• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
jity - to je super ze jsi tak pod kontrolou... uz se ti to vazne chyli ke konci... a uz mas bricho dole??

sajmi - nevim je mmi tak nejak divne aj od zaludku - nevim jestli to neni ze spatne zvolene snidane nebo nevim... ale i tlak je dnes na prd... jdu se asi zalit vodou nebo nevim co udelat...
21. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
holky vidim to tak ze se sejdem vsechny v porodnici - co takhle nejake poznavaci znameni??? aby jsme se poznaly?? :wink: :grinning: :grinning: a zbytek by za nama mohl prijit a mame sraz... (musime tu situaci nejak odlehcit... :grinning: )
21. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
:grinning: to by bylo super, Leo! dobře jsi to vymyslela, jen kdyby se ti naši prďoši nějak domluvili. Jitka bude ale asi stejně rodit na Vsetíně, takže se můžeme potkat jen my dvě. já už bych taky chtěla být tak nachystaná jak Jituš :frowning2:
21. črc 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
no nic holky asi zavedeme pravidelne hlaseni po ranu - aby jsme byli v obraze kdo je v porodnici a kdo doma... :grinning:
21. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
já jsem z Uh, my jdeme ted ven...holky ,ted je to samý kluk. František je krásné jméno, ale manža chtěl po sobě, tak jsme měli kluka napsaného Jirku...je to ale krásné jméno Jurášek...
21. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
honzi - jmen je pěkných moc, jen se shodnout s drahou polovičkou :slight_smile: . my jsme byli kupodivu domluvení hned. venku se dobře provětrejte, asi se taky půjdu projít
21. črc 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
My jdeme zítra ráno objednávat sítě do oken, ukážu se tu později tak už teď hlásím, že hlášení podám později. :grinning: :grinning:
Jsme dokonale poštípaní od komáru, doufám jen , že když jsou teď všude dovolené, že se nad máma slitují a přijdou je namontovat co nejdříve.

Sajmi - jsem zvědavá zítra na tebe, já si moc nachystaná nepřipadám. Aby jste mě holky nakonec nepředběhly. :wink: :wink:

leu - ty jsi dobrá organizátorka, vidím, že si dokážeš poradit v každé situaci ( sraz v nemocnici) :grinning: :grinning: . Břicho zkoumám každé ráno v koupelně před zrcadlem, jestli je dolů nebo ne, ale vzhledem k tomu, že kopance cítím níž něz předtím,usuzuju že kleslo. Ale zdání možná klame.

Honzi - Jiříček se mě taky líbil :slight_smile: ale manža, na mě vyvalil oči a říkal, že Jura v žádném případě.
21. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
jity - :grinning: :grinning: :grinning:
abych zitra nezaspala a taky hlaseni nestihla - sem si zas cosi vymyslela co??? :grinning:
uz to musime brat s humorem... nic jineho nam nezbyva... :wink:
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojte ženy,
tak koukám, že nám Ti mrňouskové dávají všem pěkně zabrat. Já mám přesně 50 dní do termíny, ale asi se raduju předčasně, jelikož vidím, že přenášení není nic neobvyklého.

Milin: tak to by mě zajímalo kdy jsi mě viděla a nebylo to vidět :slight_smile:, jelikož jsem jak bagr už skoro od začátku :grinning: , jinak vdaná nejsem - chtěli jsme, ale až tak za rok, až bude mrně na světě a trochu otrkané. Ta švagrová to je manželka od bráchy. Jinak jsme si s Mirou ten byt koupili a bydlíme tam už jen spolu - tchýni jsme zařídili bydlení jinde. A co Vy? Bydlíte v domečku v KM?

Ženy, tak se držme v těch vedrech, hlavně sílu a spoustu studené vody :grinning:
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
holky, ve městě jsem potkakla ameli, malý je kouzelný, je tam šílené vedro....
no u nás by Juráškovi nikdo neřekl Juro, protože Jirka manža je z čech a tam se Juro fakt nepoužívá....Jurášek, Jirka, Jiřík, je nádherné...jinak Ondru jsme měli původně taky, ale pak jsem sama chtěla Jirka, protože se mi to moc líbí...
no jsem zvědavá, kdy porodíte, holky...
21. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
leu - no musíme se domluvit na čas, protože jak zaspíš, tak já budu doma řvát do peřin jak je to nespravedlivé, že určo rodíte a předběhli jste mě :grinning: , jo s humorem jde vše líp, to máš pravdu.

