaji...tak se tim uklidnuju a uvidim jak to bude u nas... :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já mám docela depku z toho že tam musím jít na určitý termín....

A co jinak?At nekecám jen já...
26. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
aspon vis ze to dyl trvat nebude... kamoska prenasela obe sve ditka o 10dnu a to byla protivna - rikala ze uz to mohla mit za sebou a porat tu byla...
jinka u nas nic - jak sem psala zitra letim k dr, a ct a pa mame naplanovany vylet tak se tesim ze bude aspon nejaka zmena...
26. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Zítra zalet k doktorovi a jen samé good news,co ultrazvuk ve 30tt?
Jinak výlet lehce závidím.... :wink:
Já mám zítra poslední těhu plavání...
26. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
zitra podam hlaseni od dr - doufam ze to stihnu :sweat_smile: jinak o ultrazvuku ve 30tt jeste nevim asi to bude zitra prekvapeni...uvidim s cim dojdu...
plavat chodime taky ale jen tak s manzou a je to super...ja si tam tak lenosim ale jak lezu ven a ta tiha je zpatky toz to je ale jinak super...
26. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
To už by ti měli dělat ne?Já jsem tak nějak ty byla.Plavání je super,to není pochyb a mě to pomáhá...Prcek sebou šije,dneska vytáhnem tatínka na zmrzku,přijede asi brzy...
26. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
nevim nevim dr mi nic nerikala minule tak cekam ze s tim vyrukuje zitra... uvidim... taky jdu chvilku ven - neco prectu a pockam jak dorazi manza...
26. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tady mají skvělou točenou pistáciovou,mě se dneska nechce vůbec nic.doktorka mě pochválila za váhový přírustek...
26. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Co se týká toho velkého ultrazvuku ve 30tt, tak já budu bez :cry: a už jsem tu i na koňovi našla podobné případy. Ve 20tt mě v baťovce řekli že vše je v pořádku a že další speciální ultrazvuk není potřeba, prý jen kdyby se mé doktorce něco nezdálo, že mám přijít, jinak prý stačí běžné vyšetření ultazvuken v gyn. ordinaci u dokrota který mě má ve své péči. :frowning2: :frowning2: Byla jsem z toho zklamaná.
Mě se taky dnes nic nechce dělat, vedro jak blázen, manžel na odpolední a já to vidím, že budu min. do pěti hodin, než přestane ten hic, sedět doma, pak se půjdu projít.

Am kolik jsi přibrala?
26. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
jity-přibrala jsem 8 kilo.No jinak ultrazvuk u nás doktor bere jako samozřejmost,v nemocnici taky,jinak mi ho nabídli i v Prediku.Já jsem normálně na mrtvicu,ajké jsou rozdíly v té mateřské... :angry:
26. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
ami - ahojky. jsem na tebe myslela, jak ti je asi v tomhle horku! já teda umírám a to mám ty největší vedra ještě před sebou :frowning2: . 8 kilo je pěkná váha, já bych taky nechtěla přibrat víc, ale uvidíme. já jsem zítra taky zvědavá na kontrolu, protože bych ráda viděla prcka na ultrazvuku
leu - s tou cestou opatrně. našemu prckovi se nelíbí, když jedeme do Brumova hodinu a nedokážu si představit, že bych jela někam dál. ale třeba to Vojtíškovi bude vyhovovat :wink:
26. kvě 2009 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,tak se k vám přidávám,jsem ze zlina a čekám holčičku 30tyden,už se mi to krátí :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
zítra jdu na kontrolu k panu doktorovi,tak vám pak písnu jak jsem dopadla,snad je všechno v pořádku,pač se mi zdá že na 30 tyden mám malé bříško :frowning2:
26. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky
asi ted přes léto jaksi nebudu stíhat Koníka tak jako minulý rok,ale aspoň si na Vás udělám chvilku.
Tak testovat jsem netestila.Ale zkusím to vydržet do víkendu.Pak to třeba zkusím.Nějak mě bolí vaječníky a podbřišek.Nevím sice co to znamená.ale snad zas nic špatného.

