• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
ahojte holky,
leu na kolik jsi otevřená?
mili to je dobře, že už je ti líp a že je malý prcek takový čilučký :slight_smile: Já byla taky v Prediku. Hlavně se šetři, moc to nepřeháněj!

Holky přidala jsem fotky :wink: ať víte jak Lucka roste. Začíná mluvit, dneska řvala v obchodě jak tur, pak vzala oplatek z regálu,to se mi ho podařilo ještě jí ho vzít, ale pak když jsem kupovala rohlíky mi tam šáhla a vytáhla jakousi buchtu a tu už jsme teda vzít museli. a než jsem zaplatila tak se do ní zakousla :grinning:
9. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
lus - teda ta je sikovna - roste jako z vody... no otevrena sem jen na 1/2prstu takze nic ale uz se tlaci dolu tak rikala doktorka ze s bolestma okamzite do porodnice... tak sem radej vcera vse dokoupila a uz budem asi jen cekat...
mili - ve 12tt to bude super... je dobre ze jsi broucka vidila sou to nadherne zazitky....
9. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky holky, jak se máte?
jity - ty jsi tu už dlouho nebyla, není už třeba mrňousek na světě? :slight_smile:
11. črc 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj sajmi - nerodím a myslím, že ani tak brzo nebudu rodit, pročítala jsem i ostatní diskuze a holky všude píšou jaké mají příznaky, poslíčky, odchází jim hlenová zádka, klesá břicho. U mě se naděje naprosto nic. V úterý jdu na konrtolu, ale to mě zase určo pošlou domů. Minule mě říkala PA, že na Vsetíně nechávají přenášet týden až 10 dní, mám pocit, že budu s břichem až do srpna.
Tento týden jsem si i vypnula vyzvánění na mobilu a uklidila ho do nočního stolku, ať mám klid a nemám ho pořád na očích. Stejně, ale když jdu někam ven, tak pořád slyším otázku.... ,, ještě nic"? No nevím..., ale když jdu po ulici , břicho před sebou tak je snad jasné, že se nic neděje. :unamused:
12. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahojky, to je pěkně na nervy, když každý otravuje, co? mně by to asi taky pěkně vytáčelo! drž se, ono to už dlouho nebude trvat :wink:
my jsme dnes byli v Lešné a tak jsem si tam parádně odpočinula, načerpala nové síly, no super. sice mám teď bolavé a napuchlé nožky, ale je mi dobře na duši :slight_smile:
12. črc 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak co noveho po vikendu?? a jak se mate???
sajmi - teda lesna... ty se mas-taky bych potrebovala nacerpat sil ale lesnou bych uz asi neusla...
13. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky,
jé Lešnou tu bych taky brala, bylo by to takové krásné odreagování.
Normálně mě dnes bylo ráno špatně a zvracela jsem, přesně tak jak na začátku těhotenství, za 15 minut bylo vše Ok a já se cpala rybí pomazánkou.
Dnes jsem nějak abnormálně líná, nic se mě nechce dělat. Co vaříte dobrého k obědu?
13. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojky jity - teda ranni nevolnosti?? ty uz nechci... me se taky moc dnes nechce tak delam jen zapecenou brokolici a hotovo... jeste to tu tak narychlo poklidim a jdu relaxovat - maloch je nejaky dnes strasne zivy - tak doufam ze to neprokopne...
13. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj leu - brokolici mám ráda, ale manža by mě to nejedl, udělala jsem smažák. Dopoledne jsem tu měla na návštěvě tchýni (moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) takže relax budu mě teď po obídku.
Pohyby mám poslední dny klidnější, až jsem jeden den z toho byla fakt na nervy, že se prcek nehýbe. Různě jsem do břicha strkala, to zas nesnese vidět manže a nadává mě, že tím miminko trápím. No každopádně večer když si lehnu, tak mě čeká odplata, za to že mu nedám pokoj, když chci spát tak zas nedá pokoj on mě. Asi to bude porádný rošťák. :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahojte holky,
Jity tak třeba už se malošek chystá ven a dává ti to tak najevo...já byla ty poslední dny taky straššně utahaná :dizzy_face:

Jinak já vařím pizzu a asi padnu, protože jsme byli na mástru ve vizovicích a 3 noci po sobě jsem spala jen 2 hodiny :rolling_eyes: Jsem se těšila až lucka po obědě usne že si taky lehnu, jenže ona šla spát ve 12.15 a už je vzhůru - než jsem udělala tu pizzu...takže z toho nic nebude. ach jooooo
13. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky,
jity - ranní nevolnost? tak to jsem nevěděla, že něco takového je i na konci těhu. možná ti ale jen něco nesedlo nebo co :frowning2: . o tchýni mi ani nemluv, taky se vždy těším, až odejde :grinning:
leu - malošek zase tak kope? a co jinak víkend, v pohodě?
lus - jak jste si to užili na těch mástrech? myslela jsem na tebe :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz
jéé lus ty jsi byla na mástru. .... manža jezdí každý rok, já byla jen jednou. Letos jsme seděli doma, manža pořád visel na netu a pročítal si fóra jak to tam pokračuje, stahoval skupiny a večer je na plné kule pouštěl a pařil po ložnici, no prostě blázen, bylo mě ho i líto, moc tam chtěl jet, ale kvůli mě zůstal doma.

