• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Jé na Město Jičín pohádek už se chystáme asi 4 roky :sweat_smile: Ještě nám to nevyšlo :pensive: Jednou jsme měli vinobranní, pak byla Nikolka malinká, o rok později byla sice už větší, ale ne aby tam byla s námi a na hlídání přes noc si k vůli kojení nikdo netroufal a letos jsem těhotná a ospalá :grinning: Asi bych musil dopadla stejně jako ty při čekání na ohňostroj... a navíc už tam ani nemáme kde spát :unamused:
13. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
cheru jaktože ne ? K nám je to kousek a barák je velkej :slight_smile:
13. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
holky matky poraďte mi. Rozmíšlíme ohrádku a nevim jestli mám koupit takovou tu síťovanou nebo obyč dřevěnou. Ohrádku koupit musíme kvůli hafanům jen nevim jakou. líbila se mi jedna os chicca ale má jen metr na metr to je asi dost málo že :unamused:
13. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
myslela jsem spaní v Jičíně ať nemusíme pak ještě někam jezdit :wink: Jinak máme možnost spaní v Kacákově Lhotě a pak kdesi na Petkově :confused: no a teď už i u vás tedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

s ohrádkou asi moc neporadí, ale osobně bych asi brala dřevěnou, o ni se může cvrček naučit i stoupat si a pak první krůčky mu půjdou taky snadněji než kdyby se měl držet síťky :wink: a pokud máte mega prostor, tak si nech prostě vyrobit co největší ohrádku. Myslím, že max rozměr co se prodává je tak 1,5x1,5m :unamused:
13. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
u nás my jsme u Sobotky to je do JC za rohem :slight_smile: :grinning:

já právě kouklala i na dvojčecí ohrádku ta byla 180 na 180 cm což by bylo asi fajn vešla by se v poho asi jo asi pořídíme tu dřevěnku nechám na zem uříznout zatim molitanovou matraci a pak pozdějc tam ám deku až si bude stoupat. Ohrádka bude v kuchyni. Ještě jsem včera okukovala ty lehátka od fisher price jsou krásný tamto vibrační pořídíme.
13. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Však uvidíte, ještě je času dost na výběr takových věcí :wink:

My tentokrát lehátko asi pořizovat nebudeme, k tomu účelu mi stejně poslouží autosedačka. Nikolku jsem v něm měla jen občas při vaření - když už vnímala a nechtěla být v obýváku sama a pak až na krmení, takže si myslím, že tentokrát je asi zbytečný to pořizovat, i když jsem s ním byla max spokojená :slight_smile:
13. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
cherub je brzo no to já jen zkoumám co je dobrý a co moc neužijem :sweat_smile: Pojedu v listopadu nebo v prosinci do polska öbjednat kočár tak se tam po takovejhle věcěch kouknu vyjdou tam o moc levněji. Tady je to fakt drahota včera jsem byla v hračkárně koukat na casual a na další věcičky a úplně se mi protočili bulvy :pensive:
13. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
jj, u Niky jsme tak kupovali dost věcí v Polsku, včetně kočárku, ale teď musíme koupit nový a ten jsem v Polsku nikde nenašla :unamused: Jinak toho snad moc kupovat nemusíme. Pokud bude holčička, tak jsme v pohodě ze všech stran, poku bude chlapeček, tak nás čeká celá výbavička oblečení :sweat_smile: Ale jinak takové ty věci jako postýlka, matrace, peřinky, monitor dechu... to vše naštěstí máme. akorát vaničku jsme prodali, ale tak vyjde na 300,- tak to je v pohodě :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
cherub já jedu kupovat do polska casualplay co chcete vy za kočík ? Já na miminko doma krom starý postýlky po mě neměla lautr nic všechno kupujem od nuly ale hodně jsem toho zatím nakoupila v bazárku takže to nevyšlo draho a jsou to úplně nové věci nenošené.
13. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Musil, my bychom rádi koupili Atlantic Espiro kolekce 2009 a co jsem tak koukala na různých polských odkazech, tak jsem ho nikde nenašla :unamused:
13. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
cherub já se ti podívám jedem tam teď asi v říjnu před dušičkama s mámou jen tak mrknout co mají a nemají a pak v prosince pro kočár. Tak se ti podívám jestli ho tam uvidim vim jak vypadá :wink:
13. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
no to bys byla moc hodná :wink: ale pokud by se pak nedal poslat poštou, tak je mi to stejně k ničemu, protože my když jezdíme do Polska tak jedině do Polského Těšína... Jinak už by to pro nás vzhledem k benzínu asi nebylo výhodný :confounded: :cry:
13. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
cher to už bysme nějak domluvilikouknu a řeknu ti jakou tam maj cenu třeba to u toho espira nebude tak markantní jako u casualu a teutonky :wink:
13. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, čus musil :grinning: Hezkou neděli vinšuju :wink:
13. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
nasral míšo jak je ? Mě zas dneska nějak na blití :unamused:
13. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Já se ráno málem zblila u objektivu, někde v Iránu předváděli tradiční snídani, vařený skopový hlavy uááááááblééééééé...
A vařim zelí k obědu a taky tu smrďánkuje. Jinak dobrý. Dneska jsem načala třetí měsíc, jupík :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
terc gratulka na ten objektiv jsem koukala taky ty voči s citronem bléééééé a celkově jako bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: peru si ty nový těhu rifle abych si je mohla zkrátit pak vyfoťákuju jsou moc pěkný fakt :dizzy_face:
13. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Jo včera jsem četla, žes nakoupila, tož nafoť, a´t ti to můžu očíhnout :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
až uschnout a zkrátim tak se v nich blejsknu i s novým hárem z ¨úterka :grinning:
13. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Musil, super, moc děkuju, že se mi na to jukneš :wink: tady by nás ten kočárek i s autosedačkou měl vyjít cca na 8500,-... není to moc, ale zase se mi ty prašule jen tak pod polštářem neválí že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terice ahojky, s tebou jsem ještě neměla tu čest :slight_smile:

já jsem dneska skoro hodila supr šavli, když jsem chtěla omýt a nakrájet kuřecí prso a ono bylo zkažené... a pak jsem málem omdlela u vaření, děsně se mi zatočila hlava, že jsem si musela jít na chvíli lehnout. Ale asi to bylo z hladu, protože teď jsem po jídle a je mi mohem líp :grinning:
13. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Cherub ahojda, snad se brzy poznáme, však musil ti poreferuje, co jsem zač, viď musildo? :grinning:

Musil a ty máš nový háro? Jak to, že ses nepochlubila? tytyty :grinning:
13. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
cheru mě mrzí ten včerejší ohňostroj že jsem ho neviděla kvůli nejm mdlobám nevydržim dlouho stát. Měl bejt v půl devátý kvůli malejm dětem a teď volala babička ona v JC bydlí že to začli pálit až po půl desátý to museli bejt lidi slušně nas*aný zaplatěj 150 kč a oni ani nedodržej čas :angry:
13. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
míšo no byla jsem v úterý u hárošky a shodila jsem srst takže mám zas to krátký asymetrický mikádko :wink: bylo tam ze mě vlasů jak z ovce :grinning:
13. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
jo a cherub na míšu bacha vona se nezdá :grinning: :grinning: :grinning: vona je trochu padlá na hlavu ale zvykneš si :grinning:
13. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
jé já dneska budu mít 12 tisíc sakriš to asi oslavim čajem :grinning:
13. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
no já myslím, že padlej na hlavu je tady tak trochu každej :grinning: :grinning: :grinning:

já tu teď skoro 14 dní nebudu, ale pak se na to vzájemný poznávání můžeme vrhnout vší silou :grinning:
13. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
cherub no ale míša jako ona je totiž no já to ani nemůžu říct vona by se na mě nasrala a poslala by na mě svý rotvíky :grinning:
13. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Teda ty mi zas děláš reklamu, to abych chodila kanálama :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
voni vědí že si dělám šoufky :grinning: tady kanálama nechoď mi tu kanalizaci nemáme jsme chudá ves :grinning: co děláte k obědu ? My máme plněný tortily
13. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
my jsme měli sýrovou omáčku s hranolkama, manžel navíc ještě s kuřecím masem na minutku :wink: Teď jdu pověsit prádlo... můžu jo?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.