• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
jdu na procházku a na točenou kofolu, jdeš se mnou, jity?? zatím pa a ráno podám hlášení :wink:
21. črc 2009 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi - neprovokuj :wink: :wink: , my jsme byli v neděli, já kofolu, manže dvěi piva a oba jsme slintaly blahem. Vyrazila bych zas, ale manža má odpolední.Dnes jsem si kofolu koupila v kauflandu, ale říkám si opatrně, tayk to není zrovna nějaké extra zdravé pití, ale chuť je silnější než já.Pa a zítra budem čekat :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky Holky
vy jste toho dneska nažvanily :grinning:

Honzi já se jmenuji Milena.jj a bydlím kousek od Bystřice pod Hostýnem :wink:

Veru tak to máte super že tam bydlíte sami :slight_smile: .A hlavně že se tchyně vystěhovala do jinýho.Nu já nevím viděla jsem tě zpětně 1-2měsíce nazpět.Šla jsi ke mě zády takže jsem to nějak neviděla a zase nejsem typ člověka, který by si prohlížel lidi. :grinning: Já taky vdaná nejsem a vdávat se teď určo nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná až někdy.Ale nějak po tom už netoužím.A k tomu bydlení tak my bydlíme ve Slavkově pod Hostýnem.Máme koupený velký rodinný dům,který se bude rekonstruovat.Spíše jen interiér.Ale jsem zvědavá jak to budu s prckem potom vše zvládat.
Kdyby si měla někdy chuť tak se můžem sejít a pokecat :wink:

Těhulky skoro maminky máte mezi sebou nějaký kontakty abychom pak věděli :wink:
21. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
no vidím, že kofola frčí, my dnes taky byli s manžou, malá se tam vyblbla a já si dala kofču, manža pivo, někdy si dám i já, ale jen černé...
ve Slavkově je krásně, my bychom chtěli taky domeček, dřív postavit, ale ted starší a rekonstruuovat, jsou to pálky...a jak velký ho máte?
Milena je hezké jméno...a co jména, máte nějaké favority? A co cítíš, že to bude? Já od začátku tušila, že holčička...
21. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
dobré ráno holky, tak podávám hlášení že nic. po tak dlouhé procházce do kopců jsem si říkala, že by to i mohlo přijít, ale našemu Ondráškovi se prostě asi nechce, no :frowning2: jdu vařit a v poledne jedeme na tu kontrolu, tak se pak ozvu, zatím pa a přežijte ve zdraví to dnešní horko! :wink:
22. črc 2009 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem zde!!
sice sem dnes fakt zaspsla - manza odjel v 7 a rikala sem si ze jeste chvilku a hup bylo 9...ale zase se mi dobre spalo... takze ja se hlasim :grinning: :grinning:
my byli vcera vecer taky na kofcu - super kdyz clovek vypadne z baraku ale zase tam sedeli lidi a otakza "ty jsi tu jeste??" sem nekomentovala tak jsme brnkli kamosovi a jeli jim zkontrolovat nove byvani...
ale vy jste toho jeste napsaly.... ale ty roky jak jste resili... no vidim sem nejmladsi... :sweat_smile:
22. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky neblázněte,ještě máte čas.Tedka je na řadě Jituš...My jdeme dneska na kontolu kyčlí...Tak snad budeme ok
22. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
jitty se tady ještě neukázala, že by? My jdeme dnes na koupec...leu, máš ještě čas, i když já v 39tt rodila...byly taky horka a v podnělí teda pršelo a ejhle, rodilo se o 106 :wink:
22. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojte, konečně jsem si vybojovala místo u počítače, manža má odpolední tak si tu potřeboval cosi udělat.Ráno jsem sem nakukovala , ale nestihla nic napsat, letěli jsme ještě do města na nákup než začne vedro. Rodit nerodím :grinning: , včera večer sice slabé menstruační bolesti, ale sprcha to spravila a celou noc jsem spala jak zabitá.
22. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
tak se na chvilku loucim... jedeme pro svagrovou na nadr tak tu nebudu a nevim jestli se tak brzo vratim...
honzi - pani doktorka je jineho nazoru... tak uvidime
jity-a uz mate sitky do oken??
22. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
leu - nemáme :frowning2: , ráno jsme to šli objednat a nikde nikdo, mají do konce tohoto týdne dovolenou, přitom manža tam ještě v pondělí volal a říkali, mu že dělníci mají volno, ale že objednávky přijímají.
22. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky, tak kontrola dopadla tak nějak normálně. nejdřív jsem byla na KTG, kde malý nejdřív bušil do magnetů a pak prostě usnul, že nešel vůbec vzbudit, tak jsem tak ztrávila skoro hoďku. na porod se to už pomalu chystá, ale tak daleko jak Jituš ještě nejsem. příští týden se mám hlásit na kontrole v porodnici, tak snad se do té doby pohne!
jity - to je teda blbé, že mají dovču, teď by se vám to nejvíc šiklo, že?
ami - jak na kontrole, co kyčle?
leu - jak jsi vůbec stará? 22? a jak je dneska?
22. črc 2009 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi- to jsem ráda, že píšeš, už jsem čekala na zprávičku. Při tom čekání se mě podařilo na hoďku vytuhnout :dizzy_face: . S tím KTG jsem to měla podobné, přijde mě že tam strávím dvojnásobnou dobu, než se jim podaří to na mě naštelovat. Ty máš ještě chvilku čas do termínu, tak nebuď smutná :slight_smile:, Uvidíš, že příští týden tam bude nějaký pokrok určo vidět.
Jo to jsem tu včera ani nepsala,můj doktor byl včera moc milý a když viděl jak jsem ze všeho nešťastná a vyklepaná, tak mě vysvětloval, že se nemám trápit nějakých přenášením, že prostě termín porodu nejde nikdy určit většinou přesně už jen díky tomu, že každá žena má jinou délku cyklu, no a terním se vypočítává z délky 28 dní, což já nejsem. To prý znamená, že těhotensví netrvá 280 dnů, ale s delší periodou se o nějakých pár dnů posune.
Ty sítě mě mrzí, ale už s tím nic nenadělám, snad nebudou mít nějaké dlouhé dodací lhůty a přijdou nám je namontovat co nejdříve. V pondělí už by tam měli být, tak to zkusíme znovu. Kdybych byla doma, tak tam zajedu sama vystrčím na mě pupek a třeba se slitují, když mě uvidí a ještě ten týden mám to přijedou udělat. :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
jity - ty už sama v pondělí nikam nejezdi!a kdoví, jestli už nebudeš v té porodnici, jak jsi říkala :slight_smile: já bych to měla příští týden taky ráda za sebou, i když vím, že mám ještě čas. jenže manža má dovolenou, tak by bylo fajn, kdybych ho u toho měla. no ale zase je blbé, že bude celý týden odstávka teplé vody, takže kdyby to na mě přišlo, na nějaké nahřívání teplou vodou ve sprše bych mohla zapomenout :frowning2: . ach jo, no uvidíme. první termín mám 30., druhý 2.
22. črc 2009 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Sajmi, já to blbě napsala, to víš, že bych se tam úplně sama samotinká nevydala, myslela jsem to tak, že bych tam chtěla jet s manželem. Teď mě chudáček volal z práce jaké tam mají strašné vedro, tak rád by si vzal dovolenou a nemůže. V lednu měli díky krizi málo práce, musel zůstat doma a vzali mu polovinu dovolené, teď si musí nechat zase něco na vánoce , protože před svátky končí vždy o někaký ten den dřív a jdou až po novém roce, na porod a po si plánuje vzít 14 dní neplacené volno, doufám že to klapne, jinak nevím jak to budu sama zvládat. Pořád jsme doufali, že vláda schválí ten zákon na týden otcovské dovolené, kdy si jí manžel může vybrat kdykoliv během šestinedělí. Vláda krachla a zákon už nestačila schválit :frowning2: :frowning2: , i když nevím jestli by to prošlo, protože nějaký fakt blbý poslanec v televizio tom mluvit jako o blbosti a zbytečnosti. Je vidět že nerodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
S tou vodou je mě to líto, ale neboj všechno dobře dopadne, pokud už by se miminku chtělo opravdu na svět, tak ani teplá voda nepomůže a pofičíte směr porodnice :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojte holky,
tak my máme nožičky OK,kontrola ve třech měsících.Daneček je moc hodný,dneska jsem mu koupila plátěný čepeček,vypadal jak panenka. :grinning:
23. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Am, ahoj, ty už jsi dnes byla i na nákupu? Já jsem teprve přec chvilkou vylezla z postele, jsem to ale ostuda, musím jit něco dělat než bude zas vedro. Potom nám prosím sem dej fotku té vaší panenky :grinning: , určo zas budou všichni zvědaví. Je fajn, že vám kontrola dopadla dobře a že se nemusíte trápit nějakým širokým balením nebo řemeny.
23. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj holky, tato noc byla hrozná, spala jsem jen minimálně, jaké bylo horko :frowning2:
jity - to je škoda, že to pro ty tatínky neschválili! a není aspoň nějaký nárok na jeden den po porodu nebo jako na porod? víš jak, když je svatba, tak máš nárok z práce na jeden den volna, tak jsem si říkala, jestli něco takového není pro tatínky i kolem porodu
23. črc 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,jsem blbá.Včera jsem mu ho koupila.To víte...to ranní vstávání.Dan usnul včera sice až ve 22.00 ale spinkal do šesti.Tedka spí už asi 2 hodiny.Dneska radši ven nepůjdeme,možná až večer.Horko je svina.
23. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky holky...
tak vy uz jste tu byli?? teda ja sem taky pred chvilkou vylezla z postele ale kazdopadne noc - hruza... nedalo se v tom horku vubec spat... ale vcera super - zase me manza vytahl z baraku - potreboval neco spolupracovnik tak jsme jeli a oni taky cekaji takze si clovek zase popovidal s nekym kdo k tomu ma blizko, obkoukli jsme jim nadherny, postaveny dum a jeli...clovek jak vypadne-hned je to lepsi...
ami-urcite maleho blejskni...jsme fakt tetky zvedave... :grinning:
simi-me bude za mesic 24-tak tu asi vyhravam...
jity - a co nozky??? ja vcera jako konve...
23. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Já ho blejsknu jak vstane.Já vařím obídek....
23. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
je ami a co varis?? ja prave premyslim co rychleho bych hodila do hrnce a hotovo... nejak se mi dnes nechce vyvarovat - stejne u nas nikdo v tom horku moc neji...
23. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
sajmi - manža to teď zjišťoval, ale já byla zvovna když mě to říkal, myšlenkama úplně někde jinde a nepamatuju si jak to bylo. Ale jak přijde se ho zeptám a pak písnu, jak to vlastně je.