sajmi - někde jsem slyšela, že ke konci může bývat špatně, prý to dokonce může souviset s psychikou, já jsem odjakživa nervák, který má strach z neznámého, nevím jak to všechno bude probíhat, co se bude dít........ takže to může být můj případ......
13. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
holky tchyni mi taky nemusite vzpominat...
jity - nebo ja tam taky musela dat kus masa jinak by mi to nejedl... :wink:
lus - tak to ses trosku odreagovala ne?? a kdo vam hlidal???
sajmi - maloch se asi nezastavi... je snad cilejsi a cilejsi... jinak vikend docela dobre, vcera jsme grilovali tak byl takovy klidek...
13. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
no jo, tchýně :unamused: asi je máme všecky stejné...no comment. počkejte až se vám ti vaši klučíci narodí, to si teprv vyslechnete rad :rolling_eyes:

Jinak mástr boží, moje oblíbené skupiny (i když nehrály nic moc, tak jsem byla nadšená). My taky jezdíme každý rok, byla jsem i loni těhotná :grinning: A hlídala mamka, ale vlastně to ani hlídání nebylo, my jsme jeli až malá usnula, takže nikoho nepotřebovala už...

leu zdá se mi to nebo ti malý dost reaguje na změny tlaku a počasí? mi se zdá že vždy když říkáš že kope je venku takové divno jako dnes..
13. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
ahojky, nikde nikdo? já bych šla nejradši někam na koupaliště a tam se pěkně vyvalila a odpočívala :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
takove horko se neda ani psat... nez sem navarila byla sem hotova... ale pozor dnes prvni vlastovka - maly me nechal lezet az do 9 hod - pak uz zacal vstavat...
lus - maly a reagovat na pocasi...? no nevim mam pocit ze sebou haze at je horko nebo zima... ale pozoruju ze ho asi moc stve ze tam uz nema misto... :slight_smile: nohy mam v zebrech a bouli na druhe strane...
14. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jo vedro je jak blázen, to máte pravdu, my jsme na kontrolu vyjeli už v šest ráno, hned mě vzala sestřička na monitor a asi pět minut jsme čekali na doktora, od minule vůbec žádná změna, takže mám přijít zase až za týden. Po sedmé jsme už pádili z nemocnice z manžou k zubařovi a pak jsme prolezli snad všechny obchody na Vsetíně. Všude výprodeje a já si nemůžu nic vyzkoušet a koupit :pensive: . Udělala jsem si radost když ne hadříkama, tak jídlem, v kauflandu jsme nakoupili fůru ovoce, tak se budu cpát. Na zpáteční cestě už bylo vedro jak blázet, ještě jsme se stavili na oběd a domů jsem dorazila propocená na ciprcapr :grinning: .

lusi - koupila jsem si tu konečně tu přízi, samozřejmě, že jsem si v obchodě nemohla vzpomenou na název té jak jsi mi tu radila, vybrala jsem jinou a už jsem se stačila i pustila do díla. Návody na čepky mám dva, jeden se hodí víc pro kluky a ten mě přijde složitější, druhý model je takový víc vzdušnější a ozdobnější, ale není tak náročný, takže jsem začala tím a jestli to zvládnu tak budu mít dárek pro malou od kámošky a snad jak se trochu vycvičím zvládnu i náročnější věci.

leu - já mám občas pořádnou bouli pod žebryi a někdy mě ten tlak přijde nesnesitelný, ale zároveň se musím tomu i smát i když kolikrát mám slzičky na krajíčku.
14. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
no já se dnes odpoledne vydala do práce za kolegyněma trolejbusem, KOZA! teď už teda vím, že můžu ven jen ráno nebo večer, bylo to peklo, ale přežila jsem!
jity - příští týden jdeš na kontrolu zase v úterý? to už máš termín, že? jsi šikula, že ses pustila do toho háčkování, pak sem dej fotečku výtvoru :wink:
14. črc 2009 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
Baf ženy,
dneska hic jak blázen,co?Daneček měl dneska krušný den,chudáček nemohl usnout celý den v tom horku,tak jsem ho nakonec asi dvakrát umyla,přeslekla,nakrmila a spinkáme.... :dizzy_face: :dizzy_face:

a co vy,držíte se?
14. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojky holky
na net teď moc nechodím venku je konečně teplo tak jsem spíše pořád venku :grinning:

Lus tak na Masters bych jela hned,ale můj přítel by to asi nedal :grinning: poslouchá úplně něco jiného :angry:

