• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
sajmi - ještě to nemáme, ale manža to dostane za úkol vyrobit

lus - ahoj a děkuju, copak se u Vás děje, že nestíháš?

Chtěla jsem se trochu upravit, ať nejsem za strašidlo, rozhodla jsem se, že si oholím nohy a protože jsem lenoch, tak jsem to nebrala strojkem el. strojkem, ale žiletkou, žiletka byla nová a krve teklo jak o zabijačce. To budou zítra koukat co to mám na nohách.
26. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
jity - jdu žehlit, takže se pro dnešek rozloučím. dnes se zkus dobře vyspinkat, ať se ti zdá něco pěkného a zítra na tebe budu strašně moc myslet a držet palce! drž se!!! :wink:
26. črc 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - děkuju, dám potom vědět, strašně moc si přeju, aby mě vzali už hned zítra.

leu -díky, užijte si grilovačku, taky bych si dala nějakou mňamku, pořád mě honí mlsná.

Já už pro dnešek končím a vypínám Pc, ještě se podíváme na CHalupáře a zalehneme, ráno musíme brzo vstávat. Mějte se tu krásně a kdyby někdo začal taky rodit, tak přeju co nejkratší porod a zdravé a hodné miminka!!!
26. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
ahojky holciny...
tak jsem tu... vidim ze asi jeste odpocivate nebo snidate??? ja uz vse mam za sebou ale naladu mam dnes pod psa - nevim nevim - asi pujdu zahrabat hlavu do pisku...
jinak u nas vikend jako vzdy narocny na cas... v sobotu velka svica - teda tam toho bylo... v nedelu musim pokazde jet ke tchanum a starat se...je to na dlouho...
sajmi - pry vas nasa mamina potkala v sobotu...?
27. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu. byly jsme ve městě na nákup, tak jsem se trochu opozdila. mně se dnes zase nespalo nic moc, měla jsem dvakrát takové bolesti v podbřišku, že jsem už přemýšlela, co se děje, ale pak to vždycky ustoupilo.
leu - svíca musela být dobrá :slight_smile: , kde bude vůbec svatba? jojo, Romča říkal, že je to tvoje mamka. jeli jsme zrovna ze hřbitova. a co se dnes děje, že je nálada pod psa? někdo tě vytočil??
27. črc 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - ani nevim - je to asi nejaka pondelni depka... uz me to nocni vstavani na zachod taky neba...a ty noci mi vzdycky prijdou nejdhorsi... jinak svica super, svatbu maji u nas v kostele a pak nekde ve zline...tak uvidime jestli se dostavime... :wink: kdo vi kde v sobotu budem... a jak jsi prezila navstevu ve breznici?? dobre?? ja vcera jakz takz - ale nejak ty otazky "jak je" me lezou uz i od tchyne na nervy...
doufam ze se nam jity co nejdriv ozve - sem na ni v 7 rano myslela...
27. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
já se večer vždycky tak těším do postele, ale sotva si lehnu, malý začne řádit. to mi darebák dřív nedělával. pak konečně usnu, ale pak to záchodování, ach jo :frowning2: . už jsem z toho taky taková špatná. leu - pojďme už rodit! :wink: no návštěva dobré, dalo se to. ve středu tam budeme muset jet ale asi znova, tchýně potřebuje složit skříň. jinak na jity jsem taky myslela a myslím pořád. kdoví, co je nového. slíbila, že dá vědět ami, tak snad se brzo ozve!
27. črc 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz
taky bych uz aj sla - ale jak to prijde urcite budu rikat ze to jeste chvilku mohlo pockat... :slight_smile: ale ted mam 2 tydny klidek - mamka ma dovcu tak vari ona a ja se tu jen tlucu a posedavam...tak nevin jestli nebylo lip kdyz sem mela co delat - aspon to rychle utikalo...
27. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
teď je pěkně, tak si můžeš lebedit u bazénku :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
leu - já jsem teď tak přemýšlela, jestli třeba poznám, že mi pomalu odtéká plodová voda. víš, kdyby to nehrklo najednou, ale pomalu prosakovala. to se prý taky může stát, tak nad tím teď furt dumám :frowning2:
27. črc 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
jj simi jsme venku tak je to trochu lepsi... nad tou vodou sem taky premyslela ale pak sem si rekla ze uz toho mam tolik v hlave a jestli to odtece tak me kazdy ujistoval ze to urcite pozname... bez vody pry ani bricho netlaci takze snad to pujde poznat... valim jeste ven - zase sem kuknu - sem zvedava na jity... vcera sem si koupila betynku tak jdu cist - treba tam pisou neco zajimaveho...
27. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
taky mám Betynku :slight_smile: . psala Kačka na icq, že Jituš má Vašíka 3500g! gratulujůůůůůůůůůů! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz
teeeda.... jitus taky gratulujeme... ja uz to taky chci mit brzo za sebou...ze jo simi?? :wink:
27. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak včera mi ještě psala Jituška,že děkuje za přání a pozdravuje holky Zlínandy,že skoromaminkám drží palce!Jinak že porod byl masakr,ale ta úleva potom je nádherná/potvrzuju tu úlevu/,a pak že neví jak to budou mít s kojením že se Vašíček nechce přisát.
28. črc 2009 v 06:50  • Odpověz
ami - díky za zprávičku, takže porod masakr, jo? :sweat_smile: no ale zvládla to, holka šikovná! :dizzy_face: Vašík se snad brzo přisaje, držím palce, ať jim to spolu všechno jde!!!
28. črc 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak ja si dnes kapanek prispala ale uz mi prijde ze se mi zda jen o porodu...
jitu si asi uzila co?? ale uz to ma za sebou... vasik bude sikovny jako danecek - budou to tu sami sikovni kluci :wink:
no nic jdu neco posnidat at se proberu...
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
leu - no mně se zdá taky pořád jen o porodu. zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli se něco hnulo nebo to pořád nevypadá na porod
28. črc 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jitu gratuluji k miminku.
Vyvolávaný porod ve většině případů masakr je. Bohužel tohle v porodnici už moc nesdělují. Včera jsem viděla video s dr Záhumenským, který tam otevřeně přiznává, že rodičce lže, aby dosáhl svého. Je mi z toho úplně zle.
TAky kupuju Betynku :grinning:
28. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
holky.. jak velký je výběr kočárů ve Zlíně na Prioru?? Nebo kde ste si kupovaly, vybíraly kočárky??
28. črc 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
zelvatko-my máme z internetu
28. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holky