Holky přeji Vám krásný slunný dny.Já už bych potřebovala nějaký oddych,ale stále jsem v nějakým shonu.Tak snad to brzy nějak přejde. :slight_smile: Na Perle jsem ještě nebyla,prostě to nějak nestíhám,ale snad se tam brzy dostanu. :slight_smile:

Papa holky. Ju a co ten srazík?Já bych nějakej udělala.Aspoň se pokochám miminkama těhulinkama. :wink:
26. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahojky holky,
mili - musíš i trošku odpočívat!!!
ili - ahojky, takže konečně tu máme i holčičku, tak to je bomba! mně taky říkají, že mám malé bříško a dnes jdu taky na kontrolu, tak snad nám to dobře dopadne!
27. kvě 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj sajmi-co nového? :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
ahojky holky
tak hlasim prichod od dr... teda sem si nemyslela ze me zavali tolika ukoly... normalne sem dostala 4 listky na krev a pry ze mam jit hned po kontrole - ani nevadilo ze nejsem nalacno... tak sem vyuzila tety ktera dela taky na 4 patre a ona byla tak hodna ze mi ju vzala ona a dala do laborky - a ja nemusela tu strasnou radu cekat...
jinak kontrola rychlovka, mimi tam kde ma byt, cipek ok, ptala se me jestli me tvrdne bricho tak sem ji rikala ze nevim ze mi to sice vsichni kolem popisuji ale ze ja fakt nevim a dr ze je to dobre ze kdyby mi tvrdlo ze to urcite poznam... pristi kontrola 17.6. a to jdu k ni na ultrazvuk a ukonci mi neschopenku a jdu na materskou...

milin - at to s praci neprezenes...

ami - jak se mas??

sajmi - taky podej info jestli to bude podobne jako my...

illa - ahojky - to je dobre ze nejaka holcicka... a ty se citis jak?? vse dobre??
27. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj leu-vidíš,supeer kontrola,bud ráda...
Já mám od včerejška náladu nic moc,nikoho neprudím,ale je to hluboko ve mě,vztek hlavně...
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
ami - to ja mivam taky -nekdy pocit fakt na prd... dnes toho mam strasne moc tak nestiham tak nemam cas na premysleni ale jindy je to fakt brutus - zkus cokoladu - ta mi vzdycky pomuze.... :grinning: (ikdyz bych ju nemela...)
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Leu-zkusím to si dát čokoládu....jen nevím jestli mi to tu depku vyžene ven. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
leu - tak to ti dopadlo dobře! já tam mám doktora až odpoledne, tak jsem z toho už trochu nervózní.
ami - odpočívej, pusť si něco v telce nebo si něco přečti a na všechno a všechny se vykašli. já jsem dnes taky od rána nějaká naštvaná, ale to je asi tím, že jsem nervózní z té kontroly a navíc jdu na předposlední noční :frowning2:
27. kvě 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi-já jsem nejradši v tichoučku sama,štve mě nespravedlnost ve všem,člověk dře jak otrok a pak dostane almužnu a někdo kdo jen mlátí hubou má pře 20.000.Fakt naprd,od kdy jsi už doma napořád?
27. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
holciny tak se na chvilku loucim jedu za detma - tam taky prijdu ne jine myslenky a pak se spolupracovnici nekam zajdem...
ami - za zkousku s cokoladkou nic nedas - a je to prijemne zkouseni... :grinning:

sajmi - tak se hlavne potom ozvi jak jsi dopadla - neboj taky sem byla nervozni - ani nevim proc...a normalne rano sem se netrefila pres to bricho do zkumavky-teda uz je to se mnou tezke s tim brichem... :grinning:

ono je to i to hnusne pocasi... tak se vecer na vas kuknu zatim
27. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojte holky! vidím že tady panuje nějaká krize :frowning2: U nás teda paradox - Lucka protivná už 14 dní dneska se řeže od rána :dizzy_face: Takže s ní mám i já dobrou náladu. Zato v noci si to vynahradila :angry:

Ami to je tím počasím a taky prostě tím, co máš před sebou (porod myslím) já byla na konci těhotenství taky pořád nešťastná, naštvaná...a k těm penízkům - mateřská je vážně almužna

Sajmi držíme palce, bude to dobré :wink:

Holky co říkáte na srázek třeba v pondělí? - teda když bude hezky? Ami troufla by sis?
27. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj luss-

mě štve ten paradox-někdo koho znám bude mít mateřskou 21.000,- a já budu ráda za 10.000,-,to mě ještě naštvalo že mi došlo minulý měsíc blbých 5000 kč,to fakt nasere,manža si myslí jak se mi z toho musí krásně žít. :angry: Ale dost už o tom,jen si připadám jak pako.Co se týče srazu,tak uvidím spíš až v neděli bych napsala.Tedka nechci dopředu nic slibovat,každopádně pokud bych byla ok,přijela bych určitě.
27. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem doma od zubaře, vůbec mě nepotěšila, napřed jsem tam 20 minut čekala a pak mě sestra přišla říct, že se jim zkazila vrtačka a bohužel budu muset přijít znovu a to až za měsíc :cry: :cry: :angry: :angry: . Tak jsem ještě skočila k obvoďákovi a mám konečně všechna razítka v průkajdě.

Illa já mám také malé bříško, všichni se diví, když řeknu že mám 8 týdnů do porodu. Přibrala jsem 9 kilo a to jen přes to příško a malinko přes boky.
27. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.