• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
:wink: :wink: rozumim:wink:
8. led 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
ALe ta smecta docela zabrala tak mě ta otočka do města snad neublíží. Jedu vyloženě jen tam a zpátky. Jen vypadám jak racochejl rozčepejřená ale mejt hlavu si teda kvůli havexu nebudu :grinning:
8. led 2010 v 11:14  • Odpověz
no myslim, ze to nema cenu, ani tam neni nic moc hezky chlapu co by za to umyti staly:grinning:
8. led 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
no já myslim že s tim bubnem co teď nosim ani žádnýho krom toho mojeho moc nezajímám :grinning: :grinning: :grinning: to by musel bejt nějakej vorvaňofil :sweat_smile: teď to fakt roste šíleně rychlym tempem připadá mi každej tejden o strašně moc větší. Do toho třicátýho to tak nějak šlo ale teď už je to takovej ten kopačák kulatej vyčpulenej :confused: :sweat_smile: počítám že tehle týden mi vyleze ven pupík
8. led 2010 v 11:21  • Odpověz
No ja bych si prala, aby mi tenhle pupik zustal do 19.1., ale moc nadeji tomu take nedavam:frowning2:
8. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
co se děje 19.1. ?
Tak autíčko je naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nakonec jsme to zaplatili sakum prdum a v pondělí si ho vyzvedáváme i se zimákama :sweat_smile:
8. led 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
hihi mám takovou radost z atíčka že mě i ta sračka přešla :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:21  • Odpověz
No jedeme se preci vyfotit:wink:

Je tu CHERUB? Potrebovala bych s ni nutne neco probrat :confused: :confused: :confused:

Market, tak to je super:wink: takze dneska bude nova karka uz doma:wink:
11. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jo jinak preji krasny den:wink:
11. led 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
ahojda jojo bude už na dvoře ale teď jí prej teprve hledaj pod tím nánosem sněhu řikal ten v havexu :sweat_smile:
Mě ženy bylo krušno ještě celou sobotu nějak se mě ta viroza nechtěla pustit. Ale včera už vcelku fajn. AKortá zas blbnulo psisko dostal večer nějakej záchvat vypadalo to jak epilepsie byl mimo sebe křeče nedejchal no hustý. Tak jsme s nim hned vyrazili na pohotovost na veterinu tam nám řekli že měl nejspíš teplotní šok což je možný páč lítá jak trotl ve sněhu pak je celej omrzlej a chvíli trvá než dom roztje. Takže teď má smůlu ven jen na vodítku tam de je to vyhrabaný a moc se mi to nelíbí....
Jinak já razim na půl jednou do tý přeobjednaný poradny tak se pak ozvu papá :slight_smile:
11. led 2010 v 09:42  • Odpověz
jsem tu :grinning:
11. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Jinak zdravím po víkendu, byli jsme u přátel v Ostravě a též na focení :dizzy_face: Až na tu sněhovou kalamitu, která nás v pátek zastihla po cestě to bylo super :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
no ten sníh je fakt hustej :grinning: tady v prdelákově jel pluh naposledy v sobotu od tý doby nic je to tu skoro neprůjezdný... takže ten cca kilák než se dojede na hlavní silnici je drsnej. Taky pro mě dneska jede manža abych nejela do poradny těch dvacet kiloušů sama.
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz
no já doufám, že to brzo roztaje, nebo alespoň silnice budou už OK, protože od pondělka se dopravuju autem všude sama, když muž jede fuč :astonished:
11. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Cher prosim IP:wink:

Koukala jsem na ty fotky na FCB docela masakr teda:frowning2:
11. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
jaký fotky na FCB ? Já mám dneska nějaký dlouhý vedení :sweat_smile: asi zasněžený :grinning:
11. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Market.. cher tam ma fotky cesty do Ovy:wink:
11. led 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
já ale nemám cher na FCB :frowning2:
11. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Cha,... tak to asi budes muset napravit:wink:
11. led 2010 v 10:15  • Odpověz
už máš odpověď :wink:

no cesty byly fakt hustý... ale je to náš problém, mohla jsem to zrušit že... ale pak už bychom asi fotky nestihly, tak jsme to riskli a vyplatilo se, víkend byl super a fotky snad budou taky ke koukání :grinning:
11. led 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
tak jsem udělala pátračku a našla jsem cherubku :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska jsem teda jak praštěná palicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu si umejt kebulku a pak už razim k mudrovi tak papá kočeny :slight_smile:
11. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Čoveče Musil ty jsi nějaká stará, ne? v profilu rok narození 1915 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
jé fakt ? :sweat_smile: Hihi :grinning: :grinning: :grinning: to mám nějaký divně nastavený :sweat_smile: ty jo 95 roků to jsem stará mamina :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ať je u mudra vše OK :slight_smile: Papa :slight_smile:
11. led 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
papá a dík :slight_smile:
11. led 2010 v 10:26  • Odpověz
No taky jsem si toho vsimla o vikendu:grinning: ze budes zaslouzila matka:grinning:

Cher a u koho jste se byli fotit?? I s Niki? :confused:

Dekuji:wink:
11. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Byli jsme u jedné ostravské fotografky, paní Beerová se jmenuje :wink: Byla tam i Nikča, nejprve nechtěla spolupracovat, ale pak se to v ní zlomilo a snažila se. Doufám, že se něco vyvede i s ní, ale i kdyby ne, tak neva, fotky pupku s taťkou budou na 100% a Nikča se pak fotila i zvlášť sama samotinká a to se ji moc líbilo, takže pár solo fotek taky bude :wink:
11. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jeee tak to uz se tesim na finalni dilko:wink::dizzy_face:
11. led 2010 v 10:40  • Odpověz
no to já taky :grinning: furt lezu na mejl a čekám :grinning:
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz
No to se nedivim, taky budu netrpeliva, ... to se pak clovek nemuze dockat:grinning:

Budu asi muset rano vyhodit hlavu z okenka az tam pojedeme, abych nebyla natekla:grinning: to bych si sla hodit masel...
11. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.