• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
No ja doufam, ze to bude protazeny:wink: jj.. my jsme si s Majou zaradili na snehu, takze jsme byli jak ve svem zivlu:wink:

No muzu Ti rict, ze jsem se tam vcera taky drzela... byl hustej.. bude mi tam chybet:grinning:
17. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
no on asi bude nějakej inža nebo tak něco ne ? Podle toho oblečeníé a kufříčku :unamused: :sweat_smile: Ale fakt takhle jsem se dlouho nezasmála jak včera škoda že jsem to musela dusit :sweat_smile: :grinning:
Silnice zatim protažená neni čumim na ni je tam sníh furt sice rozježděnej ale je :unamused:
17. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

U nás jsou taky silnice neprotažený, je to děs. Včera jel manža s Nikolkou nakupovat do sousedního města, abych mohla v klidu balit dárky a úsek, kterej jindy zvládáme za 10 minut jeli asi 25 :confounded: Nejhorší je, že i přesto někteří ignoranti jezdí jak hovada, předjíždějí a ohrožují okolí... těm se ale nikdy nic nestane :pensive:

Na mě zase vlezl nějakej bacil, ale snažím se ho zetřást zmetka jednoho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Holky to je prdel náš pes a sníh :grinning: teď byl asi půl hoďky venku a jak má delší chlupy na nohách tak ho na nich má přilepenej a jí ho :grinning: Ráno se úplně zasek je zvyklej vylítnout ze dveří a letět počůrat sloupek u vrat no a teĎ vylít do očí ho praštilo to bílo a uklouz na dlažbě :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Market myslim, ze inza neni,.. spis bude neco jako ten financni poradce... myslim, ze jsme je videla vychazet z toho sidla:wink:

Market... podobny zazitek jsme meli vcera vecer:grinning: byl jak blazen, cumel na to jako pero:grinning: furt jezdil frnakem po zemi a skakal radosti:grinning: tak jsem mu hodila koulicku a cumel na to, kam to zmizelo:grinning: a taky upadl, trdlik
17. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Hele Markte Jenda jde na pristi kurz nebo uz ne? Ja bych Maju pak jeste vzala i na to pece o miminko:wink: to by mohlo byt good, ne? :confused:
17. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
tak Nika byla taky včera natěšená jak blázen a při třetím kroku uklouzla a natáhla se jak široká tak dlouhá :sweat_smile: Nic se ji nestalo, ale neměla rukavičky (šli jen z auta) a tak ji to studělo a řvala jak tur asi 15 minut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
No ale ta péče to je až předposlední ne ? Teď bude šestinedělí a kojování. Na tu péči bych Jouzu taky klidně vzala i když mi určo řekne že bez Arnošta to nebude ono :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
cher :sweat_smile: chudák malá a už sáňkuje ?

marti a co ten koš ozvala se ti ? Já ti do IP hodim odkaz na tu stránku kde jsem ho brala já :wink:
17. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Musil, tolik sněhu tady ještě není :pensive: Sice je bílo, ale furt nic moc. Jen to šíleně klouže, nemáme posypáno ani zhrnuto :rolling_eyes: ale určitě se na to těší, loni ji boby bavily :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
to tady už děcka malý sáňkujou je to krásnej prašánek tak jim to drandí jak po másle :sweat_smile:

Jo Marti a budu v tomlhe eshopu po vánocích objednávat i matraci do postýlky maj jí tam nejlevnější co jsem zatim viděla kokosovku za 500 :wink:
17. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Market oukej... tak to kdyztak muze sfouknout za jedno postovne:wink:

No to ja vim taky, ze bez Arnostka to nebude onco:grinning:

Jj.. je to predposledni:wink: tak se pak domluvime.. no Maja se vcera hrnul i na to 6ti nedeli:grinning:

Cher.. takze Niki ozkousela snih uplne nejvic:grinning: hlavne, ze se ji nic nestalo:wink:
17. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak caj decka, jedu nach poradna:wink:
17. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Držím pěsti dej vědět :wink: :slight_smile:
Já jsem ženy už v polovině žehlení uff je to hrůza :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
já žehlit ještě nezačala :grinning: ale budeme kupovat komodu, tak jak bude doma a složená, tak se na to vrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
tak hotovo ale jsem teda kaput :sweat_smile: Oblečení je komplet a zavinky. Teď ještě peru povlečení tak to přežehlim zejtra a o svátkách jeden den se pustim do látkovek.
Je to úleva mít to z krku :sweat_smile:
teď se jdu chvíli válet k bedně a pak půjdu vymýšlet něco k jídlu :unamused:
17. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
ježiši ještě plinky vlastněěěěěěěěěěěěěě :astonished: :rolling_eyes: mě se nechceeeeeeeeeeeeeee :confounded:

my už jsme po O, dělala jsem špagety a jsou i na zítra, tak jsem ráda :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
no já uvažuju o kašičce a rybičce to je rychlovka ale manža přijede až ve čtyři tak mám čas :grinning: :grinning: :grinning:
Já ještě právě čekám balík plín tak to nechci teď prát když to ještě neni komplet až to přifrčí tak to vemu sakum prdum :sweat_smile: ty plíny se mi žehlej líp než tyhle pidi věci :unamused:
17. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
No a ta krůta se neozve jak dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

viděli jsme ve zprávách o tom nevhodném škodícím hořčíku?

