• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
No myslím že Mája o hodně přišel když tam nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:51  • Odpověz
To kazdopadne:grinning: jsem to tam v sobe dusila:grinning: a on byl porad tak vazny:grinning:
5. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
přišel čolotoč !!!!! To je věc ženy to vám teda povim. Je božskej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hejbá listečkama :sweat_smile: no tak z toho jsem teda podělaná až za uchama to mi tu poběží teď každej večer :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
Koukej hodit fotku..
5. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
už nabíjim foťák tak zatim aspoň odkaz je to tehle :
http://www.easytoys.cz/fisher-price-kolotoc-nad-postylku-rainforest-_hracka_-4824.html
a fakt je úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a líbí se mi že to rameno jde pak oddělat a zůstane jen ta hrací skříňka :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
No kvasnyyyyyy :dizzy_face: :wink:
5. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoooj holky, zdravím po dloooouhéééé době. Nějak nebyl na koně čas a když byl, tak jsem koukla jen k nám do Listopadu. Doufám, že se máte všechny dobře, mimískové rostou...

U nás dobrý, byla jsem na kontrole v pondělí před Vánocema, mimčo má 1500g a všechno vypadá ok. Akorát mě furt se.ou kvasinky a poslední týden mě i bolí břicho :confounded: Jako né furt, ale včera to bylo divný, už jsem si říkala, jestli to nejsou poslíci :confused: S Denčou jsem je měla taky brzo, ale už si nevzpomínám kdy :sweat_smile:

Břuch mám obrovský, jako před porodem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mám pár fotek v albu, když tak kouknětě, ale tam ještě nevypadá tak obrovský jako třeba dneska :slight_smile:

Vánoce byly fajn, Deniska měla radost z dárečků, jen škoda, že nebyl sníh, páč na mě přišla ta pravá Vánoční nálada až teď s tím sněhem. No jo, s křížkem po funuse.
5. led 2010 v 15:23  • Odpověz
musil, kolotoč je krásný :dizzy_face: Ale já ten po Denisce prodala měli jsme ten Magický od First Years a jí vůůůbec nezajímal. Dvojka v řiti a nic z toho. Taky se tam dalo oddělat to rameno, ale tak jsem ho nevyužili už vůbec :sweat_smile: Takže tentorkát to prdím, kolotoč nebude. Jen nějaké lehátko s těma hracíma blbostma.
5. led 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
ahoj katarinko já jsem občas mrkla když jsem tě zahlídla jestli jste o.k. a jsem ráda že ano :slight_smile: Oftečky jsem koukala mám břušek tak nějak stejnej ale dneska se mi nějak extremně vyvalil jstli je tam malá nějak našišoura nebo jen trošku kleslo nevim ale je to slušná hrouda už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak mě břicho taky teď furt pobolívá tak divně ale řikám si že to je z toho nočního tvrdnutí a taky ty vazy jak se napínaj furt víc a víc postěžuju si ve čtvrtek u mudra tak uvidim co vyřeší nebo jestli mi řekne že je to normoš :unamused: :slight_smile:
5. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Mě hodně tvrdlo asi před měsícem, jednu noc už jsem i chtěla jet do nemocnice, to bylo hustý, ale pak jsem to zaspala. Vyfasovala jsem Magnosolv, ani jsem ho pořádně nebrala a samo se to zlepšilo. Ale poslední týden je to nějaké divné, takové tlaky nebo co. V sobotu jsem celý den proležela, protože pokaždé když jsem se chtěla postavit, tak mě v té spodní části břicha, ta půlka od pupku dolů, začla šíleně bolet, ale jako by mi to chtěl někdo urvat :confounded: Naštěstí to večer přešlo, ale včera mě zas chvilkama bolelo jakoby na silné krámy, tak nevím, jestli už ty posly nebo co :confused:
5. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Dobre ranko defcatka:wink:

Kat moc hezke fotecky:wink: a mas krasny pupik,... zavidim, ze zapnes dziny.. ja je chtela na foceni, ale uz je nezapnu :confounded:
6. led 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
dobré dobré :slight_smile: Já měla teda noc na prd břicho bolelo díťo se mi tam mlelo vůbec to nešlo spát nakonec jsem vstávala v šest a šla něco robit a teĎ jsem zas na hoďku vytuhla ale už to vidim že budu celej den jak vyvoraná myša :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
6. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Hlavne neusni vecer u Helenky:wink:
6. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
No i to je možný ale dám si odpol slabou kávičku tak to snad rozchodim. Holky to je prča pes tu furt loudí přitom je nažranej má jen chutě tak jsem mu dala pribiňáčka a on na mě čumí s vyjevebejma vočima jestli to jako myslim vážně když v lednici je šunka a on o ni ví :grinning: :sweat_smile:
V pondělí jdeme pro autíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Market tak super a jake teda? Fabie a barvicka?
6. led 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
Fabča kombik je roční má asi 3 tisíce najeto takže je vlastně úplně nová má skoro plnou výbavu včetně vyhřejvanejch sedaček :sweat_smile: barva je stříbrná tu jsme sice moc nechtěli ale když je za tyhle peníze tak tu barvu neřešim.... A bereme jí z Havexu :wink:
6. led 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Jo a jinak jdu likvodovat vánoce toto uteklo co.... Před chvílí jsme tuřešili kdy začíná advent a měsíc je v řiti :sweat_smile:
6. led 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
Holky co říkáte na tyhle nosítka na mimi ?
Nedávno jsem ho viděla u známých a strašně se mi líbilo maj ho už rok a nemůžou si ho vynachválit. Vim ta cena je dost děsivá ale zas asi bude kvalitní a líbí se mi že se tam miminku nebimbá tolik hlavička.... Nemáte s ním některá zkušenost ?
tady odkaz http://www.hracky-vybavicky.cz/34-beco-butterfly-nositka/
6. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Market ja nefim... s timhle zkusenosti fakt nemam, ani nikdo v okoli :confused:
6. led 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
Teď o svátkách jak jsme byly utěch známých tak ty zas maj šátek a jako to omotávání s nim mi přišlo strašně složitý to bych asi nedala :confused: to mi tohle přijde jednodušší :fearful: ale zas tři litry..... No koupila bych to pak z porodnýho což o to ale aby to nebyly vyhozený prachy :unamused:
6. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
uff tak jsem po dlouhým snažení našla o Becu diskuzi a asi mám rozhodnuto že ho koupíme ty barvičky jsou boží :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,

marti dík, to jsou jediný, které ještě zapnu, a které nezapnu, tak na těch mám přivázanou gumičku, přes to opasek a je to :sunglasses:

musil, to nosítko je dobrý. Možná by bylo lepší ho vyzkoušet, některé mamči si totiž stěžují, že se jim do toho mimčo blbě cpe. Oproti Manduce a Ergu totiž miminko nemáš přímo tělo na tělo, ale je mezi váma ještě látka a někomu se to nezdá. My máme Ergo a miluju ho :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz
jj.. barvicky maji krasne!!! Ja bych to asi nevyuzila, nevim no... :wink:
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz
musil, vyhozené prachy to určitě nebudou :wink: Vyhozené prachy jsou za jakoukoliv "kvalitní" a drahou klokanku :rolling_eyes:
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
kat a jde do toho Erga dát taky už úplně malinký mimčo ? Jdu na něj kouknout :slight_smile: Moc dík
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
Vypadá taky dobře no ale cenově je to skoro stejný a to Beco má asi hezčí vzory :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

klokanku ne ty jsou příšerný vždycky mi vstávaj chlupy na hlavě když vidim nacpaný novorozeně v klokance s hlavou úplně volnou brrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :rolling_eyes:
6. led 2010 v 11:13  • Odpověz
musil, na to se musí dokoupit novorozenecká vložka, ale cenově to i tak pak vyjde na stejno. Ale já bych do těch nosítek úplně malé miminko nedala. Zvažovala jsem to, ale fakt ne. Nechala jsem si na Vánoce koupit Moby elastický šátek, v tom budu nosit ze začátku, stejně to je jen chvíle a pak přejdeme na ergo.

marti, já jsem taky myslela, že něco takového nevyužiju, ale když ti mimčo v kočáru hodiny řve, tak ti nezbývá nic jiného, než něco takového a zdravého pro mimčo koupit. U mě to byla poslední možnost před zhroucením :zipper_mouth: :sweat_smile: a ono to vyšlo. Hned poprvé mi v tom Denča usnula, nemohla jsem tomu uvěřit. Jinak mi v pěti měsících spala třeba jen 20 minut denně...
6. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
kat já jsem vyčetla že u toho Beca je ta vložka za těch 3300 už v tom
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz
musil, jj, Beco je víc taková módní záležitost :wink: Tak si kup Beco, když se ti víc líbí :wink: Manducou, Ergem ani Becem se nedá nic zkazit :slight_smile:

Já viděla minulý týden malinké mimčo spící v nějaké určitě drahé chicco klokance :rolling_eyes: Kdybyste to viděli :zipper_mouth: Bobeček, mi ho bylo tak líto, baba s ním chodila po obchodě, viselo za ten rozkrok, samotnou bych ji tam na pár hodin narvala, aby viděla, jak je to na ten rozkrok "příjemné" :rolling_eyes:
6. led 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
jinak novouše úplně do toho taky nedám ale pak až už bude dobře držet hlavičku tak s tím nemám problém. My chodíme hodně na procházky a tady v českým ráji ne každá cesta je na projetí kočárkem tak proto ho chci. A taky se v létě chystáme zase do Tater jen tak lehký ťapáníčko tak budem střídat kočár a Beco.
6. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.