• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
a piješ dost ? Já teĎ to pití trochu flákám tak jsem to začala víc hlídat a fakt když piju dost tak je mi dobře akorát furt lítám čůrat :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
a jako to chcáčkování je fakt opruz v noci jdu tak třikrát...
a teď jsem si prdla čokošku na tepláky a vypadám jako když jsem se po :angry:
13. led 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
jé marrti dneska budeš mít 30 tisíc výročo !!!! :grinning:
13. led 2010 v 10:20  • Odpověz
No jo.... bych to prosvihla, kdybys mi to nepripomela:grinning: to je hrozny jaka jsem kecalka:grinning: ale na nektere tady opravdu nemam:sweat_smile:

No dnes jsem si dokonce udelala velky hrnec caje:grinning:

Jen jestli jsi se nepo:grinning:
13. led 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
no nepo páč po tý střevní chřipce jsem tak vys.... že ani nemám co :grinning: :grinning: :grinning:
já lemtám taky čajoš to je jediný pití po kterým mě nežhaví žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Mě se právě dneska taky motá hlava :confused:

Maliník jsem pila kdysi i před těhu a to mi po něm nic nebylo, ale v těhu jsem ho do sebe kopla a do deseti minut fakt letěl obloukem, nejdřv jsem si myslela, že to není tím čajem, ale pak jsem vypozorovala, že fakt je.

Homeopatika mám co minule, Gelsemium sempervirens 15 nebo 30ch na strach před porodem a prý i trochu na otevírání čípku, Caulophylium thalictroides 5 nebo 9 ch- na otvírání, na pravidelnost stahů a tak, Actaea racemosa 5 nebo 9 ch na totéž, ty dvoje jsem střídala u porodu, a když jsem je začala jíst fakt často, asi co pět minut, tak jsem se fakt oterívala rychle ji, jestli to bylo fakt homeopatiky netuším, ale míním to tak udělat i teď, pak China 5 nebo 9ch na zavinování dělohy, Pyrogenium 9 nebo 15 ch, aby nehnisalo šití, Arnica montana 9 ch na hojení všeho, příp. Staphysagria 5 nebo 9 ch. My se tím léčíme už roky, takže Arnicu a tak mám doma furt, to Caulophylium a Actaea jsem objednala aspoň dvě.
13. led 2010 v 10:43  • Odpověz
ty brďo Kat, ty jich teda máš :astonished: Někde jsem četla, že by se ale neměla homeo moc kombinovat, máš to nějak zjištěné? aby to pak na tebe nemělo opačný účinek :pensive:

já si koupila jen ty Caulophylium thalictroides 9ch na otvírání a pravidelnost, protože to byl můj největší problém u porodu... šla jsem rodit ve 41+5 naprosto zabetonovaná a tak věřím, že když ty homeopatika pak začnu brát, tak to pak půjde samo i bez vyvolávačky... otevřená už trochu sice jsem, ale to nemusí absolutně nic znamenat že :angry:
13. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Market... jeeee ja bych chtela byt taky vys.... porad trpim tou zacpinou :rolling_eyes:

?
13. led 2010 v 11:00  • Odpověz
teď jsem si uvědomila, že ty homeopatiky bych měla začít brát už od příštího úterý :sweat_smile: :astonished:
13. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
tak to jdi k naší máti do školky páč tam maj epidemii srací chřipky a je fakt vydatná můžu doporučit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:01  • Odpověz
cher, jak říkám, my se homeopatiky léčíme už minimálně 15 let, máma dělala u homeopata asi deset let a i teď k němu dojíždíme, takže tak. A kombinovat se můžou, kdybys viděla, co všechno do sebe nacpu, když jsem nemocná, tak by ses smála, ono záleží jaké chceš kombinovat, že jo a hlavně je třeba dodržovat ředění. Páč ten stejnej lék ve vyšším ředění má pak opačný účinek, např. Ricinus na kojení v nízkém ředění je na podporu kojení, ve vysokém na odstavení, nebo naopak, teď nevím, uvedla jsem to jen pro příklad.

