• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
já mám jednu flees čepičku takovou bílou ale ještě bych chtěla jednu do barvičky :grinning: a s rukavičkama. V sobotu pojedem na trh do Jičína tam toho mívaj mraky tak asi něco pořídim. Hlavně se mi líbí že tam prodávaj hodně český výrobky ne jen vietnamci tak pořídime něco pěknýho českýho. :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Cher uz jsem to rozhodla.. zadna nebude.. dostane kozisek a deku a jeste na tom vajci je dvojvrstvy nanoznik, takze to bude stacit:wink:

Market, prave jsem cekala, ze budou v Tescu ty slevy :wink: tak se jukni :wink:
15. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Capaky mame, cepici nemame rukavice mame :grinning:
15. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
marti já myslím že deka v poho stačí :wink: :slight_smile: taky počítám s tim že když poblijeme zavinku tak bude v dece :grinning: :sweat_smile: v tescu mrknu a řeknu ti. Jdete zítra rodit ? Musil mi v neděli dával vyfoukat polifčičku abych ptej trénovala prodejchávání :grinning:
15. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
:grinning: jasny, jdeme... to si nemuzeme nechat ujit :grinning:
15. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
:grinning: no já jsem zvědavá jak se tam uvelebim páč mě surově bolí kostrč nemůžu sedět lautr na ničem jak to bolí :fearful: :zipper_mouth: tak si asi lehnu na Musila to budete zírat :grinning:
15. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
uáááááááá rupnul mi ret :cry: :cry: :cry: to bolíííííííííííí :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
jeje.. chudaku, ja je mam taky ted hrozne popraskany...

No muzu Ti rict, ze ja uz pak hypnotizuji hodïny a modlim se aby byl konec... jak je to tam pak nepohodlne :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
no je to naprd to válení po zemi ty polštáře jsou na hoveno :sweat_smile: ale to sezení na těch lavičkách mi přijde ještě horší :sweat_smile:
15. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
no a huba mi rupla úplně do krve. Jdu si na to dát led prej to pomáhá :confused:
15. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
ne led ale med :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
no na tech lavicich bych chcipla:grinning:
15. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Tak peru první várku pinďo věciček. :slight_smile: Zatím jen flees věci a kombošky ty se nežehlej :grinning: :grinning: :grinning:
mám hlad nechcete mi někdo poslat něco k obědu ?
15. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Market tak to ti ani nebudu rikat co jsem mela za dobrutku :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
no to ani neřikej :grinning: já si leda vopeču rybí prsty a i na to jsem moc líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A jsem to spočítala tak to oblečení když budu prát každou várku dvě hoďky tak mám dneska v osm těch 5 várek dopranejch :grinning: a zejtra sfouknu povlečení rychlozavinky a ve čtvrtek vyvařim pleny a je to :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdete do haje:grinning:
15. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hele já si vnitřně slíbila že ve 30. tt to všechno budu mít tak nějak připravený a to je v pátek :grinning: :grinning: :grinning: takže jsem asi poprvý v životě dodržela nějaký předsevzetí :grinning:
A vařim si polifku z pytliku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahaaaa... tak to ja mam jeste tri tydny casu:grinning:
15. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
jo tak trhy v Jičíně jsou výborný, moc se mi líbí :slight_smile: škoda, že se tam jen tak nedostaneme, beztak bych taky dobře nakoupila :grinning:

už mám převlíklé postele a jsme i po obědě, dělala jsem koprovku, tak jsme si s Nikčou šmákly :wink: a teď jdu vegetit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
cher jsou fajn no jen mi teď vadí když se musim prodírat davama asi jak chránim břuch nebo co nevim ale všechny ty lidi co se cpou někam bych srovnala krumpáčem :sweat_smile:
Koprovku bych si taky dal :dizzy_face: já si udělala brokovnicovou polifku jenže mi jaksi trochu utekla z hrnce takže budu odpol drbat sporák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pelech budu převlíkat příští pondělí ať máme na svátky voňavoučko :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Dobre ranko ve spolek!!!

