• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
tak sem dovarila ale je mi fakt na nic - jdu chvilku lehnout... teda zitra taky v tomhle pocasi odmitam neco delat...
sajmi - jj sem na konci srpna
jity - me uz taky tak nekope a spis presouva sve telicko z jedne strany na druhou a to me prijde ze mi to bricho roztrhne...
23. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak si běž hajnout, jity :wink:
23. črc 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
leu - ty taky běž odpočívat. zítra máš kontrolu, že? jsem zvědavá, s čím novým přijdeš a Jituš taky!
já chvilku taky odpočinu po obědě a půjdu tepovat koberec
23. črc 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - prosim te takove prace... v takovem horku... vykasli se na koberec a odpocivej... jj zitra mam kontrolu tak sem taky zvedava co noveho bude... jdu hned rano tak doufam ze se sem dostanu co nejdriv ale mame tu z prahy svagrovou a dalsi zvedave lidi tak nez vsechny vyridim aby nebyla pulnoc...
vcera 3 sms a 2 telefony a dnes zatim 1 telefon a 2 sms... :angry: tak zacinam mit super naladu...
23. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Spánek se nekonal, nacpala jsem do sebe půlku melouna a je mě fajn. :slight_smile:
My jdeme na kontrolu taky hned ráno, dokud je tam klídeček.
S tím volnem je to tak, že otec má nárok na volno a náhradu mzdy při odvozu ženy do porodnice a potom zpět domů, k porodu si může vzít buď řádnou dovolenou nebo volno bez náhrady mzdy.
23. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
jity - děkuju, ale není to teda nic moc. myslela jsem, že mají tatínci nárok na víc :frowning2: . zítra po kontrole se ozvi, jo?
leu - já dnes zatím jen telefon od tchýně, ale to na naštvání stačí. v sobotu se tam budeme muset jet asi ukázat :frowning2:
23. črc 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky, kukám, zda některá neporodila.
jinak k tomu volnu, jak píše jitty, i když náš tatínek mají v kolektivní i nárok u porodu a to měl zaplacené, ten celý den...i když jel pro mě, jela jsem sama do porodnice na kontrolu a rodila jsem, aniž bych to tušila...
23. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojte, tak jsem opět doma, pádím uvařit nějakou rychlovku, než půjde manža do práce a pak napíšu jak jsem dopadla.
24. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojky jity, už jsem zvědavá! :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak jsem taky konecne doma... nam to vzdycky dyl trva-nakupy pro tchany + jim to zavest a k tomu telefony jak jsme dopadli...unavne...
jinak my kontrola normal, zase se posunul o kousek dolu takze se pekne chysta ale prekvapilo me ze me zavolala na kontrolu az za 10 dnu... a pry kdyby neco mezi tim tak pry at jedu do porodnice... jo a na ktg prekvapeni - nas divoch si pekne 15 min spal tak sem musela lezet dobrych 30 min nez neco vymyslel ale doktroka rikala ze dnes ty deti vsechny tak spi ze je to tim horkem... takze my tak... ja uz to vidim ze tu sedim u toho pocitace jeste 10.srpna
24. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Už jsem tady. Dnes to byl docela záhul, po včerejší noci, kdy bylo napřed dusno a pak vichr jak blázem, jsem se nemohla vyhrabat z postele, jsme vyjeli až v 7 hodin z domu. Přijedem do nemocnice a všechna ktg obsazená, půl hodiny jsme čekali, mezitím skončily vizity a před ambulancí plno. Přednost mají ženy po porodu, takže další půlhodina čekání. Nakonec šel kolen doktor, u kterého jsem byla i minule, tak se slitoval a hned mě vzal. Nějaký pokrok od minule tam je, otevřená jsem na prst. Další kontrola v pondělí. Ptal se mě jestli bych už chtěla rodit. Říkám mu že ano a on na to ať přijdu v pondělí na 7 a vezmu si věci a že provedem vyvolání. Ty jo já mám strach jak cosi.......... V jednom chytrém časáku jsem vyčetla, že mít strach není dobré, protože tělo strachen stuhne a právě u porodu by mělo být tělo uvolněné, aby to líp probíhalo.
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
holky, takže kontroly v pořádku, tak to je super!
jity - takže ty už jdeš v pondělí na vyvolání? teda já ti závidím. já už začínám zkoušet vše možné i nemožné, aby se prckovi chtělo ven, ale furt nic :frowning2: . já jsem o tom strachu taky četla, že tam nemáš jít vystrašená, ale jak to udělat, to už nikde nepíšou! já se toho strašně bojím a nevím, jak to ovlivnit :frowning2:
leu - to horko těm miminkům nedělá asi stejně dobře jak nám. taky už máš takovou chuť jít rodit?
24. črc 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky

Vidím že se nám tu chystá na pondělí další miminko :wink: to je moc super.Jity jen se neboj vše dopadne dobře.JJ já vím že ti to bude říkat každej, ale nemůžu ti napsat něco blbýho, trapnýho apod.

