• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
simi tak to ti začalo tvrdnout břicho - musíš to říct v poradně a dají ti magnesium asi...

já měla ty kalhotky asi šestery, ale já je vždy vyhazovala jak jsem je měla trošičku od krve. holky si je tam ale přepíraly, takže dvoje by ti stačit mohly....

před chvilkkou jsem přijela ze Zlína - na náměstí je nějaká akce k festivalu, tak všude lidí. V HM tradičně kopa krásných oblečků na prcky. Uvalila jsem hafo peněz a teď koukám že skoro nic nemám. Pořád sháním rifle a pořád nic, ale vy mi asi neporadíte :grinning: Jinak jsem koupila akorát jídlo a Lucince balonek a takové ty nafukovací hračky do vody...
5. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky,přejeme hezkou sobotu,i když teda počasí stojí za houby :unamused:
Já brala na tvrdnutí břicha taky magnezium,tuším 4tbl denně.Ale nevím jestli se to nemůže brát jen do 35tt,nevím.
Jinak kalhotky jsem měla troje ale koupila jsem si ty síťované a byly teda o hodně lepší a pohodlnější,navíc je člověk přepral,vymáchal a byly prakticky suché...navíc jsem je nosila asi ještě 4týdny od porodu,byly fakt pohodlné...
6. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky mikul - máte se dobře, jste zdraví? ty kalhotky jsou takové síťované, takže budou asi stejné, jaké jsi měla ty. pohodlné snad budou, ale té krásy moc teda nepobraly :sweat_smile: . já už magnesium mám brát, ale strašně mi nechutná. je to prášek do vody a hrozně mě to při pití nadrapuje :frowning2:
6. čer 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky
tak Vám přeji hezkou sobotu.I když za oknem pěkně fouká a je tam zima, fuj jsem byla ráno na procházce se psem a byla jsem navlečená jako kdyby tam byla 0 stupňů.brrrrr tohle počasí teda pěkně nesnáším!Už aby bylo teploučko :wink: a já mohla sedět v klidu na zahradě a ne se choulit v beránkovi na gauči. :grinning:
6. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
simi to magnesium jsou i tablety. ale bere se to tuším jen do 36. týdne jak píše mikul. kdy jdete na ten veletrh? my nakonec taky jdem
6. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojte
chvilku jsem tu nebyla, tak jsem měla co dělat, abych dočetla co je tu za novinky.
Poslední dobou jsem nějaká zďablá a mám svavy smutku a pláče, slzy mě tečou a já ani nevím proč :frowning2: . Asi si se mnou začínají hormony pořádně pohrávat.
Taky mě pravidelně vždy večer pobolívá bříško, až úplně dole, tak jak před menstruací, ale křeče ani nějaké tvrdnutí nepociťuju.
Včera jsem byla u kamarádky, která má skoro čtyřletou holčičku. Malá na mě pořád pokukovala a pak se mě ptala, že prý proč mám takové velké bříško. Maminka jí vysvětlila, že mám v bříšku miminko a od té doby byla malá nalepená pořád na mě, hladila mě bříško, pusinkovala, přikládla ouško a poslouchal, co se uvnitř děje. Už jí všichni říkali ať mě dá pokoj, ale ona nebyla k zastavení. :slight_smile: :slight_smile:

sajmi - myslím, že dvoje ti úpně v klidu postačí, kdyby se ti to nezdálo ještě jedny dokup, ta moje kámoška, co prodává v Brumově v léčivech říkala, že si většina mamin kupuje jen dvoje aby měla na střídačku, než se jedny přeperou a uschnou. Model je to šílený, ale je to jen síťka a ta musí být suchá raz dva.
6. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jéé a ještě jsem zapomněla popřát mili k pokladu v bříšku, gratuluji a hezky si to vše užívej, těhotenství je to nejhezčí, co nás v životě může potkat. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jity moc děkuji za gratulaci.Užívala jsem si pár dní toho nic nedělání,ale dnes jsem celá nervózní z toho že nemůžu ani uklidit.Tak jsem tak light trochu poklidila,ale chtělo by to pořádně.Ale nemůžu tak doufám že pak to bude lepší.Ne neboj okna umývat nechci,ale vysvač vzít nemůžu a to je děs!!!!Máme v baráku pejska a pak můj konečně dává dohromady akvárko.Takže všude kamínky nebo kapky od vody.Už aby to měl hotový.A pak už jen ty rybičky a bude to dokonalý na relax už se těším :grinning:

