• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
No huš my dobře :grinning: AKorát mě dneska z ničeho nic chytaj křeče do předloktí :confused:
14. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
hoj.. z ceho :confused: :confused:

My vcera uklizeli cely byt.. a byla jsem teda hotovka.. ale uz to tam vypada jako u lidiiii:grinning:

Kocar odvezen k babince :wink:
14. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
musil díky za gratulaci k 30tt, jen nevím, jestli je o co stát :grinning: sice je fajn, že už se to krátí a chci to mít za sebou, ale o to větší je strach :sweat_smile: :zipper_mouth:

vrátila jsem se z alergologie a bylo mi řečeno, že budu rodit z kyslíkovou maskou na hubě... už se vidím, fakt super :pensive:
14. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Cher to mas kvuli tomu astma?

Jak vetsi strach.. protoze vis co ceho jdes? :confused:
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Marti, jj, kvůli astma... a strach přesně pro to, že vím do čeho jdu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Cherub nebuuuuuuj... ja se teda jeste zatim nebojim, ale asi to taky prijde...

Serou me, ze nikde nemaji tak hezke vecicky na kluky jako na holky.. smecka :rolling_eyes:

Jinak Te teda lituji s tou maskou... ale snad Ti to pomuze :dizzy_face: :wink:
14. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
no určitě mi to pomůže k dýchání, ale budu mít o to horší bolesti... mě nejvíc pomáhal pohyb, chodila jsem sem a tam, občas se zapřela o zeď a šla do předklonu, do dřepu... s tou maskou budu pravděpodobně odkázaná jen na sednutí nebo ležení... pochybuju, že mi dají potápěčskou bombičku na záda, abych se mohla hýbat :astonished: :rolling_eyes:
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Cher a ja si myslim, ze chodit budes moci;) byva to i na vozitku, tak Ti to manza bude vozit :wink:
14. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
já si to právě dost dobře nedokážu představit :sweat_smile: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak se na to jeste radeji zeptej, ale myslim, ze to tak je;) i kdyz preci potrebuji s kyslikem lidi presunout, tak maji ty pojizdne bomby:wink: a kor kdyz pri porodu porad chteji abychom meli pohyb.. tak snad Te nenechaji jenom lezet:wink:
14. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
já jsem kyslík dostala i při prvním porodu, ale to bylo až těsně před koncem, když už jsem fakt nezvládala.. ale to už jsem musela ležet na koze, protože Nice padaly ozvy a tak jsem byla na pásech... a to jsem právě měla za hlavou tu mega bombu, s tím by se i Tomovi asi špatně popojíždělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
:sweat_smile: Cher kdyz by nebylo zb-y-i-ti :sweat_smile: musel by:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Dobreeeeeeeeee ranko
15. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musím převlíct postele a od soboty se přemlouvám na vyžehlení koše mimi věcí a vůůůůůůůůůůůůůůůůůbec se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nehlásí se na to žehlení nějaký dobrovolník? Alespoň se dozví, co čekáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
cher tůůůůdle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já ty mimi věci ještě nemám ani vypraný :grinning: ale počítám že ve čtvrtek bych mohla začít :confused:
Jinak bréééé ráááánko já si byla v jednotě pro žrádýlko a teď tu na mě loudí psisko páč viděl že jsem dávala něco dobrýho do ledničky :sweat_smile:
15. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Já jsem se do toho právě vrhla (do praní), protože to za mě udělala pračka, že :sunglasses: ... prala jsem zatím jen věci 0 - 3 měsíce a je toho hromada :grinning: A včera mi přišla zavinovačka do autosedačky z emitextu. Je fantastická a teploučká :dizzy_face:
15. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Cher a objednala jsi tu teplou nebo letni?

