• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ahoj Honzi :slight_smile: do toho HM se dá projet z venku z náměstí - teda jako z boku - je tam vchod naproti prodejny Tom Tailor jestli víš...protože po eskalátoru bych to s kočárem teda nedala...
malá má taky spoustu věcí z HM, taky Cherokee i Next a taky Adidasu má hodně. Ale nejvíc to Cherokee. Jsou to hezké věcičky a docela levné. Akorát body jsou z tama na prd se mi zdá
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
já jsem s těmi body spokojená Lusi...máme ty za 60Kč co jsou tam dvě a i ten pack za 250Kč a jsou fakt dobré. A máme i plavečky ted od Cherokee, s rybičkou na prdelce. No tak já to ještě pořádně neprošla to zlaté jabko, ale chodím vždy z boku....dolů jsem byla poprvé až ted. my máme převážně taky cherokee a next HM jsme měli na maluškou nejvíc ale...
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
sajmi - oblečení mám vyprané a vyžehlené, ale jen do velikosti 68, dostala jsem od známých i větší čísla,ale to jsem nechala zatím být a postupně to budu potom prát a doplňovat. Tašku sbalenou nemám, každý večer si říkám, že zítra zabalím a pořád se k tomu nějak nemám a odkládám to a odkládám......pokrok jsem udělala v tom,že jsem jí vyhrabala ze skříně a dala tak abych jí měla na očích, ovšem kdyby to na mě přišlo tak prázdná je mmě prd platná.

leu - okna máme naštěstí za sebou, dovedu si představit co je to za práci, my jsme původní okna měli dost vysoko posazené, takže jsme řezali zdi a dávali je asi o 20 cenťáků níž, bylo s tím hafo prachu a nepořádku, ale stálo to za to a nová okna je radost umývat. Navíc jsem si prosadila, že nová okna není potřeba schovávat za zaclony, takže máme jen žaluzky a dekorační závěsy a odpadlo praní a věšení záclon. My bydlíme u našich nahoře, takže po schodech musím lítat pořád. :frowning2:

lusi - proč se ti nezdají body z cherokee? já si tam koupila takové to balení po třech, líbila se mě hlavně ta cena...... :grinning:
16. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
holky Kačka mi psala že jen kojí, že malý má pořád hlad, že je z toho trochu na nervy :slight_smile: tak že až bude čas tak sem za náma mrkne. všecky vás moc pozdravuje. Jinak ji prý táhnou stehy, chuděra... :frowning2:

holky k těm bodynkám cherokee - strašně se mi vytáhly u krku, ale možná to byla nějaká špatná várka, nevím...já radši kupuju ty s patentkama u krku, protože Lucka má krček dost uzounký a potom jí z těch bodyček lezou prsa :grinning: Je to jako s těma mastičkama na prdelky - každému vyhovuje něco jiného...jinak ale na cherokee nedám dopustit, mají krásné a levné věcičky, Lucka toho má hafo z tama :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
zdarec holky,malého mám na rukách,pereme kopec prádla,kouká na mě.... :slight_smile: díky za gratulace,porodnice a porod super,napíšu víc jak budu mít volnější ruce. :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky
Amelie to je super že už jste doma.Jen pěkně odpočívej a užívej si malýho.

Holky mě začíná být pěkně špatně.Bolí mě celý spodek a žaludek mám jako kdybych včera chlastala pátý přes devátý.No tak uvidíme. :wink: Snad to přejde a nebude to tak zlý.Zítra mám kontrolu tak uvidíme jak dopadnu už jsem nervózní dnes.Doufám že už tam bude srdíčko :slight_smile: A možmá se mnou bude můj.Moc bych si to přála,ale uvidíme.
17. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojte

Am, už bych si přála být tak daleko jako ty, hlavně mít za sebou prorod a pobyt v porodnici. Malý je krásný, co tatínet jak ten to zvládá, pomáhá ti ? Podle fotky vypadá moc šťasný a hrdý na svého syna.