Jitu gartulace k Vašíkovi :wink: hlavně ať jste zdraví a krásně rostete. :slight_smile:

Betel ahoj já jsem Holešovačka,ale momentálně bydlím ve Slavkově p.H.

Veru jj bylo by to super zajít někam na zahrádku aspoň bych se tolik doma nenudila.JJ do holešova přijedu kdykoliv stačí se jen domluvit.Sice musím busem,ale to neva. :slight_smile:

Jinak u mě nic novýho.Jen mám nemocnýho psa takže běhám okolo něj,ale už je to lepší. :slight_smile:
Holky pádím.Nakoupila jsem si maso tak jej musím dát do mražáku. :slight_smile: papa.
28. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
betel - kolikrát se vyvolání člověk nevyhne, takže nic jiného než to přežít nám nezbývá :frowning2:
zelvatko - na Prioru je docela i výběr, ale lepší se mi to zdá v prodejně VaV nad Priorem (tam kupovali my a bylo to všechno rychlé, paní ochotné, fajn) anebo na Kvítkové
28. črc 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
zelvatko - my taky kupovali nad priorem prodejna VaV - taky jsme byli spokojeni... na prioru vsechny typy co jsme chteli my nemeli ale taky sem kukala prvni po netu...

ten vyvolany porod je asi nejhorsi ale zase kdyz vsechno dobre dopadne rychle se zapomene (doufam)...jitu rodila teda taky normal ze??
28. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
leu-rodila normálně,ale vyvolaný porod je jiný jak ten co přijde sám
28. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
jj vim - ja jen jestli ji trapili a pak cisar nebo jen trapili a povedlo se prirozene...
28. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky z porodem mě tu moc nestršte :grinning:
28. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Milin, tak to máš docela složitý :grinning:
28. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
já mám na porod hezké vzpomínky :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Betel ani ne.Prostě jsme se přestěhovali na venkov a je nám tady dobře :wink:
Občas je mi smutno po kamarádkách,ale jinak se to dá.Mám zahradu mám psa. Už i tady máme kamarády.Je to lepší než město.A když chci něco ve městě tak si zajedu autem či busem.
Každýmu vyhovuje něco jinýho :slight_smile: My tu máme svůj klid a nikdo nás neotravuje :wink:
28. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
ami - to jsi me uklidnila... po ranu mam vzdycky pocit ze bych rodila hned - pak to nejak prejde...ale vyhnout uz se tomu asi nevyhnem co?? :wink:
28. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.