• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj Sami,
a bolelo to prasknutí vody? Slyšela jsem, že to dělají nějakých háčkem či co :frowning2:

Miluš - a Tobě je zle jako že zvracíš nebo jen prostě zle? Vůbec nezávidím, já zvracela jen jednou za celé těhotenství a to úplně na začátku a to je vše.

Holky mějte se, dneska na večer hlásí bouřky, tak to se prý rodí hodně miminek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojte nestíhám psát, ale čtu Vás pravidelně. :slight_smile:

Veru - prasknutí vody nebolí. Já když jsem viděla, jak si na mě doktor chystá ten nástroj ( jo to opravdu podobné háčku) jsem měla zděšený výraz v očích, že mě PA chytla raději za ruku, ale doktor by fajn, pronesl u toho nějaký vtípek na adresu sestry a já vůbec žádné píchnutí necítila, jen jsem zaznamenala, že ze mě něco teplého vyteklo. Ještě před samotným zákrokem mě uporornil, že ač vypadá ten nástroj děsivě, není se čeho bát. :slight_smile: :slight_smile:

Tak a teď mě čeká zase práce, Vašíček usnul, tak jdu utřít prach a pověsit prádlo,než zas začne hulákat hlady. :grinning:
21. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky

mám chvilku u vaření tak nakukuji :slight_smile:

Samik tak včera mi bylo ještě pěkně šoufl.Ještě že jsem do tý Prahy nejela.Jinak dnes je to lepší,ale není to ono když ti nic není :grinning:

Veru já nezvracím i když někdy si říkám že by to bylo lepší ze sebe vše vyhodit a pak by se mi ulevilo.Nu ale je to to horší.Představ si že jeden večer šíleně kalíš.Jeden panák za druhým pivíčko a míchanice v žaludku.Do toho pár cigaret na které nejsi zvyklá.Paříš do rána a na druhý den ti je tak blbě že nemůžeš vstát ani s postele.Do žaludku dostaneš malý sousta.A někdy ani to ne a pak přemýšlíš jestli je ti zle od žaludku nebo z hladu.Prostě fuj nikomu to nepřeju.Proto píši že radši hodím šavli než tohle.

Ju Veru a jak nám dáš vědět o přírůstku?Já tvůj tel už nemám hezkou chvíli pač mám novej tel a při předělání simky se mi čísla uložily jen ze simky a z mobilu jsem je už nedostala. :angry:

Od září bude v Holešově plavání těhulek tak už se těším a taky už jsem se informovala o předporodním kurzu a ten bude taky někdy v září.Takže věřím že mi září pěkně uteče :wink:

Holky užívejte teplíčka :wink:
21. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojky holky,

vidím že Veru to má za pár...jak se těšíš nsa mimi, určitě moc, že? A co čekáte? Překvápko? A co jména?
No milin, uteče celé těhotenství, uvdiíš...
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Veru jak píše jitty prasknutí vody nebolí,nástroj vypadá hrozivě ale nic to není,jen jsem cítila jak ta voda ze mně vytekla.A kde budeš rodit?
Mili já sem házela šavle v obou těhotenství hodně dlouho :grinning: ,ted už se tomu směji ale předtím mi vůbec do smíchu nebylo spíš do pláče.Ale vše přebolí a pak je to o.k.

včera jsem poprvé vyrazila s malým na kole do KM,čekala sem co bude dělat,ale v pohodě,seděl a dělal indiána :grinning: ,dnes se chystáme do Holešova k rodičům,tak snad bude taky v pohodě

tak se holky mějte a užívejte sluníčka a třeba i vodičky :wink:
21. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoji holky,

Jituš - tak už jsem klidnější, jsem se bála, že to nějaká trhá nebo něco takového. Uf. Jsem si ale myslela než mi tohle řekli, že voda musí vždy prasknout ještě před začátkem stahů, ale proto se raději na tolik věcí ptám.

