• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Market, abychom Te s Ulicnikama poznali:grinning: tak si to uzij ja bych tam mela jit taky, ale copak je cas:frowning2: ale uz tam volam:grinning: at jsem taky krasna:grinning:

Oukej broky nezrat:grinning: muj chrup bych si 100% vylomila:grinning:

Cher tak Niki je bozska:grinning: ruka noha me velice pobavila:grinning:

No to joooo:grinning: byla by to prdel, bych se smichy neudrzela kdybychom se potkali na te chodbe:grinning: tak my Ti aspon zavolame na hlasity odposlech :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Market tak toho se neboj... Se vzdy bavime... vis jak to rikala Helenka hlavne v klidu a dyyyyychat:grinning: jsem neco uklizela nebo luxovala a klecela jsem u toho a on mi sel masirovat dolicky:grinning:
16. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Marti, to budete hodný, když mi zavoláte :grinning:

jo ruka a noha u nás teď vedou, Nikolce už nikdo neřekne jinak než NOHO :grinning: a všichni mě straší, že z našeho miminka nakonec bude opravdu ta ruka, jak je v Adams Family :sweat_smile: No, alespoň bude snadnej porod :grinning:
16. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Marti, dolíčky? tak se tomu u vás říká? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
hele já psala příspěvek a von mi zmizel :confused: :confused: :confused: asi Ufoni :astonished: :grinning:
Tak znova... :grinning:
Poznáte neboj já nechci žádnou změnu jen barvu na odrosty a prostříhat mám to hustý jak sviň.
Broky jsou maskovaný nahoře lískovým oříškem tak nna ně bacha :grinning: :grinning: :grinning:
Já chci taky ďolíčky :grinning: :grinning: :grinning: mě akorát nechal foukat tu poblifku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Jo a ten řízek ten si pamatuje úplně přesně. Takže já budu s prvníma kontrakcema tady vyjevená vykulená klepat a smažit řízky :grinning:
16. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Cher oukej... cekej hovor:grinning: ale i klidne v noci:grinning:

Noho:grinning: boze ty decka jsou vynalezava:grinning: Hele to by ten porod ani nebolel, kdyby lezla jenom ruka:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Voe dolicky nad prdeli:grinning: sprostaku takhle po ranu:grinning:

Market oukej orechy nebrat:grinning: no ale jestli to dopadne s tim cajem jako na prvni hodine, nevim, nevim:grinning:
No asi budes muset pokleknout a vrhnout se do luxovani a pak treba Musil priskoci:grinning:

Jinak ty rizky hlavne nerozflakej, at z nich aspon neco ma:grinning:
16. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
tak jsem zpět nakadeřená :slight_smile: Je tam zima jak v morně venku fuj :confounded:

No Marti tak s tim vysavačem bych tady asi byla za vola páč nemáme koberce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže by mi ďolíčky asi nehledat spíš by sám sobě ťukal na čelo :grinning: :grinning: :grinning:

Fuj rozflákaný řízky mi připomínaj tchýnin běžný oběd. Vezme dva kuřecí řízky a udělá z nich oběd pro 5 dospělejch bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Market tak zdar ty kaderinko:grinning: o zime mi nemluv, byla jsem na O a vymrzla jsem dost:frowning2:

Tak misto vysavace vem handru.. hele my mame taky plovoucku a dlazbu a vysavam:wink:

No fuuuuuuuuuuuuuj.... bych si ten obed odpustila:grinning:
16. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
No já si radši odpustila celou tchýni :grinning: :grinning: :grinning:
To já vysávám taky ale když musil neni doma páč jinak na mě štěká že tím škrábu parkety :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Takže před nim jen koštětem a mopem :grinning:
16. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jo taaaaaaaak:grinning:

No to ja bych si ji taky nejradeji odpustila... ale myslim, ze mi to moc nevyjde ted o Vanocich:frowning2: ale doufam, ze pak ji neuvidim hooooodne dlouho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Já tu svou viděla od svatby (červen 2007) jednou a stačilo mi to zhádali jsme se já jí řekla že je "píp" a to jsem jinak celkem nekonfliktní člověk :sweat_smile: ale už to nešlo vydržet. Teď když bych jí měla v MB potkat tak radši uteču na druhou stranu ulice. U Kaufu se radši moc nepohybuju páč tam je nejvyšší nebezpečí že jí potkám :sweat_smile: Je to "píp" a "píp" a takhle bych se tady vypípávala do zejtra když bych ti měla popsat náš sedmiletý vztah :grinning:
16. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jeeeeee... zavidim, ale pssst:grinning:
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Vychovávám psa abyste věděli jsem se musela smát sama sobě teď. Pes mi skáče po kuchyni a chce salám z chlebíčku co jsem si koupila ráno v pekárně. A já mu řikám "Nech toho nebo ti vynadám" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: by mě zajímalo jestli si ten pes aspoň trochu ze mě něco dělá :grinning:
16. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
No jasný že pst :grinning: :grinning: :grinning: A mimochodem tu tvou já znám páč jsme s mou mámou přišli na to že jsme s Ulíkovejma bydleli naproti v paneláku a ona teď dělá někde v OBI nebo tak někde ne?
16. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
a on dělá někde v autodílech v A. Kelly ?
16. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jsem Sherlock Holmes :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Proč nemůžou dospělí dostávat hračky ? Se mi ta žirafa strašně líbí jí ani prtěti nedám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Market ten pes si akorat tak myslel uz drz hubu a radeji mi to dej sama:grinning:

