• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Lusi já se ještě tak nestačila rozkoukat,ale vím že bych chtěla tříkolku.Musím se podívat na stránky.
A na co si mám dát pozor v tý korbičce?

Na srazík když tak vezmu auto a tebe klidně naložím ve Fryštáku,to není problém.

Hodila jsem foto do alba je tam sice špíček,ale tak dokumentace musí být. :wink:
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
mili tak počkej půl roku a budeš mít mega špek :grinning: Kdybys mě vzala do auta, bylo by to super, v tom případě bysme mohly ten srazík třeba v pátek nebo v pondělí, co vy na to?

No právě já mám tříkolku, ale golfky mám normál čtyřkolku a musím říct, že jsou opravdu stabilnější. A to mám jen Liteway chicco jestli ti to něco říká, takové maličké roztřepané, přesto hlavně když najíždím na obrubník na chodník jsou stokrát lepší než tříkolka. Ale je to na zvyku. Jako tříkolka není problém, jen je nutné na to dávat bacha. Já jsem s kočárkem spokojená moc. Vlastně s oběma.

A korbičku záleží jestli chceš tu starou, nebo tu novou Mako?
3. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
jj děkuji :grinning: já jen doufám že nenaberu víc jak 10kg kdo by to pak shazoval.JJ do auta bych tě vzala není problém.Sice bych si jej půjčila od našich,ale nevadí.Je to sice jen Felicie ale jede to.
Nu já bych chtěla spíš asi S4 ta S6 už tam má moc koleček.Ale tak nevím jestě to stejně musíme probrat s přítelem.A hlobokou korbičku bych chtěla norml ta Mako se mi nelíbí.Jsem ji viděla na výstavě v Brně a teda mě to nějak nezaujalo.Ale právě jsem si tam zkoušela jezdit s tříkolkou a přišlo mi to na ježdění a zatáčení lepší.Tak ještě uvidíme.

Ju a v pondělí nemůžu jedu ještě na vyšetření s přítelem do Olmika na genetiku. :wink:
3. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
mili to se shodí samo, věř mi :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Zdarec,
já jsem byla dneska na KTG úplně první,normálně jsem až šíleně překvapená jak jsou strašně hodné porodní asistentky.Akorát jsem o pět minut propásla poštáka co mi dovezl aukci,ale dneska už na poštu nejdu,chci si nachystat věci pro prcka,manža včera udělal poličku,máme tam takové hezké košíčky a chce složit postýlku.Už se normálně těším,až si obleču normální věci a ne těhu.Těhu gatě mi padají,o sukni ani nemluvím.Děs běs.....
4. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Kde jste ženy?? :grinning:
4. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojte holky,
já tu mám kámošky holčičku na hlídání tak nestíhám
ami já se taky těšila na normál věci a teď je mi smutno po bříšku :slight_smile:
a co KTG, ani malá kontrakcička?? :grinning:
4. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky holky!
tak jsem se sem včera bohužel nedostala, protože jsem byla u zubařky (z té jsem byla půl dne zdrblá) a večer mi volala tchýně, že u nás bude spát, takže druhá půlka dne zdrblá! no ale přežila jsem :slight_smile:
ami - na kontrole bylo všechno v poho?
4. čer 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
Zdarec

luss-KTG vůbec nic,pořád stejný :frowning2: :grinning:
sajmi-Kontrola ok,nic se neděje.

Jo a sterilizovala jsem hračky a dudlíky,flašky.Ale jenom v tý tabletě Milton
No a na oběd tvořím zapečené krůtí medailonky s nivou a sýrovou omáčkou...
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
ami - mňám, to bych si dala! no já měla kynuté knedlíky s jahodama od maminky, bašta :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
lus - má Lucinka už novou autosedačku nebo jezdí pořád ve vajíčku? dnes jsme s manžou probírali autosedačky a zjistili, že nám vajíčko vlastně moc dlouho nevydrží :frowning2:
4. čer 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi-tak my taky počítáme že budem kupovat do konce roku autosedačku :unamused:
4. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
hm a to už chce nějakou pořádnou, že? z bazaru se bojím kupovat
4. čer 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
no my koupíme novou,tedka máme vajíčko od známých,ale pak jak prcek poroste vyměníme...
4. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Teda ale holky,dneska mám čas a vy nikde. :grinning:
4. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jen nakukuji jak to vypadá s Ameli :dizzy_face: :grinning: stále 2v1 :wink:
Zdravíme všechny a jdeme koupat divou zvěř :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Hezký večer,jak bude chvilka času nakouknu :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj mikul,
já jsem stále kindervajíčko.... :grinning: V úterý nastupuju.... :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Držíme všechny palečky :dizzy_face: Třeba se malý rozhodne a o víkendu pojedete směr porodnice :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojte holky! Lucka teprv usnula, jsem zvědavá na jak dlouho. ach jo...

