• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj jity,zvládneme to všechny,když to zvládly ostatní.... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Tím se taky uklidňuju, že to zvládly ostatní..........

Mrkněte
http://www.trojcata.estranky.cz/clanky/statistika/nejcastejsi-jmena-v-roce-2008
29. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jity-bezva odkaz :wink:
29. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahojky holky
tak hlasim stastny navrat domu ale taky ze to bylo tak strasne super ze bych tam hned tyden zustala... :grinning:
jinak co noveho?? jak se mate v tomto skaredem pocasi...??
30. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme dodělali novou podlahu v pokojíčku a teď můžu jít uklízet. už jsem tak strašně unavená, ale dodělat bych to měla.
leu - takže bylo dobře? chlapi se o tebe starali, jak jsi říkala? a co cesta?
ami - Daníkovi se ještě nechce na svět?
jity - budeš rodit taky ve Zlíně?
30. kvě 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky sajmi jj starali se...ani jednou sem nemusela vstavat - snidane, obedy, vecere - zarizene...teda byt tam dyl tak mam o 30kg navic... no proste pohoda. a cestou zpatky jsme se stavili v brne pro komodu, kterou sem vyhrala pro malocha na aukru tak mame aj komodu...takove dva poldne dny... :grinning: ale vidim ze ani vy nezahalite...vy tak budujete..???
30. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face:
Vůbec nestíhám sem chodit,ale jdu vás aspon pozdravit a zjistit jak se máte :slight_smile:
Sajmi ty jsi už 32tt :astonished: leu 30tt???To letí to je neuvěřitelné :slight_smile:
Ameli už to čeká každým dnem,že?Tak moc držíme palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky holky,

sajmi-malý stále stávkuje,břicho tvrdne jako blázen,už to chci mít za sebou
leu-jsem ráda že jste si s manžou užili výlet,my jsme si taky ten náš užili,na dlouhou dobu poslední....
mikul-díky moc :dizzy_face:
1. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj Am,

včera jsem na tebe, myslela, když jsem tě neviděla jsem tě na ICQ, vydrž už se ti to krátí, už jen pár dní a budeš mít malého drobečka u sebe. Mě to do nedávna všechno strašně letělo, ale najednou mám pocit jako by se zastavil čas. Příští týden mám v plánu sbalit tašku do porodnice a koupit si maliník a lněné semínko. Prosím můžeš mě poradit od kterého týdne je dobré začít ho pít, vím, že jsi tu někde psala, že ho piješ, tak to budeš urřo vědět.

Sajmi - vypadá to že budu rodit na Vsetíně, ještě si ale říkám, že počkám do příštího týdne na ultrazvuk. Když bude vše jak má být, tak to bude Vsetín. Přece jen manža pracuje ve Vsetíně a v nemocnici na porodním jsou návštěvy neomezené, takže když nebude v práci může být u mě. V případě, že by se mojí doktorce něco nezdálo, Tak půjdu do Zlína, přece je to jen krajská nemocnice!!!
1. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky holky
tak se nam to zase kaboni...no to je pocasi...
ami - jj vylet jsme si uzili a taky uvedomili ze je fakt jeden z poslednich na delsi dobu... ale nevadi budou jine a uz ve vice lidech... :slight_smile:
jity-uz balis?? sem si taky rikala ze uz bych mohla najit aspon tu tasku do ktere to budu skladat tak nevim kdy mi na to zbyde cas...
a jak se citite??
1. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
leu - nebalím to jsou jen plány :slight_smile: , ale raději bych byla připravená nedokážu si představit, že by mě tu tašku třeba manžel, ten ze všeho vykulený ještě víc jak já, třeba nedokázal pochopit na co je potřeba po porodu dobrý plavací kruk, oči mu lezvy z důlků, když jsem mu to vysvětlovala, o nějakém nastřižení nebo natržení nemá ani páru :grinning:
Já se cítím jak kdy, podlední dobou jsem strašně náladová, už bych brala kdyby bylo třeba tak začátek září. Co ty, jak jsi vlastně zvládla tu cestu?
1. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
no jo jity zari by bylo super... :grinning:
manzovi sem taky vysvetlovala na co mi bude kupovat plavaci kruh - tak mi rekl ze mi klidne koupi i rukavky :grinning: no je to srandista ale jak prijde na vec - sem zvedava....
cesta byla v pohode (ikdyz sem si myslela ze to bude hruza), delali jsme prestavky kdy sem si rekla - chvilku sem i spala, proste pohoda a pomalu. malochovi se to houpani snad i libilo - jak sem sedela doma v klidu tak sebou tak mlatil ze mu to asi chybelo...
ja mam dnes ale pocit ze to pocasi me nejak deprimuje...mam takovou divnou naladu.. :angry:
1. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
jity-lněné semínko nepiju,je to fuj,psaly holky u nás v červnu.Maliník jsem pila asi od 36 týdne,tedka piju tak dva šálky denně.