Ty fole.. tak ne ze me napraskas:grinning: bych Ti jinak nasekala:grinning:

Jooo no vidis jake mas info, akorat u tchana jsi se sekla tak o 500 metru.. dela v Havexu:wink:
16. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
No tak v Havexu ale jde o to že si je ještě pamatuju byla jsem malá když jsme sez MB stěhovali :sweat_smile: Proč bych tě čéče práskala :sweat_smile: Tchýně jsou prostě zvláštní druh všechny :grinning: )
Víte jak vzniklo slovo tchýně ? ze slov Tchoř a svině :grinning: :grinning: :grinning:
Náhodou jsem mu vynadala a dala jsem mu čiči konzervu :grinning: Máme totiž kočkopsa páč psí konzervy se nikdy ani nedotknul ale po kočočích se může přetrhnout :unamused: :sweat_smile: Asi to neni moc zdravý no ale když mu to chutná nedej mu to :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
jsem si zas pořvala u seriálu to je děsný tyhle stavy. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ALe když vona ve stáji rodila holčičku tak to bylo takový dojemný :grinning:
16. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
a včera jsem zpucovala Musila ale fest. Ne že by si to nezasloužil ale trochu jsem to přepískla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No prostě Jiný stav :grinning: :grinning: :grinning: Všechno mě teď rozhází. Buď do vrtule nebo do breku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ne že mi dneska řeknete na kurzu něco dojemnýho nebo se neudržim :grinning:
16. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jj tak o tom slozeni slova jsem slysela poprve v patek:grinning:

Co provedl? Chudak:grinning:
16. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
No už dva tejdny má na komodě dva komíny oblečení já se s tim peru a žehlim jak idiot a on si to nemůže uklidit ani do skříně. Chci mít teď uklizeno páč je tui každou chvíli nějaká návštěva a on je jak tatar. Taky nechci lízt nahoru do skříně kde je povlečení tak mu už dýl jak tejden řikám ať tam vyleze a dá mi tam to vypraný no a kde je to povlečení teď ??? Stále v koši :angry:
Jo a večer na nás nečekejte doufám teda že nepřijedem pozdě ale kdyby jsme nedorazili včas tak nám nezamykejte my jedem do Planea ještě něco koupit a nevim jak tam budem dlouho :sweat_smile:
16. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Jo a jinak dneska fakt nevim jak tam vydržim sedět prtě mi dělá v břichu harakiri a chvílema to až bolí :confounded: :sweat_smile:
16. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Market ja jak vcera uklouzla, tak me boli bruch, takze to taky bude sila tam najit nejakou polochu... asi hned zalehnu:stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jo s tim pradlem klasika:frowning2:

Oukej.. pokusim se nezamknout:wink: kdyby neco, tak prozvon:wink:
16. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
o.k. ty si sebou třískla ? :astonished: To ani nevim cos blbla ty vole ? Já sebou takhl řízla na schodech před dvěma tejdnama ale bouchla jsem se jen do žeber naštěstí...
Tak jdu zabalit trošku cukrovíčka a v pět razíme zatim papá
16. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
No vcera jsem sla na pauzu a na tech debilni dlazdicich mi uklouzla noha.. jako vyrovnala jsem to, ale jaksi jsem udelala postoj jako maji letci na lyzich...

A na cvicaku me srazil jeden cokl, takze jsem dopadla nastesti na ruce :wink:

No taky pekny... tak aspon, ze tak... do zeber jeste dostaneme od prti:wink:

Me mamina prinesla neco v pytliku, tak to vyuziji :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Zdar nazdaaaaar!!!

Arnostek vcera luxusni:grinning:
17. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Bré ránko :grinning: Jsem se teprve vyprdelila a my jsme v kalamitě sakriš včera ta jízda dom stála za to jičínka byla neprotažená dostali jsme smyka fuj hnus ani do toho Tesca dneska radši nejezdi :confounded: :confounded: :confounded:

Arnošt mě úplně dostal jako já to v sobě dusila 10 minut jsem to vydejchávala když by v tý době zas něco řek tak jsem vyprskla nahlas jak puberťák :grinning: Ale to nešlo prostě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.