leu - nožky včera úplně v pohodě, až jsem se divila, čekala jsem hrůzu a fakt vůbec nic, dnes už je začínám cítít, uvidíme odpoledne, to je pro mě vždy nejhorší.
My dnes máme pečené kuřecí stehýnka, brambory a okurkový salát a zítra už odmítám vařit, jestli bude takový pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ráno jsem docela plašila kvůli pohybům, zdálo se mě, že už jsem dlouho nic necítila, potom jsme chvilku pracovali venku na zahradě a nějaký ten žduchanec tam byl. Ale i tak mám strach, možná je to tím že už je fakt v bříšku málo místa na pochyb. Jak to máte vy???
Včera jsem měla dvě sms a jeden telefonát, jestli už. Dneska zatím nic, doufám že to tak bude celý den.
23. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky holky

tak já dnes vstávala opravdu pozdě.Ani to tu nebudu psát :grinning: Spala jsem jako dřevo.Až jsem se lekla kolik je hodin když jsem se vzbudila.já včera vařila guláš z hovězího dala do něj houby a mňam mňam.Je tam ještě na dnešek takže dnes nevařím :grinning: Holky to vedro je tak unavující nu děs.3koda že nemám bazén hned bych šla do vody :slight_smile:

Holky moc jsem Vás nedočetla,ale pochopila jsem že řešíte věk.Nu tak myslím že nejstarší budu já :grinning: já už mám 26,5 let.Nějak mě to netrápí jen kolikrát přemýšlím kolik mi vlastně.jednou jsem se sekla o rok a můj mě opravil že už mi je přeci o rok více :grinning: tak jsem si pak připadala jako pako :sweat_smile:

Holky přeji hezký letní a horký den :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
23. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
ami - Daník je jak panenka, krásňunký! :dizzy_face:
leu - takže ty jsi taky konec srpna nebo začátek září?
jity - prcek už má asi fakt málo místa, tak těch pohybů bude možná čím dál míň, ale to spíš poradí Amel. já vařím normálně to samé co ty :slight_smile:
mili - já bych taky tak uvítala bazének, aspoň maličký. jenže v paneláku v 8.patře by to moc nešlo. mám ale aspoň větrák, tak se teď od něho nehnu.
na víkend hlásí chladněj, tak si snad od toho vedra odpočineme! :wink:
23. črc 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
děkujem :slight_smile:

pohybů může být mín,ale cítit je musíš pořád
23. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
ami - a kdyby jich bylo nějak fakt málo, tak radši jet do porodnice?
23. črc 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Mě to přijde, už ne jako šťouchání, ale spíš takové převalování a tlačení na břišní stěnu, předtím jsem bylo zvyklá na špičaté boule které se po břichu pohybovaly rychlostí blesku, teď je to takové pomalejší.
My už máme po obědě, dnes jsem tu měli na oběd i děti o sestřenky, protože musela do práce a jejich babička dnes měla kontrolu u doktora, dojedla jsem po nich co nechaly (jak nějaká mamina :grinning: ) a teď se mě zavírají oči a bere mě to na spaní.
23. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
kdybych necítila delší dobu nic,tak bych jela.Miminka často v břiše prospí celý den.
23. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.