• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte holčiny, tak koukám, že každá si své těhotenství "užíváme" po svém. Nevěřím, že bych to někdy předtím řekla, ale jsem tak strašně ráda, že se o víkendu aspoň trošičku ochladilo - stejně ze mě teklo jak pod sprchou.
To naše malé robátko o sobě dává opravdu dost vědět hlavně když sedím vedle švagrové, která je taky těhotná (o 2 týdny méně než já), takže si miminka asi spolu povídají či co.
Je tak strašně fajn vidět mého tátu, jak je nadšený, že budu mít miminko, tomu se mi taky nechce věřit.

Milin: kam chodíš na genetiku? Do nemocnice nebo do Predika na polikliniku? Já byla 2x v tom Prediku a tam je tak milá sestřička i doktorky, no prostě jsem koukala! Jinak jsem si jistá, že se z Holešova známe a nejen z Holešova :slight_smile: Taky jsem za Tebou jezdila ještě do Ostrožské, už víš? :slight_smile: A ještě jedna nápověda, bydlíme s Mirou na stejné ulici, jako bydlel Tvůj Tomáš, jen přes cestu, vlastně Vás občas vídáme, když sem přijedete. Takže gratuluji k miminku a moc!!! A co jinak? Co dělá brácha?

Mějte se, chlap je z domu, tak jdu poklidit po víkendu. Pa.
20. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Zdarec ženy,

my jsme o víkendu měli zase návštěvy,tak nebyl časík ani nakouknout.Jinak mi končí tento týden šestinedělí.... :dizzy_face: Dnešní noc byla skvělá,Dan spal od 21.00-05-00.Takže super...
20. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
Ahojte, nám se o víkendu nějak hryzal net, tak jsem se sem nemohla dostat, ač jsem to zkoušela několikrát.

Jak říkáte je fajn, že se ochladilo, včera jsme dokonce vyrazili na procházku a já si konečně dala tu moji vysněnou kofolu :grinning: . Zato večer jsem měla snad poptvé za celé těhotenství migrénu, ale krásně jsem se z toho vyspala a dne s se cítím báječně.

V noci z pátku na sobotu jsem myslela, že už snad rodím, děsně mě bolel podbřišek, trochu jsem to rozchodila a pomohla i teplá sprcha a bylo to fuč a do rána jsem spala jak zabitá. Zdálo se mě o leu, nevím jak se mě dostala do snu, ale prostě nás všechny předběhla a narodili se jí dvojčátka :grinning: :wink:
20. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla reagovat na am - šestinedělí za vámá, to je skvělé. Co Daník nebolívá ho bříško? Říká se že kluci na to trpí víc, od kámošky malý jí prořve celou noc, to vy se krásně vyspinkáte, taky bych si přála mít takové hodne miminko, aby mě nechalo vyspat.
20. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
ahojte holciny - tak vas taky zdravim po vikednu... u nas jako vzdy moc akci... no kdybych to mela psat asi mi ani meuverite...

jity-coze??? jaaa??? teda - vsichni mi to rikaji a tobe se o tom i zda... teda tak to fakt nevim jak dopadnu - od patku mi chodi sms ve stylu - "si doma nebo v porodnici?", "kdy jedete?" atd... no mame tu v sobotu svicu, dalsi sobotu svatbu - kamos a vschni se ptaji jestli jdem....no tak co jim na to mam rikat...??
uz i doktorka me rikala at pri bolestech radej jedu do porodnice ale ja sem na porod jeste nejak necitim - jako zadne priznaky....
no doufam ze me to nechytne dnes nebo zitra - dnes je manza v praci a zitra ma skoleni - tak nevim jak by to stihal...
ami - ty mas tak zlate miminko... doufam ze to nase bude aspon z pulky hodne jako vase... :grinning: a sestinedli za vama...teda... jeste ze tak krasne danecek spinka :wink: :grinning:
20. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holky

Amelie pěkně Vám to utíká co?Hlavně že jste ok :wink:

Jity myslím že to co jsi popsala budou asi poslíčci.Spíše ti sice řeknou holky,ale myslím že s tebe bude brzy maminka :slight_smile:

