• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
musil, tak to já teď do toho vrazila hodně :sweat_smile: ALe hnusky jsem koupila radši taky, přece jenom na začátek a taky nechci látkovat z povinnosti, chci, aby mě to zase bavilo jako předtím, takže dokud nebudu nadšená, tak klidně pojedu hnusky, ale určitě nejpozději od půl roku na full time látkovky. Denča má na noc plínky a to už je extra co načůranýho, vypije přes noc litr čaje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: -musím to nějak pořešit, ale nemám teď sílu na prořvaný noci :unamused: , takže když zvládnu látkovat s takovým učůránkem v látce, tak to zvládnu i s menším samozřejmě. Navíc mám nakoupený krááásný plínky, už se těším :dizzy_face: Ale jak říkám, hrotit to nebudu.
11. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Dobre ranko holky... Market to je mi lito!!! Tak hezky odpocivej at tam mala jeste chvilku pobude!!!! Jinak na ni Ulicnik vleti:wink: a koukej ji tam posilat nejaky dobrutky na uplatek:grinning:

Jinak jedeme k tomu nasemu svatebnimu na pupikaty... moooc se na to tesim:grinning: verim, ze i ze me tentokrat udela neco pekneho:grinning:
12. led 2010 v 06:58  • Odpověz
autor
marti a kdy je budeš mít ty fotky ? to bude nádherný :dizzy_face:
Naše Jaruš dneska nějak nechce spát od šesti má strašnou škytavku :sweat_smile:
12. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Market nevim jak rychle mu to pujde, ale myslim, ze tak pristi vikend:wink:

No ja mam stazenou prdel, prcek neni moc aktivni, tak premyslim, jestli nezavolat na gyndu:frowning2:
12. led 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
pošťouchni ho na naší malou to zabírá ale pak je to rodeo jak se vzteká že jsem jí vzbudila ale taky bych byla vyplašená kdyby se nehejbala :pensive: :frowning2: takhle člověk nadává že kope furt ale aspoň vim že je pohodě :unamused:
12. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Jj.. presne tak.. no jako rano neco malo predvedl, ale nic moc oproti jinym ranum:frowning2: no pockam jeste do O:wink:
12. led 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
je to línej chlap jako všichni pinďourkatý :sweat_smile: On se ozve komu by se nechtělo chrupkat v tomhle počásku. Tady je mlha že ani nevidim na souseda a to už je co říct fakt jak mlíko. A hárá mi fena legrace fakt. Ten malej by jí chtěl tento ona na něj vrčí prostě nádherná harmonická domácnost
12. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Takova malinka italie:grinning:

No snad mas pravdu... mrnous jeden, jeste ani neni venku a takhle me zlobit!!!
12. led 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
spíš si tu připadám jak v práci mezi cvokama :sweat_smile: Von furt trtká naprázdno rozdíl mezi nima je 45 kilo a jemu prostě furt nedochází že si s ní z fyzikálních důvodů nevrzne :grinning:
Uličník je prostě uličník :sweat_smile:
12. led 2010 v 08:45  • Odpověz
No tak ti tu atmosferu prace chteji malinko priblizit:grinning: a ty ofrnujes:grinning:
12. led 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Jo a včera jsem po dvoře drandila v nový káře a je to krásný pořízeníčko zkoušela jsem toho couvacího asistenta a pak to vyhřejvání sedaček to je příjemný ale musilovi to asi zakážu aby si neuvařil gule :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 08:52  • Odpověz
No to jo Musilovi to zakaz... neni to pro nej dobre!!! A tu felinu si nechate nebo nekde strelite? Tak to uz se tesis, az vyjedete do ulic, co:wink:
12. led 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
filcku si Jenda nechává na dojíždění do práce a za rok až doplatíme tohle tak si zas on koupí něco malýho na to dojíždění. Ona je filcka v dobrým stavu udělali jsme jí generálku aby ještě pojezdila. Já chci mít kombika doma když tu budu s prcekem sama tady na tý samotě bez auta neni o co stát. Když by se něco stalo dítěti tak sousedi jsou v práci a nemá mě kdo odvízt takže fabča bude doma se mnou :grinning:
12. led 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
ale s tim havexem jsme byly moc moc spokojení zařídili úplně všechno včetně přepisu a dali nám barumácký zimáky za 7000 který normálně s DPH stojej přes 11 :slight_smile:
12. led 2010 v 08:59  • Odpověz
JJ.. tak to jsem rada, ze jste spoko:wink:
12. led 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
Za rok tam zajdem zas až si bude Jeník vybírat fáro. To možná vezmem fábku krátkou na to dojíždění je to optimální a málo papá. A už zas budou za jiný ceny než teď tahle roční potvora.
12. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Holky matky prosím jaký jste používali ty poporod vložky a jaký vložky do kozenky ?
12. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj,