Holky o jakých super :grinning: kalhotkách se bavíte?
6. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tu nervozitu chápu. :wink:
Já jsem např. na pořádek děsný pedant, manža ze začátku kdy já jsem se nemohla ani ohnou aby se mě neudělalo špatně a nepozvracela jsem se, myl podlahy. Já jsem musela mít u toho obě oči zavřené, protože to nebylo podle mých přestav, ale na druhou stranu jsem ráda, že to dělal sám od sebe, jen stačilo říct a šel. Dnes jsem si ještě uklidila sama, ale už jsem říkala, že je to asi před porodem naposledy, takže ho to zase čeká, pejska nemáme, ale vzhledem k tomu, že jsme oba alergici a prachu je pořád všude plno, i když nechápu, kde se to pořád bere musíme pohladu přejet skoro každý druhý den.

Kalhotky se tomu asi ani nedá říct, spíš jsou to takové bombarďáky, nevím jak bych to popsala nejlíp, materiállem mě připomínají obvaz, mají takové velké oka, prostě dokonale vzdušný model :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
lus - jdeme tam teď ve tři, tak se třeba potkáme! :slight_smile:
jity - mně je občas taky tak nějak do breku ani nevím proč. jojo, porod se blíží, tak nám začíná hrabat. ale prošly si tím všechny těhulky, takže buďme v pohodě! :wink:
mili - přesně jak popsala jitka ty kalhotky. :grinning:
6. čer 2009 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi ahoj,jsme zdraví,ťukám to :slight_smile: Míša má ted od pondělí dovču,tak se těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: Jen doufám,že se počasí umoudří :sunglasses: A jak ty?ještě jsi v práci??My jsme byli na Ondráši minulý měsíc,pro výplatu,je to tam pěkné to nové...ale Míša je rád,že je tam kde je :grinning: :grinning:

Milin gratuluju k těhulkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
mikul - tak to je škoda, že jsme se tam nepotkali! já už jsem týden doma a je to super! dobírám ještě dovču a od 12. jdu na mateřskou. no ať je Míša ráda, že je tam, kde je, protože na Ondráši by se z toho chaosu zbláznil! příští týden někam vyrážíte nebo budete "dovčovat" doma?
6. čer 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
No to je fajn,že už si doma,aspon si ještě relativně odpočineš :wink:
my spíš budeme jezdit po výletech,Míša chce jet do Brna na autosalon,tak to nám zabere jeden den...ale taky záleží na počasí,to se bude všechno točit kolem toho,jak bude...
7. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
jé, já bych taky jela na nějaký výlet :slight_smile: . tak si to moc užijte a pak dej vědět, kde jste všude byli a jak bylo :wink:
7. čer 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte, kdepak všichni jste? Dnes se mě normálně zdálo o ami, že jsem od ní dostala sms, kde mě doslovně psala, že má porod za sebou a prý mě to teprve čeká a nejlepší by bylo kdybych se doma ZAMKNULA a pro jistotu nikam nechodila, protože prý to může přijít nečekaně. Jsem se vzbudila, bylo půl čtvrté ráno a já si hned nemohla uvědomit jestli je to skutečnost nebo fakt sen. :grinning: :grinning: No asi mě už z toho začíná vyhrávat.
Dnes jsme byli na oběd u tchánovců, kde jsem se dokonala přežrala, myslela jsem, že už snad nebudu dnes ani večeřet, ale už bych si zase něco dala. Váha mě nějak rychle roste nahoru, dnes jsem na ni vlezla a zjistila že mám 12 kilo nahoře.
7. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojte holky,
na ami jsem dnes taky myslela...ale snad si jen udělali poslední krásný víkendík ve dvou s manžou a zítra nás bude informovat :slight_smile:
jity však 12 kg je ještě v normě. navíc to holky všecko hnedka shodíte, nebo teda nevím, třeba je to tím, že mám asi abnormálně "hodné" dítě, ale já s tím problém neměla.
7. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky
tak zítra se tu možná celý den neobjevím,.jedu s přítelem na genetiku do Olomouce.Tam si někde musím koupit těhu kalhoty.Tak snad něco seženu. :slight_smile: Vůbec nevím dle čeho si to mám koupit.Tak snad mi tam někdo poradí :grinning:
papa holky :wink:
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
jee holky uz sem tu... teda byl to des 4 dny bez netu... :angry: ale pred chvilkou dojeli sikovni kluci a opravili to... no tak vas musim ted docist at sem v obraze... ale vidim ze ami se tu chvilku neukazala-teda...
8. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Jejda, dnes je tu klídek :slight_smile:

Lusi - vím že 12 kilo je v poho, já jsem hubeňour,pořád říkám i kdyby mě zbylo třeba i deset kilo tak se zlobit nebudu, jen by to nesmělo zůstat na břichu, ale rozlézt se trochu po těle, aby toho nebylo na jednom místě moc a někde zase nic :grinning: :grinning:. Mám pocit, že pro moje nohy, je to neskutečná zátěž, poslední dobou mě dost často bolí a večer se už sotva vleču a to si je i přes den dávám kolikrát nahoru. :unamused:

Mili - doufám že kontrola dopadla dobře, potom dej vědět. Těhu rifle byl pro mě taky oříšek, vůbec nic mě nesedlo, kupovala jsem je dva měsíce, do té doby jsem nosila obyčejné kalhoty jen o číslo větší vypůjčené od sestřenky.

Leu - jejda 4 dny bez netu, to si nedokážu přestavit, no ale už bych si měla začít pomalu odvykat, přece jen už nebude potom tolik času
8. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem doma.
Genetika proběhla v klidu.Jen výsledky budu znát až za 4 týdny.Takže v podstatě nic nevím :wink:
Jinak jsem prošla celou Olympii a HM a CA mají věci pro těhulky.Chtěla jsem ryfle,ale žádný jsem nesehnala.JJ oblíkla jsem velikost 36,ale měla jsem to na sobě moc narvaný.A tak mi bylo líto vyhodit ty penízky když nevím kde vlastně přiberu.Nu a tak velikost 38 prostě nikde nevedou!!!!!!!!!Jsem byla naštvaná teda to Vám povím.Jsem prošla i Přerov a tam jen jeden obchod pro těhu a ještě k tomu tam neměli rifle!Holky děs běs!!
Myslím že ještě zkusím Zlín a pak už teda nevím. :angry:
8. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
mili ve Zlíně určitě seženeš!
jity zkus takové ty větrové gely na nohy. Já si je tím mazala a docela to pomáhalo
8. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Lusi děkuji budu muset!Ale budu teď bez auta takže to bude těžký.Mojeho jsem dnes potahala po obchodech a jak na sviňu nic.Snad se přes týden dostanu k autu a budu si moct zajet do Zlína.
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
mili možná by ti do začátku stačily i takové ty - no nechcu říct tepláky - prostě kalhoty v pase na gumu. já měla dvoje z adidasu a nosila jsem je do 7. měsíce
8. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Lusi děkuji jj zrovna dneska jsem na ně koukala.Myslím že to budu muset zkusit hodit na sebe :wink: dík za radu.Aspoň to využiji v zimě.A já stejně doma chodím v teplácích :wink:
8. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Lusi tak už mažu nožičky a je to úleva, taky se znažím je mít co nejvíc nahoře a je to o moc lepší, ale noc nebyla nic moc.
Dnes jsem měla kontrolu, byla i s ultrazvukem, už to není ono, když není vidět prcek celý, ale jen po kouskách. Taky mám k dnešnímu datu ukončenou neschopenku a nastupuji na mateřskou, dokonce jsem se odvážila i ty papíry sama osobně donést do práce. Myslím, že jsem tu už vzpomínala, že jsme se nerozešly v nejlepším, tak jsem čekala ještě nějakou dohru, dopadlo to nad moje očekávání a jsem ráda, že to mám z krku.

