• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Hezké odpoledne :slight_smile:

tak jsme konečně po vánočním maratonu doma a jdu se natáhnout a ani se nehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přidala jsem do albíčka pupík z 31tt :wink:
27. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
NO ženy kde jsme kde jsme ? :slight_smile: Já si užívám konečně klídek doma nikde nikdo to je lahoda. Trochu uklidim pověsim prádlo ale jinak si budu užívat jen ten klídek :grinning:
4. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Zdar, zdar.. tady, tady.. byla jsem v Pze:wink:

Market pisnes mi co jste probirali s Helenkou?
4. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
u toho zubaře ?
člověče u Helenky jsme neprobrali nic :grinning: nakonec jsme to odpískali a sejdem se až teď ve středu :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Kecas:grinning: takze to nebylo, nebo se vas seslo malo?

Tak to je dobre, ze o nic neprijdu:grinning:

Ke komu budete s prtavici chodit k doktorovi? :confused:
4. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
No nakonec ještě někdo odřekl a Arnošt už asi rodil tak bysme tam byly jen dvě :grinning: Já byla taky docela ráda nikam se mi nechtělo. Tak jsme se otočili akorát do sparu na nákup a pak domu :slight_smile:
Dětskýho mám v modrý hvězdě chodila jsem k tý doktorce taky a je moc fajn tak ní půjde i prťavice :wink: Mudr. Melmuková. Kámoška se mi poptala když tam byla ráno a mudra řekla že neni problém. Oni to chtěj do porodopisu tak ať to mám podchycený.... Jinak jsme chtěli mezi svátkama dojet do toho turnova a kde myslíš že jsme byly :sweat_smile: Tak snad tehle týden v sobotu... A co vy vše o.k. ?
4. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Market jj.. no ja hrozne bojovala a pak jsme jeli do Phy a me uz se nikam nechtelo:wink: tak to jsem rada:wink: jj.. no tak to budete moc chodit k nam na navstevu, bydlime u MH:wink: ja bych chtela ke Krizovy, tak musim zpracovat mamku, aby zalobovala s Oldou:grinning: ja vim, chteji to i do prukajdy:wink:
Ja vim, byli jste v p*deli:grinning: jj.. tak to ocihni a pak budes rozpravat:grinning:

Jj.. vse oukej, ale uz bych chtela mit asi porod:grinning: uz se nevejdu do zimni bundy a doooost me to rozciluje:frowning2: se Sonnikem ji docela potrebuji, kdyz s nim litam 3 hodiny venku:grinning:
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
No to mi povídej já přes vánoce nakynula jak těsto na knedlik :grinning: Jsem fakt vorvaň a to ještě 7 týdnů bude růst :sweat_smile: :astonished: Malou to asi rozčiluje páč to není pět minut aby mi nedala pořádnej ďoubanec včera mi vystrkovala nohu mezi žebra to bylo hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: sere jí že tam má asi míň místa a nejvíc je nasratá když mám plnej močák :grinning:
Tahle Melmuková je hned vedle Křížový :wink: :slight_smile:
Jo a taky asi máme auto novou fábku.... Zítra tam musil jde prej mě k tomu nepotřebuje tak ať to zařídí frajer :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
No ja mam bruch vetsi a vetsi, ale na vaze jsem jeste shodila:wink:

No prtavec me taky pekne castuje kopancema... smejdik jeden, me prijde, ze snad nechrape, to je porad neco:grinning: cely den me kope, dlouba:grinning:

Ja mam ted asi taky plnou nadrz, ale nechce se mi jit az dolu:grinning:

Jj.. vim, ze sidli vedle sebe:wink:

No super.. nova karka:wink:
4. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
NO viď a přitom v chytrý knížce píšou že má 20 hodin spát to se mi teda nějak nezdá :sweat_smile: ve čtvrtek jdu na UZ a na ozvy přesně v dobu kdy je dopolko nejakčnější takže počítám že bude kopat do snímačů na ozvy a budu tam zas ležet hodinu jako minule :grinning: jsem zvědavá na odhad váhy páč sílu při kopancích má teda fest :grinning: :grinning: :grinning:
Já na váze nenabrala nic jen ten objem stále roste :sweat_smile:
A teď jdu asi dělat vorvaně ve vaně páč mě vofoukly saze z kotle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jj.. jsem to zrovna chtela psat, kde to asi tak vystrachali... je zivejsi nez kdykoli predtim....

