• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
no my jsme tam byli na 10h ráno :grinning: Vstávala jsem ráno, abych si umyla vlasy, tak první zapnutí vody bylo studené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak jsme ale stejně jeli 10 minut v autě a to se ani nestihlo zahřát takže jsem naštěstí zpuchla docela brzo... i když jestli to není jen můj pocit se dozvím velice brzy z fotek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že řešíte fotky :slight_smile: Nezapomeňte pak dát něco na koně :slight_smile: My bychom to měli nějak přefotit, páč jsme s tím vůbec nepočítali, já měla kopr, tak jsem si před tou návštěvou ani neumyla vlasy, jsem si říkala, že brácha to přežije a v copu to je dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak to focení, no co se dá dělat...
11. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Zítra po obědě jdu na kontrolu a asi dostanu už lejstra na vyřizování té mateřské :confounded:
11. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Haha:grinning: no my tam jsme objednani na 11, ale cesta bude trvat tak dve hodinky, tak nevim no:grinning: a co jste vsechno meli sebou?
Jestli jste si neco brali?
11. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Hojik Kat:wink: No jasne...¨uvidis velrybu na suchu:grinning:
11. led 2010 v 11:27  • Odpověz
marti, to vidím každý den v zrdcadle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Né fakt, mám teď mega pupek a hlavně mám pocit, že se tam malá nějak přetočila, protože má jiný tvar než dřív. Předtím byla hlavou dolů, tak jsem zvědavá na zítra. DOufám, že se vrátí tou hlavou dolů a už tak zůstane. Konec pánevní nerodím ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Kolik jste kdo přibrali? Jsem teď přes Vánoce zase nabrala tři kila, tak to asi nebude jen těhu, že :sweat_smile: Už mám 13kg nahoře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Kat tak snad bude moudra uz od mala a bude hlavou dolu... ale kdo by tam chtel mesic viset:grinning:

No rekla bych, ze mas mensi pupajz nez ja:grinning: kam az to poroste probuh :sweat_smile: ...
11. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Kat, já to hodím asi jen na FB, takže jestli tam jsi, tak si tě pak píchnu do přátel. Na koně se mi to dávat z osobních důvodů nechce, na FB nastavím prohlídnutí jen pro pár lidí :wink: :sunglasses:

Marti, měla jsem tam oblečení asi na 4 různé kombinace, Tom měl jen tričko a košili, Nikča taky jen tričko a košili... a pak jsme vzali jen capáčky a Nikolce oblíbeného plyšáka :wink: Ostatní rekvizity měla ona sama, takže nebylo nutné sebou ještě něco tahat :sunglasses:
11. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Kat co ja bych dala za 13 kg.. mam nahore 13+2 :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem zvedava kdo to bude davat dolu:frowning2: a to se neprejidam... kujva prace
11. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Kat, mám nahoře 8kg :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Cher dekuji... no ja asi jeste vezmu tu modrou masli a metr, capacky a toho plysaka:wink:
11. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Cher.. ani jsi to sem nemela psat:grinning:
11. led 2010 v 11:38  • Odpověz
marti, to je fakt, kdo by tam chtěl viset :grinning:

Ty kg půjdou dolů určitě v pohodě. Aspoň mě to u prvního šlo. Ono uřvané dítko, nevyspání, stres, člověk se nestihne ani najíst a je to dole :slight_smile:
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Jé to jsou příparvy na focení, už se těším na fotky a když tak si nechám něco přifotit :slight_smile:
11. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Marti třeba to ta tvoje fotografka má :wink: my budeme mít foto se stužkou, hrníčkem atd a všechny rekvizity dodala ona :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jj.. no ja mu jeste napisi.. nez tam pojedeme:wink:

Hlavne, abychom tam byli my:wink: Maja, Sonny a ja s prckem :grinning:
11. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Zduřte tak dnešní poradna nic moc. Otevřená na 1,5 cm hlavička hodně dole čípek hodně zkrácenej od minula a vzhledem k tomu že ani po vysokých dávkách magnezka tvrdnutí neustalo tak mě čeká hospitalizace kapačky a klid na lůžku. Zatím teda jen doma ale pokud se to i o jen o kousíček posune do příště (za dva týdny) tak se jdu pelešit na rizikovky do špitálu. Jinak máme dvě kila už je to macík měla škytavku měření ozev furt bojkotovala a kopala do těch snímačů takže to byl jen rachot a šum a žádný ťukání srdíčka :sweat_smile: ale nakonec tam nějaká křivka jakš takš byla. Takže se teď budu dva týdny jen a jen válet žádný sezení u kompu nic. Tak jsem si zařídila noťáska od pátku ho budu mít doma abych za vámi mohla. A autíčko už je taky doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Musil, tak to je mazec, ale třeba ještě budeš přenášet :wink: držím pěsti, ať se stav nezmění a nemusíš do nemocky, to by bylo na mašlu, co :confounded: Ale prcek je už pěkný macek :sunglasses: Tak se drž!

já zrovna spolkla paralen na bolest spodku, nemůžu zase skoro chodit, jak mi mimčo tlačí snad na všechny nervy tam dole :pensive:
11. led 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
Marti a vyjedete na focení k tomu co vám dělal svaební ? Ty jsou nádherný tak se těšim na ty pupkatý :dizzy_face: Já to focení asi odpískám. Manža by se mnou asi určo nešel a teď nějak na to nemám ani náladu... :pensive:
11. led 2010 v 17:17  • Odpověz
musil, tak hezky nožky nahoru a ležet :wink: A jak píše cher, taky bych se nedivila, kdybys ještě přenášela, jako já :grinning: To mě furt strašily, abych vydržela aspoň do 32tt a nakonec jsem rodila 42tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu zítra, tak jsem zvědavá hlavně na tu polohu, i když dneska se tam brutálně mele, tak se to možná zas změní a na váhu. Páč už před Vánocema měla 1500g...
11. led 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
kat no nohy křížem k sobě to mi řiká manža :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:35  • Odpověz
musil :grinning:

Už máte vypraný věci pro mimča? Koukala jsem dneska letmo do březňátek a většina má už vypráno. Já to ještě ani nesnesla z půdy :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Kat já už jo, po tom co mi minule řekli, že jsem na cenťák otevřená a prdís je děsivě nizko :sweat_smile: :grinning:
Dneska už jsem vypsala papíry do porodky a chystám se zabalit tašku :fearful:
11. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Hmm, tak mě nikdo nic takového neřekl a hlavně já do minulého týdne žila v bludu, že mám ještě fůůůru času, pak mi to začalo docházet, chytla jsem z toho depku, že už vlastně musím všechno začít vyřizovat a že už budu rodit :pensive: No depka už přešla, ale na praní se mi furt zdál čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: No koncem týdne teda začnu :pensive:
No a tašku bych si měla zabalit taky, ale musím ještě nakoupit vložky, kalhotky do porodky a tak.
11. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
já už mám skoro dopráno už jen pleny a povlečení do košíku. Jinak mě ještě čeká taky nákup v lékošce abych měla tu tašku už radši taky nachystanou to uskutečnim příští tejden. Radši už doma všechno dám do kupy když bych za ty dva týdny už zakotvila v porodce tak ať je vše připravené a věci nachystané. :slight_smile:
11. led 2010 v 18:19  • Odpověz
musil, budeš teda zkoušet ty látkovky? Co jsi nakoupila?
11. led 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
kat určo je vyzkouším když už jsem je koupila :grinning: mám látkovky čtvercovky ručníčky z ikey flees svrchně PUL vrchně a dvoje AIO.
11. led 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
a ještě tu mám flees na separačky jen ho musim našmikat. Vlastně jsem do toho skoro nic neinvestovala AIO jsem dostala od kamarádky látkovky bych stejně kupovala takže jsem jen koupila ty dvoje svrchně ručníky celkem tak max 1000 kč
11. led 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
když mi to bude vyhovovat tak objednám další věcičky na látkování. ALe až si to oboje vyzkoušim jak látkovky tak jednorázky
11. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.