• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
cher no ještě 10 týdnů a uvidíš :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
super, už se nemůžu dočkat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Akorát by to nemuselo toliko rychle utíkat... Teď jsou zrovna tejdny kdy si těhu vážně užívám (teda krom tý žáhy) tak by ten čas mohl ujíždět trochu pomaleji :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
tak to já jsem si teda ještě užívat nezačala :grinning:

první trimestr je jako obykle v nervech, navíc mi bylo hodně zle... druhý trimestr jsem až do 20tt měla pořád nevolnosti a pak nastoupila bolest křížů a stydké kosti :grinning: Tohle už mi jakžtakž přešlo, nebo je to rozhodně méně častější (asi díky hořčíku), ale za to už se zase cítím hrozně nemotorně... když pominu žáhu, tak se nemůžu ani botou nebo si dát ponožky, aniž bych se u toho nenadřela jak při kopání výkopu, oholit se nemůžu, rychle chodit nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Když to zrhnu, tak zlaté první těhotenství a teď se modlím, ať to utíká stejně rychle jako dosud :sweat_smile:

Jedinou výhodou třetího trimestru je nepřekonatelná chuť na sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to je pak taky komedie jak blázen :grinning:
10. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Market,... jojo docela mi bylo lito tech holek co tam ty taty nemeli:wink: ta jak mela termin v lednu vypadala jak pred vybuchem:frowning2: nechci takhle velky buben :confused:
10. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
marti :grinning: :grinning: :grinning: hlavně ten její Arnošt se tvářil jako by to šel odrodit on a ne ona :grinning:
10. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Joooo Arnost byl hustej:grinning: jsem ho porad sledovala :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: my taky strašně to žral :grinning: Ale Mája byl prima je na něj vidět jak je pyšnej a strašně se těší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
a u toho bolení hlavy jsem se musela tlemit páč to je věčná výmluva mojeho muže :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Market diky... Jenda se taky tvaril bezvadne.. vzdy hazel oko po Majovi:grinning: jo jinak jsem dostala doma malem vynadano, ze jsem nedavala pozor:grinning:

S tou hlavou jsem se taky tlemila, aspon mu ted muzes rict, ze ho to bolesti zbavi, rikala to Helenka :grinning:
10. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Jenda se tvářil jak když měsíc nespal a zrovna to chce dohnat :angry: Máš mu koupit diktafon aby si to mohl pouštět i doma :grinning:
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
No jsem moc rada, ze ho to vzalo, bala jsem se, ze mi rekne az vyjdeme, ze uz ho tam nikdy nedostanu :sweat_smile: :grinning: hele prdel by byla, kdyby si to malej Ulicnik rozmyslel driv a vase skvrne si to o chvili prodlouzilo a potkali jsme se tam spolecne:grinning: bych se mozna cely porod tlemila :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
bysme na sebe řvali přes zeď :grinning: :grinning: :grinning: No ale počkej počkej žádný prodlužování nebude :grinning: mě se termín 28.2. líbí tak dýl ani prd :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
no jo porad:grinning: ale mohla byt sranda:stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning:
10. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
třeba bude :grinning: :grinning: :grinning: Helenka řikala že si nemáme plánovat kdy to přijde :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Helenka bude mit peknou skytku az mi dve budeme rodit!!! Uz ty nase chlapy uplne slysim!!! Helenka rikala, ze mas dychat takhle... Helenka rikala, ze mame delat tohle :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
No hlavně jsem zvědavá co bude řikat Jenda až mu řeknu že Helenka řikala že máme sexem vyvolávat porod :grinning: O hladovce se zmiňovat nebudu :grinning: TO já spíš zahájim jedlovku než hladovku :grinning:
10. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Market... ho zacnes vyvolat mesic predem denne vid:grinning: no tou hladovkou me dostala :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
No jako když bych měla nejíst tak dlouho než mi začnou padat vlasy tak to už abych začla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Denně ? Momentálně s Jeníčkovým nasazením budu ráda když ho vůbec vyvolávat začneme :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Prdelky prdelky a já nemám ani uklizeno ani uvařeno a mám hlad :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojte prave som sa prihlasila som tu nova nepopisete o tej cripke som tehona v siestom mesiaci a bojim sa aby som to nechytila mala o uz niektora
10. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
bol niekto chory uz na tu chripku novu
10. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Market:slight_smile: ty fole te snad povolam k porodu, abych ho cely protlemila :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
no jasný :grinning: A budeme si zpívat teď jsem četla článek že si mamina při porodu zpívala a tím se odreagovala od kontrakcí :grinning: to abych začla trénovat sakra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: počkej až já budu rodit a ty budeš akortá nahoře na ambulanci na ozvách tak mě uslyšíš :grinning:
A uvařila jsem špagety :grinning: akorát se dvěma omáčkama páč ta první se mi nepovedla tak šla do hajzlika :sweat_smile: ale ta druhá už je mňamozní :sunglasses: :grinning:
10. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Hele a od rána se mi už asi po pátý poblil pes nevim jestli něco sežral měl akorát kočičí telecíí kapsičku :unamused: :confused:
10. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
a abyste věděli večer budu píct rohlíčky a linecký :dizzy_face: abych udělala Helence na příští středu radost :grinning:
10. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
MArket, ne ja az pojedu na ambulanci, tak uz budes mit odrodino a ja si prijdu mimouse ponuchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

HEle nas pes blil vcera, ale proto, ze mi sezral nejlepsi spodary jaky jsem mela, dobytek jeden:grinning: :rolling_eyes:

Ja mam napecyno, tchyne dnes donesla:grinning: ale Helence, taky neco spacham:grinning:
10. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hele tohle já nechápu :grinning: náš pes je asi nějakej úchylnej fetišista páč moje gatě ho nezajímaj ale musilovi smrdutý fusekle co stáhne po zápase tak po těch se může utlouct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: prasoň :grinning:
No to já udělám jen ty rohlíčky a linecký trochu a ještě teda úly a rafaela jinak mi všechno dovalí máma s babi :sweat_smile: stejně to maj lepší než já :sweat_smile: ještě nemám ty léta praxe :grinning:
10. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
ježiš teď koukám na nějakou kreslenou pohádku a je tam takovej bílej hroch a jmenuje se Šňupálek :sweat_smile: jsem z něj úplně vykolejená :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.