Jity jen se neboj myslím že v tomhle horku porodíš raz dva :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Dobré ránko, tak já už dnes od půl šesté zase nespím, v noci bylo vedro jak blázen, spali jsme u okna otevřeného dokořád a zase jsme poštípání od komárů. Už na to kašlem, tento týden jdeme objednat síťky do oken, jen doufám, že nemají moc dlouhé dodací hlůty aby nám j nepřišli namontovat třeba až na podzim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes to vypadá zase na pařák, co?
Prsty na nohou už nám nateklé od včerejška, myslela jsem , že to přes noc splaskne, ale prd. O tom, že je mě zase špatně ani nemluvím, ale rozhodla jsem se poslední dny si pořádně užít, takže jdu nohy stčit do kýblu se studenou vodou, nasnídám se a půjdu se mkrnout do práce, šéfíci jsou na služební cestě, tak je toho musím využít, že na něj nanarazím.
sajmi - fotku sem určo dám, sama jsem zvědavá co mě z toho vyleze, hlavně to nemám na čem odzkoušet, napadlo mě , že to prubnu na panence, co jsem měla, když jsem byla malá, ale nemůžu si vzpomenou kam jsem jí šoupla, holt jsem bordelář. :grinning:
Kontrolu mám zase za týden, ale počítám s tím, že stejně pošupajdím zas dom, už jsem smířená s tím, že budu přenášet. Jsem zvědavá na Tebe, ty máš kontrolu dnes, co?

Am - nemáš náhodou nový, učes, každopádně moc Ti to s malým sluší a na té fotce, kde má ten červený overálek je přímo k sežrání.

Mili - já bych raději počkala, až se trochu ochladí, ale v tomto se nedá poroučet :grinning:
15. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Jity,mám nový účes.Díky za pochvalu.... :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=Cu2O1mlUB9g

Náš Dan v autosedačce jak zběsile cumlá dudlíka.
15. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
15. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
To video je supeeeeeeeeeeeeeeeeer, za první to máte moc krásně natočené, úplně jasný a čistý obraz. Co máte za kameru??
A pak Daník je nádherné miminko, je vidět že se mu u vás líbí a je spokojený, nádherně se směje, už s to pouštím asi po třetí :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
díky moc, je to točené digi fotákem
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky,
ami - no tobě to sluší! jsi kočka! a Daník je úplně krásňunký! už to tu píšu po několikáté, ale je hrozně pěkné miminko! dudlíka mu dáváš od narození?
jity - taky mám napuchlé nožky jak ty, ale lepší už to asi nebude :frowning2: . no a v noci jsem toho moc taky nenaspala, horko jak blázen, zdálo se mi o porodu trojčat, malý řádil, no nic moc. na kontrole jsem byla v pondělí v porodnici a všechno je ok. zatím pořád nejsem otevřená, ale malý už prý sestupuje dolů. dnes jsem byla naposledy na cukr, tak jsem to taky ve zdraví přežila. mám se přijít ukázat po šestinedělí
15. črc 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
Simi-ty mi teda lichotíš,já si tak vůbec nepřipadám.No to horko je šílené,vůbec vám to nezávidím.Daneček v tom hicu nemůže usnout.
15. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
já jsem si říkala, kdoví jak spinká teď v těch vedrech. takže taky špatně, bobek malinký :frowning2: já bych si nejradši zalezla do lednice!
15. črc 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
teda vy jste toho dneska napsaly - musela sem vas rychle docitat - byla sem poprat kamosce tak sem ted dorazila ale to pocasi - katastrofa....
ami - teda ty videa sou kouzelne... to je bomba jak se vam to podarilo natocit...
jity - ja mam nohy taky jako balony... a noc to byla des... ale ty nozky natiram nejakym mentolovym kremem a on suprove chladi...
sajmi - takze curk uz mas za sebou?? to je super - v takovych vedrech nekam jezdit...
my mame novou modu - internet nam pada jak se mu zachce - asi je mu taky horko tak si rekne ze proste nepojede... :angry: tak vzdycky cekam kdy si to rozmysli...
15. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
am - a do čeho ho oblékáš v takových pařácích přes den nebo potom na noc. Já vůbec nemám představu co by takové miminko mělo mít na sobě, aby mu nebylo horko nebo naopak zas zima.

leu - já už jsem jednu krabičku taky toho mentolového krému vymazala, přijde mě že chladí jen chvilku mohla bych to na sebe patlat pořád. Předloni jsem si z Turecka dovezla takou jecjich speciální citronovou vodičku, je to něco na způsob kolínské, kterou na sebe lejou když je jim vedro aby se osvěžili, tak si to pořád stříkám na nožky. Manža mě pak nadává, že z toho máme smrad po celém baráku a pořád větrá :grinning: :grinning:

sajmi, já to mám s těma kontrolama nějak domotané, píšeš že máš za sebou cukr, to jsi pokaždé musela pít ten hnus?
15. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.