• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
no hlavne s ni neni cas na nic myslet ale stejne sem si vzpomnela... uz je to v cloveku naprogramovane... no uz aby to bylo za nama co??
tak premyslim co si udelat na veceri aby to bylo trochu dietni a nezatezovala moc zaludek tak musim neco vymyslet....
29. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
jojo, už aby to bylo za náma. už z toho trochu psychatíme, co? :frowning2: já jsem zlikvidovala ovoce, takže máme na véču ovocný salát, ale tobě by to asi nemuselo sednout.
29. črc 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
hlavne mam pocit ze me ta zaha pali uz i z vody... tak vubec nevim co delat...a na noc se vubec netesim - do 2 v noci zase paleni, pak mozna chvilku spanku... no mam pocit ze si jenom stezuju...
no lepsi to uz asi nebude a pak jen same pozitiva...
29. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
leu - do porodu už moc času nezbývá, třeba to bude dřív než si myslíš a pak už budou jen radosti!!! na noc si dej mléčko, třeba pomůže aspoň na chvilku :wink:
29. črc 2009 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holciny
tak zdravim po ranu... vidim ze dnes vyhravam :slight_smile: ...
jinak nic zajimaveho nevim ani noc nebyla zas tak hrozna - manza uz konecne dojel tak je clovek zas o neco klidnejsi...
co dnes kuchtite?? my tu jeste mame malou neterinku tak to bude muset byt nejaka rychla rychlovka...
30. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojky leu - zase přijede Justa? ta se teda má :slight_smile: . takže dnešní noc byla lepší, to je dobře. už to snad bude bývat jen lepší. my budeme vařit pórkovou polévku a ledvinky s rýží
30. črc 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte holky,
to je dobře že je vám líp :slight_smile:
Lucka má hroznou rýmu a odpolko jedem na rehabilitaci tak jsem zvědavá co tam s ní bude provádět. je tak protivná až hrůza. Pak jí jedu koupit tu sedačku do VaV a nočník :dizzy_face:

Jinak já dnes vařím kuře s kaší a okurkový salát, protože se mi nechce :grinning:
30. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
sajmi - justa je tu uz od vcerejska - spala tady - tak ma takove prazdniny u babicky... rano me prisla vzbudit - pro jistotu abych dlouho nespala :grinning:
lus - teda a co vas tak zmohlo za nemoc?? v tom horku je asi kazdy protivny natoz tak byt jeste nemocny...chuderka
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
jé, já bych taky jela na prázdniny k babičce a tetě :slight_smile: . takže máš aspoň pořád veselo :wink:
lus - tak se do toho přidala ještě rýma? no chudinka :frowning2: . pak písni, co jsi nakoupila
30. črc 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
to teda mame veselo... tady se ji libi - toliko zvirat co tu mame - nez je vsechny obejde je poledne... dnes me fakt dostala - prijel stryc z hradiste a cosi dovezl a justa jak je zvykla na me bricho ze je v nem mimi - prisla a ptala se me jestli i stryc ma miminko (stryc je totiz znacne obezni...) :grinning:
30. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
:grinning: ta je dobrá!!! ještě že se šla zeptat tebe a ne strýca, že? on by se tomu ale taky určitě smál :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi psala Jituška,že mám strašně moc pozdravovat.Jinak že mají žloutenku a tak si trochu pobyt v porodnici prodlouží.Pak že na nás moc myslí a že porod bolí,a je zároven nádherný! :grinning:
30. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj SImi!!!Myslíme na tebe a držíme palčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nemám moc času sem chodit ale budu nakukovat jak jsi na tom!!! :slight_smile: :slight_smile:

Ameli-krásně rostete :dizzy_face: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky,
tak mi psala Jituška že mám pozdravovat,že rodila normálně,prej na vyvolaný porod a prvorodičku to byla rychlovka,no že všechno popíše až se vrátí.Jo a mám moc pozdravovat.

Holky,vám se to krátí,už budete MAMINKY!!!