Veru ahoj.No to je teda mazec.Když jsem tě viděla naposledy tak jsi šla zády a nic jsem na tobě neviděla.Takže tohle je opravdu překvápko :wink: Samo že ti gratuluji i Mirovi.
JJ na genetiku do Predika.Páč moje gyn. Huspeninová tam pracuje.Takže mi bylo blbý chodit někam jinam tedy do nemocnice.Minulý týden jsem tam byla dát krev a jsem objednaná na 3.8. na 12hod. Tak doufám že bude vše ok.
Jinak se mám vcelku dobře pokud mi není blbě :grinning: Jsem šťatsná a spokojená :dizzy_face: .Brácha je v Irsku a má přijet tento týden ve čtvrtek. :slight_smile: Už se na něj těším.Nejsme moc ve spojení takže to bude super. :wink:
Nechci být zvědavá,ale vy bydlíte u Miry?A taky píšeš o švagrové takže to znamená že jsi vdaná?
promiň nechci být samo vtěrná a pokud nechceš odpovídat nemusíš. :slight_smile:

Nu jdu se psem a nakoupi do našeho krámu ve vesnici. :grinning: A pak hold budu muset něco uvařit :angry:
20. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojte holky!
Am teda Daník je fakt zlatíčko! tak dlouho Lucka nespí ani teď :grinning:

Jity dobře to vyřešilas s tou teplou vodou - buď se ti v ní porod rozjede nebo se stahy zastaví...ale kéž už by to bylo, už je mi tě líto - teda už vás všech, že taháte takové bříška, lepší to bude až budete tlačit kočárky :dizzy_face: a už to máte za pár :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Lusi tak já se zase těším až mi ten můj špek se více zakulatí a bude s toho hezký bříško :wink:
20. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Leu - já dnes měla jen dva telefotáty.... jako jestli už.....vyzvánění jsem si dala na nejslabší a tel. beru jen manžovi, já nevím, ale všem říkám až to přijde, tak dáme vědět, ale lidi prostě nechápou jak je to stresující. Já už jen na otázku jak se cítím se dokážu pořádně rozzuřit. Jak se mám asi cítit... po fyz. stránce je to ok, ale psych. mě dává zabrat, už bych to chtělamít vše za sebou.

Lus - uklidňuju se tím, že když to zvládly všechny, tak to snad taky přežiju, jak říkáš, kéž už by to bylo, poslední dny mě přijdou nekonečné, ale to asi všem

Mili - já měla ten špek až do 25tt, pak z toho bylo konečně bříško, když jsem byla ve Zlíně na tom velkém utrazvuku, tak jsem oproti ostatním maminám vypadala naprosto netěhotně, až mě to bylo líto jak jim pupík trčel hezky dopředu a mě nic.
20. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahojky holky, kukám zda k vám nepřibyly maminky...

leu jsem viděla včera...moc ti to sluší
jiiittyy a jaká máte vlastně jména? Přeji Ti, aby Ti vše dopadlo dobře a narodillo se vám zdravé miminko...
luci, koupila sis ten kočárek jako mám já?
Ameli, malý je kouzelný, kukala jsem na fotečky...
milin Ty už jsi 11tt, toto letí...zachvíli se prcek narodí, ani se nenaděješ...a co jména, máte favority?
20. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Jity tak to jsi mě moc nepotěšila stím špekem :confounded: ,ale třeba se zakulatí.i když s mojí žravostí nevím nevím :grinning:

Honzinečko nu nevím zda to letí mi to tak ani nepřijde :grinning: zatím,ale určo to začne po 20tt :sweat_smile:
Jinak jména jsme ještě neřešily.Ale jak jsem dnes zjistila tak asi začnem.Páč my nejsme vzítí.Takže musíme na socku kde musí můj přiznat škvrně a podškrábat nějaký papíry aby mělo jeho příjmení!A tam už se musí napsat i jméno dítěte což mi přijde padlý na hlavu!Takže tohle se sice provádí po 30tt těhu,ale i tak jsem na to pěkně naštvaná! :angry: Ale vdávat se kvůli tomu nebudu!
20. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Milin, jméno tam psát nemusíš dítěte, to se neboj, my tohle taky řešili s mojím, páč jsme se měli brát v dubnu, ale miminko nás předběhlo a tak jsem se brali, až byla malá na světě...
A co myslíš, že to bude? Já bych na Tebe tipovala holčičku...a co se Ti líbí za jména? A kde Ty bydlíš? Někde kousek od B/H že?
A jak se vlastně jmenuješ? Já jsem Janča :wink:
20. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Honzi,díky za pochvalu Dana.Adélka je taky kočka šikovná.