U nás až takové vedro není, ale zítra počítám, že bude, to zas bude něco na nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych taky Juro nikdy neřekla. Moje maminka pochází ze Zábřehu na Moravě a doma se u nás vždy mluvilo skoro spisovnou češtinou, já až jsem začala chodit do školy, tak jsem pochytila něco z valašského nářečí, ale manža je opravdu valach jak poleno, někdy mu fakt nerozumím co po mě chce.
21. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
jity - no já jsem taky teda zvědavá, jak zítra dopadnu, ale myslím, že řekne, že to na porod ještě nevypadá a mě klepne :frowning2: a představ si, že mě už neotravuje jen rodina a kámošky a kolegyně, ale už i můj gyndař se mamky dnes ptal, jestli už jako rodím nebo ještě ne. tož ať jde do řitky aj on :angry:
veru - tak jsem mrkla na albíčko a mám pocit, že tě znám, ale teda nevím odkud. ty jména pro prcka už jsi prozradila nebo jsou zatím tajné?
honzi - vy neplánujete druhé? :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi, neblbni, i to jedno dá zabrat, chceme druhé až budeme lépe fin. zabezpečení...říkali jsme, že až Adélka půjde do školy, tak pak...takže za těch 5let, ale ještě určitě chceme jedno. Nejsme zase tak nejstarší....kolik máš Ty let? Já znám Tebe sajmi odněkud? Kde bydlíš ve Zlíně? A kam jsi chodila na školu? A kolik máš let...sakra, to zní jako výslech :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
honzi - ale není to žádný výslech :slight_smile: . mám 25, za měsíc 26, do školy jsem chodila nejdřív v Brumově (z tama pocházím) a pak do Frenštátu, tam ale pochybuju, že jsme se potkaly. tři roky bydlím na Jižňákách, předtím jsem byla v Brumově. já bych si druhé taky tak nějak naplánovala, ale uvidíme, jestli to bude možné. ty máš kolik? :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - tak to budeš znát z Brumova tu Alici od Petra Jandy, ne? Není stejně stará jak ty? Mě se zdá, že nedávno o ní psali na seznamu, že má termín taky začátkem srpna.
Přijde mě že údělem každé tětotné, je na konci snášet ty dotěrné dotazy, ale tak ještě že si tu můžeme postěžovat. :slight_smile:
Vy jste tady oproti mě mladice, já mám na krku třicítku.
21. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
sajmi, bydlela jsem taky na JS, celý život, možná jsem Tě potkala tam a kde tam bydlíš teda pokud to není tajné...ulice.
No já jsem si to taky poslouchala, můj táta mi volal každé ránko a pak když jsem už byla v porodnici, nechtěli jsme to nikomu říkat, že rodíme, ale jela jsem na klasickou prohlídku a už jsem rodila, tak si mě tam nechali. O prohlídce všichni věděli, takže volali a volali...bylo to děs, jak otravovali, už jsem toho měla plné zuby...rodila jsem 2dny a manži babička byla prostě šílená....no mazec.
21. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
honzi - takže nás čekají dotěrné otázky až vyloženě do porodu? no to mám radost :sweat_smile: . bydlím na Slezské, ale nevím, jestli jsme se tu někdy potkaly. teď sem ještě jezdíváš?
jity - ty stařenko jedna :slight_smile: , si jako připadáš stará, když máš na krku třicet? tož neblbni! Alici znám od vidění ze školy, chodila o rok nebo o dva výš, bydlí naproti přes cestu, ale s Jandou jsem ji tam nikdy nepotkala. vím, že má termín začátkem srpna a čeká Anežku. ale kdyby jsi ji viděla na základce! to by stálo za to někde najít její fotku :grinning:
21. črc 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
na Slezské, to není daleko ode mě...jezdím a často do Zlína, bydlela jsem na Budovatelské mám tam rodinu...
no já mám 26let, takže normal, tak jako Ameli...staré budeme až budeme v důchodu... :wink:
21. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
no ami má narozky 8 dní po mě :slight_smile: tak to je super vědět. tak se pak můžeme taky sejít na kočárkování. Adélka si vezme svůj kočárek a bude cupitat při nás a já vezmu "vyvenčit" Ondru :wink:
21. črc 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
To můžeme klidně. Sajmi vy chcete fotku Alice? A jak se jmenovala za svobodna?
21. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
jejda, teď mi to nějak vypadlo z hlavy, ale myslím, že Fojtíková
21. črc 2009 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem jen na spolužácích zjistila, že skončila ZŠ v 97 a gympl ve Slavičíně 2001, fotečky žádné
21. črc 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
byla jsi na stránkách? dostala ses tam v pohodě jo?
21. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
nene, právě nedostala. neznám hesla
21. črc 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
a nevíš, jak se jmenovala jejich třídní?
21. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
mám kamarádku taky z Brumova, Katku Kopčilovou, neznáš ji?
21. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
U nás v práci dělaly, holky z Brumova, co jí znaly, tak nám jí popisovaly :grinning: , jak dřív vypadala. Jo za svobodna byla Fojtíková, to si pamatuju že říkaly.
21. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
nebyla hezká nebo co?
21. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
honzi - Katku asi neznám, možná od vidění. Alice byla takové to typické ošklivé káčátko. měla dlouhé plstnaté vlasy a brutální brýle - popelníky. ale pomlouvat ji nechci, já taky nejsem žádná modelka. a teď jí to sluší, vylízala se z toho káčátka na labuťku :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
Já taky nechci pomlouvat, teď je z ní kóóóča, moc jí to sluší,ale ty brýle jak popelníky to můžu potvrdit, přesně tak ji popisovala kámoška.
21. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.