• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Nazdar snupalku...

ty fole ted jsem si vsimla te hrubky jako sfina!!!!! Samozrejme, ze mam *napecino!!!! Sorry zeny.. jdu radeji spat:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ranko tehulky :dizzy_face:
11. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
Ježiš hrubka sem hrubka tam já kolikrát taky napíšu nějakou perlu ale pak radši dělám že jí nevidim :grinning:
Brééé ráááánko. Se mi nějak nechce vstávat dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale musim slepovat linecký :grinning: Vánoce jsou tady víte? :sweat_smile: Za 13 dní bude chodit jéééžišek :grinning:
11. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Za 13 dní? :astonished: Já ještě nemám dárky :grinning:

Jinak krásné ráno přeju :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
já už mám krom jednoho všechny :grinning: :grinning: :grinning: a ten jeden koupim ve středu až pojedu ke kadeřce na barvu :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
my dneska "prodáváme" dítě našim na noc, tak budeme mít kousek odpoledne a zítra celé dopo na nákupy, tak snad něco koupíme. Hlavně ale musíme začít vymýšlet a to je asi největší problém :confounded:
11. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
cher to mě právě strašně baví mít víc penízků tak bych furt kupovala. Tohle já miluju dát někomu to co si přeje nebo aspoň to co mu udělá radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: proto se nejvíc těším až to náš pinďa bude vnímat tak ty kukadla :sweat_smile: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
no jenže když nevím, co si kdo přeje? :grinning: Jako babičky už máme jakž takž vymyšlené, švagrové dceruška je mimouš, tak to se koupí něco snadně, ale co těm svým rodičům? Já se zeptám, co si přejí a oni mi řeknou že nic, že jim stačí, když s nimi strávíme vánoce :sweat_smile: No a to je pak těžký... Oni mají snad všechno, jakýkoliv spotřebič do kuchyně mě napadne, tak ten oni prostě mají a tak je to se vším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
cher no já to mám tak že moje mamka ujíždí na knížkách a máme stejný vkus na autory takže jí vždycky koupím tak tři knížky a pak jako každý rok kalendář od Ivy Huttnerové ona si pak na konci roku vždycky ty obrázky z něj vystříhá a dá je do rámečků, má to v kuchyni a vypadá to krásně.
U táty je to horší on s námi nežije a nevím v podstatě co potřebuje ale začal teď hodně jezdit na kole tak jsme mu koupili takpvý ty báglíčky na řidítka a dozadu pod sedlo. No a bráchovi jsem koupila v Kerbu trička a dám mu nějakou lahvinku to on rád :grinning: a s Honzou si letos prostě dáme to co jsme v bytě dodělali víc není potřeba. Ten nejhezčí dárek co si můžeme dát si dáme za pár týdnů :grinning:
11. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Cher ja taky nemam ani jeden... takze v pohode:wink:

Jinak se Maja vcera chlubil jak byl se mnou na kurzu, tak si vymenovali zazitky s chlapama a nekdo mu poradil, ze si ma projet tu trasu do Turnova :sweat_smile: :grinning: tak mi rika, ze pojede a bude mu jedno, jestli ho budou stavet policajti... tak jsem mu rikala, ze to tak horke nebude :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
marti no my to máme bohudík najetý :grinning: hlavně aby nebyla nějaká sněhová kalamita :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Market to my taky.. jezdime tam k sestrence... ale to vis muzska panika :grinning:
11. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
marti no mája s tebou bude prodejchávat jako polifčičku a budete tam coby dup :grinning: Já tam chci zavolat a domluvit se s nima jestli by mě tam nevzali na nějakou rychlou prohlídku a hlavně abych se s nima dohodla co sebou a tak a kdy na to sepsání porodopisu :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Jj... zavolej... ja to resit nemusim:grinning: Na prohlidku pujdeme nekdy az v lednu:wink:

No stejne az se Te Sochurek zbavi, tak budes jezdit tam:wink:
11. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
já vim no ale já chodim k Sochůrkovi jako do rizikový poradny a chce si mě tam nechat co nejdýl to půjde tak do toho 36 tt až pak bych jezdila do Turnova do rizikovky
11. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Jo tak:wink:no stejne se tech tehuli normalka zbavuji nekdy kolem toho 36 ne? Nebo ja nefim, uz si to u kamosky nepamatuji:wink:

Takze se tam budeme treba obcas potkavat..

Hele kdy se jedete podivat na to faro?
11. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
marti no ještě jdem v pondělí zrušit jednu pojistku kterou stejně nevyužíváme a teď v prosinci končí takže z toho kápne taky nějaká částka taková vyšší. Takže když to spojíme všechno dohromady bude na oktávku :grinning: tak tejden bude podle mě trvat než nám přijdou peníze na účet a pak už půjdem. Takže to vychází na ten tejden co jsou vánoce.... kolem toho 20.12.
No někdy až v 38 tt začínaj chodit na CTG do porodky to je různý.
11. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
jj.. tak to je super:wink:
11. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
No včera přišla obálka že nám to končí ale že když si zařídíme hned novou tak bla bla bla no prostě na to prdíme a uťafnem to vyberem penízky a bude :sweat_smile: ani jsme to nevěděli že nám to bude končit :sweat_smile:
Jdu vytřít koupelnu a chodbu ženy je to tu zabordelizované :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak budu lepit linecký :grinning:
11. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Market to je vzdy prijemne prekvapeni :wink:
11. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
tak vytřeno ještě pofackuju zbytek bytu a jdu na to cukrovíčko.
No bylo to fajn zjistit že máš prachy někde kde o nich ani nevíš :grinning:
11. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Market muj sen je zjistit, ze mame dedice v Emeeeeerice a odkazal nam po smrti vilu na Floride :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Mame kocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Doma ???????????????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No krásný :slight_smile: Já mám zase slepený cukroví :grinning:
11. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Maja ho ted vyzvedaval u me v praci.. dovezl mi ho ten chlapik z prepravni spolecnosti:wink:
11. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
To je hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já čekám v úterý PL s košíkem pro mimčo :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Zdarec při pondělku :slight_smile: Jaký jste měli vík ? U nás fajn v sobotu se nám tatík trochu zežránkoval takže jsme včera kurýrovali vopičku. Ale byl roztomilej přitáhnul ve tři a chtěl si strašně povídat :grinning: :grinning:
Taky jsme konečně venku na zahradě ozdobili stromeček tak už máme vánoce i venku :dizzy_face: :dizzy_face:
No a za 10 dní je Jéééžišek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

My jsme v pátek byly na Vánočních trzích a Nikolku jsme "umístili" i na noc u babičky, tak jsme pak zašli na véču a udělali si hezký večer :dizzy_face: V sobotu jsme jeli ráno nakupovat vánoční dárky... máme všechnooooo :grinning: A všechno z jednoho obchodu :grinning: Miluju Globus :grinning: Odpoledne jsme slavili narozky tety a včera jsme ještě dooslavovali narozky manži :wink: :sunglasses:
14. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
cher jé tak to jste měli hezký vík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My si zajdem na véču asi tehle týden někam na masíko uvidíme jestli sami nebo s někým.
Globus já taky miluju jen mě štve že tady nikde neni až v praze :angry: . Já akorát ve středu ráno jedu do Tesca na velkej nákup před vánocema. Už mám lejstro věcí co musim koupit :sweat_smile:
A gratuluju ke kulatým 30 tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Hola hoj... jak se mame po vikendu?
14. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.