Já jsem jedno brala taky už od 36tt nebo tak nějak, ale nevím, jestli to byla Actaea nebo to Caulophylium, musím mu ještě zavolat. A pak u porodu jsem je jedla na střídačku, akorát jsem začla pozdě, protože mi tvrdili, že ještě nerodím :angry: :angry: :angry: , že to je jen lehký rozjezd :angry: Jo a o tom, že se tyto dvoje střídají během porodu je napsáno i v brožurce o porodu, co mám právě před sebou :wink: Hlavně ale tu Chinu musím koupit, ta je na to zavinování fakt dobrá a Arnicu, to je základ asi.
13. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Oukej, stavim se tam az pujdu zitra z prace:grinning:
13. led 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
marti stav se tam vošahej všechny hračky a pak si nemej ruce a máš vodotrysk z prdele do pár hodin :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Super.. diky za radu:grinning:
13. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
:grinning: prosíííím :grinning: když můžu tak pomůžu :grinning:
13. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Kat, tak to potom jo! asi jsem přehlídla, že máte takového známého.. jakmile to máš posvěcené od odborníka, tak vzhůru do toho :slight_smile:

já asi zůstanu jen u těc jednech... když baštím to semeno a piju maliník, tak doufám, že to bude mít taky svůj efekt... zase bych nerada rodila v autě, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Navíc mám ještě jednu metodu pro rozjetí porodu v záloze, takže kdyby se nic nedělo, tak ji asi týden před termínem zkusím prubnout :sunglasses:
13. led 2010 v 11:59  • Odpověz
cher, já byla kdysi jako děcko furt nemocná, doktoři už nevěděli co se mnou, valili do mě antibiotika a bylo samo k ničemu, jen jsem byla víc a víc oslabená, pak máma odešla k tomu homeopatovi-dřív dělal primáře na dětském :wink: , takže jsem postupě celá famílie přešla na ty homeopatika, akupunkturu a tak. Samozřejmě, že kdyby bylo něco vážnýho, tak antibiotika vezmem, ale můžu za sebe říct, že asi od 12 let, jsem antibiotika neměla :sunglasses: A máš jen jedno balení? Při tom porodu to totiž fakt brutálně mizí. Jo a nemusíš brát pět kuliček, stačí tři :wink:
13. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
cher jako metodu povídej :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
cher, nějaký ten nápoj? :wink:
13. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
nápoj je až poslední řešení :grinning:

akupunktura :wink:
13. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
a ten nápoj podle tý Ingeborg myslíte že to zabírá ? Mě se to nezdá vyvolat průjem a pak porodit... To si můžu dát i gutalax ne ?
13. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
musil, mě se zdá, že z toho nápoje se tak maximálně poseru a pobleju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někomu to prý zabralo, někomu ne, těžko nějak globalizovat.

cher, jsi někam objednaná, nebo máš jen tipy, které body masírovat?
13. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
kat nevim na tehle prdomet já jsem teda skeptik a nevěřící.... TO spíš věřim tomu styku a prostaglandinům ve spermatu
13. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Musil ono jde u toho nápoje o to, že tě pročistí a tím uvolní místo tam dole pro roztahování porodních cest a taky to prázdná střeva urychlují a pokud si prostě nachystaná na porod a ještě to potvrdíš sexem, tak by se to rozjet mohlo :wink:

kat, mám kamaráda, co aku studuje a tak mi to kdyžtak napíchá :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
cher no dost dobře si nedokážu představit jak s manželem tento a u toho líétám na záchod po tom oleji :grinning: :grinning: :grinning: to bude ještě sranda toto :grinning: Připomeňte mi stránku 120 až budu přenášet abych si přečetla jak jsem byla v pohodě a smála se nápoji Ingeborg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Musil, tak ten nápoj zabírá tak po třech hodiních nejdřív, takže ten sex musíte stihnout před tím :grinning:
13. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
NO tak ten sex po takový dlouhý pauze teď to bude rychlovka to máš recht :grinning: :grinning: :grinning: HLavně ať při tom nedostanu záchvat smíchu abych manžoci nějak neshodila ego :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vy máte tak dlouhou pauzu proč? máte zákaz nebo se prostě jeden z vás bojí?

je mi jasné, že po poslední kontrole už je sex téměř vyloučen, ale co před tím? :fearful:
13. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
cher no jelikož jsem na riziku kvůli předčasnému porodu vlastně už úplně od začátku těhu tak mi to doktor ne vyloženě zakázal ale nedoporučil. V prvním trimu to byl úplněj zákaz a pak takovej strach a teď naposledy mě to i bolelo. Takže za celý těhu by se to dalo spočítat na jedný ruce. Mě to ani nijak nechybí a koneckonců to jde i jinými způsoby že :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
kat mám na tebe dotaz potřebovala bych nějaký svrchňáky hodně baculatý kvůli širokýmu balení abych nemusela dávat toliko čtvercovek tak nějakou takovou bambulatou nevíš o nějaký takový ?
13. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.