Miluš - tak ten pocit bohužel znám :unamused: naštěstí jen z těch kaleb a to už je nějaká doba! Nebojte, dám Vám včas vědět, ale věřím, že i když mám termín 9/9, tak minimálně týden budu mimčo přenášet :frowning2:
Jinak to plavání velmi doporučuji, je to strašně příjemné a uvolňující, já se tam fakt vyřádila.

Honzi - já a Mira víme co to bude a zaručuju, že štěňátko nee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neřekli jsme to zatím nikomu. Jména zatím máme předvýběr Helenka a Davídek, tak uvidíme, které z nich to bude :slight_smile:

Samik - chtěla bych rodit ve Zlíně, ale může mě to chytnout kdekoliv a budu muset ihned do porodnice, tak člověk nikdy neví, ale chtěla bych Zlín. Je to těžké - někdo chválí, někdo haní, tak uvidíme, snad to bude OK. Jen je to tam prý jak na běžícím pásu! Už aby to bylo. Dneska jsem se toulala po bytě až do 3 do rána a co 20 minut jsem byla na záchodě jak mimčo tlačilo.

Přeji hezký víkend ať už zatím jen s bříškem nebo už s miminkama.
22. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky! :slight_smile:
veru - ty už jsi 38tt? tý jo, toto letí! já jsem byla s porodnicí ve Zlíně moc spokojená, všichni tam byli milí a starostliví, až na jednu sestru, která chtěla být důležitá, ale taková hňupka se vždycky někde najde, takže se ničeho neboj a těš se! obdivuju tě, že jste to nikomu neřekli, já bych to nevydržela! kdy máš nějakou kontrolu?
jity - ahoooj, jak se vám daří?? my jsme teď byli poprvé na víkend v Brumově, tak to bylo fajn. mamka mi s prckem pomohla, tak jsem si i odpočinula :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
Veru - klidně se ptej, já se taky pořád vyptávala a vždy jsem byla ráda, že mě někdo uklidnil a pozitivně naladil.

Simi - daří se nám jak kdy, někdy líp jindy o něco hůř, tuto noc jsme měli krušnější, malý pořád poplakával, zato přes den je jak andílek a ozve se jen když má hlad. To jo jste dobří se vydat na víkend na výlet :slight_smile: . My máme jet v sobotu ke tchánovcům na celý den a já se děsím i toho jak to zvládnem, přece jen doma máme svůj klid.....
Není nad to když mamaka pomůže, že? Moje mamka nejdřív měla strach, říkala, že už vyšla ze cviku, ale teď už statečně přebaluje, uspává, když už já padám kolikrát únavou.
24. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojte takhle v pondělí. Jsem ostuda :confused: jsem se vzbudila až teď, ale jak tak koukám, tak až se mrňátko narodí, tak už se moc nevyspím.

Sajmi - jsem ráda, že mám další dobrou referenci na Zlín. A jak píšeš - nějaká hňupka se najde bohužel všude. Můžu říct, že je opravdu těžké se někde neprořeknout, ale občas jsme to udělali ale schválně to opačné pohlaví, abysme těm "zaručeně přesvědčeným" dali brouka do hlavy. Spousta lidí - "já to poznám podle toho jak máš bříško" nebo podle nějaké jiné zaručené babské rady, takže je to velmi vtipné. Na kontrolu jdu zrovna zítra přímo do Zlína do nemocnice ke Grossmannové, teda doufám, že tam bude zase ona, že to nebudou mít nějaké přeházené. A pak se uvidí, je to tam strašně na dlouho, tak doufám, že zítra nebude přílišné horko jako když jsem tam byla minule. A vůbec by mi nevadilo, kdyby si mě tam na porod už nechali :slight_smile:

Jituš - děkuji. Doufám, že při druhé a možném i třetím miminku budu už klidnější a bez různých otázek. Zrovna dnes ráno jsem zjistila, že to tělo unést je už opravdu síla. Včera jsem se byla projít se sestrou (bojím se chodit daleko už sama) a nachodily jsme asi 5km a nohy mi to dávají dneska docela sežrat :wink:, ale zase jsem se dobře "vyvenčila".

K tomu mě napadá další otázka - po jaké době jste šli s děťátkama poprvé ven a na jak dlouho?

