• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Holky, jak zvládáte ta vedra? Já bych se klidně přimlouvala, aby bylo o 10 st míň :confounded:
5. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
Sis- nemám moc na výběr :wink:
5. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
No o těch vedrech mi ani nemluv, já je snaším strašně špatně. Tento rok jsme dokonce nebyli ani na dovolené. Jednak ,protože jsem otěhotněla po hormonální léčbě ( a báli jsme se někam jet) a ani bych to vedro nikde nevydržela. Funím jako lokomotiva a jsem brzy unavená. A když mám vyrazit do města tak přijdu úplně hotová.
5. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
Sisi nebojím se jako porodu,jaké té bolesti či tak(i když co si budem namlouvat,že(ale nevím co mne čeká,přece jenom porod dvojčátek.....!no snad bude vše o.k.Taky mám strach z toho,že budou maličtí atd....no dost naříkání!
Teda klobouk dolu,takhle daleko dojíždet,bych lekla.Vedro je děsny,jsem pro aby bylo už mín stupnu,ale i tak musím jít z dcerkou stejnak ven!(se potím jak čuník)
Já jsem na cukr objednaná taky na půl 8,ale jak už jsem psala,sestra říkala,že mají new metodu,tak se ten blivajzek pít nebude a že vemou jen jednu krev a pak normální prohlídka!Tak se nechám překvapit!
pa
5. zář 2008 v 10:51  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že jseš an tom podobně - chodím jak kačena, zásadně z baráku vycházím až v podvečer, pokud to není nutné, ale stejně...A ještě ten břuch - už mi všude zavazí :grinning:
5. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
Beda, tak to budes mit lepsi! I kdyz i tak se to da vydrzet - asi nas cekaji horsi veci..O mimísky se neboj - už víte pohlaví?
5. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
Niwek,nevíme co to bude,mimi se nám nechtěly otočit na utz ve 20tt!ale co naplat!
co myslíš ,že budu mít lepší,dvě děti naraz?no nevím nevím,nebo myslíš tu cukrovku?
5. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
Měla jsem na mysli ten zmodernizovaný test na cukrovku :grinning: Dvě mimi budou asi pěkná honička, ale zase pak si spolu budou hrát, až budou větší, ne?
5. zář 2008 v 11:36  • Odpověz
Bedo a kam te na ten cukr poslali - do nemocnice do te dia ambulance? Tam asi pujdu taky tak kdyby se to nemuselo pit tak by to bylo fajn. :grinning: No uvidim jak jsi dopadla a podle toho se na to pripravim. :grinning:
5. zář 2008 v 11:50  • Odpověz
Jani,ne,jdu normálně ke svému dr.k Váchovi,takže nic no.On dělá všechny odběry!
5. zář 2008 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak sleduji piti nejakyho sladkyho ...... me teda moc nelaka :grinning:
Nu ale nekdy to budu muset asi vypit.Pro Vas tehulky je asi lepsi kdyz je chladnej,ale ja zase miluji teplo,zimu nemama rada kdyz jeste k tomu musim chodit navlecena jako medved :grinning:
Nu asi mozna zmenim nazor az budu nosit pod svym srdcem prcka,ale i tak.

No mrcha jedna se dostavila dnes,tudiz nektery den v pristim tydnu pujdu na to vysetreni.Uz abych to mela za sebou.Rada bych vedela jestli mam obe strany nepruchodne.Aspon by clovek vedel na cem ze?

Nu preji Vam krasny letni den a jeste si trosku uzivejte slunicka :wink:
5. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj Mili, tak držím palce, ať už máš jasno a můžete se dál snažit! :wink:
5. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
jj moc dekuji :wink:
5. zář 2008 v 15:30  • Odpověz
Holky, nechodíte některá do těhu kurzu na bazén? Klub Nekky?
5. zář 2008 v 16:38  • Odpověz
Haloo, kde jste kdo?
5. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
Niwek ja se chci na nejaky kurz cviceni pro tehotne v bazenu prihlasit, ale asi se spis prihlasim do nemocnice do rehabilitacniho centra nez do Nekky. No uvidim. Ale kazdopadne tak od rijna jsem si rikala ze bych se prihlasila tak uvidim. :grinning:
7. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: , tak nám konečně v noci zapršelo a dobře se mi dýchá. O víkendu jsme byli na chaloupce a bylo mi tam děsně špatně z roho vedra, tak jsem tam sobotní dopoledne proležela. jěště, že se o mě manžel pěkně postaral.
Beda, neboj prckové budou sice o trošku menší a myslím, že budeš rodit i dřív. U nás jedna paní měla prcky velké ( na to že to byly dvojčata) kolem 2,5 kg.
Niwek do těhu kurzu na plavání nechodím.
8. zář 2008 v 09:25  • Odpověz
Jani,

