• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
ježiš to dítě má v břichu dneska nějakou kalbu to je hrozný
14. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Market vis jak, lepsi kalba nez lenochod:wink:

Tak se mejte ja letim dom a pak do poradny a na UZ:wink:
14. led 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
držim palce marti a dej vědět jak jsme dopadli papá :slight_smile:
No ale že má kalbu mi nevadí ale že mě ani nepozvala :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Hurááááááá našla jsem rodnej list nemusim v úterý na matrikůůůůůůů hurááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
a na co ho potřebuješ???? do porodky je třeba oddací :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
u nás prej chtěj i rodnej :astonished: maj to tam napsaný to mi neřikej že jsem ho jak blb hledala zbytečně :grinning:
14. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
tak já nevím jak u vás, ale tady chtějí v případě oddaného páru oddací list, v případě svobodných rodný list obou rodičů a v případě rozvedených ještě i rozsudek o rozvodu od soudu :grinning:
14. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
no to je jedno každopádně jsem ho měla dva a půl roku za ztracenej a dneska jsem ho vyšťourala :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Krasne bre ranko tehulky a matky:grinning:

Vcera na kontrole v pohode:wink: mame 1690g kolik jste meli ve 30 vy? Prijde mi to docela normalni vaha? :confused:

A materskou mi napsala od 1.2. zrovna to tak vyslo:wink:
15. led 2010 v 07:10  • Odpověz
Market kde jsi ho vystourala:- :sweat_smile: no tak kdybys ho nepotrebovala, tak jsi ho aspon nasla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak bych chtela videt, jak bys se do toho klubu k Jarmilce vesla:grinning: urcite tam bylo plno:stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 07:12  • Odpověz
autor
marti my měli teď ve 33tt ty dvě rovný takže si myslim že to je akorát to co váží uličník :slight_smile:
Jinak teda měla jsem krušnou noc Jaruš kalila do pěti do rána a v šest začli strašně zlobit psiska tak jsem skoro nespala a jsem jak zombik :frowning2: :angry:
15. led 2010 v 07:46  • Odpověz
autor
a jinak RL jsem vyšťourala zastrčenej v Jeníkově RL mě nenapadlo se koukat na jeho list když jsem hleala svůj. Ale včera jsem si řikala že ten jeho je nějakej tlustej tak ho rozložim a tam můj tři roky ztracenej :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Market, teda ta ma vydrz, trenuje na velky svet:grinning: Tak jdi jeste hajinknout:wink:

No tak hlavne, ze se objevil:wink:
15. led 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
No šla bych šla jenže psiska jsou jak utržený ze řetězu a dělaj strašnej brajgl potvory. Musim je rozsadit takhle dohromady to teď během hárání asi nepůjde :unamused:
15. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Market nebo jim zabav hracku a vrat jim ji az na konci skolniho roku:grinning:
15. led 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
:grinning: No v tuhle chvíli oni žádnou hračku nepotřebujou když furt jen trtkaj :grinning:
15. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Market: Ja jsem byla minuly patek na UZ a mimi vazilo 1459g, tak asi mame normalni vahu :slight_smile:
15. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Dobre ranko... dnes mam volno.. mela jsem jet k zubakovi, ale v tomhle pocasi na to dlabu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
Bré ránko já měla výletní dopoledne... Jela jsem do Bolky na krev dokoupit kojící košile a podprdy spoďárky věci z lékárny nákup papáníčka a teď jsem dorazila dom úplně totál grogy. Jeník si vzal půl dne dovči aby to se mnou objel protože jsem si sama na silnici teda po tom nočním chumelení netroufla :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
prodávam monitor dechu http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4707015 jako novy, minimalne pouzivany, zapominala jsem ho vzdycky vypinat kdyz jsem sla kojit.... pak uz jsem ho radeji nezapínala... takze super stav a ma dve desticky.
18. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky, přiznávám se, že jsem poslední dny dost nemožná... snad se to teď zlepší, na víkend chystáme malování, teda jestli to zase neposunu... v noci moc nespím a přes den jsem jako mátoha. No, ještě to musím těch 10 týdnů vydržet...

jukám na vás, i když nic nepíšu a podle tt nestačím zírat, jak to letí...

a teď něco pozitivního :slight_smile:

včera jsem byla na kontrole u svého gyn, prckové rostou, odpovídají stáří, což je super, cukrovka a EKG taky ok. pan dr. byl spokojenej a já teda taky :wink: další kontrola za 3 týdny, to taky jdu na endokrinologii a pak se domluvíme, že bych se už přesunula do poro.

