• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
JJ mi řek dr že až tak někdy ke konci můžu zpět do břišních tanců.Teď prostě musím dávat na sebe pozor. :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak Lucka už to zalomila, to jsem zvědavá kolikrát se dneska zase probudí :angry: Dnes má nějaký blicí den, už nemám ani jedno body čisté. Má fakt spotřebu. A já mám na pračku. ach jo. to jsem včera dožehlila...

Holky tak co ten srázek? když už může i milin?? navrhněte (ať to Ami stihne) :wink:
1. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Holky mi teď máme s holkama s jiné diskuze sraz na Svatém Kopečku v Olmiku.V restauraci Archa.A to už jsou tam samí maminy s kočárkama.Ale pro Vás to bude moc nadaleko asi co?Tak já bych to tak viděla někde třeba ve Zlíně,ale přiznávám se že to tam neznám :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
milin - teda tak to jsou super zpravy - GRATULUJEME - ted hlavne na zacatku bud opatrna... vidis ze se to podarilo :wink:

holky neco navrhnete - ja semurcite pro... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
A co tak Lešnou?Já bych si tam sice jen sedla někde do restauračky,páč já nesmím moc chodit.
Jinak Zlín fakt neznám.Je tam někde nějaká hezká restauračka se zahrádkou?Někde v klidu?
1. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
milin - ty bys dojela na nadrazi?? kdyby jo tak by jsme mohli neco vymyslet v jeho blizkosti aby to byl kousek a vsem to vyhovovalo...
1. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
jj dojela bych klidně autem.Ale bylo mi nakázáno jen ležet a mírné výcházky.Nesmím nic dělat.Musím být na sebe strašně opatrná.Ale doufám že jeden sraz navíc mi nemůže ublížit kor když budu sedět a klábosit. :wink: :wink:
Stačí jen vymyslet kde a kdy.Jen teď už vím že 8.6 a 18.6. nemůžu.
1. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
jj jen na sebe davej pozor a odpocivej - ja budu premyslet co by bylo nejlepsi... a klidne piste navrhy...
jinak preju dobrou noc - uz jdu taky pomalu zalehnout - protoze to dnes bylo namahave...
1. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jejda milin-mooooooc gratuluju ,at to všechno jde tak jak má a je z tebe štastná maminka!!! :wink:
2. čer 2009 v 06:43  • Odpověz
Ahoj holky moc všem děkuji.JJ opatrovat se budu teď mi c jinýho nezbývá.Sice je to občas hodně namáhavé,pač jsem taková nikdy nebyla,ale snad to zvládnu.Jen mi budou zatím chybět vycházky ty dlouhý a jízda na kole :frowning2: ale nevadí.
Holky od kdy můžu začít chodit plavat do nějakýho plavání pro těhotné?Nebo je nějaký cvičení?Nechci doma sedět a kynout.Zatím sice nic nemůžu,ale potom.
2. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky holciny
teda ami ty jsi ranni ptace... ty tak brzo vstavas?? nebo te maly nenechal spat...??
a jak se jinak dnes mate?? doufam ze bude hezky at muzem vyrazit do prirody...
2. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojky holky
mili - já jsem chodila do cvičení od konce třetího měsíce
ami - napiš, jak jsi dopadla na kontrole, dnes myslím jdeš, že?
leu - co malý?
2. čer 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak u nás je zatím hezky.Svítí sluníčko ,ale z druhé straby jdou černý mraky.Tak snad nic nepřinesou.Jak já bych šla na nějaký turisťák aspoň trošku,ale moc nesmím.Se těším až budu moci chodit na houby.Ale to už se asi tolik nezohnu :grinning:

Sajmi děkuji já se pak musím zeptat dr ve Zlíně.

