• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
aha, to je pak jasné :pensive:

my jsme byli hoooodně aktivní od 9tt do 11tt, byli jsme v Itálii a ten mořský vzduch s námi dělal divy :grinning: pak asi od 16tt do 18tt, to jsme taky byli na dovči :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme měli ještě jedno období nedávno, ale to jsme tedy byli už doma... jinak min 1x týdně :sweat_smile: ale teď je to horší, po tom, co doktor nahmatal hlavičku, tak se chlap bojí, aleuž jsem ho i "přemluvila" :zipper_mouth: :sunglasses: :grinning:
13. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Hojik jsem zpet:wink:

Byla jsem si koupit bilou prsenu!!! A kdyz jsem se videla v te kabine, tak se mi ani na to foceni nechce.... :sweat_smile: :pensive: takovy mice, vzdy jsem chtela velka prsa, ale ne takhle:frowning2: budu vypadat jak livanec:frowning2:
13. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
Ježiš ty něco řešíš marti ? Ty zrovna máš tak co ty uličníková jedna. Strašně ti to sluší tak neplaš asi ti pošlu odkaz na jednu fotku co jsem tu nedávno viděla a to je jako už dost děsivý ale ty jsi úplně normální tak mlč nebo večer dostaneš teletrubkou do kebule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A já jdu vařit těstoviny s brokovnicí papá
13. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
jsem si umyla i hlavu abyste se mě večer nelekly :sweat_smile: Ale nějak se mi nechce je žehlit takže se stejně leknete :grinning:
13. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
hm tak teď koukám že ta dotyčná už tu fotku vymazala to je dobře bylo to jako fakt brutus a ještě byla totál nahatá ... Já jako snesu hodně ale tohle bylo až nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
taky jsem viděla :confounded: :pensive:
13. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Marti, já jsem taky slušnej vorvaň, ale to focení nedopadlo zase tak zle :grinning: Musíš hlavně zvolit těsný oblečení a nejlépe tmavou barvu :sunglasses: Určitě budeš kočka... hold se nebudeš fotit odhalená no. Taky mě chtěli (manžel i fotografka) dostat z podprdy, ale to jsem teda odmítla :grinning: :grinning: :grinning: Takže jsem udělal kompromis a ten jste na FB viděly a nemyslím, že by to bylo tak zlý :sweat_smile:
13. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
My měli minulé těhu taky celou dobu zákaz :confounded:

musil, ty jo, tak to nevím, ony jsou svrchňáky samy o sobě asi všechny tenké. Hoď dotaz do látkovek, holky tam toho mají vyzkoušenýho víc než já.
13. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Cher no tobe to silene slusi... no ja jsem ochotna sundat z prseny, aspon si je budu drzet do tvaru a ne do prostoru:grinning:

Market teletrubkou bych nerada dostala:grinning:
Jo jinak dnes budeme vypadat jak dve sestry.. vcera me obarvila na tvoji barvu a to jsem chtela jenom tmave hnedou:grinning:
13. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
musil, teď mě tak napadlo, novosklad na tak malém miminku je docela velký, obzvlášť vycpaný jednou čč, takže myslím, že jiné široké balení netřeba. Nebo když si představím na novoškovi nějakou kalhotkovou plínku, tak to asi bude široké balení samo o sobě.
13. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Marti :grinning:
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
marti já jsem kurňa kadeřku musela zrušit bych tam nevydržela dřepět tak budu jak racochejl teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus sere mě to ale lepšíi Jarmilka v bříšku než barva na hlavě. To měo být jako to přísloví chápeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kat takže myslíš že kalhotovky budou stačit ? Já jen že já i brácha jsme prej měli problémy s kyčlema tak to čekám i u Jarmilky tak abych měla do čeho balit
13. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Hele vsak tu barvu musis mit jeste good neee.. a to vydrzis:wink: stejne Jarmilku budes zajimat ty a ne jak vypadas:grinning:
13. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Musil, krásné přísloví :grinning: :grinning: :grinning:

My dávali široké balení a to tak-stydím se dodnes, že na overálek-pod tím samo hnuska, jsem dávala dvě nebo tři čč a to byl pak teda mega balík http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=979518&vReferer=%2Fphotos%2Fkatarina82

Já to budu dělat tak, že umotám novosklad a do toho jednu čč :slight_smile: , stejně se tam většinou musí něco savého ještě dát, holky dávaj jen nějaký prefold nebo žínky z Ikey, protože je to s další čtvercovkou-jak se to správně dělá, na prcka moc velký balík, takže myslím, že i to bude stačit. Ještě se když tak poptám. Ale širší svrchňáky asi nejsou :confused: Možná nějaké hrubší vlňáčky :confused: Nevím, ale to všechno co mám doma je tenoučké a záleží na vycpání.
13. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
musil, jaké máš svrchňáky? A v jaké velikosti?
13. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
kat mám jedny ty PUL vel S a pak ty dvoje flees co mám v albu
13. led 2010 v 15:22  • Odpověz
musil, s fleesákáma nemám vůbec zkušenost, nějak tomu moc nedůvěřuju :sweat_smile: Ale jedny mám na zkoušku. Jinak jak psal někdo na látkovkách ty Bummis jsou širší, ale příjdou mi stejný jako Tots Bots wraps nebo thirsties... Nevím, si myslím, že bude stačit ten novosklad, případně víc vycpaný-aspoň něco vyrží a ten by se měl vlézt pod každé svrchňáčky.

Jinak Michal dneska nakoupil v Globusu dvoje Huggies newborny za dobrou cenu a pak mám jedny Pampersy :confounded: , takže základ by byl a pak snad hezky najedem na tu látku :slight_smile:
13. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Dobre ranko...

tak kojo vcera docela dobry.... tak uz se tesim na priste:grinning:

Kat koukala jsem, ze je maji v akci, ja si tam koupila dva ty megapacky vlhcenych ubrousku:wink:
14. led 2010 v 08:09  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile:

marti, takže "dětičky" jsou nasosaný, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:
Gumová kozička byla :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Mléčná žláza? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Cher ty voe jsem se lekla, do jake diskuze jsem vstoupila:grinning:

Market kozicka byla luxusni:grinning: skoda, ze uz tam nebyl Arnostek:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pry maji Terezku 3500g a 50 cm :wink: rikala nez jsi prisla:wink:
14. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Cher kdyby k tomu nasadila ty popruhy tak skoro jo:grinning:
14. led 2010 v 08:45  • Odpověz
a to z toho teklo i mlíko, ne? :grinning:

a nelekej se měěěěěěěěěěěěěěěě :astonished: :grinning:
14. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Cher to nastesti ne:grinning: ale bylo s tekutinou:grinning:

Tak na me nebafej:grinning:
14. led 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
no normální gumová koza taková klepavá :grinning: :grinning: :grinning:
Já musilovi normálně z prdele tu kozu vyrobim ze starý kozenky :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak prej maj kojo podprdy v Prádýlku nebo mkde si za 350 kč pěkný tak se tam půjdu podívat v úterý.
Ježiš žerou se mi psi musim je jít prohlídnout jestli maj hlavy :sweat_smile:
14. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Musil, já jsem koupila u Nikči kojo podprdy v Jičíně na náměstí :wink: Jedna stála 300,-. Obě vypadají pořád slušně, můžu je v klidu používat, i když je asi stejně budu používat jen v porodce a na noc, protože jak nejsou košíčky vystužený, tak se cítím fakt divně :sweat_smile:
14. led 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
cher Jičín já už asi nezmáknu bude mi muset stačit ta boleslav. V úterý teda budu mít celej půlden co robit.... Musim na matriku pro kozenky pro košile do lékárny do práce a na nákup. :grinning: Si to musim takhle pěkně napat na papír abych na něco nezapoměla :grinning:
14. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Market s tim papirem te plne chapu, ja co si nenapisu, to zapomenu:frowning2:
14. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
marti jenže já většinou v půlce plnění úkolů ztratim někde ten papír a pak vim stejně prd :grinning:
14. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.