• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
marti, no ono se pak na ty utz fotky stejně moc nekouká, já sem tam kouknu na Denisčiny fotky z 3D, ale jinak nee.
14. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Kat ja si myslim :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
kat to jsem ráda že je vše ok. :dizzy_face:

jinak ďoučata mám doma zimu jak v morně a nechce se mi jít topit v krbu :grinning: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
marti, ale při prvním těhu jsem měla fotku snad fakt z každého utz, hlavně z těch prvních, kde je mimčo hezky vidět celé, pak už je to nic moc.

musil, my tu taky začínáme mít kosu, jenže nemáme krb :unamused: Asi budu muset pustit plyňák, jestli to tak půjde dál. V normálním kotli topí jen Michal.
14. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
musil a kde jsou ty holky, co odešly hned ze začátku? Ladibugie a tak? :confused: Nevíš? Že by se přesunuly sem :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Musil jake mate popisne cislo baraku?? Vcera jsme projizdeli HB a hned jsem si vzpomela a hledala jaky baracek by mohl byt vas :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
No my tu mame chvili teplo, chvili zimu :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Teď jsem četla, že od zítra má být zase hezky, tak jsem zvědavá, páč teď to spíš vypadá, že snad začně sněžit nebo co :confused:
14. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
marti čp.52 nejsme u silnice ale jsme ze silnice vidět kde jste byly v JC ? Já se chystám jít jeden den plavat už to potřebuju jako sůl jsem na ten pohyb zvyklá a teď jsem 4 měsíce nebyla
kat zkusím je obepsat myslím že se přešoupli do dubna :slight_smile:
jinak dole v kotli topim taky máme kotel na ty lehoučký brikety stačí tam přiložit po 6-ti hodinách tak v zimě topit budu ale teď krbík stačí. Ale už jsemsi vzala teplý fusky a mikču tak topení není třeba :grinning: mám kolem sebe nalepený psiska a ty jsou jak kamínka :grinning:
14. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
musil, když už ten kotel jede, tak taky umím přiložit, ale rozjet to od začátku, to jsem zkoušela jen jednou a nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
kat ježiš tak do toho zatápění v kotli já se taky nehrnu :grinning: jen v krbu to je pohodička ale v kotli taky jen udržuju oheň :grinning: ono tam je na mě moc hejbátek :grinning:
14. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Market my byli vcera ve skalnim meste a myslela jsem, ze tam odprasknu jednoho drzyho 5ti letyho spratka.. kupujeme listek a on stal pred nami, nejenze za haranta nezaplatili, ale ten hajzlik rika, bych sem zakazal vodit psi a Sonnik stal, u nas.. jsem mela sto chuti rict, ze bych zakazala poustet drzy spratky.. bych rekla trhat, tak by mel to lizatko az v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
14. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
ježiš tak na prchově už jsem nebyla ani nepamatuju a to to mám za rohem :grinning: Takovýhle haranty fakt nesnášim bohužel jich tu máme plnou bytovku a dělaj akorát bordel na nakopání fakt. Schválně drážděj psa za plotem až mu jde pěna od huby seřveš je a voni se ti smějou do ksichtu :angry: :angry: :angry:
Jo jinak hlásim totální úpadek gelovejch nehtů. Nikdy za ty tři roky jsem je neměla tak hnusný jako tehle měsíc pozítří jdu na doplňko a mám normální nezničený snad jen tři jinak jsou všechny na maděru vůbec mi nedržej hormonální bouřka fakt :confounded: :confounded: :confounded:
14. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
musil, taky mám teď hnusný nehty, nějak se mi to odlupuje nebo co a to je mám chvíli, ale já se jich nevzdám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A malé haranty taky nesnáším :pensive: Se snažím, aby z Denči nic takového nerostlo, snad se mi to podaří :pensive:
14. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ja doufam, ze mi takove dite nevyroste!!! :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
kat no jako teď jsem to začala pilovat aby s tim ve středu nehtařka neměla toliko práce páč mi krom čtyřech bude dělat všechny nový :confounded: já se jich taky nevzdám ale sejří mě to vypadá to fakt strašlivě :pensive:
14. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak ja musim zaklepat, me to drzi jako vzdycky.. me vubec prijde, ze krom obcasneho skorozvraceni a vetsich prsou nemam zadne priznaky tehotenstvi :pensive: :wink:
14. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
marti tak to já mám snad všechny neduhy těhu co se kde píšou :grinning: nevolnosti teda byly fakt fest teď to pomalu ustává ale za omdlívám tak si vyber co je lepší :grinning: pak jako náladičky ty mám teda slušný buď mánie nebo děsná depka :sweat_smile: vlasy jak seno nehty hnus fuj a jsem chlupatá jak opice. Jsem zvědavá co přijde dál :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak to já taky nemám žádné těhu příznaky, až teď se mi začaly zase nalévat prsa, jinak nic, ani jednou mi zatím-ťuk, ťuk, nebylo blbě, břicho zatím přes den skoro žádné, jen se mi víc mastí vlasy, rychleji rostou, ty nehty a větší únava, jinak nic. Zatím...

