• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Holky a jestli to má Ami za sebou tak je na pooperačním pokoji a tam nesmějí být mobily.V Hradišti je totiž hrozná porodnice.Takže se podle mě ozve třeba až zítra až ji přeloží na její pokoj.
Pokud to tam funguje jak před pár lety.
11. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahojte holciny
tak jak se dnes mate?? venku docela hezky tak sem zvedava jestli se to nepokazi jako vcera...
milin - dekuji za receptik - manza uz mazal na porek... :slight_smile:
tak sem zvedava co Am..?? nevite nejake novinky???
12. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky
tak já už dnes skoro zmokla.Naštěstí jsem se schovala pod keř a nezmokla jsem.A teď tu krásně svítí sluníčko tak doufám že to vydrží :wink: a bude už chvilku teplo :wink:

Leu nemáš zač já už ji dělám zpaměti máme ji strašně rádi :wink:

Já budu mít dnešní den trochu pracovní,takže musím vyprat,uklidit trochu koupelnu a taky musím vyžehlit.Ale nebojte vše budu dělat v klidu a skoro celý den :wink:
12. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
tak sem byla donuce volat dr jelikoz uz mi neprijde mozne aby se to nase dite takhle casto a moc hybalo... dr se samozrejme smala ale pak rekla ze kdyby neco at zajdu na pohotovost ze tam kdyz tak mimi zkontroluji...jinak kontrola pristi tyden... tak fakt nevim co si myslet...dyt to dite za cely den a noc nespi....
12. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Leu třeba spinká když spinkáš ty v noci.A nebo spinká v bříšku a mele sebou :wink:
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojte,
tak já dnes zvládla skoro po 9 měsících si nahlásit změnu přijmení u poštovní spořitelny. Ještě že tam seděla moc hodná a ochotná paní a všechny ty potřebné dokumenty mě sama vyplnila, nebo bylo toho požehnaně a mě by to trvalo snad celý den než bych to sama zvládla vypsala.
Leu - mě teď ty pohyby přijdou taky až abnormální, ještě před měsícem jsem měla strach jestli je vše v pořádku, protože to bylo jen takové slabé vlnění a tento týden je to jak nácvik na spartakiádu. Manžel do teď když dal ruku na břicho nic necítil a včera jsem usnula v takové poloze kdy jsem měla bříško opřené o jeho předloktí, ráno si pak taky stěžoval, že se nevyspal jak malé řádilo :grinning: :grinning:
Kdoví co Am? Pořád na ni myslím.....
12. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
no jo jenze me kdyz nekdo vidi tak se prvni smeje a za chvilku vsichni rikaji ze to neni mozne aby se to tak v brichu hybalo... proste moje bricho neni kulate a klidne ale sisate kazdou chvilku jinde, stuka aj 5krat denne a kdyz si sednu tak vidim jen zadek(asi), nohy,zada a fakt nevim kdy odpociva... :unamused:
12. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Halooo kde jste kdo právě jsem si přečetla v jiné diskuzi radostnou zprávičku o Am, zkopíruji to sem.

AHOJ, JMENUJI SE DAN A VYKOUKL JSEM DNEKSA O PŮL SEDMÉ RÁNO, MĚŘIL JSEM 49CM A VÁŽIL 3050G...POROD BYL SPONTÁNNÍ, ALE DOBRÝ.