Market vcera jsem slepovala linecky, ale nejak jsem usnula, takze dnes budou cukratka kupovany:stuck_out_tongue_closed_eyes: mam slepeny asi jenom 6 kousku:grinning:
16. pro 2009 v 08:17  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Když jsme včera řešily to žehlení, zda je brzy nebo ne... jak to vidím s nachystáním tašky do porodky? :grinning: Já ji u Nikči balila tuším ve 34tt :fearful: Teď to vidím tak, že po Novém roce nakoupím veškerou hygienu a asi to pomalu začnu kupit do kabele, protože se cítím fakt mizerněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :rolling_eyes:
16. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Cher.. myslis, ze pojedete drive... normalne jsem vcera vytahla seznam a koukala se co vsechno nakoupit:grinning: ale ja jeste ani nechci:grinning: takze fakt zacnu asi po novem roce:grinning: :confused: :sweat_smile:
16. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Marti, já nevím, kdy pojedeme :grinning: Klidně bych si to přála i dříve, protože při představě, že ještě 10tt budu trpět jako teď se mi ježí všechny chlupy a chce se mi brečet :confounded: Ale beztak tady budu strašit ještě hluboko po termínu a nakonec i ty porodíš dřív než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No ještě uvidím, co mi řekne doktor 30.12. kdy jdu na kontrolu. Jestli budu mít opět čípek kilometrovej a budu zavřená jak trezor, tak to chystání tašky asi i přehodnotím :sweat_smile:
16. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Cher nestras:grinning: to nejde:grinning: aby malej Ulicnik byl na svete driv nez maly Cherubinek :sweat_smile: :grinning:

To musi byt des, kdyz je Ti spatne a jeste na krku maleho spuntika!!! Tak to zvladni kocenko :dizzy_face:
16. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
ale jde to, to se neboj :grinning: Já porodím o 14 dní později, ty o 14 dní dřív a máme to nastejno :grinning: :grinning: :grinning:

Nikča je naštěstí moc hodná, takže je to docela fajn, opravdu můžu celý den posedávat, polehávat a vstávám jen když něco chce a sama si to neumí podat. Ven te´d nechodíme, když jsou ty mrazy a nákup obstará manža... no ale stejně bych raději byla čiperná :sweat_smile:
16. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak to je jasny:wink: ze bys radeji byla akcni:wink: je super ze Niki je takhle hodna... to urco bude pomahat a tesi se:wink:

Sakra no tak joooo:grinning: budeme hekat ve stejnou dobu na opacnych koncich republiky:grinning: a jeste by mohla Market s nami:grinning: budeme rodit ve stejne porodce :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
čaute :grinning: SPolečný hekání beru :grinning: :grinning: :grinning: ale pěkně na čas nechcu být jak velrybka do 42 tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já si včera udělala několikánásobnou radost dorazil košíček křesílko i hračky tak jsem si to užívala :sweat_smile: :grinning:
Dneska tu moc nebudu za chvíli razim do Jičína na obarvení jsem už vyšislá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a večer jedem s Ulíkama cvičit právě to hekání. Marti z cukroví si hlavu nedělej já mám zatim jen tři druhy a to třetí je tvrdý jak broky takže ho nejezte ať si neulomíte chrup :grinning:
16. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Nikolka to zatím asi nechápe. Ví, že budeme mít miminko, že ho mám v bříšku a pořád ukzauje přímo na pupek, že to je to miminko :grinning: Pojmenovala ho jako "ruka" a sama sobě začala říkat "noha". Ale taky má i ona v bříšku miminko a pořád si chce mazat krémem :sweat_smile: Myslím ale, že vůbec neví, že to miminko fakt jednou vyleze :grinning: Ale pomáhat asi bude, to ona ráda asistuje u všeho :wink:

Vy to máte s Musilkou dobrý, můžete se navzájem přes ty zdi povzbuzovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
cher což my se povzbuzovat budem ale asi hlavně naši chlapy páč ten můj ten minulej kurz nějak prochrápal nebo co :sweat_smile: tak mu bude muset Ulík starší radit :grinning:
16. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.