jak se všechny máte?

Lucka jezdí ještě ve vajíčku, je do 9 kg a ona nemá ani 8. Už jsem jí chtěla koupit větší sedajdu, ale četla jsem, že je lepší nechat děcko co nejdýl v tom vajíčku, tak ještě vydržíme (a našetříme)

Milin chtěla jsem se zeptat - jak to máš s těma nehtíčkama?
4. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ránko holky,

u nás noc klidná,v břiše klid a mír.Prcek se holt těší do nemocnice.S tím asi nic neuděláme. :slight_smile: :wink: Ale já už si zvykám že v úterý nastupuju,však oni si nás ohlídají... :slight_smile: :wink:
5. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojte holky
ami tak to bude v úterý...hlavně že už je tomu vidět na konec :slight_smile: užível poslední dny v životě kdy jsi sama a těš se na prcka :wink:
5. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky holky tak my mame pokazeny internet tak dnes jen na chvilinku od kamosky a oprava bude az v pondeli-ja to bez toho netu nevydrzim... :angry: no hlavne ty dulezite zpravy mi pak musite zopakovat... tak se mejte... a hezky vikend :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky holky
Lusi tak až pojedu do Zlína tak se určitě zajdu zeptat k tý paní na nehtíčky.Teď bohužel když marodím a vycházky mám jen pár hodin tak je to naprd.A ještě k tomu bych musela jet busem a to bych asi nedala asi bych se tam pozvracela.Bus moc nemusím.Takže tam určo zajdu.Stále na to myslím,ale nějak mi to nevychází se tam nějak dostat.
Zatím je mi fajn,jen mě bolí ty prsa a pobolívá podbřišek.Ale nejradši bych uklidila je to tady jako kdyby spadla bomba.Ale nesmím.Tak snad můj uklidí a já pak přivřu všechny oči že abych neviděla ty nedostatky :grinning:

Leu neboj někdy je bez netu líp :wink:
5. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
ahoj kočky, jak je při víkendíku? plánujete něco? tady je výstava hraček, tak se s mojím půjdeme mrknout :slight_smile:
ami, lus - jak vypadají prosím poslíčci?
5. čer 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj simi
jo vlastně!! výstava hraček!! tam jsem chtěla jít, ale s Luckou bych tam nechala nervy a majlant a michal jede na stavbu takže nic..

poslíčci...takové podobné menstruačním bolestem to je (akorát intenzivnější), tvrdne při tom břicho..to poznáš. je ti špatně?
5. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj sajmi-tak jak píše luss
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
no já nevím, jestli je to ono, ale od pondělka mám občas jako takovou křeč v podbřišku, která ale za chvilku přejde. podobá se to právě takové té bolesti před menses a je to tak 3x denně. jen mě to překvapilo, co to je a jestli to není moc brzo.
ami - taky ti to dělalo?
lusi a tobě odkdy?
5. čer 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
jo a dnes jsem si koupila kalhotky do porodnice! no to je model, vám řeknu :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
simi já to měla od 18. týdne :sweat_smile:
a ztvrdlo ti to břicho?
ty kalhotky jsou šílené, ale mít je musíš...
5. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
jojo, jak kdyby na chvíli ztvrdlo, ale pak to zase povolilo. takže to byli poslíčci?
kolikatery kalhotky jsi potřebovala ty? já mám zatím dvoje a měli by být asi troje, tak nevím, kolik jich v reálu použiju
5. čer 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.