• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
kat, jde to, ale už jsem jako vorvaň... fotila jsem zase pupek - tentokrát už sedmiměsíční... otáčení zleva doprava je nadlidský výkon. jsem vlastně kromě únavy ještě strašně pomalá. štěstí, že už mám výbavičku nakoupenou, vypranou a už budu žehlit jen maličkosti. postýlky jsou na půdě, teď ještě budeme malovat. jen se mi skoro vůbec nechce... ale kdy, že jo...
12. led 2010 v 18:46  • Odpověz
kočárek by měl být už v obchodě, chystám se tam zavolat po příští kontrole, kterou budu mít v pondělí. a to, co nemám chci dokoupit hned, jak opadne sníh. v tomhle se mi ven fakt nechce...

co jsem koukala do tabulky, kdy rodily holky dvojčátka, tak abychom to tady doladili už honem fofrem, utíká to víc, než jsem si myslela.... :wink:

a tay vaše robátka jsou už taky pěkná :wink: ani se nenadějeme a budeme utírat pusinky a prďousky :grinning:
12. led 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
Brý den ženy :slight_smile: jdu si uvařit čajuch a pustim si nějakej filmík ať mi to dopolko pěkně uteče a odpol jdem s Marťou kojovat :grinning:
13. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Tak to já jsem si uvařila kafčo a nalila džus, abych měla čím zapít rozkousané lněné semínko :sweat_smile: prima snídaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a co budeme s Nikoušem dělat, to netuším :confused:
13. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobre ranko defcatka, maminky a tehulky....

Market musime si zabrat nejakeho fesneho plysaka:grinning:
13. led 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Cher a na co je dobrý to semeno ? :sweat_smile: A kde jsi ho koupila ? Já se chystám teď na ten maliník pít od pátka to mi skočí 34 tt
13. led 2010 v 08:51  • Odpověz
To semeno vytváří v porodních cestách sliz a mělo by to usnadnit a urychlit porod, hlavně to tlačení, ale celkově i průchod miminka cestama, protože díky tomu slizu bude jakoby klouzat a ne drhnout :grinning:
Jinak se dá koupit asi ve zdravé výživě, možná i v bylinkářství. Já ho dostala od kámošky, koupila si ho moc, tak přesně nevím :wink:

Maliník piju od 1.1., cca 3 deci denně a od 36tt začnu pít asi litr :confused: Semínko jsem začala jíst včera, kdy jsem oficiálně začala 35tt :wink:
13. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
marti já tam mám vyhlídlnutýho teletabíska s antenkou tak ne že mi ho sebereš :grinning: :grinning: :grinning:

cher tak to se po tom semenu podivám teď mi kámoška píše že ho maj i v DM drogerce. A ten maliník já musim nejdřív koupit :grinning:
Ježiš mě zas bolej kozence to je děs.....
13. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Neboj Market, vezmu si tam nejakeho medvidka:grinning:
13. led 2010 v 09:25  • Odpověz
vy budete kojit s plyšákama, jo? to je úlet :grinning:

Musil, tak vzhůru do toho, ale je to dobrej humus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli to zabere netuším :sweat_smile:
13. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Cher... no maji jich tam hafo...:grinning: ale mozna by se tam vystrachali nekde nejake panenky:grinning:
13. led 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: no když by tam u toho byl Arnošt tak by to byl ještě větší úlet :grinning: :grinning: :grinning: Páč ten by kojil místo manželky :grinning: :grinning: :grinning:
cher a jak to teda jíš prostě denně schroupeš hrst a hotovo ?
13. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Musil ten koji uz ted:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
marti no hele když by se dala sehnat ta koza jak to bylo v tom filmu to bych Musilovi taky pořídila :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Hahaha:grinning: to by byl mega ulet... treba ho Arnostek ma:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
já myslim že tomu se tou hormonální smrští spustilo mlíko místo manželky :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
hrst neeeeeeeeeeeeeeee :astonished: :grinning: Já to chroupu, denně na lačno... jednu čajovou lžičku strčím do pusy a musí se to pečlivě rozkousat. Připadám si jak kůň :grinning: Pak se to musí hodně zapít, aby to nezpůsobilo zácpu :wink: Kdyby se to nerozkousalo, tak to prostě vyloučíš v takovém stavu, jak si to přijala :grinning:

Nebo se to může povařit - 1 polévková lžíce s 1dcl vody, to udělá slizskej roztok už v tom hrnečku a to musíš sníst... to jsem nezkoušela a ani nebudu, už ta představa mi dělá zle :grinning:
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Marti kdy teda nastupuješ na MD ? Já jdu teď těch 6 týdnů před 21.1.
13. led 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
ježiš jíst sliz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to ne to já budu taky jen chroupat :sweat_smile: Teda to jsou věci co člověk dělá pro hezkej porod :grinning:
13. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Market ja porad doufam, ze tech sedm tydnu... zitra se ji na to zeptam...
13. led 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
zítra jdeš na UZ ?
13. led 2010 v 09:49  • Odpověz
taky je pro mě to chroupání lepší varianta... ten sliz se utvoří vevnitř sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem zvědavá, jestli to bude mít nějakej efekt :confused:
13. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Market do poradny a na 30 UZ :wink:
13. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem jak švihnutá pytlem :confounded:

cher, myslíš, že to semínko fakt tak funguje jako ten vařený sliz z něj, jsem někde četla, že ten sliz je lepší, ale to bych do huby nedala teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi tentokrát vypustím i ten maliník, minule jsem po něm strašně zvracela, tak nevím, jestli mám chuť to vůbec teď zkoušet :unamused: Minule jsem ho pila asi jen 14 dní někdy od 35tt z toho jsem minimálně polovinu po deseti minutách obloukem vyblila a malá šla ven v pohodě i bez maliníku. Spíš myslím, že mi pomohly ty homeopatika a ty mám už objednaný teď :slight_smile:

Jinak jsem to tu otevřela a přečetla jsem jako první bez souvislosti kousek příspěvku od Cher, že to semeno utvoří v porodních cestách sliz. No hádejte, jaké semeno mě v první chvíli napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
Me se dneska nejak mota palicka:frowning2:
13. led 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
kat no nevim o jakým semenu mluvíš páč my už doma ani nevíme jak se "to" dělá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Kat :grinning:

já nevím, jestli to rozkousané zabere, ale prý ano... a proto jsem začala raději dřív, kdyby vytvoření toho slizu trvalo třeba déle :grinning: Maliník mi nevadí, sladím si ho sirupem nebo třeba jablečným džusem a je to dobré :slight_smile: Jíst to budu, za zkoušku nic nedám. ublížit nemůže a když pomůže, tak budu naprosto spokojená :sweat_smile:

Kat, jaká máš homeopatika? taky jsem si jedny pořídila, ale mají se brát od 36tt, takže raději ještě počkám :fearful:
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
marti mě se teď motá když ležim dlouho na zádech tak jsem se dočetla že je to stlačením velký cévy v břiše :confused:
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Market jojo.. o tom lezeni na zadech jsem cetla.. ale me se mota, kdyz sedim:frowning2:
13. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.