Holky,bydlete trochu blíž.Já nemám s kým vyrazit s kočárem.... :frowning2:
20. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Honzi děkuju, na jménu jsme se nemohli dohodnout, nakonec manžel řekl, že jsem tvrdohlavá, že ustoupí, takže chlapeček bude asi Vašík a holčičku jsem chtěla Anežku, tam už neustoupil, ale prý Anička by ušla. :slight_smile: :slight_smile: . V papírech co už jsem odevzdávala v porodnici to ještě napsané nemáme, ale porodní asistentka mě říkala, že nejsme jediní, že většinou se to lidi dopisují těsně před poroden a že zažila i pár hádek ohledně jména na porodním sále.
20. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
jity - no jo - je to des s nekteryma... my uz mame papiry vypsane i obouma podepsane takze u nas zadna zmena uz nebude...
honzi - dekuji ale rozhodne si tak nepripadam...
ami - uz aby jsme taky jezdili s kocarkem... se tesim at uz ho vetrame...
mili - ja uz od 16tt byla tehulova-stejne mi prijde nejlepsi tak 20 az 30 tt pak uz jen cekam...
20. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
jittyy Vašík je naprosto nádherné jméno, moc se mi líbílo pro kluka, ale manža byl proti....mám to spojené s Vaškem z filmů Jak vytrhnout...a jména od A jsou všechna krásná...
a odkud Ty jsi Jity?
leu, už to máš za pár, už se těším, až malého uvidím na pouti ve Březnici...
Ameli a nechceš vyrazit někdy se mnou? že bychom daly srazík ve měste...malá sice v kočárku dlouho nevydrží, ale mohly bychom zajit třeba do herničky a nebo se projít kolem vody...malá by běhala a šly bychom pomaličku...
20. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se máte dnes? já měla včera šílenou migrénu, cítíla jsem se jak den před smrtí. ležela jsem celý den v posteli s mokrým kapesníkem na hlavě a bylo mi prostě hrozně. do toho mi taky volali z práce, kámoška a tchýně, jestli jako už nebo ještě ne :rolling_eyes: . no a navíc měla tchýně skvostný nápad, prý jestli se k ní nechci do porodu nastěhovat!!! no tak to se mi udělalo teda ještě blbějc! naštěstí si nechala vysvětlit, že mám muže od zítřka doma na dovolené, takže její péči potřebovat nebudu.
jity - jak kontrola, víš něco nového?
leu - co bylo za akce ve Březnici? my už máme taky všechny papíry vypsané a vlastně jsme už i nachystaní, jen ten prďošek ještě nechce na svět a já už bych to tak ráda měla za sebou!
honzi - my se možná taky uvidíme na pouti :slight_smile:
ami - to ani není možné, jakého máš hodného synáčka! moc ti to přeju, je to super
lus, mili - ahojky :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holciny...
tak doufam ze dnes bude lepsi den jako vcera - taky mi nebylo zrovna ok... ale dnes ma za mnou dojet spolupracovnice tak se tesim ze budu mluvit s nekym normalni v tomhle dome... neustale otazky - jak ti je? je ti dobre.... uz fakt nezvladam...
sajmi - teda migrena - to musi byt des - ja porad bojuju s zahou a jen se modlim ze po porodu to prejde - jinak to nepreziju... akci je tady vzdycky moc - patek akce u frantiska, sobota pratelak, nedele vzdy nabita... a na pouti pocitam ze provetrame nase V-crosky...?? sem ti uplne zapomnela napsat ze jsme ten vas kocarek potkali na poliklinice a pavel ho chvavlil jaky krasny kocarek - ze ho mame i my v jine barve... :grinning:
21. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
ahojte holky!
teda vy si už opravdu všecky "užíváte". Ale už to budete mít za sebou, tak to vydržte!! Zkuste ty vaše klučíky trochu popohnat :grinning:

honzi nakonec jsme koupili golfky chicco liteway a jsou super, jsem s nima moc spokojená.