Tak se držte v tomto krásném začátku snad krásného týdne! Veru
24. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
veru - tak to se zítra ozvi, jak jsi dopadla. jojo, je to tam na dlouho, takže nezapomeň na pití a svačinku! :wink: jinak my jsme šli s Ondráškem ven po týdnu od porodu, ale byla to jen chvíle, protože jsem měla co dělat, abych to ušla. no a doma jsem pak padla únavou jak kdybych šla na výšlap a ne jen na procházku kolem paneláku :frowning2: . jo a jak ses ptala na tu vodu a kontrakce, tak já měla nejdřív kontrakce (24hod) a plodovka ani nevím, kdy mi odešla. porodní asistentka se mi ji chystala píchnout, ale odešla mi asi ve vaně na sále
jity - jojo, doma je doma. já jsem z toho byla taky pěkně nervózní, že tam nemám všechno tak jak doma, ale zvládli jsme to dobře a už se tam zase těšíme! Jituško, nevíš náhodou, co by pomohlo zahustit mléko? malý hodně papá a tchýně mi řekla, že je to tím, že mám řídké mléko, tak nevím, no :frowning2:
24. srp 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Veru odpočívej a nabírej síly, co jen to jde. Já jsem teď vděčná i za půl hodinku spánku přes den. Druhé, třetí miminko? :slight_smile: Já tu nedávno tvrdila, že bych chtěla čtyři. Včera jsem , ale říkala manžovi, že už ani jedno. :grinning: :grinning: Tak uvidíme jak to nakonec dopadne.

Simi - jestli malý dobře přibývá na váze , nějaké zahušťování mléka bych neřešila. Ćetla jsem, ale o tom, že kdo má dost mléka, může prvně odstříkat a až potom kojit. Přední mléko je prý řídké a když se miminko dost napapá toho předního, tak už nemá hlad, aby si vzalo to zadní, které je prý hutnětší a vydatnější.
Porodní asistentka, co jsem jí tu měla, mluvila o tom, že by se měli při kojení jíst polévky hodně zahuštěné jíškou, prý to má vliv na kvalitu mléka.
No a ještě jsem slyšela a tom, zahustit mateřské mléko nutriolem, ale to mě přijde jako úplná kravina. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
jity - děkuju! o tom odstříkání vím, ale moc se mi to teda nechce dělat. taky mám takové klouboučky, kam by to přední mléko mělo odtéct a malému by mělo zůstat jen to zadní, ale nevím, nevím. no a ty zahuštěné polévky teda nevím, jaké můžu, protože se bojím cokoliv sníst, aby neměl malý bolení :frowning2: . jak jsme byli v poradně, tak malý za týden přibral 300g a má se prý přibrat tak 150g, takže to se mnou asi nebude tak nejhorší. to jen ta tchýně mi hryže nervy! :angry:
24. srp 2009 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi - když tak krásně přibral, tak není důvod to řešit. Asi dělá ze sebe tchýně jen chytrolína, kašli na ni. Sama moc dobře vím, jak to to člověka jen stresuje a pak přemýšlí nad takovýma blbinama, když se mu do toho někdo plete a místo aby si užíval miminka a klidu, trápí nad radami, které jsou stejně kolikrát k ničemu. Nejlepší je jak to tu psala Kačka, dělat to podle sebe. Každá maminka se časem naučí vycítit, co je pro její miminko dobré.
24. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojky, poslušně hlásím - ještě nerodím :slight_smile:

Dnes to šlo celkem "rychle" - byla jsem tam jen 2,5hodiny, ale paní doktorka říkala, že se určitě uvidíme příští týden na kontrole - takže máme ještě čas. A jak tady píšete, tak využívám každé chvíle k odpočinku, jelikož tady čtu, že si asi opravdu neodpočinu :wink:

Sajmi - a to že jsi tu procházku neušla bylo z únavy nebo se ještě nemůžeš pořádně hýbat po tom šití? Týýý jo, 24 hodin kontrakce, to musela být síla. Stejně je zajímavé, že každý porod u každé maminky je úplně jiný. Teď mi povídala švagrová, že od nich z baráku čekala ženská 6.!!! dítě a do porodnice přijeli 17,10 a 17,17 bylo mimčo na světě. Tomu se říká načasování.

