• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
musil, ale bude asi ještě dost kosa, tak radši víc, než málo, ne?
12. led 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
kat no tov víš že toho nekoupim plnou avii :grinning: kdyžtak mi je někdo koupí když budou docházet přesně jak říkáš :wink: :slight_smile:
Já právě mám na cestu z porodky nachystanou buď soupravičku mikči s gatěma nebo dupky s kabátkem ale k obojímu potřebuju to bílý bodýnko :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
kat no ale zas si řikám když bude ještě v tý kombineze a v autě se bude topit tak aby se neupekla :fearful: :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Hmmm.. tak to budou urcite krataskove:frowning2:

Holky ja to vubec nemam vymyslene, v cem pojedeme... jedine co mam je ta medvidkova kombinezka, ale co pod to:frowning2:
12. led 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
připravim si dvě verze jednu víc na teplo druhou víc na zimu :slight_smile: . Přesně totiž vim jak kamarádka před dvěma lety v březnu teda až na konci března ale rodila venku sníh kosa a za pět dní když šli dom tak venku 15 stupŇů sluníčko a jaro :sweat_smile: Myslim že tohle na konci února nehrozí ale radši ať to je připravený na obě možnosti.
12. led 2010 v 11:14  • Odpověz
My pojedeme domů asi v bodynku s dlouhým, v sametovém overálku, kabátek, možná navíc ještě ponožky a kombinézu. Ona není nijak extra hrubá. Na to deku, na hlavu čepičku, tu mám taky po Denči a jedem :slight_smile:
12. led 2010 v 11:17  • Odpověz
no pak mam bily kabatek, ale k nemu nic... :confused:
12. led 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
marti no my buď v tý soupravičce to je jakoby teplákovka a na to kombinézu nebo v dupačkách na to mikču flees a na to kombinézku a ještě budu brát deku do sedačky. no a na nožky ruce a hlavičku mám takovej komplet flesovej
12. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Jen mě teď napadlo, jestli ta čepička nebude natáhnutá, jestli prckovi nebude veliká :confused: Ty jo, to bych ještě sháněla mini čepičku. Musím se na to dneska nebo zítra fakt kouknout, vyklidit skříň, vyprat a nachystat.
12. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Kat no jak to vidim u vas, tak asi taky budu muset zacit neco delat:grinning: :sweat_smile: a jak velkou tu capku? :confused:
12. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
kat já budu ve čtvrtek prát ty plíny v pátek je vyžehlim a bude....
12. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
marti já koupila ten komletek v bambinu na starým městě maj tam náherný fleesový a chlupatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě jsem řekla na novouše tak mi je tam vybrala a má fakt moc hezký :dizzy_face:
12. led 2010 v 11:23  • Odpověz
kuk :grinning:

nedočítám, nestíhám, jen zdravím :dizzy_face:
12. led 2010 v 11:25  • Odpověz
marti, to nevím jak velkou, dodnes mám problém koupit Denisce čepici. Měla jsem pro Denču takovou chlupatou, i se natáhla, takže jsem ji měli až do jara, ale právě nevím, jestli nezůstala vytahaná :unamused:
12. led 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
jsem to dala do alba jako verze 1 a verze 2 ale spíš asi vezmu ty dupačky s tim zatepleným kabátkem aby jí to nemačkalo na pupík
12. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj Cher :slight_smile:

musil, myslím, že jednoznačně tu první verzi, jak říkáš tepláčky asi budou na pupíku vadit... Jinak kolotoč krásný, doufám, že to u vás dopadne líp než u nás a prďolce se bude líbit :slight_smile:
12. led 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
kat no a když ne prďolce tak my s Jeníkem jsme něj unešený :grinning: :grinning: a psovi se taky líbí :grinning: :grinning:
Ježiš tady dávám do kupy co ještě pokoupit a vono už krom tý lékárny kozenek na kojo a matrace do pelíšku už je to hotovo to je pocit krásnej :grinning: :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Nevím kdo si už stihl všimnout a kdo ne, ale fotky jsou na FB... :sunglasses:
12. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
cher, krááááásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A i fotky Nikolky jsou nádherné, je fakt kočka :dizzy_face: Už abyste si pořizovali brokovnici na ty nápadníky :grinning:
12. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdu se podivat:grinning: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Cher naaaadhera!!!! Prolitla jsem na mobilu, tak jeste doma na velke obrazovce juknu, ale moc Vam to slusakuje a ta Vase titulka tehulkovani je naaaaadherna :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Díky kočky :dizzy_face:
12. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Tak jsem zpátky z gyndy. Máme 2300g :confused: :astonished: , nejsem si úplně jistá, budu muset kouknout na stránky zpět, ale myslím, že před Vánocema měla 1500 :confused: :confused: :confused: Za tři týdny 800g navrch :confused: Jinak porodní cesty nepřipravené, zabetonováno :grinning: Kontrola za 14 dní.
12. led 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
kat to jste kousci :sweat_smile: :grinning: my měli včera 1950 g ale zas jako je to jen odhad :slight_smile:
12. led 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Je fajn že je u tebe vše o.k. jen ať se ještě pěkně dopejká :slight_smile:
12. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Kat, tak to jste opravdu velicí :sweat_smile: ale je to jen odhad, tak kdo ví, jak moc je to pravdivý :wink:
12. led 2010 v 17:02  • Odpověz
ahoj holky :wink: zdravím a koukám, jak to šíleně letí... a jak se nám to krátí... a jak už jsou ty naše miminečka veliká :slight_smile:
12. led 2010 v 17:06  • Odpověz
No právě, kdo ví, jak to měřej, minule mi tvrdili asi 14 dnů před porodem, ať počítám, že bude mít určitě minimálně 3500g a nakonec měla jen 3120g :dizzy_face: Takže doufám, že mají i teď velké oči. Ale i tak mi ta doktorka říkala, že je to dle tabulek, jako těch 2300g.

Ahoj Zlati, jak se máte? Všechno ok?

Jinak jsem teda vylezla na půdu a protřídila hadry pro prcka. Z výsledku jsem znechucená. Mám zavalenou celou sedačku, příjde mi to jak pro trojčata :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ani nevím, kde začít. A to jsem teď zjistila, že nemám jednu bundičku, takže tu mega bednu, co zbyla-větší věci, budu muset prohrabat znovu a nebo je někde zašitá ještě další igelitka :rolling_eyes: Ale podařilo se mi celkem snadno odstrojit autosedačku-jeden čas, jak ležela v garáži ji obýval kocour :sweat_smile: , a musím ji vyprat. Plus vyprat všechny deky, peřinky, jééé toho je... Jen nemám aviváž, tak musím počkat do zítra a koupit. Žehlit to oblečení nemíním, nahážu do sušičky, takže pokrčený to nebude a plínky si odvezla máma, že mi je vyvaří a vyžehlí :dizzy_face:
12. led 2010 v 17:21  • Odpověz
nejde mi psát... :frowning2:
12. led 2010 v 18:43  • Odpověz
ha, asi na počtvrté se to odeslalo, ale ten elaborát je fuč... :unamused:
12. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.