Já jsem zase tak nevyspaná, ach jo :frowning2:
21. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
lus - a jak se to popohani????? :grinning:
21. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
lus - tak jsem právě dočetla nějaké rady na vyvolání porodu, ale zdá se mi, že to stejně nepomůže. že to prostě zařídí příroda. já už bych ale aj rodila. Roman má od zítřka dva týdny dovču, tak by bylo super, kdyby to bylo v té době, ale pochybuju. :frowning2: nemáš fotečku golfek? a Lucinka dnes zase nechtěla moc spinkat?
leu - náš kočárek? ach jo, tak nás tu bude jezdit víc stejných? no neva.
21. črc 2009 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz
simi - to byl jedinny v-cros co jsme kdy potkali takze v pohode....a na breznici sem ho nevidela vubec...
21. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
no já jsem V-crossů potkala už pár, ale ten náš ještě ne. to je ale jedno, však vedle sebe s tou paní jezdit nebudeme :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz
jo?? tak ja takove stesti jeste nemela - ale je pravda ze se uz po meste skoro nepohybuju... sak jak rikas - je to jedno... hlavne aby uz ty kocarky byly plne... si pripadam jak velryba... simi ty jdes zitra na kontrolu ze?? nebo si to pletu??? a zase porodnice??
21. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
ahojenky...
lusi, Ty jsem původně měla mít taky a mrzí mě, že jsem je nekoupila, jsou to jedny z nej...golfek, tady z těch mojich mám fakt nervy, ale stejně jezdím s PP GT3 :wink:
No jak to vidím, všem se to krátí. A sajmi odkud jsi Ty?
21. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
honzi - já jsem ze Zlína, ty taky? malá je roztomilá, kukla jsem teď na fotečky :slight_smile:
leu - jojo, zítra jdu nejdřív do nemocnice na KTG a pak k doktorovi do Želechovic, tak snad mi řekne, že už je aspoň nějaký náznak k porodu. zase mi začíná být nějak špatně, já nevím, jestli to tělo už má dost a je vyčerpané nebo je to tlakem nebo čím, ach jo :frowning2:
21. črc 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
taky mi uz ted neni do smichu tak cekam co se z toho vyklube... doufam ze dnes nic - tesim se na tu spolupracovnici tak uvidime jak to dopadne... simi a zitra te veze romca?? nebo po kontrolach cestujes sama?? ja uz bez pavla ani noha...
a co nase jity???? zadna zpravicka dnes...
21. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojte, ráno jsme byli v nemocnici na kontrole,, prý už se to pomalu chystá, čípek už je jen maličký, otevřená jsem na špičku prstu. Další kontrolu mám v pátek a potom kdyžtak v pondělí, kdy už by jsme se pokud nezačnu rodit, domluvili na termínu vyvolání. To by mohlo být v úterý nebo ve středu.

Sajmi - mě taky je špatně, nechápu čím to je, myslím si, že částečně i stresem, nervy u mě pracují na plné obrátky a pak jak píšeš tělo už má toho asi dost. Včera jsem na tebe myslela, když jsem tě tu celý den neviděla, jestli už náhodou nerodíš. Teda ty tchýně, co nevymyslí, ta moje by mě taky měla nejraději u sebe doma, pořád ať tam přijedeme aspoň na víkend, ale já o to ani nestojít, mě je nejlíp doma v klídku když nikdo neotravuje.

Honzi - děkuju za pochvalu, já původně chtěla Františka, ale to prý v žádném případě, tak jsem si vydupala toho Vašíka. Jinak já jsem od Valašských Klobouk.
21. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
no taky na ni myslím. nevím, jestli měla jít na kontrolu dnes nebo včera. každopádně má dnes termín! :slight_smile:
do minulého týdne jsem zvládala kontroly sama, ale zítra už mě naštěstí poveze Romča. je ti taky špatně jak kdyby od tlaku nebo co ti to dělá?
21. črc 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
jity - tak to je super, že jsi tu! takže ty už budeš mít za týden mimi! jééé, jak já ti závidím!
21. črc 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.