Tím pádem mi pan dr. vlil moře dobré nálady a já snad dneska budu akční skoromatka

mějte se, zase juknu, dneska jsem naplánovala lítání po městě. to lítání berte s rezervou :grinning: snad ploužení a já a ani žádná z nás nikde neslítne :wink: papapa
19. led 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
zlati já jsem taky jak praštěná kladivem poslední dny.... V noci malá řádí takže spaní nic moc a přes den zas neusnu i když bych mohla.....
Ale ženy já dneska slavnostně prohlašuju že mám komplet všechny věci ze seznamu koupený a krom matrace i doma smontovaný :grinning: Takže o víku zabalim tašku připravim věci a už budu jen čekat :grinning: :grinning: :grinning: Bomba to pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A krom toho mi dneska kamarádka udělala fotečky s pupkem zítra uvidim výsledek :dizzy_face:
19. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky,

v pondělí jsem byla v práci vyřizovat tu mateřskou, bohužel spadám pod Prahu 8, takže to se na nějaký prašule pěkně načekám :angry: :confounded: :frowning2: No co se dá dělat :unamused: Byli jsme i na matrice kvůli jménům, takže to bude fakt Kačenka, nemám sílu už vymýšlet něco jinýho a hlavně to Denča kdysi slyšela, takže už dlouho dává pupku pusinku a říká-dám pusinku Kačenkovi :grinning: :dizzy_face: No takže aspoň to je vyřízený.

Volala mi sestřička z gyndy, že mi vyšel blbě krevní obraz :unamused: , že mám dost málo železa, takže jsem musela hned začít brátí 3x denně železo, snad se to srovná :pensive: Já si říkala, že je mi nějak divně, furt jsem slabá, blbě se mi dýchá a to jsou právě příznaky nedostatku železa :pensive:

Zítra jdu k zubaři, se bojím víc než porodu :zipper_mouth: :sweat_smile: Chjo, jako dítě za komoušů jsme chodili k takovým pipinám drastickým, že se to na mě podepsalo doteď. Od 15 chodím k hodnému zubaři, skoro to nebolí, ale i když mi nedělá vůbec nic, tak mám prostě strach :pensive: No a ten den nebo v pondělí jdu i na interní vyšetření, takže budu mít štemply v průkazce vyřízený.

Už mám doma i homeopatika k porodu, i zásobu vložek, chtělo by to zabalit už do porodky.

Jo a svinsky se mi začínají roztahovat ty pánevní kosti. Jako v minulém těhu, blé, bolí to jak prase a chodím jak naprcaná kachna :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobre ranko tehulky....

Market, take se juknu v pradelku:wink: tak se pak nezapomen pochlubit s foteckama:wink:

Kat tak to je teda pekne blbe, ze si budes cekat na penizky:frowning2: nechapu to.... Jinak me dosti sere, to s tou materskou, pry to chteji vratit zpet, ale to vrati, az my budeme po.... to je tak nespravedlive:frowning2: nechapu proc to vubec snizovali, kdyz to ted chteji vratit zpet:frowning2:

Hlavne, ze Ti na to zelezo prislil, aby to s tebou nekde neseklo!!!! Denca je super!!! Kacenkovi:grinning:

Zubare se taky hrozne bojim, ale asi ne tolik jako ty! ALe je to taky moje nocni mura tam k nemu jit:frowning2:

Jeee kycle:frowning2: na to se netesim!
20. led 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
marti jukni jukni já už mám vypraný ty košile jsou moc hezký hlavně ale chtěj ty zavinovací :wink: :slight_smile: V pátek to přežehlim a naházim do tašky....
Jinak jsem od zítřka ofiko na MD :dizzy_face: Ale v MB bohudík nikdy problém s proplácením nebyl tak snad to dorazí jak má. Jinak Marti já myslím že jí nezvednou. Jak to jednou sundali tak už si sami ze svejch koryt nevemou jen aby přidali matkám tomu moc nevěřim.... :unamused: To je jen nalákávačka před volbama.
20. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Nevim, pry se zvedla nevole nebo co... ze na matkach a detech se nebude setrit, no tak nevim no....

No ja jeste do pristiho patku a taky budu doma! Market, co fotka postylky? Kde jeeeeee?
20. led 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
Na FB už je :grinning: vypadá docela fajn dostaly jsme jí od kolegy od Honzy v práci je strašně málo používaná akorát matraci jsem objednala kokosovou tak tuhle molitanovou využiju asi do ohrádky
20. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Kat, Kačenka je krásný jméno :grinning: :dizzy_face:

Ty jo, roztahování kostí mám za sebou, kyčle mě už nebolí, ale stejně chodím jak naprcaná kačena, protože mimouš furt tlačí na spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli se pohlo něco ku předu. Poslíky mám docela často, tak to by bylo aby nebylo :sweat_smile:

Musil, postýlka je krásná :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
Já chodím jak naprclá kvůli trochu něčemu jinýmu.... Mám asi hemeroida ženy a to jako fakt. Pořád jsem si z toho dělala prču a asi je to zde :sweat_smile: :rolling_eyes:
cher děkuju no je to taková ta obyč postýlka žádná extravagance :sweat_smile:
20. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Ch jooo.. tak ja juknu az doma... tady ho mam zakazany!!!

Market jdete dnes teda nebo neee? :confused: ja uz mam pripravenou jednorazovku a jeste musim najit panenku:grinning: a budu plne vybavena na dnesni hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.