Já mám takovou radost, porád jsem na ni musela myslet, takže jí moc gratuluju a přeji jen a jen hodně zdravíčka.
12. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Ami taky moc gratuluji a přeji mnoho zdravíčka a málo uplakaných dní :wink:
12. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
holky mi nejel net :angry: jak je hnusně tak stávkuje...vidím že o Kačce už víte, tak to jsem ráda :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Moc moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přejeme Danovi i mamince hodně zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj holky! tak to je super, že Am už je maminkou! snad to zvládla dobře, moc jsem na ni myslela!
12. čer 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
no teda - chvilku tu clovek neni a takove krasne novinky.... ami moc gratulujeme a hlavne at sou oba zdravi... taky se taky ve breznici narodila holcicka - tak ma danecek potencialni nevestu. :wink:
12. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Dneska byl vůbec nějaký rodící den, mojí kamarádce se taky narodila holčička :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojte holky,
tak jen stručné info - Kačka psala, že v noci malý hodný, že kojila dvakrát, že řve u koupání jak tur :grinning:
a včera že tam měla moc návštěv. posílala mi mms s Daníkem. Je moc krásný :dizzy_face: a prý je celý tatínek - což já nedovedu posoudit...myslí si že by zítra mohla přijít domů, tak se necháme překvapit
14. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak už aby tu ta Kačka byla a napsala dojmy z porodu a hlavně z Danečka! :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz
Taky pokukuju jestli už je nemá náhodou v albíčku. :slight_smile:
Včera jsem měla zase svůj den,dopoledne aktivní jak blázen, všechno jsem chtěla stihnout a večer jsem u nemohla stát na nohách, zase byly slzy jak hrachy a já měla po dobré náladě, taky jsem měla poprvé kolem kotníku otoky a to jsem si myslela, že tomu se zdárně vyhnu. Jsem ráda, že se ochladilo a v noci pršelo, je to lepší jak snášet ty vedra. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli už máte pro drobky udělaný nákup v lékárně a jestli mě můžete poradit co je potřeba třeba tak ze začátku koupit.
16. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
ahoj holky, já jsem chytla nějakou chřipku a jsem totál KO.
Za chvilku písnu Kačce jak to vidí a podám zprávy :slight_smile:
Jinak Jituš, kup 100% líh na pupík, nějaký olejíček (Sebamed je nejlepší pokud můžu radit), mastičku na prcku, mýdlo, teploměr a možná nějaký fenyklový čajík mě tak napadá - protože budeš mít letní miminko. Kdyby byly opravdu velké vedra tak moje doktorka říkala že se trocha čaje může dát, i když většinou se říká že kojení stačí...a jinak mě v lékárně snad ani nic nenapadá..už máš všechno? :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky holky, tak dnes je konečně dýchatelněj, co?
jity - mně včera taky poprvé natekly nožky, asi to bylo tím horkem
lus - díky za radu, já taky ještě nemám líh a olejíček. na prcku mi doporučili Bepanthen (i na bradavky)
16. čer 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
já mám na prcku Sudocrem, zdá se mi nejlepší. a když je nejhůř tak Pityol - ten je na stopro....ale to je na zvyku. a na prsa jsem měla kalciovou mastičku
16. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Taky děkuju, sepsala jsem co je potřeba v té lékárně a vyšlu tam s tím manžela, nemusím mít vše jen na mě. Na zadeček jsem vyčetla, že je dobrý ten bepanthen jak říká sajni nebo rybilka, ale to je prý docela smrádek, ale co hlavně když to potom pomůže. Doufám, že snad už jinak vše máme , teda až na matraci do postýlky, ale tak tu snad koupíme příští týden, jak půjdu na kotrolu. Jestli jsem na něco zapomněla tak to potom bude muset sehnat a dokoupit chlap. :grinning:
U nás leze ven slunko, mám strach, že zas bude pařák :frowning2: , ještě odpoledne máme mít návštěvu, tak musím jít udělat nějaké chlebíčky a tak. Půl roku jsem doma a nikdo mě nepřišel navšítit a teď tu máme pomalu každý druhý den někoho.
16. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Jity nám ta rybilka nepomáhala teda vůbec, tak nevím...to je fakt na zvyku asi :slight_smile:
Počkej až se prcek narodí, to se dveře netrhnou :grinning:
16. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Ono to chce asi vyzkoušet a časem se ukáže co nejlíp sedne.
Zrovna včera jsem nad tím přemýšlela že jestli ten kolotoč bude po porodu bude znovu následobat, tak mě z toho klepne. :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky
Tak dneska je konečně fajn.Konečně se mi aspoň trošku líp dýchá.Včera jsem byla na alergologii.No tak léky nesmím, sprej do nosu záleží na mě, a nejhorší bylo že se mi zhoršilo dýchání.Strašně rychle se zadýchávám tak jsem dostala Ventolin inhalátor do úst.Při největších potížích stříknout.Prý aby bylo mimi dobře okysličováno.Tak mám strach aby se to nezhoršilo.Prý se to může stát.Tak uvidíme.

Jinak je mi od soboty trošku šoufl,ale to se dalo očekávat :slight_smile: Tak snad to to trošku poleví a brzy mi bude dobře.

Holky pádím se psem na procházku než se tam rozprší :wink:
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Kačka je doma, ale nic nestíhá, prý jen kojí a přebaluje (jako každá maminka na začátku :wink: )
16. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Jééé ja si to myslela, hlavní je že jsou doma, až bude mít chvilku, tak se zvědavým tetkám určitě ukáže :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
ahojky holky
to jsem rada ze uz je Kacka doma... :slight_smile:
u nas uz propukla hruza a des - zacalo to vcera stehovanim, zitra malovani, vymena oken - asi se zacnu stehovat ja... u nas uz se nejde pohnout... :angry:
16. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
leu - tak to je hrůza. uteč aspoň na chvíli někam ven na procházku!
jity - už máš i vyprané oblečky a nachystanou tašku do porodnice?
ami držím palce, aby to dobře zvládala!
16. čer 2009 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky, dlouho jsem tady mezi vámi nebyla, kukám že Ami už porodila, tak přeji hodně štěstí.
Lusindo já dé HM šla taky nakupovat, ale dětské věci mají až dole, tak jsem to vzdala. Jinak z HM má malá moc věcí a taky nějaké nextíkové a hodně teda Cherokee.
Už to utíká jako voda...zachvíli vás bude mamin tady.
Leu čekala jsem, že Tě potkám v neděli na JS a nic :frowning2:
16. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
sajmi - jj je to boj ale pristi tyden bude (doufam) po vsem a ja budu mit nohy nahoru...
honzi - ale my tam byli... i minule i ted...
jity - taky mam nohy tezke jako z olova a chodit ty nase schody uz me neba - a to bude asi jeste hur... :sweat_smile:
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.