Juuuu kominik:grinning: je z Tebe:stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdeme az 14. ledna:wink:
4. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
no spíš jsem byla jak ten černej co stojí vzadu :grinning: :grinning: :grinning: škoda že tři králové jsou až ve středu jsem mohla být in a ono hovňajs :grinning: :grinning: :grinning:
14. ledna to má musiotec narozeniny... To asi bude chtít nějakej dárek :unamused: :sweat_smile: no ve středu dorazí kolotoč na postýlku tak si ho může k narozkám za odměnu pustit :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
No vidis a mas to vyreseny:grinning: my kotoloc dostaneme jako opozdeny darcek k Vanocum.. od sestricky:wink:
4. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Vcera byl Maja sam doma, tak na nej nekdo zvoni, povida jsem se kvuli nim i obliknul do dzin... pry docela dve hezky holky... a zacali na nej s poboznyma vecma a knihama.. tak povida, to vedet, tak je pohorsim v tech trenkach:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: No já měla sazí plný háro mám sprcháč celej zas...ej :grinning:
Já toho teď po vánocích docela dost objedanala tak to čekám tehle týden. DOstali jsme penízky tak škrtám seznam. už toho moc neschází. Jen už měsíc čekám kdy vyleze musiotec na půdu a změří tu postýlku abych mohla objednat matraci a rozměr furt nikde :angry: :sweat_smile: zabít ty chlapy. pak ještě vaničku s lehátkem podložku na pračku, ty košile a kozenky na kojení a věci z lékárny a asi to bude všechno.... Prozatim :grinning:
4. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
Jehovisti mi sem taky lezou furt ale já se s něma neseru pustim na ně psa :grinning:
4. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
áááá my o vlku a prťavice jede .... Dobrý den noha z břucha ven :grinning:
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
:grinning::grinning: ze ji zdravime:grinning:

Teda ty jedes holka:grinning:

No ja cekam na pokyny k vyhre a take se do toho nakupu vrhnu jedna radost :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
k jaké výhře ? :astonished: :sweat_smile: :astonished:
prťavice zdraví uličníka :grinning:
nechceš jeden den vyazit po MB kouknout co kde mají ? třeba příští tejden ?
4. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Mamka vyhrala Orion hvezdu splnenych prani, tak nam to dala pod stromek :dizzy_face: :dizzy_face: takze za to nakoupime celou vybavicku :dizzy_face: :slight_smile:

Ulicnik prave usnul:grinning:

Muzeme.. tak se domluvime pristi tyden? :confused:
4. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Hmmm tak nespi.. me serval, ze ho pomluvuju ze chrape a on je cily jak ta ryba :confused:

takze ji taky posila pekny kopanec:grinning:

Jo jinak se mi vcera usadil na strevech.. priserny zazitek nepreju ani nejvetsimu nepriteli :pensive:
4. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
neke :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: no to je ale krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Klíďo se můžem domluvit řekni jakej den a já dorazim je mi to jedno kdy krom teda středy. Tak pak písni jak se ti to bude hodit.
Prťavice je furt aktivní :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:01  • Odpověz
No joooo:grinning: vy jste tady nebyli:frowning2: tak jsem nemohla tu euforii tady rozhlasit do ticha:grinning:

Oukej.. kouknu na kdy nam schvalili vyplaty a dam vedet, jo:wink:

No ja jsem to zakrikla... se tam mele jako zrnka kavy v kafemlejnku:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
oukej no já musim taky vyrazit až po musilově vejplatě :grinning: :grinning: :grinning: ale ten bere devátýho takže pohoda :grinning:
ALe to si mě to klidně mohla napsat já sem nakukovala :grinning: To je fakt super takhle něco vyhrát :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: Si snad půjdu vsadit sportku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a prťavcová je zas nějaká utlumená se nějak střídaj :grinning:
4. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Tss.. to jsou mi pomery... no my to vidim klasika na 14 :rolling_eyes:

Market jojo.. taky jsme si ji sli vsadit.. ale ta mrcha nam dala jenom 14 korun:grinning:

No to teda.. to at si nezvykaj... to pak ty navstevy budou vypadat jeden bude chrnet a druhej cumet do stropa :grinning:
4. led 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
tak jsem zas byla u kotle a smrdim jako bych bydlela v komíně já se na to můžu vys..t vůbec to nehoří musil to přepne na elektriku na tohle uhelný dobrodružství nemám sílu ani náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: smrdim jak popelka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prdlajs spát boxovat se budou :grinning: :grinning: :grinning: počkej jak to prťavcová uličníkovi nandá :grinning: jsem jí na to koupila čupr trupr tenisky :grinning:
4. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Tss.. tak to si teprve povime:grinning:

A vubec zadnej box.. hezky kamaradsoftovat se budou:grinning:

No vidis, tak Ti treba Musil priveze tri orisky, tak aby to melo tu spravnou atmosferu:grinning:
4. led 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
voříšky ? Ten mi spíš přiveze tašku smrdutejch věcí z posilovny :grinning: :grinning: :grinning:
a ještě si poručil pangase a já nějak ještě nezačala a je furt zmrzlej :grinning:
Hele a už máte jméno ? Bude to jedno z těch co máš v pase ?
4. led 2010 v 15:39  • Odpověz
No fujky:grinning: blujky... koukam, ze je to vsude stejny:grinning:

haha... ja vcera delala prsty s bandurkama.. mnamka to byla...

jJ.. bude... ale pokud vyleze v unoru, tak se bude jmenovat Ulicnik :wink: :grinning:
4. led 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
no naše chudák furt nic vona jí ta Jarmila snad zůstane :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Pangas už se smaží bagetky se pečou to mi zas bude blbě :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.