Plavací kruh mám zabalený taky v tašce,dneska jsem si koupila u veitnamců košilku na kojení za 250,-kč,čaj pro kojící matky od weledy,krabičku čaje pro kojící matky si přibalte do tašek,u nás je měly všechny holky.
1. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojte holky, vidím že už balíte tašky :slight_smile: no jo, už se vám to krátí :slight_smile: Ami zkus to popostrčit horkou vanou nebo s manžou :wink:

Venku nic moc, byla jsem v obchodě a koupila jsem Lucce ke dni dětí takového maňáska Františka z Kouzelné školky, je z něho hotová :dizzy_face: Ještě aby ne, za ty prachy zase :angry:
1. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Luss-já bych to brala,ale manža má strach...
1. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak ho uklidni a použij své tajné zbraně :grinning: Slib mu za to Danečka v náruči :wink: No je fakt, že my měli problém opačný :grinning:

Holky co vaříte? mi se nic nechce. Debilní počasí
1. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já ještě nic,ale mám hovězí roštěnku a kuřecí roládu plněnou uzeným masem.Tak asi tu roládu.
1. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
teda holky to jsou plany... :grinning:
jinak my dnes mame gulasek tak je to bez prace...
prave mi volala mamka ze budem vymenovat okna, malovat...no proste chystat na mimi ale od pulky cervna - to bude rodeo...
1. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
leu-užij si to,já jsem zatrhla větší práce v bytě,protože moje mamka,by mi to tak přeskládala,že bych potom nevěděla kde co mám.

Dneska jsem řádila v bazárku,zase mám bezvadné věcičky,se už tak těším,až to Danovi obleču.... :dizzy_face: Tady je fakt skvělý bazárek,pěkné věcičky za málo korunek,já šla s plnou taškou a to jsem tam nechala 500,-
1. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ami tak to nafoť :wink: Mi Lucka zase ze všeho vyrostla, musím obměnit šatník. :angry:
1. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Luss-zítra ju,oprala jsem to.Jinak něco v albu mám,ty poslední fotečky...
1. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
mikul - jé, jak se máte? vůbec nepíšeš
jity - tak třeba se v té porodnici potkáme. i když ve Vsetíně je to o dost lepší s těma návštěvama. ve Zlíně je to myslím normálně od 14-16 hod. :frowning2:
1. čer 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky
nevím jak to napsat tak to napíšu na plnou hubu JSEM TĚHULE. Jsem dnes byla ve FN a mám to potvrzený z krve.

Nemůžu tomu uvěřit a je mi občas hoooooodně špatně :grinning:
1. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
mili to je naprosto ÚŽASNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc gratulujeme!!! vidíš že to vyšlo! tak buď hlavně opatrná na sebe i na prcka a užívej si radosti! Já ti to tak přeju :slight_smile:

Jinak holky ve Zlíně v porodnici jsou taky tak nějak neomezeně - Michal za mnou jezdil i v 7 večer a nikdo ho nevyhodil
1. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Lusi moc děkuji.Ani tomu nemůžu uvěřit,ale je to tam.ještě nemáme srdíčko.A na KO jdeme až 18.6. a pak budu převedena do Zlína ke své dr.
Jinak mám neschopenku,takže s váma můžu konečně na sraz :slight_smile:

JJ moje tělo se zaleklo IVF( umělýho ) a tak radši svolilo :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
jupíííííííííí, milin, to je úplně skvělá zprávička!!! strašně moc gratuluju!!! takže teď klid, pohodička, odpočinek a žádný stres!!! :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
jj Sajmi moc děkuji.Jen mě mrzí že už nemůžu chodit do břišních tanců :frowning2:
1. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
mili hlavně na sebe dávej pozor!!! nic nedělej a těš se :slight_smile: tys mi normálně uplně spravila náladu :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
tak to jsem ráda Lusi že jsem ti zpravila náladu.Já nic ani nesmím dělat.Jen ležet a ležet.Ani moc na procházky nesmmí.Jen tak light. :wink:
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
no jasně, odpočívej! ty břišní tance ti časem třeba zase doporučí! vím, že hodně těhulek chodí na bříšní tance. nám to taky ve cvičení nabízeli. já jsem tak ráda, že to vyšlo!
1. čer 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.