Sajmi a Leu vy už to máte taky za pár.Já tu zůstanu sama těhulinka.Ještě Veronika a hotovo.Chtělo by to nové těhulky :wink:

Holky přeji hezký víkend :wink:
24. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
mili - on se někdo přidá, neboj :wink: . co nevolnosti, ustoupily?
24. črc 2009 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz
jj nevolnosti trochu ustoupily, ale stejně to musím zaťukat.Aby se nevrátily :grinning:

Už se těším na UTZ to bude paráda :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
My jsme se domluvili s manžou, že to nikomu neřekneme, prostě v pondělí kontrola a hotovo. Víte o tom jen vy. :grinning: :grinning: Já v tom zmatku se zapomněla zeptet jestli mě v pondělí jen přijmou nebo jestli hned na to vlítneme :grinning:.
Taky je u vás takový pařád, já se těšila na ochlazení a houbelec. Manža šel na odpolední a já trošku uklízím, aby jsme měli zítra leháro.

Mili - jéé já bych taky chtěla ultrazvuk :slight_smile: , naposledy jsem ho měla ve 30tt, ale to už není ono když se mrňous nevleze celý na obrazovku.
24. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
jity - to jste udělali dobře, ale obdivuju vás. my bysme to nevydrželi nikomu neříct. takže budeš na Vsetíně, jo? já myslím, že tě v pondělí přijmou a porod bude v úterý, ale kdoví. o horku mi ani nemluv, už mě to úplně unavuje :frowning2:
24. črc 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
Holky UTZ mám až 3.8. to mám ten první screenibg.Těším se proto že tam bude můj a já po dlouhé době uvidím prcka.

Jity já myslím že tě v pondělí přijmou píchnou vyvolávačku a budeto :wink:
24. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
sajmi - já bych to i řekla, ale dovedu si představit, že by mě od pondělka zvonil nepřetržitě telefon. Dneska jak jsme ráno jeli na Vsetín, jsme po cestě potkali v autě manželova šéfa a ten jak nás viděl okamžitě volal jako jestli už. Po obědě byla zvědavá sousedka, pak sestřenka. Teď čekám telefonát od tchýně, manža jí zakázal volat, ale ona to moc nedodržuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mili - to by se mě líbili, mohli by mě to píchnout hned ráno, do oběda bych to mohla mít za sebou a pak po svačince jít domů. :grinning: :grinning: Si to představuju jak Hurvínek válku, co? :grinning: :grinning: Abych na to nakonec nedoplatila, ale sranda musí být. Humor mě dodává odvahu.
24. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Jity nu já si fakt myslím že to bude v to pondělí :wink:
JJ sranda musí být.Být tebou vypnu tel. a hotovo.Tohle je přesně situace kterou nesnáším.Jak začnou najednou všichni otravovat apod.Pošli je všechny do háje a tchýni taky.Já bych jí řekla jestli ji taky tak někdo obtěžoval :grinning:

Já mám naštěstí tchýni hodnou a milou.Naštěstí si rozumíme takže je to ok. :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
dobré ráno, je tu někdo nebo jste mě tu nechaly samotnou :frowning2:
25. črc 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky
sajmi - ja sem tu skoro porad... :wink:
dnes u nas spala mala tak az ted sem se tu dostala - nechtela me pustit na pocitac...
25. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
uf, tak to je dobře, že jsi tu, leu :slight_smile: , ještě Jituš nám chybí
25. črc 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
je u vas taky takova bourka??
25. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
no úplná hrůza tu byla, už je to naštěstí pryč. aspoň se udělal o trošku lepší vzduch :slight_smile: . čekám, kdy mi taková bouřka přižene kontrakce nebo prasknutí vody a zatím furt nic :frowning2: . co ty, v pohodě?
25. črc 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem tady, u nás je slejvák jak blázen :frowning2: . Jinak se cítím úplně v pohodě a i v klídku, na mě bouřka nezabírá.
Chtěla jsem se zeptat jestli si pořizujete chůvičku a jestli jo, tak jakou značku?
25. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
taky sem cekala co z toho bude - bourka jako hrom , pro jistotu jsem vypla i pocitac ale nic... uz je taky pryc... a nejaka zmena - nic...
akorat sem dnes strasne unavena a chce se me spat tak si asi uvarim nejake kafi at me to nakopne nebo nevim...
ale jity se nam nejak neozyva - ze by aspon na ni bourka pusobila...??
25. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
je ahoj jity.... :slight_smile: si tady :grinning:
25. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
ahoj jity, chůvičku sice máme, ale jen k našim na zahradu do Brumova, je to obyčený Sencor z bazárku. dobré jsou prý Philips
leu - já bych taky spala, ale co bysme dělaly v noci? :wink:
25. črc 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
jity - my chuvicky mame jelikoz bydlime u nasich v rod.domecku se zahradou takze je tu siroke vyuziti... mame Etu a hodne lidi mi ju chvalilo tak jsme ji vzali...
sajmi - no jo ale me uz prijde ze nespim ani v noci... to chozeni na wc me uz nekdy pekne stve... kdy vyrazite na navstevu??
25. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.