Mili mě když bylo nejhůř, tak jsem i usrkávala po lžčkách ledovou colu. Ještě mě byl doporučeno koupit si v lékárně Emesin, jsou to léky na přírodní bázi proti nevolnosti. Mě teda děsně smrděly, ale když jsem třeba měla někam jít tak jsem to nějak překonala a jeden dokázala spolknout a asi po 10 minutách to zabralo a udělalo se mě líp.
17. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky
teda dnes je teda den... tak sem byla na kontrole - zaparkovat nebylo kde toz sem slapala parkem, u doktorky lidi... a to sem musela letet dom abych dala malirovi obed... no proste den D... jinak maly se u dr choval vzorne JENOM 3krat ju kopl do ultrazvuku (mimochodem - chlapecek opet potvrzen - i ja tu "vybavu" mezi nohama videla) a je tak veliky ze hlavicka mu odpovida na35tt tak mozna ani do srpna nevydrzim....tak uvidime

ami - maly je nadhrny - uz aby jsme to taky tak chovali jako ty... :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
ami - ahojky! strašně moc ještě jednou gratuluju! malý je nádherný! jak budeš mít víc času, písni co a jak! :slight_smile:
mili - ty začátky nejsou nic moc, ale ono se to časem zlepší, neboj! za to miminko to stojí :slight_smile:
leu - takže na kontrole dobré? takže Vojtíšek má o dva týdny víc? téda, tak to závidím. a výbava mezi nožkama potvrzena :grinning: . no já už měla doma pouklízené po té naší předělávce koupelny a podlahy v pokojíčku a teď jsem se pustila do natírání futer u dveří. zítra by nám totiž měli přijít vyměňovat dveře, tak jsem chtěla, aby to bylo pěkné. ale mám dost, ti řeknu :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - no vojta ani neni o 2 tydny vic - spis je tak veliky... no ted utikam udelat svacu delnikom a pak pisnu vic...
17. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky,my jsme dneska byli na kontrole žloutenky,snad budem ok,paní doktorka říkala že to nevypadá,ale pro jistotu vzala krev,no máme 3300g,přibíráme prej bohatě,roznesli jsme fotečky v porodnici na nástěnky,sestřičky chtěli obrázky.No spinkáme poměrně hezky,vždycky usneme v autosedačce.Jo a máme kapečky do očička,trochu nám teče.
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
ami - to je tak pěkné, jak píšeš o Daníkovi. ještě nedávno jsi nakupovala věci do porodnice a teď už máš synáčka u sebe. zvládáš to všechno, jde to? malý pěkně přibírá, je šikulka!!! :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj Kačko! to jsem ráda že jsi tady :slight_smile: Očičko je blbé, ale snad se to brzo spraví, stejně jako ta žloutenka...ach jo..ale snad ji nebude mít tak velkou, když má pořád hlad :grinning: Kolikrát za noc se ti budí? Na tu sedačku si ho nauč, to ti pak hodně pomůže (hlavně ho neuspávej na rukách jak já Lucku, protože jí to zůstalo a nevím jak a hlavně kdy ji to začnu odnaučovat) :angry: a jak se cítíš ty?
18. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
sajmi-zvládáme to,nacházíme společný režim,je to sice záhul,ale pro prcka všechno.Porod byl skvělý,do Hradiště bych šla rodit hnedka znovu,nepřemýšlela bych vůbec.Měla jsem tam svoji paní doktorku a nejlepší porodní asistentky,aspon mi to říkaly sestřičky na šestinedělí,že lepší směnu jsem si vybrat nemohla.Voda mi praskla v posteli asi ve 22.30,do dvou jsem Mirkovi vědět nedala,pak jsem mu volala,byl chudák přkavapený.Dojel ve čtyři ráno,jak řekla sestřička.Naklusal tam v eráru,pmáhal mi hrozně moc,i když říkal že jsem ho při té bolesti ani nevnímala,ale ten pocit že tam byl je nepopsatelný.Bolesti ke konci byly docela šílené,pořád mě to nutilo tlačit.Jinak jsme porodili na tři zatlačení,placentu na dvě.Pak mě paní doktorka zašila.Ještě jsme se u toho smáli.No pak jsem malého dostala k prsu,Mirek si ho pofotil a utíkal do práce.Já jsem tam pak ještě 3 hodiny ležela.No Mirek říkal že jsem vůbec neřvala,že jsem to zvládla velice v klidu a paní doktorka říkala taky.
18. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj luss-asi dvakrát,tedka už spí třetí hodinu,na to že dostal pichanec zase do hlavičky.

