• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
jé to ses měla stavit my zrovna včera taky dolejvali tak tu máme ještě asi 5 litrů tý směsy do - 20 stupňů :grinning:
Musil uvaří ??? To je sci-fi čoveče :grinning: Jednou mi vařil k snídani vajíčko jako že romantika snídaně do postele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: von vzal ten největčí pětilitrovej hrnec ten naplnil do půlky vodou a hodil do toho ty dva chudáky vajíčka :grinning: No vařilo se to za hodinu to už jsem byla dávno nafutrovaná ale bylo mi ho líto když se tak snažil. No ale teď by mi ho líto teda nebylo řekla bych mu že je blbej :grinning:
18. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
ty fole:grinning: jeste, ze to nehodil do papinaku:grinning:
18. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
no nebylo k tomu daleko ale my papiňák nemáme já se ho bojim :grinning: :grinning: :grinning: Jednou jsem u babičky byla při tom když vybouch a bylo to hustý :grinning: slepice na paprice byla po celým 3 + kk a rána to byla jak z děla :grinning: sousedi zavolali poliše páč si mysleli že děda babičku zastřelil nebo že jim tam bouchla bomba :grinning:
18. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
:grinning::grinning: to musela byt dobra komedie:grinning: ja ho taky nemam, ale asi bych ho chtela:grinning: hrozna uspora casu a ted jsou podle me vychytany:wink:
18. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
jo jsou to určo máma si teď kupovala novou sadu nádobí od Zepteru a je v tom i papiňáková poklička co jde nasadit na víc těch hrnců a to mi připadá praktický. Třrba ho taky pořídim až pak budu vařit papáníčko prckovi ale chci záruku od prodejce že mi fakt neexploduje :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Teda tady je dneska živo :grinning: Mě se udělalo nějak mdlo fuj jsem měla hvězdičky před vočima. Tak se jdu plácnout na gauč. úly jsou hotový povléčo vyžehlený a na zbytek bobkuju :grinning: Přeju vám krásný vík občas kouknu :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Dobre ranko:wink: tak jaky byl zasnezeny vikendik?
21. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: víkend byl fajn je to krásný za oknem :dizzy_face:
21. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Nazdarek... tak to je dobre... my jsme vcera koupili obklady do kuchyne, takze musime dnes oblozit a snad nam zitra prijdou namontovat:grinning:
21. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
tak pak to koukej nafotit :slight_smile: My jedem zítra okouknout jeno auto tak jsem zvědavá jestli pořídíme...
21. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Jinak já stáhla cejchy a doufám že do večera uschnou abych je zas povlíkla. Uklidim a chtěla bych vytřít. Zítra budeme mít cestovní den a ve středu už si chci užívat klídek :dizzy_face: Zítra jedem do Jičína ještě na velký nákup pak do Bolky do práce s lístkem na prašule a okouknout to autíčko a pak možná do Turnova okoukonut tu porodku. Už tam zrušili zákaz návštěv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
No jasny.. budu dokumentovat o 106:wink:

A kam jedete do te Phy? Nebo jinam?

Jj.. ja jsem se se setrenkou domluvila, ze az budeme sepisovat porodopis, tak nas tam vezme:wink: tak to okoukni a pak dej vedet:wink:
21. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
dám vědět ale je to tak 50 na 50 že tam zítra pojedeme uvidíme. Autíčko jedem okouknout do MB ale je to jen tip od táty. Je to nový auto tak cena je trochu vyšší než se kterou jsme počítali ale je fakt že ta oktávka by byla za stejný peníze ale už jetá. Je to jen nápad já to auto naživo ještě neviděla tak ho jdem právě jen okouknout. ALe radši s prašulema v kapse :grinning:
21. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
No jasny.. uvidite na miste:wink: tak at poridite:wink: a kam do bazaru nebo k nekomu?
21. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
marti no jdem přímo do krámu kde je prodávaj :sweat_smile: holky mě vám je nějak divně doufám že jsem někde něco nechytla :confused:
21. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
jo takhle:wink:

jeje.. to je blbe, tak zalez do pelisku, cajik a snad to odejde jak to prislo!!!! :wink:
21. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
nevim co to je do pelechu se mi teď nechce právě jsem rozlámaná spim teď jak paragraf zkroucená obložená dvaceti polštářkama :sweat_smile: jdu doklidit nádobí a budu pomalu uklízet a pít ten čajin snad to povolí mám rymičku :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
No o spani mi ani nemluv... kdyz lezim na boku tak me boli kycle, takze za chvili budu asi muset spat ve stoje :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
no já na boku prostě nemůžu to Jarmilka začne v tu ránu strašně boxovat asi se jí to nelíbí. Takže mám takovej polosed s podloženejma nohama už mě bolí za krkem z toho :sweat_smile: No ale co bych pro to svý dítko neudělala.
Teda holky dneska mi to šlo nějak od ruky už mám vytřený celý byt vydrblou koupelnu vypraný pověšený cejchy a koberečky z koupelny a teď už se můžu jen válet jsem dneska až do večera sama doma tak si budu užívat poslední chvíle klídku :grinning: zítra už tu bude plnej barák a rachot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Dobre raaaaaaaaaaaaaanko:wink:
22. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Dobré ránko všem :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Vsem:grinning: spis me a malymu Ulicnikovi:grinning:
22. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Vsem preji pekne mokre a tajici rano:grinning:
23. pro 2009 v 07:10  • Odpověz
autor
Dobré ránko my vyrážíme zrovna pro kapra tak jen prolítávám. Papá kouknu odpol a písnu více včera jsme dostali nádhernou hrací deku ale jako fakt božskou od kamarádů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

Přeji všem krásné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ať nás ty prťátka moc nezlobí :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
23. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Já hlásím návrat z kapřína máme pěknýho macka :grinning: Jinak už tu mám plnej barák naši brácha babička psi my a Jarmilka takže lidí hora jdu se jim věnovat a nevím jestli zítra zvládnu kouknout takže všem přeju krásného ježucha pohlaďte za mě pupíky posílám hudlana a přeju krásné vánoce !!!! :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Tak jsem zvládla kouknout :grinning: a tady ani noha ani cherubky ruka :grinning: no neva tak Vám všem ještě jednou přeju krásné vánoce hezky si to všechno užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já od včera od večera zas grcám nevím z čeho ale to je jedno prostě vánoce mám o rohliku a čaji :sweat_smile: Neva nějak to přežiju hlavně že Jarmilce je fajn. Tak papá kočky :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink:

přeju příjemné a klidné svátky, nějaké milé překvápko pod stromečkem a ty naše pumprdlíky ještě dlouho v klidu v bříšku :wink:
24. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
NO to je účast ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
My vesele kopkáme už od šesti tak tu čumim do kompu páč spát při tom břichotřesení nejde :sweat_smile:
Marti jdeš ve středu na to šestinedělí ?
27. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.