• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Teda koukejte zapojit mozky.... a mate nejake favority? Kdyztak do IP:wink: jestli to neni tajne:wink:

Hmmmmhmmm.. to si budete zrackovat.. ale me ten Pangas nechutna:frowning2:
4. led 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
nám chutí jen tak na máslíčku s opečenejma rajčátkama a bagetkama s česnekem :grinning: akorát mě potom pálí žáha jako sviň tak trpim :grinning: :grinning: :grinning:

No favoriti by byly ale mám obavu aby mi lidi neřekli že se mi vrazilo mlíko do hlavy až to uslyšej :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Dobre ranko:wink:

Hmmm tak to nekdy vyzkusam:grinning:

Hele at si vsichni trhnou skrpalem!!!! Me se teda vic libi to prvni a myslim, ze se i vic hodi k Vasemu prijmeni :wink:
5. led 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
Asi jo mě se líbej obě ale tak to druhý si necháme třeba na příště :grinning:

Jinak dobré ránko :grinning: Já ho zahájila úžasně psík obalenej sněhem mi skočil do ksichtu a mám plnou postel zmrzlejch kousků sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsem musela vyskočit ač bych se ještě pelešila :grinning:
5. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Market priste bude kluk:grinning:

Jooo holt mas smolika:grinning: vidis jak Te psisko miluje:grinning:
5. led 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
no myluje to ani ne spíš měl hlad tak si přišel trochu drsně říct o žrádýlko :grinning: Teda ženy já dneska tvrdnu jak o život už od noci fujtajxl :unamused: jsem zvědavá co mi na to mudr ve čt poví páč magnezko už jim v poměrně vyšších dávkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti ty už máš kulaťákový tt gratlejšn!To frčí kurňa. :dizzy_face:
5. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musilko, tvrdnutí není OK, pokud je častější, než 10x denně!!! Jsi si ale jistá, že to opravdu tvrdne? neboulí se ti mimís jen na jedné straně? on takový zadeček dokáže taky nasimulovat tvrdnutí na velké ploše břicha... To pravé tvrdnutí by mělo začít kolem pupíku a postupně se rozčilovat až do celého břicha, ani centimetr čtverečný by neměl zůstat měkkej. A to je pak ale blbé :unamused:

Já jsem byla na kontrole 30.12. a přišla jsem z tama s nařízení klidového režimu. Mimís je napasovaný hlavou až úplně dole v porodních cestách, proto mám i takové bolesti celýho spodku. Doktor tu hlavičku dokonce nahmátl prstem zevnitř a od té doby semnou můj muž nechce nic mít :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jsem otevřená na prst... Jinak vše v naprostém pořádku :slight_smile:
5. led 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
cher boulení je jinačí tohle je tvrdnutí. Nejvíc se to děje když ležim. Mám obavu aby mě mudr neposlal na magneziový kapačky. Ono to i bolí tak jsem vyspalá na prd a utahaná....
jinak s tou hlavičkou mě zase posledně mudr řekl že má před hlavičkou pravou ručičku na supermana. Takže taky klidovka ale já jí mám celý těhu tak tomu nedávám takovou váhu. AKorát holt asi bude míz zlomenou klíční kost až se narodí :confused: :rolling_eyes: :unamused:
5. led 2010 v 08:48  • Odpověz
v tom případě ale nečekej na čtvrtek a minimálně doktorovi zavolej už dnes. To tvrdnutí opravdu není dobrý :pensive:

Jestli má ručičku před sebou, tak to ještě nemusí nic znamenat, ty kontrakce jsou pak tak silný, že ti bude dítko "skákat" v celý děloze tam a zpátky a třeba si tu ručičku stáhne pod sebe :wink:
5. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Market no nejak si o ten zvanec rict musi:grinning: tak mu to odpust:grinning:

No jo ani jsem si toho nevsimlaaaaa, kurnajs sopajs :confused:

Asi je dnes nejaky blby tlak, me ten bruch boli taky uz od rana!!!! Ale ja to tvrdnuti nepoznam... spis to prikladam tomu jak pise Cher:wink:

No to je pekny to znamena, ze uz jako muzes prcek jit kdykoli ven? :confused: :confused: nebo jak.. kam se chysta skvrne? Takze se koukej denne hlasit, at vime, ze jeste nerodis:wink: Tak to s Niki zvladnete ten klidovy rezim:wink:

Market a myslis, ze tu haksynku jeste nevrati zpet? :confused:
5. led 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
jo to mudr řikal taky že neni jistý že jí tam zůstane že jí může vytáhnout.
Já tam dneska zavolám to určo ale zase si řikám že když přes den nic jen v noci tak 6x tak že to snad bude dobrý :unamused:
Holky budete kupovat nebo máte koupací kyblik ?
5. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Marti, tož kdykoliv to být může, ale taky nemusí :grinning: :grinning: :grinning: a já se znám, budu tu strašit i po termínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s Nikolkou klid mám, jen ji nesmím zvedat, takže to se musí naučit pochopit :unamused:

a včera jsem se byla registrovat v porodce, takže teď jen nakoupím hygienu, zabalím tašku a může to vypuknout... manžel mi odjíždí 18.1. na 14 dní pryč, tak to bude vzrůšo :grinning:
5. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Market my neee:wink: jako jednu dobu jsem z toho byla nadsena, ale me prijde, ze to mimco tak nevykoupes:frowning2: si tam lames ruce a mimouse taky:frowning2: takze ja zustanu u vanicky:wink:
5. led 2010 v 08:56  • Odpověz
A jede nekam daleko? Ty fole... to se uz blizi... :sweat_smile: :grinning:
5. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Musil, jestli to bylo v noci 6X a te´d přes den už se to nestane, tak je to dobré... pořád se mluví o těch 10 příhodách za den (24hodin) jako o maximu... takže odpočívej a pokud už se to nebude opakovat, tak je to ještě v pohodě :wink:

koupací kyblík kupovat nebudu, nějak si to koupání v tom neumím představit a držet dítě za krk se mi fakt nechce :grinning:
5. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Marti, bude ode mě asi 3 hodiny cesty autem :confounded: a když připočtu ještě nějakou dobu, než by se zamnou byl schopný vypravit, tak počítám, že min 4 - 5 hodin by mu trvalo, než dojede :astonished:
5. led 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
cher ty jo tak koukej držet pohromadě dokud manža nedorazí zas dom to je rozkaz :astonished: :sweat_smile:
Já taky mám vaničku to jo ale teď jsme o svátkách byly u známých a ty si ten kyblouš chválili tak jsem zauvažovala. ALe asi se na to vybodnu za 4kilča radši koupím něco jinýho...
5. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jeje.. tak snad prcek bude moudry a rozhodne se na svet, az bude tatik doma:wink:

To mi pripomina, kolegyne ma kamaradku, ktera bydli tady v MB, ale vyrustala a pracovala v Ostrave... no a ma tri deti a vsechny porodila tam... 28.12 se ji narodila holcicka:grinning: jela v nedeli do Ostravy a v pondeli porodila.. proste blazen.... :confused: :grinning:
5. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
marti tak pojedem rodit třeba do Olomouce ne ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Do Olmíka nejezděte, tam je to škaredý :grinning:

Jako sama tu nebudu kdyby něco, první týden jsem u našich, kde mám porodnici přímo před oknama, tak jsem tam i s kontrakcema asi za 2 minuty :grinning: A ten druhý týden tady bude kamarádka s Plzně a prej porod teoreticky zvládá :grinning: no a prakticky je třeba to někdy vyzkoušet, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale já vydržím, mám vybrané datum 2.2. nebo 12.2., ale při mém štěstí se pak budu modlit, ať je to alespoň ten únor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Market taky me to napadlo, ze tady delam ciraty s Turnovem a mohla bych mozna i do Londyna ne:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Je a nebo by bylo pekne 20.2.2010 22.2.2010 a nebo 10.2.2010 :sweat_smile: :grinning:
5. led 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
marti tss do Londýna dáme Paříž ne ? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: nebo Kuala Lumpur :grinning: :grinning: :grinning: počkej si z toho děláme prdel a pak budem rádi že přežijem tu štráse do Turnova :sweat_smile:

cher to je dobře že nebudeš sama já teď sama jsem manža jezdí dom až večer ale já su ráda :sweat_smile: mám lidí přes ty svátky tak akorát dost :grinning: potřebuju oraz :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Market:grinning: no to bude teprva prdel:grinning:
5. led 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
no však si zavoláme a uvidíme jestli se přitom nasmějem toliko jako u Arnošta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Haha:grinning: doufam, ze rodili s Helenkou, aby nam mohla vypravet... :sweat_smile: :grinning: Arnostek mi tam bude chybet:grinning:
5. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Myslis, ze budeme mit pomysleni na to si zavolat:grinning: :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
no nevim měli termín teď někde čtvrtýho ne ? tak to už určitě porodili tak si vyslechnem jestli A. sledoval zašlou branku :grinning: :grinning: :grinning:
no tak aspoň hekací sms hovor by tě asi moc vyděsil já jsem uřvaná když mě něco bolí :grinning:
5. led 2010 v 10:44  • Odpověz
:grinning::grinning::grinning: tak s brankou jsi me rozsekala:grinning:

No tak to nevolej:grinning:
az uvidim tvoje jmeno, tak nezvedam:grinning: kdyztak pis:grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
budu pisat ale ještě tak těch 6 tejdnů počkám jo :grinning: :grinning: :grinning:
No s brankou na tři centimetry nás rozsekal asi všechny. My z toho máme děsnou prdel doma. :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:58  • Odpověz
no to pockej.... to je jasny:grinning:

No kdo by nemel:grinning:
5. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.