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/pozor-na-tyto-nebezpecne-leky-z-lekaren-musi-zmizet.html

Já ho mám doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Hoja hej...

Zdar a silu, vcera nebyl cas:grinning:

Vsechno v poradku, akorat me pak malinko zarazilo cislo u CS 0-1 co to pro me znamena? Na to uklouznuti me vysetrila, ale povidala, ze to vypada v poradku, kdyby neco, tak okamzite mam prijet, ale uz me to neboli:wink:

Byla jsem v tom tescu Market a nechala tam 1200, ale ma temer vse co jsem chtela a jeste jsem si udelala radost s medvidkovou kombinezkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Koupila jsem bodycka, overaly, kalhoty, teplacky :dizzy_face: ...
18. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Zradek :slight_smile: To jsem ráda že jsi nakoupila a 1200 to zas neni tak moc jestli toho máš tolik :slight_smile: taky mám CS 0-1 to je čípek asi je to tak normoš :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Zradek=Zdárek :grinning: :grinning: :grinning: jsem ještě rozespalá no :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Market, ja jsem spokojena!!! Vcera jsem si vzpomela na Jendu.. Maja lezel na posteli a koukal co jsem to zase nakoupila a povida, to uz by snad stacilo ne:grinning: no je pravda, ze mam hodne tech bodycek, ale co... ty se budou hodit:wink:

Ufff.. tak to jsi me docela s tou hodnotou uklidnila:wink:

14.1 jdu na ten dalsi velky UZ:wink:
18. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
no já jdu 7.1. na velký UZ a pak další KO už asi v Turnově :unamused: v únoru.
No Jenda jako ví hovno co máme a co nemáme a takhle machruje :grinning: :grinning: :grinning: bodýček mám hodně s krátkým rukávem ty asi ani nevyužiju max jako podvlíkací aby drželi plíny páč měli v tescu právě 7 bodýček za 79 kč no nekup to :grinning: tak jsem vzala dva balíky a je toho požehnaně. A o overalech ani nemluvim :sweat_smile: NO ale aspoň nebudu muset tak často prát že :grinning: :grinning: :grinning: Prostě hadříky na ty tři měsíce máme a pak začne další kolo nákupů :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Market ja jsem si taky rikala, ze to pak budu kupovat postupne podle toho co bude chybet:wink:
18. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
No přesně a zamávalas mi včera aspoň ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: třeba jsem zrovna koukala z vokna :grinning: :grinning: :grinning:

cher až se objevíš co je to za to magnezium ?? Mě ten odkaz nejde načíst :confounded: já žeru Magne B6

A včera mě musil pěkně nasral že jsem po něm normálně hodila smetáček :stuck_out_tongue_closed_eyes: seru se tady s rybou (nechci jíst moc kořeněný pálí mě potom žáha) byla výborná akorát prostě jen posolená trochu pepř a konec jen udělaná na másle. A von mi řekne že to je jak jídlo ve špitále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musil, je to Magnesai lactici 0,5 GLO, tbl., 100x500 mg, výrobce PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř Ostrava. Je u toho nějaký kod a jeho všech šarží se to týká. Jenže ten kod je psaný jen na krabičce a tu já už dávno nemám... ale EAN odpovídá :fearful: Takže už ho pro jistotu brát nebudu a koupím si úplně něco jiného :rolling_eyes:

Včera navečer mi tvrdlo břicho s křížovýma bolestma a tak to prostě brát musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
cher kup si to Magne B6 akorát nečti leták. Já to mám přímo od gyndaře ale je volně v prodeji. Zezačátku ten první týden ber 4 tbl a pak to sniž na dvě denně :wink: akorát fakt nečti ten leták tam je cosi že těhotný nesměj víc než ty dvě nebo co mudr mě varoval ať se tim neřídim :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Market... i kdybys mavala, tak Te neuvidim, pac mi zarmzli ostrikovace a jel tirak a ten svinak me nahodil okno hnusnou blativou vodou a jak jsem setrela, tak jsem to akorat rozmudlala, tak jsem se kazdou chvili modlila, aby uz byla benzinka :rolling_eyes: :grinning:

Hele tak at musil uvari.. :grinning: hlavne, ze chutnalo vam:wink:
18. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.