• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
Teda ještě že na tohle nekoukám bych bulela jak při reklamě na kočičí žrádlo :grinning:
Bré ránko všem :slight_smile: Dneska v poledne vyrážim k mudru. A vono zrovna venku chčijá :confounded: :confounded: :confounded: ráno mi hupsnul mokrej pes do pelechu studenej fuuuuj jsem ho hnala ale za pět minut se přikrad znova strašně nenápadně :sweat_smile:
8. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
No tak ja to vzdy jen poslouchala.. spis mi to prislo fajn, ze si nehral buh vi na co.. Chodura jsem mela rada, ale dosti me zklamal jak mu to vlitlo do skeble :pensive:

Market, taky jsem to vcera pekne orvala:grinning:
8. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
no já včera vařila čaj a rupla mi sklenička a mě bylo líto že už nebudu mít 4 ale jen 3 tak jsem tu spustila trochu hysteráček :grinning: takže jsem měla buleníčko i bez superstar :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Market :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky dobry :grinning:
8. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
No fakt normálně mi hrabe asi se budu muset jít podivat do práce a pokecat si s primářkou aby mě rozebrala duši :grinning:
8. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
A myslis, ze to rozebrani pomuze? :sweat_smile:
8. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
marti no nepomůže ale budu odcházet s pocitem že jsem fakt cvok :grinning:
8. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Takže na to budu mít diagnozu a nikdo se mi nebude smát :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
vy jste tak ubulený, jo :sweat_smile: mě teda jen tak něco nedostane, natož tak kočičí žrádlo :grinning: Ale když už něco přijde, tak to stojí fakt za to, jsem k neutišení, tvrdne mi břoušek :sweat_smile: Ale to jsou vždy vážný věci, no :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
cher to u mě to jsou blbiny ale totální. Jinak já jsem tvrďák díky mojí práci mě jen tak něco nerozházelo dřív. ALe teď fakt ta reklama s tou micinkou to je doják :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
ale tak je to hezký, ne :sweat_smile: :grinning: Mě by sice manžel rovnou odvezl do blázince, ale jestli to ten tvůj bere v pohodě, tak proč si občas nepobrečet, že :grinning:
8. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Cher ja jsem taky v pohode, jenom proste vcera ta superstar.. ale me by to rozbulelo i kdybych nebyla tehule :wink:
8. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
cher no tak v blázinci já jsem skoro doma takže tim by si ten můj moc nepomohl :grinning: zrovna dneska tam jedu za holkama pro avonek a s lístkem na penízky :grinning:
8. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Jinak ženy včera jsem se odchlupovala abych nešla k mudrovi za šimpanzici a ž to chce pomalu gymnastický umění mít pinďoura tak si ho ufiknu :grinning: Co budu dělat za 10 tejdnů ? :astonished:
8. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Musil aha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marti, tak kdo mu fandil, tak ho to určitě hodně překvapilo, to bych pochopila. Kdyby vypadla třeba Dominika nebo Chodůr, tak nevím nevím, jestli bych taky neslzela :sweat_smile: :grinning:

Ale mě tedy překvapilo, jak to Bendik zvládnul přestát... jindy se hroutil, když vypadl třeba Ben nebo Monika a teď byl úplně v pohodě... možná se mi strašně ulevilo. Přitom celej národ čekal, že až to přijde, tak on tam zkolabuje :fearful:
8. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Musil, u Nikolky jsem to zvládala až do úplného konce skoro bez problémů... nevím a nechápu jak, nemůžu najít tu polohu, u které mi to šlo :confounded: ale teď bojuju už teď :astonished: jsem ve vaně zkroucená, jako bych prožila nějaký záchvat a stejně je mi to úplně k ničemu, protože to prostě nejde :grinning: takže fakt nevím, co budu dělat :angry:
8. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Market mi povidej... jeste na to techniku mam, ale asi se taky brzy poseru:grinning: no co depilka to kdyztak jisti:grinning:

Cher a to si prave myslim, ze mu dala cela ta soutez.. kdyz tam prisel, tak to byla kulicka nervu a ted byl docela vyrovnany:wink:.. myslim, ze vcera ukazal ze je to srdcar.. co by se pro ostatni rozdal:wink: nebo aspon z toho takovy dojem mam:wink:
8. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
no příště zkusim zrcátko jinak si asi udělám obřízku jak v Africe :sweat_smile: Nohu jsem měla až za krkem :grinning:
8. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
tak zrcátko bych neriskovala, já si neumím před zrcadlem ani copan uplést :grinning: všechno dělám obráceně a tak bych si zcela jistě něco ufikla :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
škoda že člověk nemůže sežral nějakou tabletku a bejt odchlupenej :grinning:
8. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bych brala všema deseti takovej výrobek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
cher napíšu vývojářům so zentivy ať máknou :grinning:
8. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Marti, kukla jsem do albíčka... no kde ty to mimčo nosíš prosím tě :grinning: :dizzy_face:

Musilko, tak co ti říkali v Zentivě? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem si udělala fajn odpoledne bez muže a dítka s kámoškou v kavárně... i na cukrovku jsem se vyprdla a napřed jsem si dala pikantní horkou čokoládu a tu pak zajedla horkýma malinama s vanilkovou zmrzlinou :sweat_smile: :grinning: Ovšem nevím, jestli mi dítko dávalo najevo svou spokojenost nebo právě naopak, ale dostávala jsem dost nehezké dloubance do pravého žebra :astonished: Naštěstí to byla ruka, tak to ještě nebylo takové maso, jako kdyby to bylo nohou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Já byla v poradně tak všechno oki, měřili nám už ozvy tak jsem tam půl hoďky ležela na pásech malá se do nich strefovala tak to byla vždycky taková zvuková bomba :grinning: čípek i vše ostatní taky dobrý akorát jsem dostala vyšší dávky magnezka na to tvrdnutí. A už je otočená hlavičkou dolu má už přes kilčo takže macíček :grinning:

cher čéče já mám dojem že by mě poslali pro gilette :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Tak to jsou super výsledky z poradny :slight_smile: Já tedy váhu neznám :confused: ale prý má kolem kila, tak nevím, podle čeho to odhadnul, když stehno má o týden větší a hlavu o týden menší, než je skutečný termín :grinning:

na gillete kašlu, to neřeší náš problém, že nám to prostě nejde :grinning:
8. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
cher no pak leda chodit prostě s tim bobrem :grinning: :grinning: :grinning: blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak my taky máme hlavu o tři dny menší a bříško zase o tři dny větší nohu máme dobrou no je v tom bordel prostě :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
no já mám novýho doktora, je to chlap a je mladej, přece tam nepolezu s bobrem :astonished: :grinning: Jako u staršího chlapa by to asi nevadilo, přeci jen jsou zvyklí na jinou dobu a prosekávání se k pacientce motorovou pilou, ale hold mládí vpřed a tak musíme být moderní za každou cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jojo, ty děcka si evidentně rostou jak chtějí, ale důležitý je, že je vše v toleranci a jsou zdravi a šikovní :dizzy_face:
8. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
no hlavně aby nebyly šišatý až vylezou :grinning: :grinning: :grinning:

já mám dokyho asi kolem 40 nevim přesně ale s bobrem bych tam asi taky nevlezla už kvůli sobě bych se cejtila jak neudržovaná :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
no ten můj má taky tolik, fakt max těch 40, spíš bych ho tipla i trochu mladšího :wink: a taky bych se asi hanbou propadla... už tak jsem se překonala, že jsem šla k chlapovi, a musím se prostě odvázat a být sama sebou a hlavně ho nesmím hned vyděsit :grinning:
8. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
ahojky :wink: tak řešíte holení, jo? jsem provedla včera pokus o oholení, no, myslím, že to spíš byla parodie :grinning: ale určitě se snaha cení :grinning:

já byla včera taky u mudra na kontrole a 3D, prckové se nechtěli ukázat, ale 2 fotečky a video z toho máme. jen mudr. říkal, že se u těch dvou to špatně ladí. ale zase jsme viděli ručičky, jak si je strkali před obličejík, tak jsme mohli počítat prstíčky a nožičku si do obrazu jeden strkal taky :grinning:
9. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.