Holky nechodíte někdo k dr Huspeninové?
2. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
já jsem u ní byla na Prediku, jinak ji neznám. je to sice mamčina spolužačka z gymplu, ale nějaké výhody jsem tam kvůli tomu neměla :slight_smile: je prý ale šikovná, co jsem tak z okolí slyšela
2. čer 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
jj děkuji.Já jen že kdyby tam některá z Vás chodila tak že se tam můžem někdy sejít :grinning:

Je to jediná gynekoložka u které mě vyšetření nebolí a já o tom ani nevím.Co je to Predik?
2. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
tak jsem se vratila z obchodu ale je to cim dal vic namahavejsi...
sajmi - maly je neskutecne zivy - uz jsem mu slibovala ze kdyz nebude chvilinku hodne ze bude mit zaracha :grinning:
milin - dr Huspeninovou znam taky jen z vypraveni a taky jsem u ni byla na prediku (je to specialni vysetreni utz - screnig - taky tam urcite pujdes) a ona dela jen rizikove tehu ne?? myslim ze prebira ordinaci po dr Baranovi - ten si ji pry zaskolil a on je pry super tak jestli je takova jak on - budes spokojena...
2. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Prediko je laboratoř nebo ordinace, kam tě pošle tvůj gynekolog na vyšetření plodečku kolem 15tt a 22tt na vývojové vady. já za to zaplatila 1400,-
2. čer 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - ty jeste pracujes?? nebo jak to mas?? uz bys taky mohla na materskou ne??
2. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojte holky!!
Mili moc ráda tě vidím těhulko :slight_smile:

Huspeninovou znám taky z Predika, ale rizikové těhotenství se tuším řeší v nemocnici (ambulance doktorky Grossmanová a Henčlová) tam tě mili neposílají? Já tam chodila.

Holky jak vám je?
2. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky,
rodit nebudu určitě,jsem zavřená,nález neodpovídá vůbec na porod,jinak 9.6. nástup,10.6. už by malý mohl být venku.A vypadá to spíš na císaře.
2. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahoj Ami. jakto?? něco špatně? :frowning2:
2. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ami ale nezoufej, já když se Lucka narodila jsem byla v úterý na kontrole, tam všecko zavřené, ještě se se mnou loučila doktorka slovy že za týden se uvidíme určitě a ve čtvrtek byla Lucka na světě :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky ale já nemám rizikové,zatím. :wink:
Huspeninovou mám jako normální gyndařku.A jestli přebírá po dr Baranovi rizikovku tak to nevím.Jsem u ní nebyla od vánoc. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
No je špatně otočený,v porodních cestách nachystaný není.Je napříč.Na KTG spal jak zabitý,minule mi div nevyskočil z břicha.
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ami tak to je blbé :frowning2: Ale dobře to dopadne a už brzo se dočkáš :slight_smile:

Mili já jsem myslela že všecky těhotenství po IUI a IVF jsou rizikové...
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
ami - tak to nevadí, hlavně že se Daník narodí, ne? to je jedno jak. já bych teda byla spíš i pro císaře, takže nesmutni a těš se! :wink:
leu - od včerejška mám 11 dní dovču a od 12. nastupuju na mateřskou, takže už jsem doma a užívám klidu a pohody :slight_smile:
lus - ahojky, co Lucinka? to jsem ani nevěděla, že jsi měla rizikové. malá se narodila v termínu nebo úplně mimo?
2. čer 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,díky no ale budete mi příští týden chybět,jak budu od úterka v nemocnici.
2. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
milin - kamoska chodi k Baranovi a ten uz ji rikal ze dela jen do konce roku a rizikove pacientky (ty co nemuzou otehotnet - ne ivf atd.)ma on a prenechava je ji... kamoska k nemu chodila a taky se jim 2 roky mimi nedarilo a on jim hodne pomohl... takze jsetli bude jako on - myslim zaruka kvality
ami - nezoufej - mimi se otoci i ze dne na den takze v klidu jinak mam kamosku v olmiku porodni asistentku tak klidne dotazy muzu ji preposlat...
sajmi - tak to je super ja jdu na matreskou od 17.6. tak to uz budes i na icq..??
2. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
ami - neboj, my na tebe budeme strašně moc myslet a držet ti palečky!!! a pak se tady doufám co nejdřív ukážeš!
leu - už včera jsem tam byla, ale utekla jsi mi :frowning2:
2. čer 2009 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz
ami - taky jsem premyslela az kdyz budu v porodnici jak vam co nejrychlej dat vedet - toz asi budu muset zaskolit manzu aby sem dal zpravicku...
2. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.