• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
mi se právě Lucka otočila. ale to poznáš jak se točí. V 9 večer se otočila a začaly mi kontrakce. Simi já jsem měla rizikové, blicí a udržovací těhotenství. párkrát jsem byla v nemocnici na kapačkách a 9 měsíců jsem proskuhrala. fuj. Jinak se Lucka narodila v 38. týdnu, ale neodpovídala tomu, měla jen 2600 g takže to byl spíš 36. týden se všichni shodli.

A s tím císařem nevím - mi ho slibovali celou dobu, na jednu stranu to máš "bez práce" ale zase potom co jsem viděla jsou holky strašně dodělané...ale už DOST nebudeme Kačku strašit!!! :wink:
2. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
jojojo, to ať sem napíše! :wink:
ami - nechceš taky zaškolit manžu?
2. čer 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tedka mi přišla útěcha ...na kočárek neoprénový obal na flašky.

http://www.designbag.cz/product/double-thirsty-tote-dot-no7-451/
2. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ami tož to je super ten obal! to Lucce taky objednám
2. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
ami - tý jo, tak to budete machrovat na kočárku s takovým parádním obalem? no fíha? :slight_smile:
lus - takže těhotenství žádná sranda. ale tak hlavně že jste to ve zdraví přežily obě! mně doktor říkal, že je malý tak o ty dva týdny opožděný? mám se toho bát nebo je to normální?
2. čer 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
vypadá dobře ten obal,jsem zvědavá jak na tom bude s funkcí.
2. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
lus - mas prosim te jsete ten odkaz na tu malinkatou holcicku co se narodila ve zlinske porodnici moc brzo a pak chodil ten klip jak to zvladli...??
ami me taky ted chodi vsechno postou... postak uz k nam zna i cestu :grinning: je to super nakupovani
asi budem muset dat kazda skoleni manzelum :grinning:
2. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
2. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
simi neboj se nic! To jen protože se Lucka narodila dřív a vlastně byla ještě zpožděná tak byl problém...jinak od 36. týdne už se prý prcci nedávají ani do inkubátoru většinou...
2. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
lus - mockrat dekuji - slibila sem to manzovi a znamym a nemohla to najit... a kolik mate zoubku??
2. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
leu o zubech mi nemluv!! máme jeden ale podle toho jak je Lucka protivná se jí klube snad dalších 5 :rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak jsem se kukla na ten klip a malá je teda bojovnice!! kolik měla týdnů, když se narodila? nějak jsem to tam nevyčetla
2. čer 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
luss,já se na to videjko dívat nemůžu,já začala bulet...
2. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
nene, nedívej. je to docela síla
2. čer 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
ami ty to ani neotevírej!!! :wink: ty si pusť Pata a Mata :grinning:
2. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
já už to jednou viděla,ale tedka mě to nějak víc zasáhlo.
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
protože...však víme proč :slight_smile: Ale hlavu vzhůru - toto už tě nepotká!!! ty budeš mít Daníka u sebe a inkubátor nebude potřeba, tak se těš a nemysli na takovéto věci
2. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky ale stejne kdyz si to tak vemete je to super ze sou ve zline tak sikovni... nikdo si to urcite nepreje zazit ale je to takova utecha kdyz se to tak dari...
lus - jj zoubky - svagrova uz taky nespavaji... rikala aspon kdyby vylezly vsechny najednou... :grinning:
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
no a máme konečně doma nosítko,manža se už těší....jak bude Dana nosit
2. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Pak doufám bude sraz,já dovalím jak torpédo do Zlína,jak se trochu zbrcháme,ještě musím vyvařit flašky a dudle.
2. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
ami koupili jste to z netu?? ja nad nim taky porad uvazuju a nemuzu se rozhodnout... a jak vypada na zivo? je super??
2. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
já flašky ještě nemám. jaké koupit, prosím?
2. čer 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
my máme Sauvinex a Avent..ale každému vyhovuje něco jiného. Akorát teda ty dudlíky - jestli můžu poradit - tak ty sauvinex jsou krásně maličké pro narozené miminko ideální. Dokonce i Lucka, jak byla malá a všema dudlama se dávila tak tyto jí nevadily. A obecně myslím že latex mají miminka radši než silikon...ale asi jak kdo :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ami škoda že jsme ten srazík nestihli...teď už tě sem nepoženem :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
děkuju, lus! a obsahově koupit jednu menší a druhou větší? jojo, škoda toho srazu, ale pozděj se nás sejde zase o jednoho víc!!!
2. čer 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz
holky zatím pa, jdeme do města a pak do kurzu :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Sauvinex mi přijde poštou asi zítra,tak jsem ráda že jsem objednala dobře...
2. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojky holky tak vas ted dopo zdravim jen tak rychle - za chvilku vyrazime za kamoskou a podivat se na malinkou, ktera se nedavno narodila...
tak preji hezky den :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky holky
tak můj jel zařizovat jryt na akvárko a já jsem sama doma se psem.Tak brozdám po netu.

Lusi líbí se mi kočárek Casualplay říkala si že ho máš.Chtěla bych vědět na kterých stránkách jsi na něj koukala a tak.Máš ještě favorita implast bolder.tak se chci mrknout co a jak.Dík.

Holky a co ten srazík? :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky! vidím že tady nikde nikdo...já byla s malou v poradně, přišly jsme před chvilkou

mili dívala jsem se na stránkách přímo baby group a pak naživo ve Zlíně a v Holešově. Tam jsme ho i koupili. Jinak je super, já mám S4, je super pohodlný, dobře se s ním jezdí (akorát teda si myslím že S6 je určitě lepší) a hlavně je pohodlný pro prcka. Akorát bacha na tu hlubokou korbičku...ty chceš jakou?

já srazík vidím bledě, nemám autko. Leda bych vás pozvala k nám do Fryštáku :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.