mikul-díky moc :dizzy_face: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
ami - tak ze taky moc zdravime do porodnice, zloutenka je asi neprijemna - uz by asi chteli byt doma ale tak neda se... danecek krasne roste - je strasne miloucky...
kratit se to krati ale ty vedra... je to strasne unavne... ale nechame se prekvapit kdy na nas ti nasi kluci zaklepaji...
30. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
mikul - díky moc, jsi hodná! už bych to měla tak ráda za sebou, ale prckovi se do toho horka moc nechce :frowning2: . vám se daří dobře? jak se máte??
ami - jitušku taky moc pozdravuj! že je porod nádherný se snažím si vnutit každý den víc a víc, zatím to moc nefunguje :sweat_smile:
leu - my bysme spolu měly někam vypadnout. třeba kdyby jsme byly spolu, tak by nám z toho nezačínalo hrabkat
30. črc 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
ahoja
tak uz sem tu zase :slight_smile: dnes v noci me navstivil jenom komar - tak az ho najdu tak mu budu snad trhat nozicku po nozicce za to jak me pokousal - dokonce i do bricha :angry:
sajmi - tak kam jedem?? nejaka dovolena u more? :grinning: ... mam pocit ze uz ani tomu nasemu se nikam nechce... uz to vidim jak tady jeste sedim v pulce srpna a nic...
tak ot teda vypada ze jdeme zitra na svatbu (kdyz tu jeste sem cela) tak pro zmenu me nastava starost v cem asi pujdu...
31. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
leu - ahojky, takže dnes otravoval komár, darebák?! na kontrolu jdeš v úterý? uvidíš, že ti řeknou už něco pozitivního, že to už bude brzo! :wink: na svatbě si pěkně zajuchej a třeba malého probereš a pojedeš dřív :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - na kontrolu jdu ve stredu 5.8.tak sem zvedava... na svatbu jdem az odpo tak uvidime ne kterem sale zkoncime (porodni nebo svatebni :slight_smile: ) ale ne ja uz vidim jak tu sedim jeste 14 dni....
31. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
třeba se tam zítra tak rozhoupe, že se mu už bude chtít jít ven! :wink: já začínám být taky docela nervózní, Romča má dnes poslední den dovolené a Ondrovi se prostě nechce. Romča mu ráno domlouval, že ať neblbne a jde už ven, že má všechno nachystané a moc se na něho těšíme, tak jsem zvědavá, jestli to zabere.
31. črc 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
jj domlouvani uz u nas taky nezabira... Pavel se mu taky rikal at vyleze ze pujde na svatbu - nic, a at zacne poslouchat - taky nic... no stejne sem zvedava jak to dopadne a kdy ti nasi raraskove na nas zautoci...
sem si ted zkousela tolik satu a stejne ve vsech vypadam jak lokomotiva - to bude podivana...
31. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
bude ti to slušet v čemkoliv! uvidíš, že tě každý bude obdivovat :wink: . včera jsem byla za kámoškou v porodnici, protože má špatný průtok pupečníkem a měla rodit až 18.8., ale budou jí to vyvolávat už v pondělí. ta se má, že?
31. črc 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
teda taky uz to bude mit za sebou.... no taky se dockame ze??
sluset?? no uz jenom ten pohled ostatnich bude stat za to - ale hlavni akter bude doufam nevesta s zenichem... musime vymyslet nejaky orig.darek tak sem zvedava co nas napadne...
sem do ted uklizela - tak mam povytirane... tak kdyby nahodou tak to ma manza bez prace...
31. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jsi šikula. mě čeká úklid odpoledne, ale dnes jsem nějaká dodělaná, úplně unavená, všechno mě bolí, takže se mi do toho vyloženě nechce, ale udělat se to musí.
tak to jsem zvědavá, co vás napadne za dárek, vy jste takoví akční :slight_smile:. bude to velká svatba? asi jo, když se žení starosta, co?
31. črc 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
no prave ze svatba je takova komorni - spis byla mega akce svica...tam bylo hodne pres 100lidi - svatba bude jen oddychovka...(myslim)
ale zakusky uz dovezli - tak odpo dame kafi a pohodicka.... :grinning:
31. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile:
vidím že se leu chystáte na svatbu, tak snad to vše vyjde :slight_smile:

já jsem teď dopekla buchtu a dovařila a za chvíli se mi vzbudí Lucka a začne to na novo :grinning: už řve
31. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj lus, já bych si taky dala nějakou dobrou buchtičku, ale dnes fakt péct nebudu. co Lucinka, už je to trošku lepší?
leu - teda ty se máš, zákusky! :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
simi tak dojeď :slight_smile: ale mám jen obyč kynutou se švestkama a jabkama a s drobenkou chlapom na stavbu :pensive:
Lucinka už lepší, i když teď se mi zdá zase nějaká teplá. ale strašně se vzteká pořád, nevím co jí je :angry:
31. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
jé, ty jsi zlatá, ale to by těm chlapom taky nic nemuselo zbyt :slight_smile: . to je nejhorší, když ten malý prcek ti nemůže říct, co mu je a co ho trápí, že? snad to s tou Lucinkou bude brzo lepší!!!
31. črc 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz
dobre ranko
tak vas zdravim radej hned ted rano jelikoz nevim jak pres den budeme stihat s tou svatbou... jeste si chystaji kluci nejakou scenku - tak samozrejme u nas tak tu bude lidi...
tak kdyby neco - podavejte hlaseni :wink:
1. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.