Jutiš - jen se připletu do rozhovoru o tom mléku - zahušťovat mateřské mléko nutriolem mi také připadá jak hrozná hloupost!!!

Rady od tchýně jsou super. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Mám nejraději, když je 10 dopoledne, kdy je můj chlap VŽDY v práci a ona dojede a velice se diví, že není doma a pak přešlapuje na prahu až se vyloženě vnutí a já mám v tu ráno po klidu. Ale naštěstí už nejezdí tak často. Ještě jsem od ní naštěstí žádné rady nedostala a doufám, že ani dostávat nebudu. Vše zjišťuji od sestry, která má děti 12 a 15let, takže zkušenosti má a vlastní rozum už taky.

Jo a děvčata, nevím, která z Vás tak topí, ale okamžitě stáhněte venku ten termostat :slight_smile: to se fakt nedá! Tak já jdu něco dělat pro to naše robátko - právě si šiju kojící polštář, tak snad se mi povede. Pa.
25. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
veru - takže jsi ještě 2v1 :slight_smile: . to je dobře, jen nech toho vašeho mrňouska pěkně "dopéct", ať je zdravý a šikovný! :slight_smile:. na té procházce jsem sotva lezla po šití a taky únava byla veliká, ale první kočárkování jsem si nemohla nechat ujít :slight_smile: . no a té sousedce teda závidím! takový rychlý porod!!!
jity - děkuju za uklidnění! :slight_smile: tchýně je prostě tchýně a i když si říkám, že její rady neposlouchám, tak mě to pak stejně pěkně začne užírat :frowning2:
25. srp 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak nejak vubec nestiham neco psat - se uplne stydim ale ted sem to vsechno ulozila k spanku (mimi i tatinek) tak mam chvilinku... vcera jsme byli s malochem poprve na vylet za tatkou do prace - ukazat malocha hasicum...tak uz sem i mobilni matka s autem :wink:
jinak ke tchynim se radeji nevyjadruji - simi - chapu tvoji naladu - mam ji po kazde navsteve stejnou.. ted me tvrdila ze mam malemu davat caj kdyz skyta - tak sem ji vysvetlovala ze caj ne ze mam mleka na rozdavani a ona ze to deckam davala - pred 30 lety.... no.. :angry:
jinak zitra jdeme do poradny tak sem zvedava kolik jsme pribrali - mam pocit ze snad kilo - protoze jsme se spolu vazili a skoro to tak odpovida - no uvidime...
a co vase deti??
veru - jj odpocivej... pak ti fakt bude vzacna kazda chvilka na sednuti...
26. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
leu - ahoooj! jsem na vás myslela, jak se vám daří! jste šikovní, jestli tak přibíráte, po kontrole napiš, jo? my jsme byli včera v poradně, protože jsem už nevěděla, co dělat s bolavýma prsama a kojením, tak Ondráška taky zvážila a už vážíme 3630g (porodní byla 2980g), takže se nám taky daří :slight_smile:, jen kdyby to kojení tak nebolelo :frowning2:
27. srp 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky

hlásím že jsem stále na svých :grinning: .Včera jsem byla na kontrole ve Zlíně a dr se zhroutila nad mým nízkým tlakem prý jestli se mi nemotá hlava a jestli jsem ještě někde nespadla.Tak jsem řekla že se cítím ok.Že jsem na nízký tlak v podstatě zvyklá z nemocnic :grinning: Ale dnes u zubaře se mi teda hlava parádně zatočila.Jsem si tam i chvilku poseděla.A pak bylo dobře.JJ vrtal mi jeden zoubek ani to nebolelo a vypotila jsem tam aspoň 3litry potu :grinning:
Tak mám už všechny dr. pěkně oběhaný do těhu. kartičky. A tak jsem si v klidu obešla město a podívala se po nějakých oblečcích.Nu tak už vím kde zhruba něco nakoupím.Už pomalu začínám se rozkoukávat.Věcičky jsou moc nádherný.A to jsem včera dostala od kamarádky nějaký oblečky ale musím je teprv přebrat a pak se musím podívat kolik čeho mám.