Kukněte na fotky.Něco jsem přidala...
18. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Já se cítím dobře... :slight_smile: Akorát mám bolavé prso.
18. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Kači tak to máš andělíčka :wink: Je nádherný

To prso je blbé...jako máš zánět nebo jen domordované z kojení?
18. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
ami - teda ten je kouzelny... hlavne ze nema pretoceny rezim den - noc... nekdo mi rikal ze se to nekdy stava - ale vidim ze vy jste sikovni..
u nas katastrofa tak se ani na net pomalu nedostanu - ted musim vystehovat cely pokoj a zitra hura do oken... no takze jdu na to... :angry:
18. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
ami - jsi úžasná, smekám velkou poklonu, že jsi to tak zvládla a zvládáš! kukla jsem na fotečky a Daneček je krááásné miminko! musíte na něho být s taťkou hrozně hrdí! :dizzy_face:
18. čer 2009 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
ami - můžu se ještě tak blbě zeptat? když ti praskla ta voda, co bylo potom? silnější kontrakce nebo jsi měla jít do sprchy nebo co ti poradili?
18. čer 2009 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé tu je nějaký klídek :slight_smile:

Ahojte

Ami, malý je nádherný, já Ti tak závidím (samozřejně že vše v dobrém a moc Tě obdivuju jak to vše zvládáš), už bych to chtěla mít za sebou, mít miminko u sebe a hlavně vědět že je opravdu v pořádku a zdravé.

Jinak se musím pochválit, že už mám tak na půl zbalenou tašku, dnes jsme vyplnili papíry do porodky, teda až na jména ( manža v tom prý nemá pořád jasno :grinning: , ale já už vybrané mám). Taky jsem začala s pitím maliníku, docela mě chutná, bylinkové čaje mám až na nějaké moc hořké ráda. Horší je to s tím lněným semínkem, odvar bych nedala, chroupám to po lžičkách, jednu ráno, jednu večer, prý to stačí jen pořádně rozkousat a potom hodně zapít. Zacačátku pohoda, ale včera a dnes se mě po tom začal zvedat žaludek, nevím jestli zvládnu v tom pokračovat.

JO a začínají mě lést na nervy dotazy od všech zvědavců, kdy to bude, co to bude a i to jak se cítím. :confounded:
21. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj jity - ty už jsi zbalená? tak to jsi šikulka. :slight_smile: takže už piješ i čajík, jo? já už ho příští týden asi taky koupím nebo je to ještě brzo? a to lněné semínko ti má pomoct v čem??
21. čer 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - zbalená jsem tak na půl, chybí mě toaletní potřeby a ještě nemám nachystané věci pro prcka, co by mě měl potom manžel dovézt a taky jsem přemýšlela, že se asi hned nedostanu do svých starých věcí, takže domů budu muset jet v těhu kalhotách, ještě se tu musím přeptat holek jak to vlastně je s bříškem po porodu, ale ono to bude asi nějaký čas trvat, než splaskne břuch.
To semínko, se má správně povařit v trošce vody až z toho vznikne takový sliz, který se sní, ( je to prý dost nechutné, ale když se to přidá do jogurtu tak to jde v poho sníst), účelem tady toho je, že ten sliz prý laicky řečeno promaže porodní cesty a miminko snadněji vyklouzne ven :slight_smile:
Přesně nevím od kdy se čajík pije, ale myslím, že už s ním můžeš začít, mám takový dojem, že jsem někde četla pít od 34tt šálek denně, 35tt dvakrát denně a potom už i třikrát denně, ale na každých stránkách je psáno něco jiného.............
jo a včera jsem si po děsně dlouhé době napustila vanu, jinak jsem se sprchuju, byla to paráda i pro bříško, vyčvachtat se v teplé vodičce, akorát jsem potom nemohla vylézt z vany :grinning:
21. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojte holky,
vidím že už balíte :slight_smile: no jo, už se vám to všem strašně blíží...vy se máte, já se dívala Kačce do alba na Daníka- chci taky malé miminko :dizzy_face:

Jity jestli můžu k tomu bříšku - holky jezdívají v těhu kalhotech z porodky. Co já sjem tam byla tak jely všecky...sice někomu jsou volné víc, někomu míň - ono taky záleží jak moc jsi opuchlá (já třeba byla totál mega jsem zjistila a kalhoty ze mně málem spadly - byly mi velké přes zadek, stehna - prostě všude) ale do normálních věcí se asi hned třetí den po porodu nedostaneš - nebo možná jo, ale bylo by ti v nich asi nepříjemně. A stejnak jde jen o to sejít schody a nasednout do auta a pak pár kroků domů ,tak to zvládneš i v těch těchu i kdyby ti padaly :slight_smile: I když mě tak napadá - však ty budeš rodit v létě, tak si nachystej nějaké leginky nebo něco do gumy na cestu z porodky, to se ti přizpůsobí...
21. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj holky, tak co nového?¨
lusi - už bys chtěla malé miminko nebo ještě počkáte až bude Lucinka větší?
jity - no tak to lněné semínko do sebe nedostanu :frowning2:
22. čer 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky,
vy jste lichotnice... :dizzy_face:
No mě maliník vůbec nepomohl a lněné semínko bych nepožila. :grinning: Masáž hráze je k ničemu,aspon u mě.Dýchání u porodu je velice fajn,ale jen při kontrakcích.U mě se dokonale osvědčilo,nebyla jsem tak unavená.Jinak mě se v porodce šikly moje látkové plenky,protože v Hradišti je tak neskutečný nával v porodnici/jezdí tam rodit i ti co to mají blíž do Zlína/,že když jsem tam byla já,nebyla jediná látkovka/no měli spoždění s textilem/.
Dan je hodný,pěkně spinká,ale ven se mi nechce,je tam zima.Jo a oblečení do porodky jsem měla vršek v čem jsem přijela a sukni do gumy,sestřičky se smály že je mi to velké.Prej si nemám nic kupovat v šestinedělí,že ještě zhubnu,je to fakt,protože bříško zdatně splaskává.Už ho mám skoro původní.
Plenky Huggies jsou moje noční můra,takže já už je rozhodně nekupuju....Jsou drahé a lepší jsou z DMka.
22. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky holky
tak vas pomalu docitam - jelikoz u nas finisuje uklid se stehovanim-je to katastrofa - uz se tesim az bude po vsem... a k tomu uz od soboty nnemuzu chodit - v noci z patka na sobotu me chytla krec do nohy a od te doby co krok to hruza - boli to jak stekle, nic na to pry nemuzu, v lekarne mi dali jakousi mast - nic nepomaha a vsichni me nuti k dr...
jak tak ctu tak balite... no asi me to ceka taky jelikoz to u nas vypada na drivejsi porod - jsme tak o 2-3tt napred tak se bojim ze ani do srpna nevydrzime... ale co me udivuje tak ze na kontrolu jdu stejne az za 3 tydny... a jak se mate vy??
22. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojky holky,

Ameli máš nádherného chlapečka, chci taky miminko...Kačenko vřele doporučuji si užívat každou minutku, protože jak jistě potvrdí i Lusinda, straaaaaaaaaaašně rychle to utíká. Adélka taky byla nedávno mimi. Jinak k těm Huggies, je to nejhorší plínka, vzala jsem je ted omylem a ony tak smrdí, já nedám dopustit na Pampers, jak normál, tak Sleep and Play a jsou za dobrou cenu třeba v Bille. Ale s těmi Tesco jsem byla taky jakžtakž spokojená, i když bych je nesrovnávala s těmi Pampers.

No jak vidím, tak se to tady pomalu všem blíží ten porod. Leu, kam se stěhujete? Včera jsem Tě opět na JS neviděla...
22. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
honzi - nikam se nestehujem - jen predelavame pokoj at je tu misto a mnoho jinych veci... jinak vcera na jiznich jsme nebyli - u nas mela kamoska krtiny...

holky me uz to uklizeni neba... mate uz poprane oblecky pro mimi...?? asi bych to pomalu mela zacit resit jinak nevim... jinak maloch neustale porad zivejsi a zivejsi - uz sem psala aj kamosce co dela porodni asistentku v olomouci a ta se me ptala kdyz me videla kolik deti tam mam schovanych...
22. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
holky, já mám doma 3 balení Huggies! :confounded: to je to s nima fakt tak hrozné? do řitky, to je blbé
22. čer 2009 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.