ten bazén na rehabce ve špitále vůbec nedoporučuju... Chodí tam totiž plavat v rámci rehabilitace staříci z neurologie a LDN a je to děsně nehygienické.Já osobně bych raději zvolila Nekky. Sama plavat nechodím,protože už jsem měla v těhu 2x zánět,takže bazénům se vyhýbám z daleka... :wink:
8. zář 2008 v 10:33  • Odpověz
Jablu co máš z toho já mívala časté záněty před těhu, tak se bazénům teď velkým obloukem vyhýbám a ani mě to moc neláká, stejnak bych byla za chvíli vyplyvlá. No nic jdu si na chvíli lehnout, začíná mi být nějak divně.
8. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
Jablu fakt? Tak zrovna dneska jsem tam chtela volat a informovat se na to - hm tak to radsi zkusim to nekky. Me to prave na rehabilitaci hrozne doporucovali jak je to super a vedou to odbornici tak jsem to chtela zkusit - no ale vim jake je to na LDN - jsem tam mesic lezela a kdyz si predstavim ze tam predemnou plavaly ty babinky ktere se ani skoro nesprchovaly tak je me fakt zle. :frowning2: No tak ja jdu zkusit cinknout do toho nekky klubu - a informovat se - nechodite tam holky nektera? :wink:
8. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahojík ve spolek!
Tak jsem po odběru krve na tu cukrovku,opravdu mi bralz jen krev,yítra ráno si mám yavolat na vzsledkz,tak uvidíme!Jsem tomu dost ráda!
Jiank to vedro men dost ničí,potím se jak čuník a to nemusím nic dělat!
S tím plaváním to doporučuji sice neříkám kde,ale plavat je určitě supr,asi budu takz muset bryo jed,abzch so odpočiny zase kyčle,pač yase nastává období,kdz nevím jak ležet!
Jiank u dr.vš o.k.nahoře mám od yačátku těhu 4kg,a připadám si už ted jako slon!no snad to nebude pokaračovat tkahle dál
mějte se
8. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Beda tak to je supr, že ti brali jenom tu krev, já se toho svého vypití tekutiny děsím, u nás to jinak nedělají :confounded: .
Tak a teď hlavně aby jsi to měla vpořádku :wink: .
9. zář 2008 v 09:32  • Odpověz
sis.v pořádku samozřejmě není,cukrovka se potvrdila,ale nic jineho jsem nečekala.Měla jsem jí už i u malé,takže to byl zázrak kdybych ji neměla.Takže v e čtvrtek klušu k dr.na diabetologii,takže zase dieta,atd...achjo!
9. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
Tak to mě Beda mrzí. A ona ta cukrovka po porodu přejde ne? Ono se prý říká, že bývají miminka kapánek větší, je to pravda? Já vím, že je to moc otázek ale jsem nějak zvědavá.
9. zář 2008 v 11:44  • Odpověz
Nazdar těhule, hlásím se po víkendu!
Bedu, našli ti cukrovku? Bude dietka nebo inzulin? To asi není nic moc, co? :frowning2:
9. zář 2008 v 11:58  • Odpověz
Ahojky maminky, těhulky i čekatelky,
mohu se k vám pridat? Jsem z Otrokovic. Od 1.9. jsem na PN (kvůli zaměstání), tak mám teď více času být na netu. Přečetla jsem si celou debatu: Gynekolog: chodím k Havelkovi, co dodat. Myslím, že je tu vše o něm napsáno. Na předporodní kurz chodím k Baranovi do Zlína na zdravku, super, mohu doporučit. Na cvičení jsem chtěla chodit k paní Křemenové, ale bohuželo je to ve stejný čas, jak kurz. S nakupováním jsem začala až nedávno. Postýlku už mám, přebalovák. vaničku, i nějaké to oblečení. Včera jsem objednala kočárek. Příjde až za 10týdnů, doufám, že to do porodu stihnu. Je super, že je tu modrýkoník. Přeji pěkný den
9. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky Pet, vítej! :slight_smile:
9. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky Peti :slight_smile: , a jaký máš objednaný kočárek. Já se totiž nevím rozhodnout, teda vím jaký ale nevím jakou barvičku a už bychom ho měli taky pomalu objednávat.
Postýlku máme i se sedačkou (vajíčkem) u bráchy a vaničku a spoustu dupaček zase u ségry. Ale taky už jsem pomalu začala nakupovat. V sobotu se chystáme jet do malého městečka nakupovat, je to tam levnější.
Tak se uvídí co nakoupíme.
10. zář 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj kecalky! Co provádíte?
10. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
Obávám se Niwek, že tady nikdo není, jenom já. A chystám se právě vyšívat, a jít nakoupit nějaké suroviny na oběd. A ty co provádíš?
10. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.