Mili, přesně tak, nejlepší jsou ty kalhoty na gumu, já jsem je taky nosila, teď se do nich nevlezu, nebo vlezu, ale už to nemí moc pohodlné a na rifle je vedro, tak jsem si na ty poslední týdny koupila asi o číslo větší pľáťáky taky na gumu u ťamanů. Uz to v nich nějak odchodím a pak se těším jak si pořídím po porodu něco nového do svého šatníku.

Lus ještě jsem se chtěla zeptat, co vlastně děláš za školu?
9. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojte holky,
tak hlásím čerstvé zprávy - Ami je v nemocnici, leží na pokoji a čeká na císaře. Psala mi,že jí řekli že to pro ni bude nejlepší po tom co si prožila...a prý to vypadá že asi zítra, ale že neví

Jinak Jity já se taky těšila až se bříška zbavím, ale jak jsem už několikrát psala - teď mi po něm bývá často smutno :slight_smile:
školu dělám UTB ve Zlíně, proč?
9. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky holky tak vas taky dnes zdravim - byli jsme jeste s kamoskou za kamoskou - podivat se co pujci za obleceni na mimi... ale dnes je nejaky divny den - asi nejaky spatny tlak...
teda ami uz to bude mit za sebou - tak lus pis novinky kdyz budes nejake vedet... :slight_smile:
a co jinak vyrabite??
9. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky
lus - díky za info. na ami myslím od rána! snad o proběhne všechno v pohodě! moc ji pozdravuj, jestli jí budeš třeba psát :wink:
jity - tak to jsi šikulka, že jsi to tak zvládla v té práci. je těch papírů moc na vyplňování? já je dostanu zítra :slight_smile:
mili - ze začátku těhu se těhotenské kalhoty kupují dost špatně. počkej ještě chvíli, až budeš mít větší bříško. já jsem si koupila rifle na Prioru, černé kalhoty do práce mi upravila mamka, takže ty vyšly asi na 50,- a až teď jsem si z Aukra vyhrála pláťáky. jinak jsem nosila normální kalhoty ještě před nedávnem
9. čer 2009 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz
Lus - už jsem to slyšela od více holčin, jak jim bříško chybí, možná budu taky ten případ :wink:

Sajmi - je to jen jedno lejstro, sestřička mě ho vypsala a já si něj jen sama dopsala adresu zaměstnavate a číslo účtu kam mě má mateřská chodit, ještě mě poradila, že si mám udělat dvě kopie pro případ, že by po to mě někdo chtěl ( třeba sociálka nebo tak) ať prý to potom nemusím pracně někde shánět. Ještě mě dala další papír, kdy je soupis porodních asistentek v okolí, mám si jednu vybrat a na tu se po porodu v šestinedělí potom můžu kdykoliv obrátit a ona mě i dle potřeby může až 3 krát navštívit doma a pojišťovna jí to proplatí. Byla jsem z toho překvapená, nevěděla jsem, že něco takového existuje. Jo a taky si prý už mám chystat tašku do porodky, takže touto větou mě dokonale rozhodila, pořád jsem se uklidňovala kolik mám času....
9. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky
tak jsem dneska volala šéfovi a jaksi mu oznámila že jsem těhu,ale výsledky budu mít na 100% až příští týden.No nic mi na to neřek.A tak jsem to napsala kolegyni do práce a ta mi ani neodpověděla.Asi jsou tam na mě naštvaný.Chjo jsem čekala od všech gratulace a mám spíš pocit,že byli všichni spokojenější když jsem těhulka nebyla.Mám taky dilema že strašně přiberu,chjo mám s toho nějakou depku.To už se mi dlouho nestalo.

Jo a ztěma kalhotama tak já si nechci kupovat větší rifle co pak s něma.JJ tepláky si určo koupím stejně nějaký potřebuji.Aspoň budu hezčí.Jinak nic nového.papa jdu si na chvilku lehnout.Třeba na chvilku usnu a moje myšlenky budou lepší. :wink:

Ami tak teď se drž holka myslíme tu na tebe. :wink:
9. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.