• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Market, ten ma starosti.. mu rekni, at se smeje, ze mu to pak v Photoshopu dodelam a nepozna, ze tam kdy mel diru:grinning:
7. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
marti o.k. :grinning: :grinning: :grinning: já zas řekla ať i to zaplácne žvekačkou :grinning: hlavně ale ne tou svítivě zelenou Huba Buba to by bylo nápadný :sweat_smile: Je to ňouma prostě. hele a vyhrožoval jak s Hokejbalem končí že mu to za to nestojí aby mu vymlátili hubu když už nehraje profi a co myslíš... V sobotu už byl hrát mu to nevydrželo ani měsíc :grinning:
7. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Market klasika:grinning:
7. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
no jasný asi tak jako že po každý akci už nikdy nebude pít :grinning: a teď v sobotu jedeme na zabijačku to bude masakr zřejmě. Zase si tatík zavraždí pár mozkových buněk.
Jdu si ohřát bramboračku mám nějakej hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Market asi tak nejak:wink: to uz jsem tady taky parkrat slysela:grinning:
7. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Jo?? Mě Mája připadá takovej neškodnej v tomhletom :sweat_smile: To Musil když začne tak jde na mrtě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bohudík je to jen hodně občas. :sweat_smile:
Taťka teď přifrčel z banky a máme korunky na autí!!! Takže tehle týden třeba už bude :dizzy_face: A komerčka celá mi může políbit zadnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ááá psisko objevilo na stolku linecký pacičky :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Market.. no Maja kdyz se spusti s nasim kamaradem, tak to je nekdy taky sila.. pak blije na zachode a dela prede mnou, ze umrel.. hrozna prdel... posledne to z nej tak tahlo, ze ani ten pes za nim nechtel:grinning: ale co jemu je pak spatne:grinning:

Tak to fajn, to jsem zvedava coze nakonec vyberete:wink: a pojedete teda do te Phy?

Chytry psisek:grinning:
7. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
marti no tak nějak jako u nás. Když prostě vyrazí s Hlaváčkem tak to končí děsivě. U nás se teda nezvrací ale brufíček a hadr na hlavu a celej den na něj nemluvit :sweat_smile: :grinning:
Zítra zavolám tomu pánovi do Phy a domluvíme se na nějaký den. Ještě potřebuju spacifikovat toho mechanika aby jet s náma tak to dneska večer nastartujem a obvoláme.
Pes sežral jedno linecký a je maximálně spokojen že dosáhnul toho co chtěl :grinning: Když on na to tak čuměl no kocour na oknem ve Shrekovi byl oproti němu břídil :grinning: A teď usnul a nechce mě pustit na polštář.
7. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Market.. tak nevim co je lepsi... zvracet a delat mrtvyho nebo cely den byt ticho jako pena:grinning:

Jsou to vychcan diry ty psi :grinning:

Jj.. tak uz se tesim az budete vybirat new kar. a co teda nakonec vezmete? Octavu nebo Fabku? Dneska jsem parkovala a myslela jsem, ze se poseru:grinning: ale zvladla jsem to:wink: ale jeziskovi si napiseme o parksenzory :sweat_smile: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Hele zrovna v tu sobotu mě to 100 % čeká tak bude v neděli u nás ticho jak v hrobě :grinning:
marti no asi tu oktávu... Ale právě už s těma senzorama nejlépe :grinning: :grinning: :grinning: Omrknem to a uvidíme.
7. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Market krasne prozita nedele:grinning:
7. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Vychcandíra a citověj vyděrač. Až jednou budem totál na mizině tak s nim pudu žebrat na Karlák :grinning:
7. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
viď :grinning: No jednu výhodu to má můžu udělat už dopředu v sobotu ráno česnečku a mám na neděli oběd hotovej :grinning:
7. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Hele nemáte někdo snář ?? Já dneska měla furt sny že chytám bílou Andulku :grinning: jako papouška :grinning:
7. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Market, aspon mas jistotu, ze Vam nekdo neco da:grinning:

Podivej se na www.snar.cz :wink:
7. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
hele tak já vám teˇ'd nevim jestli to byla andulka nebo holub :grinning:
7. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
a co tam pisou? :confused:
7. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
papouška vidět = nerozvážné řeči
holuba vidět tam neni
ale když já ho držela v ruce :sweat_smile: a to tam neni :grinning:
7. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
a bílá barva znamená nevinnost čistota
7. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
jo a jen pták jako takovej znamená povýšení :grinning:
7. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
no prostě to bylo poťapaný a nechápu kde jsem vzala toho papoucha :grinning:
a pes si vyžádal další linecký... To je režim panečku pak nemá mít zkaženej zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Hahaha:grinning: no povysit by te mohl jedine musil doma:grinning:
7. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: za půl hoďky je doma tak mu navrhnu že chci novou funkci :grinning: a von mi řekne ať mu jdu udělat něco k jídlu :grinning: :grinning: :grinning: to jsou vyhlídky teda :sweat_smile:
7. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Zítra jedu do MB tak přemejšlim jestli si zajdu pro psí nudle nebo zas k mekovi :grinning:
7. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Market vyborne:grinning: a jine to uz nebude:grinning:

Psi nudle:grinning: to bych radeji sla na kure:grinning:
7. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
no můžeš tomu klidně říkat kuře :grinning: no někam zajdu každopádně ale vidim to na meka páč tam zajedu autem koupim a pojedu sežrat k mámě do práce :grinning: pak si musim do blázince pro Avon kurňa to je zařizování :sweat_smile: už jsem jak ty chlapy že nezvládnu víc než jednu věc :grinning: No a hlavně musim do poradny :grinning:
7. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
jsem zvědavá kolik prtě váží nemáte někdo takovou nějakou chytrou tabulku s váhama plodu ? v kolikátým týdnu kolik ?
7. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Dobreeeee ranko:wink:

KOukaly jste vcera na Superstar? Me je tak lito toho Honzika :confounded:
8. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

My jsme koukali a líto Honzíka mi tedy nebylo :grinning: On má sice fajn hlas, ale člověk se u toho zpívání na něj nesmí koukat a navíc mi děsně vadilo to, jak si šlapal na jazyk :rolling_eyes: Takže finále určitě nebyl hoden, akorát se teď potvrdilo jako s Bagárovou, že jsme stát rasistů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.