Holky mám na Vás otázečku.Přemýšlím nad postýlkou.Ale nevím zda koupit obyčejnou pevnou a jen polohovací matraci nebo koupit se šoupací bočnicí.Nikdo mi neporadí prý je to na mém rozhodnutí.Tak holky řekněte mi aspoň Váš názor :wink: Moc děkuji.Budu ráda aspoň za pár slov. :slight_smile:

Papa mějte se krásně :slight_smile:

Veru dnes jsem do večera v Holešově.Kdyby jsi chtěla můžem se sejít :wink:
27. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj mili - tak to jsi šikovná, že jsi zvládla zubaře. mně čeká v září a děsím se už teď! jj, s tlakem jsem měla taky problém v těhu a těsně po porodu mi šel na 40/60, ale už je to všechno ok, takže se to dá zpět do normálu, neboj. hlavně na sebe dávej pozor, ať sebou nešvihneš.
postýlku mám klasickou s polohovací matrací (3 polohy) a vyndavacími šprušlíky. ta se sundávací bočnicí asi taky není špatná, jen je možná trochu dražší, ale fakt nevím. no a ještě lepší by byla teda asi taková, kterou si můžeš polohovat i pod hlavičkou. my teď tu naši musíme mít podloženou knížkama :frowning2: , ale taky se to dá :wink:
27. srp 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi já mám tlak i normálně nízký. :slight_smile: Jsem zvyklá takže mi to tak nepřijde jen občas teda a to se mi stává opravdu minimálně co se mi zatočí hlava.Ale to už se taky dlouho nestalo krom dneška u zubaře :sweat_smile:

ad Postýlka nu já jen chtěla vědět komu co pasuje a že když má doma nějakou tak jestli je spokojený nebo by si právě koupil jinou a proč.Já jen co vím tak bych tam chtěla kolečka,ale ty se tam dají přidělat posléze.JJ a polohovačku bych chtěla určitě. :slight_smile:

Kámoška to měla taky podložený knížkama :wink:
27. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Milin já mám postýlku pouze se sundavací bočnicí (kvalitní domácí výroba - dělal si ji brácha pro vlastní děti).Malá v ní spává pořád. Dřív spávala v kolébce a od 5 měsíce už jenom v postýlce. V kolébce jsem měla monitor dechu půjčený od kamarádky. No a teď malá spává na měkoučkém polštáři.
Momentálně je nějaká nemocná tak se moc v noci nevyspíme, měla horečky a dneska ráno se jí vyhosila nějaká vyrážka, no je krásně protivná.
27. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahoj sisidani...to má Eliška určitě tu šestou nemoc,3 dny jsou teploty a pak se osype,mi jsme teda byli hrozně osypanía je protivná možná proto že to svědí.
jinak já mám klasickou postýlku kde se dá matrace polohovat do 3 poloh,ale pod hlavičkou nee,takže jsme podkládali taky knížkama a s kolečkama není
28. srp 2009 v 06:32  • Odpověz
Ahojte holky,

Miluš, já si to přečetla až dnes :frowning2: O víkendu mám v plánu zábavu u nás ve Všetulích - hraje Expo, tak snad to bude taková rozlučka s dobou bez miminka a potom by se už mohlo narodit :slight_smile:

Jinak k postýlkám - já mám dvě - jednu v ložnici, kterou mám od sestry po dětech - má polohovací rošt, vydělávací šprušle a i sundávací bok a dvě kolečka (velmi lehce se převáží), takže vše v jednom - sestra v tom měla obě děti a byla moc spokojená. Není to sice výstavní postýlka, ale drhla jsem ji, tak je úplně čistá. Druhou mám v obyváku, ta je úplně obyčejná, Mira mi tam bude vrtat ještě dírky na polohování matrace až miminko povyroste - ale v obyváku bude jen tak přes den místo hrací dečky a když budu muset něco dělat.

