• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
kat je to strašný no na to koukat doufám že jí to dítě patřičně poděkuje za skoliozu páteře :pensive:
6. led 2010 v 11:20  • Odpověz
musil, jj, u Beca je v tom, Ergo výjde stejně, když připočítáš tu novorozeneckou vložku, tak jsem to myslela.

Šátek chci na doma hlavně, možná kdybych ho měla i u Denisky, tak jsem si nemusela ty začátky až tak protrpět :pensive: No jo, chybama se člověk učí. Na druhé budu vybavená :slight_smile: Už mám i plínek hafo, a chlupané svrchňáčky, se těšííím :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:30  • Odpověz
musil, na druhou stranu ty mámy s klokankama chápu, ony si o tom nic nezjistí, reklamy na ně hlásají, že to je to nej a pak to tak vypadá. Mimo to, že i ten kdo nosí má pak záda v prdeli. Já jsem nevědomě nosila v klokance chvíli před tím Ergem a to jak mě bolel krk, ramena a hlava, tak na to nechci ani vzpomínat. A to jsem ji tam měla vždycky jen chvíli.
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Kat treba za 4 mesice prijdu a budu chtit poradit:wink:
6. led 2010 v 11:42  • Odpověz
marti, jasně, není problém, třeba budeš mít mimčo, které je nejšťastnější v kočáru aspoň do roku a bude :slight_smile:

Já to využiju hodně, budu moct chodit tady do lesa na procházky s Denčou, nebo i se psem, ruce volné, né se furt kodrcat s kočárem. Kdybych bydlela přímo někde ve městě a neměla už jedno mimčo, tak bych taky počkala, až jaké miminko bude a podle toho buď koupila šátek nebo ne.
6. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
A teĎ mi ženy řekněte proč já mám furt sra*ku. Už asi tejden nežeru nic po čem bych jí měla mít a je mi pořád divně to už asi neni normální :unamused:
6. led 2010 v 11:52  • Odpověz
musil, někdo má sra.ku, někomu to zas nejde. Ono to tak v tom těhu bývá. Myslím, že pokud není nějaká úplně mega vodňatá, tak je to ok.
6. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
ale je to hrůza.... už zas skoro nic nežeru a stejně jsem třikrát denně na wéčku. To snad bylo lepší to blití. Zejtra mudra fakt zahltim :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
musil, zeptej se, za to nic nedáš.
A jak to vypadá s tím tvým látkováním? Jdeš do toho nebo ne?
6. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
No uvidim takovej nějakej základ mám nakoupenej čtvercovky ručníčky dvouje PULky a dvoje Fleesáky a separačky. Zas taková investice to zatim nebyla takže když látkovat nebudu mrzet mě to nebude. Teď jsem nakoupila i pampersky co byly v akci takže zkusim oboje a uvidim co mi bude víc vyhovovat.... ALe určo chci oboje vyzkoušet abych si mohla udělat názor o tom i o tom....
6. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
a ještě od kámošky dostanu dvě AIO má holčičku a budou s tou naší tak tři měsíce od sebe a koupila dvě AIO ale jsou strašně malý tak hned jak z nich malá vyroste což při jejim apetitu nebude dlouho trvat tak mi je předá
6. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
akorát mě teda dost teď pruděj na branadetem objednala jsem tam svrchně a čtvercovky srchně přišli ale čtvercovek je půlka že mi je do týdne dopošlou a měsíc je fuč a zaplacený pleny nikde....
6. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
včera se mi ozvali jako že to evidujou ale nic víc no tak jako když bych to neměla zaplacený předem tak to zrušim ale oni si nechali zaplatit celou objednávku a poslali polovinu.... počkám do příštího pondělka a udělám jim tam asi lufta páč to teda nejde tohle :cry:
6. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
musil, tak to tam telefonem pourguj. Ona se Lus omlouvala, že jak najížděli na nový systém, tak jsou trochu zmatky.