Vy uz perete? Neni to brzy :confused:
15. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
cher mě přišla zavinka minulej tejden dostala jsem jí k předplatnýmu Maminky :grinning: je krásná s rákosníčkem :dizzy_face:
15. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
mám zimní, ale ne cíleně...
kamarádka vyhrála aukci u jedné paní na MMB a ta mimo jiné prodávala i tu zavinku... psala že je úplně nová, nepoužitá, tak jsem neváhala, protože to bylo vlastně bez poštovného a k objednávce se vtěrkla. Bylo mi jedno jestli bude zimní nebo letní, nedokázala jsem se pořád rozhodnout, tak jsem se nechala překvapit. No a je zimní :grinning: a je opravdu nová, není tam jediná vada, žmoleček nebo flíček. Je jen vypraná, krásně voňavá :dizzy_face:

No jinak už peru, myslím, že je pomalu nejvyšší čas. v tý skříni se tomu nic nestane a lepší je být připraven :wink: Na žehlení se mi nechce už teď, tak se vidím někdy v 36tt, jak stojím u prkna. To už bych na něj ani přes ten pupek nedosáhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Musilko, tak to je určitě bleďunce zelenkavá, ne :dizzy_face: My máme vyloženě "pohlavní" barvu :grinning: tak se nemůžu pochlubit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
no je žlutá :slight_smile: ale teploučká a krásně ňuňací :grinning: Já bych to obléčo chtěla zvládnout teď ještě do vánoc. Dneska to přeberu vyberu to pidinkatý a to ve čtvrtek vyperu a v pátek budu žehlit. Ať to mám z krku. Přesně jak píšeš pak už se mi do toho nebude chtít vůbec :sweat_smile:
15. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
já to prala v pátek s tím že v sobotu budu žehlit, no a je úterý a furt nic :grinning: manža mi říká, ať se tím nevzrušuju, že je jedno, jestli to ve skříni leží vyžehlené nebo ne a udělám to prostě až budu mít chuť. Jenže ta asi nepřijd nikdy :grinning: :grinning: :grinning:

úplně tu žlutou vidím, musí být nádherná :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Musil, už ti koukám do albíčka, je to krásný :dizzy_face: My teď řešíme trochu jiný problém... nemáme pro prcka vlastní skříň :astonished: a když koupíme novou, tak ji stejně nemáme kam dát :grinning: takže přemýšlím, jak to udělat, jestli se Nikolka podělí o svou skříň nebo jak? :unamused:
15. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Cher tak jsi mě nakazila a už přebírám a začnu teda prát už dnes :grinning: mám toho dva plný koše :astonished: :sweat_smile:
My to se skříní udělali tak že jsme koupili novou větší na chodbu do ní si přestěhoval věci manža a tak prckovi zůstala jeho skříň v ložnici :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Cher ja prave taky nevim jestli zimni nebo letni :pensive: vy tu zimni vyuzijete vic, ale my asi neee.. ikdyz vidim, jak je to pocasko prehozene, tak bych se nedivila, kdybychom v dubnu staveli huhulaky :confounded:
15. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Hele vy me normalne deptate:grinning: ja jeste nemam ani poradne nakoupeno:grinning:, chci se na to vrhnout po Vanockach, az budou slevicky :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
marti no to já už si s hadýrkama hodila stopku páč už toho mám jak pro paterčata. Myslím těch malinkejch věcí. :sweat_smile: Zato jsem se pustila do hraček hihi :grinning: Takže mi dneska přivezou křesílko od fisher price a pak něco od lamaze a dva litry v háji :sweat_smile: no co musí mít přece něco pod stromečkem :grinning:
15. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
A hlavně mi připadá že ty slevy fakt nahodili už teď :confused: zítra jedu do tesca na nákup tak to skouknu co tam mají potřebovala bych ještě nějakou teplejší čepičku a capáčky :unamused:
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Taky jsem s hadýrkama hodila stopku, protože jsem nakupovala jak divá a teď to ani neunosíme :grinning: Jeden plný koš je věcí jen 0 - 3 měsíce, další koš by zaplnily další věci 3 - 6 :grinning:

Marti, mít termín jako ty, tak rozhodně koupím tu jarní :wink: Já jsem hodně váhala, pořád si říkám, že zima nebude, přinejhorším bych na tu zavinku dala ještě deku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když přišla ta zimní, tak prostě není co řešit. Ale u tebe bych fakt neváhala :sunglasses: Když porodíš na termín tak se stejně dostaneš ven až na začátku dubna a to rozhodně žádné mrazy nebudou, to by to počasí muselo být fakt jebnutý :rolling_eyes:
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Musil s čepičkou teď řeším taky dilema :grinning: koupila jsem přes net nádhernou, takovou pidi hučku, ale teď se bojím, aby nebyla až moc malá :grinning: Takž nevím, jestli raději nekoupit ještě jednu, ať se pak při cestě z porodky nedivím :fearful: A capáky musím taky koupit, ale jen k vůli focení :grinning:
15. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.