Tak se mějte.
28. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ještě Sajmi - moc se mi líbí to 2v1 :slight_smile: dost nás to doma pobavilo, takže to s dovolením ještě budu používat, jelikož už taky pořád slyším - "ty jsi ještě neporodila?" jako kdyby Ti lidi neviděli ten balón co tlačím před sebou!!!
28. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
veru - vydrž, teď to bude takové protivné období a všichni se budou ptát, jestli UUUUŽ? ale pak to bude super a mimi bude s vámi :dizzy_face: . pařbu si moc užij! :wink:
28. srp 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Já vím Samíku,že je to ta nějaká šestá nemoc, už jsem o tom tady v tom témátku četla jenom jsem si nemohla vzpomenout kdo tady o tom psal, holt skleróza je divná nemoc :grinning: .
A jak to malý snášel? Dneska je Eli vyhozená víc než včera, chudinka.
Veru já měla taky břicho jako balón a dokonce si o mě povídali i v ordinaci aniž by tušili že tam sedí i můj manžel co mě vozil co druhý den mezi vánocemi na kontrolu do nemocnice.Neboj za chvíli buddeš držet dobečka v náručí, uteče to jako voda :wink: .
28. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
sisi malý to snášel úplně hrozně,pořád plakal(řval)!!!,nakonec jsme museli jet na pohotovost a tam dám dali kapky proti svědění a to pomohlo aspon trochu
28. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Znovu zdravím,
Sajmi - ještě jednou musím pochválit Ondráška - je opravdu překrásný a mamince to taky moc sluší :slight_smile:
Sisi - taky doufám, že to uteče, ale věřím, že pak bude i nějaká ta chvilka kdy si řeknu, jejda, miminko mohlo ještě počkat. Holt, začínám mít i strach - ani ne tak z porodu, ale z těch dalších 20 let :slight_smile:

Čtu tady něco o té "šesté nemoci" - mohla byste mi to PROSÍM některá více přiblížit? Nikdy jsem o tom neslyšela. Děkuji. Každou nemoc bych si raději vytrpěla já místo našeho miminka - škoda že to nejde!!!!
28. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoooj! Moc vás všechny a jako čerstvá budoucí mamina se vás chci něco zeptat. Jsem v 9. týdnu těhotenství a moje gynekoložka mě doporučila ve 12.týdnu screening miminka na případné vyloučení vrozených vad. Dala mi na výběr buď zlínskou polikliniku (prediko), kde se toto dělá za poplatek 1400,- a ve zlínské nemocnici (oscar) a to bez poplatku. Máte s tím někdo zkušenost, proč se tam platí a tam ne? Je prediko v něčem lepší? Nerozumím tomu. A ještě jedna otázka, dá se už při tomto vyšetření zjistit pohlaví miminka?
Doufám, že mi někdo poradíte, předem díky. Veronika
28. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj Veruš, vítám Tě!
Já mám zkušenosti jen s Predikem. My tam šli, jelikož tatínek našeho miminka je po plastice aorty, tato vada je vrozená, takže jsme chtěli vědět, jestli to bude dědičné (naštěstí v našem případě není :slight_smile: ). Švagrová byla zase v nemocnici, ale neřekli jí tolik informací jako nám. Šli jsme tam potom ještě jednou ve 20.týdnu a to už bylo zdarma. Já můžu to Prediko jen doporučit - skvělý servis a příjemné prostředí, ale bohužel nemohu sama srovnat s nemocnicí. Ve 20. týdnu nám řekli i pohlaví, jelikož v tom 12. se mimčo ne a ne otočit. Od nich jsme se také dozvěděli, že je ještě nejlepší zajet do Brna, kde se na srdce specializuje pan doktor Navrátil a dostali jsme doporučení (tam jsme taky jeli 2x, ale pro ten klid to opravdu stojí)! Takže to je můj názor na Prediko. Však mrkni na jejich stránky prediko.cz
Veru
28. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.