Musil, jo chlupatá jsem byla u Denči taky, a teď to taky pomalu přichází se mi zdá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
no to já už mám pupek jako bych snědla mičudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

u Denisky jsi byla chlupatá ? Takže by to mohlo vypadat zas na holčičku ? :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
musil, těm "příznakům" nevěřím. Jako u Denisky mi VŠICHNI typovali kluka, vsázeli se, že jsem na holku moc pěkná po obličeji, že mám břicho do špičky a kdo ví, co ještě a vidíš. Teď mám pleť teda rozhodně horší, ale určitě to nepřikládám tomu, že to bude kluk.
14. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
kat já tomu taky nevěřím jen si dělám srandu ale už bych to vcelku ráda věděla :grinning:
jinak obepsala jsem pár holek co odešli kvůli aninam dřív než my tak snad se ukážou :wink:
14. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
musil, taky jsem zvědavá, i když ono to stejně až do porodu není jistý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím počkat do 12.října :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Super, snad se holky objeví :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
musil, co vy máte vybraný za jména?
14. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
kat no s jménama my bojujeme a to dost :unamused: Mě se strašně líbí Johanka a Šimon ale manža nechce ani jedno a všechny návrhy co dal jsou naprosto šílený :sweat_smile: :pensive: on chce Amálku nebo Patrika což teda mě se nepáčí no ale uvidím. Včera jsme se večer docela shodli na holčičím jméně Emma což je takovej kompromis pro oba :sweat_smile:
14. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
jinak původně protože jsem ze židovský rodiny tak jsem chtěla Sarah Hanah nebo Rachel to jsou jména mých babiček ale bohužel s tim u Honzy neuspěju už vůbec nechápe tyhle tradiční jména
14. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Market to je trdelnik!!!!!! Moc hezka jmena, ale nam nejdou k prijmeni bohuzel... sice mam ve vyberu Sarah, ale uplne na nejvic poslednim miste :pensive: :frowning2:
14. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Sarah a Rachel je krááásný :dizzy_face: Bohužel Michal chce něco "normálního" :rolling_eyes: Ani Tobias mi neprošel, ani Sofie, ani nic :angry: Kdysi před osmi lety jsme se shodili na Nikolce a Kubíkovi, jenže mezitím se ty jména nějak rozmohly a teda Kubík je tu snad každý druhý, tak to už dávat nechci. Nikolka už sice poslední roky ustupuje, ale nevím, no...
14. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Musil je v tomhle strašně konzervativní chce takový jména kterých je všude kolem kvanta a já to vždycky nesnášela když jsme měli tři Elišky a Terezy ve třídě a pět honzíčků po tatínkách. Je to prostě poťapaný. Chtěla bych jméno který nemá každý druhý dítě :unamused: jenomže to bych musela mít jinýho chlapa :angry:
14. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.