Já čekám na nějakou akci na Huggies. Pampers pro prcka nechci, Denča byla vždy pos.aná až na zádech, páč to nemá vzadu ty gumičky :rolling_eyes: Nechápu proč, když ty větší velikosti je mají :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
kat urguju už od předvánoc a telefonuju od pondělka a nikdo mi to nebere. CHtěla jsem si přiobjednat ještě dvě snapi sponky ale už je vezmu jinde na tohle nemám nervy.
Ono to je asi různý s těma pamperskama kamarádky kolem co maj holčičky si je dost vychvalujou je to asi hrozně individuální...
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
musil, já to většinou na žádných e-shopech neplatím radši předem :pensive: Všechno dobírkou. Jednou se mi totiž taky stalo, ale né na bráně, že jsem je musela nahátět přes dva měsíce a už to vypadalo, že ani nic nepříjde :angry:
6. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
musil, hmm, tak zrovna dneska jsme se bavili s holkama od nás, že na novoška fakt nej Huggies. Ono když mimčo moc nekaká, tak je to ok, ale Denča kakala tak 10x denně :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
No já taky neplatim předem ale zas mě nenapadlo rozbalovat ten balik co přišel přivezla ho PPLka zaplatila jsem mu rozbaluju doma balik a v dodacím listě napsáno u těch plen že je dodají za týden ale naúčtovali mi je už s celým tim balikem mě nenapadlo se do něho před tim chlapem koukat :unamused:
6. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
je to teda moje první blbá zkušenost s eshopem ale v IP jsem se dozvěděla že nejsem jediná s tou branou co má trable. Tak jsem holt poučená na příště :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ja jsem koupila Huggies:wink: pro novorozenata.. meli na ne 50,- slevu:wink: tak jsem si vzala jedno baleni a druhy jeste chci dokoupit:wink: Kat vzpomela jsem si totiz na tebe, ze jsi mluvila o tech gumickach:wink:

Market co ja bych dala za sracku,..... :pensive: se modlim u kazdeho jidla, aby mi to slo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
:sweat_smile: Market ja mam nejakou lenoru:frowning2: me se tam dnes taaaaaaaak nechce:grinning:
6. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
marti a co kefír ? Máma řikala že jí pomáhal že měla taky strašnou zácpu. ALe prej zas pak dobře poznala že začíná rodit páč dostala večer šílenou běhavku a ráno byl brácha na světě a u mě totéž akorát jsem se narodila v půlnoci :grinning: :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
marti ani mě ne ty jo... Si musim ještě umejt hlavu a udělat gymnastiku s žiletkou aby se mě zejtra mudr nelek :sweat_smile: ale ještě jsem se nedokopala.
6. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
MArket tak s kefirem je to jeste horsi.. v nedeli jsem sedela na zachode a brecela bolesti:frowning2: neslo to ven ani dovnitr :pensive:
6. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Tak to je pekne v haji:frowning2:me by se tam docela i chtelo, ale sere me, ze pritahnu domu v pul devaty a cely den je zahrabany :pensive:
6. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
no to jo ty to máš naprd že vlastně jsi před tim od rána v robotě. Kdy nastupuješ na MD ? Mě to vychází teď na dvacátýho ledna myslim půjdu těch 6 týdnů před termínem
6. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
jj.. no chci jit tech 7 tydnu, ale nevim jestli mi je mudra napise... ze sestrenky vylezlo, ze pisi jenom 6 nebo 8 tak nevim no....ale z toho zakona to chapu jinak:wink: ze si muzes vybrat mezi 6,7,8:wink: uvidim:wink: takze do konce ledna a pak adie :wink:
6. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
musil, taky jsem slyšela víc stížností, já jsem byla zatím tedy vesměs spokojená a jak jsem objednávala těsně před vánocema ten šátek, tak jsem až čuměla, páč to došlo za dva dny :confused: Ono je blbý, že některé věci mají jen na Bráně a jinde je neseženeš, no... A taky tam mám 5% slevu, teda nic moc, ale lepší než drátem do oka :grinning:

Jinak bych taky brala sem tam tu sra.ku, páč mám v těhu většinou stejně jako Martinka opačný problém :rolling_eyes:

Na MD se myslím nastupuje buď 8 nebo 6 týdnů. Já jsem z toho úplně "nadšená", páč se mi ta MD po novém vůbec neoplatí, takže kdybych radši přešla z jednoho rodičáku na druhý, tak by to bylo lepší. Takhle bude papírování jak blázen a nic pozitivního z toho :angry:
6. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
tak už jsem si umyla hároš a udělala výmyky s žiletkou je to zajímavý vám povim bejt chlap a mít tam gule tak jsem vykastrovaná :sweat_smile:
já člověče myslim marti že buď těch 6 nebo těch 8 že nic mezitim neni :confused:
já se musim podivat kolik mi ta MD vychází musim někde vyhrabat výplatní pásku abych koukla kolik mám hrubýho :sweat_smile: ale podle mě to vychází stejně jako mám teď na PNce že ty procenta jsou stejný
6. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahaaa... no jo tak to mozna pujde tech osm, co bych tady strasila:stuck_out_tongue_closed_eyes: to nechapu proc nemuze byt zlaty stred :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat tak to Ti ty problemy stejne nezavidim:frowning2: pac to je des.. bes..
6. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.