musil, nejlepší po porodu, teda aspoň pro mě, byly ty mega prkna, úplně obyč z lékárny a na to ty lékárenský síťkovaný kalhotky :slight_smile: "Na pěkno" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do města nebo k doktorovi jsem nosila sice furt ty síťkové kalhotky, ale dala jsem si do toho něco trošku tenčího a s tím igelitem vespod, aby to náhodou neproteklo, ale i tam je třeba vybírat něco s "bavlněným" povrchem. Zrovna dneska jsem přemýšlela, které byly dobré, já vložky nepoužívala od základky, takže jsem vůbec nevěděla co koupit, ale myslím, že Naturely nějaké ty noční největší byly ok, hlavně né takové ty, co mají ten povrch takový jakoby dírkovaný-jakoby minikalíšky nebo co to je, tuším, že Always to mají, mě se totiž o to trošku zatrhovaly stehy z šití, bléééé :rolling_eyes:
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
A na kozy jsem měla jedny Johnsony, ale nespotřebovala jsem ani jedno balení, mě to mlíko samo skoro vůbec neteklo, takže při kojení mi ze začátku stačily tyto a pak jsem se na to vyprdla úplně a nosila i normální podprdy. Ale jinak si myslím holky chválili Chicco vložky do podprdy, jsou myslím dražší, ale prý dobrý.
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
kat já vložky nepoužívala nikdy jen loni po operaci jinak vůbec nevim o co go :grinning: Poptám se v lékárně co mi doporučej a ty síťky koupim.

Jo a ještě jakou kosmetiku jste používali na mimča takhle zezačátku ? Chtěla bych něco absolutně šetrnýho bez chemie :unamused:
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
jo jedny chicco mám doma ty mi dala kamarádka zbyly jí. Já mám právě pocit že už je budu muset nosit před porodem protože mi to mlíko teče už občas teď spíš teda se to stává v noci asi jak si ty kozence nějak zmáčnku blbě
12. led 2010 v 09:56  • Odpověz
musil, tak v noci to až tak neva, že ti to teče, dávala jsem si při kojení třeba na to druhé prso plínku, páč ti z něj při kojení začne většinou lít taky, nebo holky spaly i plínkou na prsou.

V lékárně řekni, že chceš vložky do porodnice a oni ti podaj takový mega balík :grinning: Koupila jsem si ze začátku jen dva, ale jak jsem se vrátila domů, tak Michal šupajdil do lékárny pro další, ty očistky jsou hnus fialovej, fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tím, že ty porodnické nemají ten igelit, tak to hezky dýchá a hojí se ten spodek, ony se ani nemají nosit moc normální, páč se to zapaří a může začít to šití hnisat nebo záněty a tak.

Kosmetiku jsem měla pro Denču Seba Med, byla jsem docela spokojená, teď jsem ale zvolila kvalitnější a přírodnější variantu. Mám nachystanou Welledu :dizzy_face: Hlavně né Johnson :angry: Koupila jsem ho jednou, kámoš doporučil, že po té levandulové koupeli od nich jim malá super usne, tak jsem to v Denčiných asi čtyřech měsících koupila a to byla osudová chyba :frowning2: Strašně se mi po tom osypala a udělal se jí nějaký ekzém, který jsme léčili ještě o rok později :frowning2: :angry: Zasr.ný Johnson :angry:
12. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Až byla Deniska větší, tak jsem jednou koupila i olejíček z Hippu, ale přišlo mi to strašně parfemovaný-fůra chemie, tak jsem to nechtěla po tom ekzému radši ani zkoušet, tak si s tím teď mažu břuch a super :slight_smile: Ale mimču bych to radši nekoupila.
12. led 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Jo o tom Seba Medu jsem taky slyšela a teď jsem i koukala že v Albertu měli na něj nějakou slevovou akci. Johnson určo ne ten blbě snášim i já natož novorozeně :confounded:
Koupim těch vložek radši teda víc oni se asi vypotřebujou jako prd. Když počítám po každým koju se jít přebalit tak to je tak 8-10 na den. Zajedu do lékárny autem a naložim vložkama plnej kufr :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
Ještě potřebuju do porodky sehnat čistě bílý bodynko malinkatý. Všude maj jen s obrázkama :angry:
12. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Market a chces jenom jedno? Ja mam z Tesca asi 6, tak jestli chces? podivala bych se tedy, jestli mam tu velikost:wink:
12. led 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
No jestli je ale s dlouhým rukávem bílý a na novouše tak ti dám hudlana páč já prostě čistě bílý nemůžu splašit. Mám jedno ale s krátkým rukávem a to nechcu. Vyměnim ho za nějaký s obrázkama :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Hele tak ja se teda doma podivam, ju:wink: ale ted si teda vubec nejsem jista, zda je kratas a nebo dlouhas:wink:
12. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
no já právě v tescu koukala a měli je tam ale jen kraťase :unamused: Při nejhoršim mám overálek čistě bílej malilinkatej tak bych třeba dala ten overálek na to gatě a mikču. Ale zas nechci aby byla jak pumpa nabalená
12. led 2010 v 11:06  • Odpověz
musil, ono záleží, každý očistkuje jinak, tak ať toho zas domů nevezeš třeba celou paletu :sweat_smile: Já si koupím zatím asi pět balíků, dokoupit se to dá vždycky, že jo. Jeden vezmu do porodky, druhý mi pak přinesou a doma uvidíme.

Jinak malinké bílé bodyčko taky nové nemám :angry: Koukám po něm v tescu už dlouho-jsou super, fakt kvalitní, ale mají fut jen s krátkým :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Budu muset dneska kouknout, jestli tam je po Denisce nějaké ucházející, aspoň jedno.
12. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.